seo-page top background
seo-page

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی کمک می کند سایت با حضور در نتایج برتر گوگل باعث دیده شدن کسب و کار و برند شما، بازدید بیشتر از سایت، خدمات و محصولات، افزایش اعتماد افراد به برند شما و در نهایت فروش بیشتر شود. در این مسیر تیم سئو کیان تجارت با استراتژی برتر خود در جهت رسیدن به اهداف بزرگ شما را همراهی می کند.

احتمالا شما تازه با واژه سئو آشنا شده اید و به دنبال این هستید که خدمات سئو چیست یا بهینه سازی سایت به چه معناست. و یا شما آشنایی کافی با مزایای SEO دارید و می دانید بیزنس شما به آن نیاز دارد اما نمی دانید چطور آن را انجام دهید.

در این صورت احتمالا به دلیل یکی از موارد زیر اینجا هستید:

  • سایت شما در صفحه اول گوگل حضور ندارد
  • ترافیک سایت شما اخیرا کاهش پیدا کرده و نمیدانید چرا؟
  • به طور ناگهانی حجم تماس ها و فروش سایت کاهش یافته است.
  • در حال راه اندازی سایت جدید هستید و می خواهید سریع کسب و کار خود را در حوزه آنلاین گسترش دهید.
seo-page

هدف از سئو سایت

۱ . افزایش ترافیک سایت

۲ . جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش

۳ . برندینگ

۴ . کسب اعتبار بین رقبا

درخواست سئو سایت left angle

چه خدماتی برای سئو ارائه میدهد

خدمات سئو کیان تجارت شامل سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی می شود. سئو تکنیکال بهینه سازی کدهای سایت برای درک بهتر گوگل از ساختار و محتوای صفحه و بهبود سرعت لود سایت که یکی فاکتورهای مهم برای گوگل است را شامل می شود. سئو داخلی شامل بهینه سازی محتوای سایت، تدوین برنامه زانی برای انتشار بلاگ پست و ایجاد لینک سازی داخلی است. سئو خارجی شامل ایجاد بک لینک در سایت های معتبر است.

مراحل انجام سئو سایت در کیان تجارت

steps
step 1
step 1
step 1
step 1
step 1
step 1

نظرات مشتریان

سوالات متداول

سلام منظورتون از سئو سایت چیه؟ یعنی چه کارهایی بر روی سایت انجام میشود که برای سئو؟    
سئو سایت شامل فعالیت هایی است که بر روی سایت (سئو داخلی) و خارج از سایت (سئو خارجی) برای بهبود رتبه سایت در کلمات کلیدی هدف شما است

سایت وردپرسی بهتر است برای سئو یا سایت برنامه نویسی شده؟    
سایت وردپرس با توجه به اینکه یک پلتفروم انتشار محتوا است طوری طراحی و برنامه نویسی شده است که بتواند نیاز اکثر افراد را برطرف نماید و گاهی همین مورد باعث میشود از نظر سئو سایت بهینه نباشد  در حالی که سایت اختصاصی مطابق با نیاز شما و کاملا بهینه شده از نظر سئو است.

پس از اتمام پروژه سئو، نگهداری رتبه به دست آمده، چگونه انجام می‌شود؟    
بعد از رسیدن به رتبه های مورد نظرتون در صورت تمایل می توانید همکاری با شرکت کیان تجارت را ادامه دهید تا در بالاترین رتبه های گوگل باقی بمانید.     

SEO بهتر است یا تبلیغات گوگل؟
در سسیتم تبلیغات گوگل شما به ازای هر ورودی باید هزینه پرداخت کنید و این هزینه با توجه به رقابتی که وجود دارد متفاوت می باشد ولی در سئو ورودی های سایت کاملا رایگان می باشد.در سیستم تبلیغات گوگل با فعال کردن کمپین تبلیغاتی خود در نتایج جستجو گوگل ظاهر میشوید اما در سئو 3 تا 6 ماه زمان میبرد تا به نتیجه مطلوب خود برسید،اما زمانی که کمپین خود را غیر فعال کنید دیگر ورودی از طریق گوگل نخواهید داشت در حالی که در سئو شما همیشه دیده خواهید شد.

شنیده ام هر چه تعداد صفحات سایت بیشتر باشد بهتر است؟
تعداد صفحات سایت ارتباطی با قدرت و ارزش سایت ندارند. سایت های کوچکی هستند که در کلمات کلیدی مختلف جایگاه خوبی در نتایج دارند.

فقط کسب و کارهای بزرگ در نتایج بالا قرار می گیرند؟
این طور نیست خیلی از کسب و کارهای کوچیک هم در نتایج جستجو می توانید مشاهده کنید که با انجام درست سئو به جایگاه خوبی رسیده اند.  

آیا سئو برای کسب و کار من جواب می دهد؟  
برای پاسخ به این سوال باید گفت در برخی از حوزه های کاری با توجه به سختی کلمه کلیدی و رقیب هایی که بر روی آن کلمه کار می کنندممکن است کمی زمان بیشتری لازم داشته باشد اما به طور قطع برای تمامی حوزه هایی کاری تاثیر گذار است.  

تضمین کیان تجارت برای کسب بهترین نتیجه چیست؟
نمونه کارهای ما و نتایج آن در گوگل نشان دهنده آن است که ما برای کسب بهترین نتیجه تلاش زیادی می کنیم و با ایجاد گزارش هایی به صورت هفتگی و ماهانه شما را در جریان مراحل سئو سایت قرار می دهیم

چرا خدمات سئو کیان تجارت را انتخاب کنیم؟  
کیان تجارت در ابتدا با مشاوره و بررسی کسب و کار ، رقبا و کلمات کلیدی و در نظر گرفتن اهداف کسب و کار استراتژی سئو سایت را طراحی می کند.
questions

تا اینجا چطور بود ؟

نتایج نظرسنجی ( ۸۸ ) ۴.۳ / ۵