seo-page top background seo-page top background
seo-page

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی کمک می کند سایت با حضور در نتایج برتر گوگل باعث دیده شدن کسب و کار و برند شما، بازدید بیشتر از سایت، خدمات و محصولات، افزایش اعتماد افراد به برند شما و در نهایت فروش بیشتر شود. در این مسیر تیم سئو کیان تجارت با استراتژی برتر خود در جهت رسیدن به اهداف بزرگ شما را همراهی می کند.

احتمالا شما تازه با واژه سئو آشنا شده اید و به دنبال این هستید که خدمات سئو چیست یا بهینه سازی سایت به چه معناست. و یا شما آشنایی کافی با مزایای SEO دارید و می دانید بیزنس شما به ان نیاز دارد اما نمی دانید چطور آن را انجام دهید.

در این صورت احتمالا به دلیل یکی از موارد زیر اینجا هستید:

 • سایت شما در صفحه اول گوگل حضور ندارد
 • ترافیک سایت شما اخیرا کاهش پیدا کرده و نمیدانید چرا؟
 • به طور ناگهانی حجم تماس ها و فروش سایت کاشه سافته است
 • در حال راه اندازی سایت جدید هستید و می خواهید سریع کسب و کار خود را در حوزه آنلاین گسترش دهید.

اگر یکی از این 4 مورد بالا یکی از دلایل شما است سایت درستی را انتخاب کرده اید تیم خدمات سئو کیان تجارت ده ها پروژه در صنایع مختلف در دست انجام دارد و روش هایی را برای بهینه سازی سایت مطابق با آخرین آپدیت الگوریتم ها پیش میبرد.

 

اما چرا هنوز سئو مهم است؟

اکثر کاربران مردم از اینترنت برای رفع نیاز خود به اطلاعات استفاده می کنند، این اطلاعات میتواند مربوط به بیوگرافی یک بازیگر یا خواننده، یا پیدا کردن یک رستوران در محله نزدیک به شما، و یا پیمانکاری برای بازسازی خانه باشد.

به طور خلاصه اگر بخواهیم به سوال سئو چیست پاسخ دهیم باید بگوییم مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. در حقیقت سئو سازی سایت فرایند بهینه سازی کلمه کلیدی یا یک اصطلاح خاص برای موتور جستجو است که باعث بهبود جایگاه یک کلمه کلیدی در نتایج می شود.

Search engine optimization یا  SEO فرایندی است که به مشتریان کمک می کند راحتتر بتوانند کسب و کار شما را پیدا کنند.

تیم خدمات سئو ما از بهترین روش برای افزایش بازدید، ترافیک و رتبه کلمات کلیدی و عبارات مرتبط با کسب و کار شما برای دیده شدن برند، محصولات و خدمات شما استفاده می کند.

 

10 قدم برای بهینه سازی موفق با خدمات سئو کیان تجارت

خدمات سئو کمک می کند در نتایج جستجو رتبه خود را افزایش دهید تا درآمد شما افزایش یابد.

هدف شما

مشاوران دیجیتال مارکتینگ با تجربه ما با شما ارتباط می گیرند تا اهداف دیجیتال مارکتینگ خود را مشخص کنید و یک استراتژی برای سئو سایت شما ایجاد شود.

بررسی سایت

با بررسی سایت ، درک بهتری از نقاط قوت و ضعف موقعیت فعلی شما بدست می آوریم. با استفاده از ابزارهای سئو ، عناصری از سایت را شناسایی و الویت بندی می کنیم که بیشترین سود را برای شما به همراه داشته باشد.

آنالیز رقبا

بررسی و آنالیز رقبا یک راه و روش اثبات شده برای ایجاد وجه تمایز میان شما و رقبا است. این کار در عین حال به تیم سئو ما کمک می کند تا بتواند نقاط کسب و کار شما را برجسته کند.

استراتژی تحقیق کلمه کلیدی (Keyword Research)

ما در کیان تجارت با تجربه ای که در صنعت های کاری متفاوت داشته ایم می توانیم از طریق ایجاد محتوا و بهینه سازی سایت بر اساس عبارات جستجوی خاص صنعت شما رتبه را افزایش دهیم.

لینک سازی

بک لینک یکی از فاکتورهای مهم برای رتبه بندی سایت است. اما نه هر لینکی! به همین دلیل بسایر مهم است که پروژه سئو سایت خود را به شرکتی بسپارید که ارتباطات زیادی با سایت های کیفیت بالا و مرتبط دارد.

سئو فنی

بهبود رتبه سایت می تواند از طریق بهینه سازی تکنیکال سایت شما مانند بهبود سرعت سایت، رفع خطاها و ... باشد که کار موتور جستجو را برای کراول کردن سایت شما آسان تر کند. زمانی که موتور جستجو را خوشحال کنید با بهبود رتبه سایت شما را خوشحال می کند.

سئو فروشگاهی

به مشتریان خود تجربه خرید 24ساعته و 7 روزه ارائه دهید و نرخ حفظ مشتری را افزایش دهید. ما سایت شما را برای جستجوهای موبایل و صوتی بهینه می کنیم تا تجربه کاربری بی نظیری را برای کاربران ایجاد کنیم.

 

SEO چگونه کار می کند؟

همه چیز از موتور جستجو (مانند گوگل) شروع می شود. موتور جستجو ربات هایی برای جمع آوری تمام محتوا و اطلاعات موجود در اینترنت را برای فهرست بندی می فرستد. زمانی که که سرچ در موتور جستجو انجام می شود الگوریتم موتورجستجو در آن فهرست به دنبال مرتبط ترین و مهم ترین اطلاعات می گردد تا در نتایج جستجو بهترین نتیجه را به کاربر ارائه کند.

اینجاست که سئو کردن و بهینه سازی سایت به ما اجازه می دهد تا به گوگل کمک کنیم تا متوجه شود در سایت ما چه چیزی وجود دارد. ایجاد ارزش برای سایت و بالا آوردن سایت در کلمات کلیدی مرتبط این اساس ایجاد ترافیک برای سایت شما است. اما موتور جستجو به طور مداول در حال تغییر الگوریتم و استراتژی خود برای برآورده کردن نیاز مشتری است. به همین دلیل ایجاد استراتژی بهینه سازی پایدار که به گسب و کار شما کمک کند ضروری است.

 

سئو چیست و چرا باید یک سایت رو سئو کنیم؟

برای اینکه یک مقدار شفافیت ذهنی بیشتر ایجاد شود، به این مثال توجه کنید: زمانی که یک واژه را در موتور جست و جو گوگل سرچ می کنید، بهترین گزینه های مرتبط با واژه ای که سرچ کردید در یافته های صفحه اول گوگل قرار می گیرند و شما می توانید آن ها را ببینید و سریعا به نتیجه ای که دلخواه شما هست برسید. قاعدتاً سایتی که در اولین نتایج جست و جو قرار می گیرد، مخاطبان بالاتری خواهد داشت و به هدف خود که جذب مخاطب و فروش بالاتر هست خواهد رسید.

خب سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که چطور می شود که یک سایت به رتبه اول در نتایج اولیه جستجو قراردست می یابد. در جواب این سوال میتوان گفت این seo سایت هست که باعث می شود سایت شما در نتایج اولیه قرار بگیره. بخاطر همین هست که  سئو سازی سایت یک امر بسیار مهم و تخصصی می باشد، که افراد فعال در زمینه سایت و اینترنت باید توجه خاصی به آن داشته باشند.

 

سئو و بهینه سازی سایت

 

 

چرا بهینه سازی سایت اهمیت دارد؟

بهینه سازی سایت یعنی مهم نیست که مردم چه ساعتی به دنبال شما و خدمات و محصولات شما باشند و یا در چه کشوری قرار داشته باشند، اگر شما بر روی سئو سایت خود کار کنید و در نتایج گوگل حضور داشته باشید هنگام جستجو می توانند به سایت و محصولات شما دسترسی پیدا کنند، از این میزان ترافیکی که به سایت شما وارد می شود برخی از آنها به فروش تبدیل می شوند.

در حال حاضر اکثر افراد سعی در رفع نیاز های (خرید مواد مصرفی، انجام کارهای اداری و ...) خود به صورت آنلاین دارند. پس در این زمان لازم است که شما کسب و کار خود را به صورت آنلاین هم راه اندازی کنید.

اما فقط حضور داشتن به صورت آنلاین کافی نیست بلکه موقعیت شما در میان صدها رقیب هم مهم است. اگر جزو 10 نتیجه اول نباشید (صفحه اول نتایج گوگل) دیده نمی شوید. نتیجه تحقیقات انجام شده نشان می دهد که بیش از 31 درصد افراد بر روی نتیجه اول کلیک می کنند.

 

خدمات سئو کیان تجارت

 

اهداف SEO چیست ؟

به طبع هر فعالیتی که انجام می شود، برای رسیدن به یک هدف و یا هدف های خاص صورت می گیرد.برای همین هدف از خدمات SEO رسیدن به اهدافی همچون بالا بردن بازدید سایت، معرفی کردن و فروش محصولات به صورت اینترنتی، بالا بردن ترافیک سایت، عملیات برند سازی، تبلیغات در زمینه های مختلف و ... می باشد. لذا با توجه به این که امروزه سایت ها و وبلاگ ها تاثیر بسزایی در کلیه امور از قبیل سیاست، فرهنگ، اقتصاد و ... پیدا کرده اند، می توان گفت سئو کردن وب سایت ها و رسیدن به رتبه های برتر در گوگل، در آینده یکی از هدف های بزرگ جوامع بشری محسوب می شود.

به طور کلی اهداف خدمات سئو شامل موارد زیر می شود:

 • افزایش ترافیک سایت
 • بازدهی مثبت در سرمایه
 • افزایش آگاهی از برند
 • با توجه به اینکه طی درازمدت در نتایج دیده می شوید باعث ایجاد اعتماد در افراد می شود.
 • با توجه به اینکه رقبای حوزه کاری شما در نتایج آنلاین حضور دارند نبود شما در نتایج باعث حذف شدن و کنار گذشاته شدن شما از رقابت می شود.

 

نحوه بهینه سازی سایت

سئو سایت و بهینه سازی به طور کلی به دو بخش تقسیم می شود.

سئو داخلی و سئو خارجی. در این میان سئو تکنیکال و فنی هم از اهمیت بالایی برخوردار است که در بخش بهینه سازی داخلی سایت قرار می گیرد. اگر کدهای سایت خود را مطابق با دستورالعمل های گوگل بهینه نکنید رتبه خوبی نمیتوانید داشته باشید.

 

سئو داخلی چیست (SEO On Page)

سئو داخلی مجموعه اقداماتی است که در سایت برای بهینه سازی محتوا و کدهای سایت انجام میشود. فاکتورهای زیادی برای بهینه سازی داخلی سایت وجود دارد. در ادامه به بررسی فاکتورهای آن میپردازیم.

1. تایتل یا عنوان صفحه

تایتل را می توانید زمانی که چیزی را در گوگل سرچ می کنید مشاهده کنید.

 

در بالای عنوان URLصفحه و متن زیر آن توضیحات صفحه یا متادیسکریپشن است.

تگ عنوان در دریافت کلیک بیشتر موثر است. فردی که عبارتی را در گوگل سرچ می کند در نگاه اول ابتدا به عنوان توجه می کند بعد از آن به متادیسکریپشن. برای مثال فردی عبارتی را سرچ می کند در صفحه نتایج بخاطر جذابیت عنوان به جای کلیک بر روی نتیجه اول بر روی نتیجه دوم کلیک می کند. این عمل چه چیزی را به گوگل نشان می دهد؟

این عمل به گوگل می گوید نتیجه دوم رو افراد مرتبط تر به عبارت جستجو می دانند پس آن را رتبه آن باید بالاتر از نتیجه اول باشد.

بنابراین شما باید سعی کنید تایتل جذابی را برای صفحه ایجاد کنید.

2. 100 کلمه ابتدایی محتوا

صد کلمه ابتدایی محتوای هر صفحه به ربات گوگل می گوید که صفحه درباره چه کلمه ای و چه موضوعی است. ربات گوگل به طور جدی به 100 کلمه ابتدایی دقت می کند تا بتواند صفحه را در نتایج مرتب قرار دهد.

3. لینک سازی داخلی

هرچه تعداد افراد بیشتری به سایت شما لینک دهنده گوگل راحتتر می تواند سایت شما را پیدا کند و در نهایت رتبه شما بالاتر می رود.

دو نوع لینک سازی وجود دارد:

لینک سازی داخلی ایجاد پیوندی از صفحات مختلف سایت به هم دیگر و لینک سازی خارجی (بک لینک) که سایر سایت ها به سایت شما لینک می دهند.

باید مطمئن شوید که صفحات مختلف سایت بهم لینک و با هم در ارتباط هستند. ایجاد لینک سازی داخلی باعث می شود ربات گوگل به راحتی بتواند تمامی صفحات سایت را کراول کند.

 

خدمات سئو خارجی چیست (SEO Off Page)

خدمات سئو خارجی مجموعه فعالیت های خارج از سایت برای بهبود و ارتقای رتبه سایت در نتایج مرتبط است. مهم نیست محتوای شما چقدر مفید باشد اگر به سایت شما لینک داده نشود نمیتواند رتبه خوبی داشته باشد.

در ابتدا به این موضوع بپردازیم که لینک بیلدینگ یا لینک سازی چیست؟ ایجاد و بدست آوردن لینک از سایر سایت ها به سایت شما است. این تکنیکی است که در دراز مدت باعث رشد جایگاه شما می شود. اما این همیشه به این معنی نیست که هرچه تعداد لینک ها بیشتر باشد بهتر است. در این میان کیفیت بک لینک ها هم مهم است.

1. دامنه ارجاع لینک

گاهی گفته می شود هرچه تعدا بک لینک بیشتر باشد بهتر است اما این به این معنا نیست که 1000 لینک از یک سایت به سایت شما ایجاد شود. بلکه بهتر است 1000 بک لینک از سایت های مختلف ایجاد شود.

2. فالو یا نوفالو بودن

یک لینک فالو به ربات گوگل می گوید این لینک را دنبال کن و در مقابل نوفالو به ربات گوگل می گوید این لینک نباید دنبال شود. علاوه بر این ارزش صفحه فقط بین لینک های فالو تقسیم میشود و ارزشی از طریق لینک نوفالو منتقل نمی شود.

ممکن است سایتی لینک نوفالو به سایت شما ایجاد کند اما ترافیک بالایی داشته باشد و منجر به کلیک بیشتر بر روی لینک سایت شما و در نهایت باعث افزایش انتقال ترافیک به سایت شما شود.

3. انکرتکست

انکر تکست عبارت یا کلمه کلیدی در لینک است که بر روی آن کلیک می کنید. از برند خود در انکرتکست استفاده کنید. قرار دادن کلمه کلیدی به عنوان انکر تکست به گوگل نشان می دهد آن صفحه در مورد چه موضوعی است.

البته در استفاده از کلمه کلیدی انکرتکست دقت کنید اگر متن تمام انکرتکست های شما کلمه کلیدی باشد گوگل متوجه مصنوعی بودن آن می شود.

4. مکان قرار گیری لینک

بهترین مکان برای قرار دادن لینک بین محتوا است. لینک در فوتر و سایدبار خیلی ارزشمند نیستند. اما برای این مورد خیلی وسواس نداشته باشید برای اینکه پروسه لینک سازی شما طبیعی باشد مکان های مختلف می تواند به شما کمک کند و به قول معروف بهتر از هیچی است.

5 اشتباه در لینک سازی:

 1. بک لینک های زیاد با انکرتکست کاملا منطبق
 2. کافی نبودن انکرتکست های معنایی
 3. عدم ذکر نام برند
 4. استفاده از انکرتکست های اشتباه
 5. خرید لینک

 

چه روش هایی برای بهینه کردن سایت وجود داره؟

برای بهینه سازی کردن یک سایت راهبردهای مختلفی وجود داره که میتونیم انجام دهیم. از نمونه های این راهبردها میتوان به روش های کلاه سیاه، کلاه سفید و کلاه خاکستری اشاره کرد.

روش کلاه سفید به روش اصولی و مبتنی بر قوانین گفته می شود. اما روش کلاه سیاه یک روش دور زدن قوانین و فریب کارانه می باشد؛ که در صورت مشخص شدن این سایت ها از طرف موتورهای جست و جو مورد تنبیه قرار خواهند گرفت. اما بهترین روش و ماندگارترین آن ها روش قانونی سئو وب سایت می باشد. لذا در روش کلاه سفید یک سری از عملیات می بایست صورت گیرد، تا سایت بهینه شده و در اولین نتایج جست و جو قرار بگیرد. 

بهینه سازی سایت

سئو کلاه سفید چیست (white Hat SEO)

سئو کلاه سفید به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که طبق استراتژی های گوگل در مورد آن رفتار می شود. به این معنی که کلیه قوانین گوگل در آن رعایت شده است و در اصل عملیات خدمات سئو سایت در گوگل برای مخاطبان و جستجو گران انجام شده است. نه اینکه عملیات بهینه سازی سایت فقط برای دور زدن و یا جلب رضایت گوگل باشد.

برخی از تکنیک های سئو کلاه سفید عبارت اند از تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی، لینک گرفتن از سایت های محبوب و دارای دامین اتوریتی بالا، استفاده از محتواهای با کیفیت و جذاب برای مخاطبان، مطالب سایت به صورت مرتب افزایش پیدا کند اگر چه تولید محتوا ممکن است زمان بر باشد اما در طولانی مدت ارزش خود را نشان می دهد.

کسانی که در حال انجام بهینه سازی سایت با استفاده از روش کلاه سفید هستند باید در نظر داشته باشند که انجام عملیات white hat seo مدت زمان زیادی به طول خواهد انجامید و شبیه سرمایه گذاری طولانی مدت خواهد بود.

سئو کلاه سیاه چیست (Black Hat SEO)

به طور کلی سئو سیاه به معنی دور زدن الگوریتم های گوگل می باشد. معمولاً افرادی که به دنبال گرفتن نتیجه سریع در عملیات سئو سازی سایت هستند، از  روش کلاه سیاه استفاده می کنند. 

افراد در black hat seo فقط به دنبال جلب رضایت گوگل هستند و مخاطبان اهمیتی برای آنها ندارند. برخی تکنیک های کلاه سیاه عبارتند از استفاده تعداد بسیاری زیادی از کلمات کلیدی، لینک های بسیار زیاد و پنهانی و... در تکنیک کلاه سیاه در صورت متوجه شدن گوگل سایت شما جریمه و از نتایح جست و جو در گوگل به طور کامل حذف می شود.

سئو کلاه خاکستری چیست (Gray Hat SEO)

تعریف سئو کلاه خاکستری در واقع چیزی ما بین کلاه سفید و کلاه سیاه می باشد.

استفاده درست از gray hat seo بسیار مهم و حیاتی برای وب سایت شما می باشد و حتماً باید توسط کارشناسان سئو و فردی که تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارد انجام شود.

کلاه خاکستری اگر به درستی انجام شود باعث بهبود سایت شما بدون عوامل منفی و بازگشت هزاران ترافیک به سایت شما می شود در غیر این صورت گوگل به عنوان کلاه سیاه در نظر گرفته و جریمه سنگین در انتظار سایت شماست. کلاه خاکستری شامل تکنیک هایی مانند، لینک سازی زیاد ولی طبیعی،افزایش ترافیک سایت با استفاده از ربات و...

بسیاری از شرکت ها از روش کلاه خاکستری برای بهینه سازی وب سایت خود استفاده می کنند. gray hat seo در کوتاه مدت جوابگوی نیاز شرکت می باشد اما در طولانی مدت باعث هم پوشانی با کلاه سیاه شده و باعث جریمه از طرف گوگل خواهد شد.

 

سئو سیاه و سفید

 

 کیفیت و افزایش سئو سایت

برای افزایش سئو سایت باید بدانید گوگل زمان زیادی را صرف کشف کردن سایت هایی می کند که موضوعی ارزشمند، منحصر به فرد و جذاب برای جستجوگران گوگل داشته باشند. به عنوان مثال محتوای خوب- مثلاً اگر شما کفش می فروشید از توصیف هایی استفاده می کنید که هر فروشنده کفش دیگری نیز در وب سایت خود استفاده می کند سایت شما هیچ چیز منحصر به فردی برای جستجو کردن ارائه نمی کند. اگرچه ممکن است کفش های شما خیلی خاص و زیبا باشند ولی گوگل هیچ راهی برای گفتن اینکه کفش های سایت شما خیلی بهتر از هر کس دیگری است پیدا نمی کند.

به جای محتوای تکراری و خسته کننده به مردم محتوای جالب ارائه دهید به عنوان مثال به آنها اطلاعاتی در مورد چگونگی شستن کفش ها بدهید. اطلاعاتی در مورد اینکه آیا این چیزیست که شما باید در تابستان استفاده کنید یا زمستان! به مردم اطلاعات مفید و کاربردی بدهید و یا حتی خلاق تر باشید.

مردم را به اشتراک گزارش تصاویر خود با کفش ها ترغیب کنید، از شخصیت مشهور بخواهید تصاویر خود را همراه با کفش های شما در فضای آنلاین منتشر کنند. ایجاد یک جامعه از افرادی که به محصول شما علاقه مند هستند انجام کاری متفاوت و منحصر به فرد است و به گوگل ثابت می کنید که متفاوت تر و بهتر از سایر نتایج جست و جو هستید.

خدمات سئو و اعتماد

یکی دیگر از اصولی که درهنگام خدمات سئو و بهینه سازی سایت خود باید به آن توجه کنید اعتماد است. باید به این موضوع توجه کنید که گوگل نمی خواهد هر وب سایتی را به جستجو گرهای خود نشان دهد، بنابراین وب سایت هایی را به نمایش خواهد گذاشت که قابل اعتماد باشند. یکی از اصلی ترین کارهایی که برای جلب اعتماد گوگل باید انجام داد این است که از وب سایت های معتبر که موضوع فعالیت مشابه کار شما است بخواهید به وب سایت شما لینک بدهند. قرار دادن مقالات در سایت های خبری یا در واقع ریپرتاژ خبری و لینک گرفتن از آنها نیز باعث می شود که گوگل احساس کند شما بسیار قابل اعتماد و اطمینان هستید.

سئو سازی سایت اقتدار 

در نهایت اصل دیگری که برای گوگل و سئو سازی سایت بسیار مهم می باشد اقتدار است. گوگل می خواهد سایت هایی را برای مخاطبان خود به اشتراک بگذارد که از نظر مخاطبان محبوب هستند. برای مثال اگر می خواهید نشان دهید شما محبوب ترین سایتی هستید که در حال حاضر فروش کفش به صورت آنلاین رادارید باید گوگل را با ارسال سیگنال هایی آگاه کنید. با ایجاد کمپین های تبلیغاتی می توانید این فعالیت را انجام دهید. برای انجام این کار با  فعالیت در شبکه های اجتماعی و درخواست از مخاطبان برای به اشتراک گذاری فعالیت های شما و صحبت در مورد فعالیت هایتان می توانید این کار را انجام دهید.

بنابراین اگر شما اصولی که گوگل از شما خواسته است را با دقت بررسی کنید، محتوای با کیفیت تولید کنید، منحصر به فرد و جذاب و مورد اعتماد باشید، گوگل با اعتماد به نفس شما را در بهترین نتیجه جستجو به جستجو گران خود نشان می دهند.

 

سئو سایت توسط کارشناسان کیان

علاوه بر این مواردی که گفته شد مواردی وجود دارد که اهمیت آن کمتر از موارد بیان شده نیست. در ادامه به بررسی مختصر این موارد هم میپردازیم:

 

سرعت صفحه (Page Speed)

با توجه به تحقیقات انجام شده هر ثانیه تاخیر باعث کاهش 7% نرخ تبدیل می شود. برای بررسی سرعت لود سایت خود می توانید از سایت GTmetrix  و page speed insight کمک بگیرید تا مواردی که نیاز به بهینه سازی و سئو سایت دارند را بهبود ببخشید.

تجربه کاربری موبایل

امروز تعداد افرادی که از طریق موبایل در گوگل جستجو میکنند بیشتر شده و تعداد افرادی که از طریق دسکتاپ جستجو انجام می دهند به طور چشمگیری کم شده است و می توان گفت گوگل اول صفحات را از طریق موبایل کراول می کند.

لایه امنیتی ssl

امروزه اهمیت امنیت اطلاعات بیشتر از هر زمان دیگری شده است و این موضوع یکی از فاکتورهای مهم برای گوگل است. بنابراین باید مطمئن شوید HTTPS برای سایت شما هم فعال باشد.

این موضوع برای سایت های فروشگاهی اهمیت بیشتری دارد.

 

هدف از بهینه سازی وب سایت

1- افزایش ترافیک وب سایت از طریق بازدید های مخاطبان

2- تبدیل مخاطبان به خریداران محصول، یا خدمات و در کل افزایش فروش محصولات
3- برند سازی از طریق دیده شدن وب سایت
4- بهترین ابزار برای تبلیغات در فضای مجازی می باشد.

 شرکت کیان تجارت با سالها تجربه در زمینه افزایش ترافیک سایت، تبلیغات در گوگل و بازاریابی اینترنتی، بهینه سازی و سئو سایت آماده همکاری با شما می باشد.

 

سوالات متداول سئو و بهینه سازی سایت

 1. آیا سئو برای کسب و کار من جواب می دهد؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت در برخی از حوزه های کاری با توجه به سختی کلمه کلیدی و رقیب هایی که بر روی آن کلمه کار می کنندممکن است کمی زمان بیشتری لازم داشته باشد اما به طور قطع برای تمامی حوزه هایی کاری تاثیر گذار است.

 1. فقط کسب و کارهای بزرگ در نتایج بالا قرار می گیرند؟

این طور نیست خیلی از کسب و کارهای کوچیک هم در نتایج جستجو می توانید مشاهده کنید که با انجام درست به جایگاه خوبی رسیده اند.

 1. شنیده ام هر چه تعداد صفحات سایت بیشتر باشد بهتر است؟

تعدا صفحات سایت ارتباطی با قدرت و ارزش سایت ندارند. سایت های کوچکی هستند که در کلمات کلیدی مختلف جایگاه خوبی در نتایج دارند.

در اینجا میتوانید چند نمونه از سایت هایی را که توسط دپارتمان سئو کیان در صفحه اول سرچ گوگل قرار گرفته اند، مشاهده کنید. برای دریافت مشاوره می توانید با شماره 09128943815 تا و 02188230063  یا  کارشناس تیم کیان شما را راهنمایی کند. 

 

seo-page

هدف از سئو سایت

۱ . افزایش ترافیک سایت

۲ . جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش

۳ . برندینگ

۴ . کسب اعتبار بین رقبا

درخواست سئو سایت

چه خدماتی برای سئو ارائه میدهد

خدمات سئو کیان تجارت شامل سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی می شود. سئو تکنیکال بهینه سازی کدهای سایت برای درک بهتر گوگل از ساختار و محتوای صفحه و بهبود سرعت لود سایت که یکی فاکتورهای مهم برای گوگل است را شامل می شود. سئو داخلی شامل بهینه سازی محتوای سایت، تدوین برنامه زانی برای انتشار بلاگ پست و ایجاد لینک سازی داخلی است. سئو خارجی شامل ایجاد بک لینک در سایت های معتبر است.

مراحل انجام سئو سایت در کیان تجارت

step 1
step 1
step 1
step 1
step 1
step 1
مشاهده نمونه کارها
seo-page

کارشناسی رایگان سئو سایت

تیم کیان تجارت آماده انجام کارشناسی رایگان سئو سایت و سنجش سئوی سایت برای سایت شما می باشد.

seo-page

سوالات متداول سئو و بهینه سازی

هدف از این مطلب پاسخ به سوالات سئویی شما به زبان ساده می باشد. در اینجا سعی کردیم از اصول اولیه به برخی سوالات پیچیده حرکت کنیم.

نظرات مشتریان

seo-page top background seo-page top background

سوالات متداول

سلام منظورتون از سئو سایت چیه؟ یعنی چه کارهایی بر روی سایت انجام میشود که برای سئو؟    
سئو سایت شامل فعالیت هایی است که بر روی سایت (سئو داخلی) و خارج از سایت (سئو خارجی) برای بهبود رتبه سایت در کلمات کلیدی هدف شما است
سایت وردپرسی بهتر است برای سئو یا سایت برنامه نویسی شده؟    
سایت وردپرس با توجه به اینکه یک پلتفروم انتشار محتوا است طوری طراحی و برنامه نویسی شده است که بتواند نیاز اکثر افراد را برطرف نماید و گاهی همین مورد باعث میشود از نظر سئو سایت بهینه نباشد  در حالی که سایت اختصاصی مطابق با نیاز شما و کاملا بهینه شده از نظر سئو است.
پس از اتمام پروژه سئو، نگهداری رتبه به دست آمده، چگونه انجام می‌شود؟    
بعد از رسیدن به رتبه های مورد نظرتون در صورت تمایل می توانید همکاری با شرکت کیان تجارت را ادامه دهید تا در بالاترین رتبه های گوگل باقی بمانید.     
SEO بهتر است یا تبلیغات گوگل؟
در سسیتم تبلیغات گوگل شما به ازای هر ورودی باید هزینه پرداخت کنید و این هزینه با توجه به رقابتی که وجود دارد متفاوت می باشد ولی در سئو ورودی های سایت کاملا رایگان می باشد.در سیستم تبلیغات گوگل با فعال کردن کمپین تبلیغاتی خود در نتایج جستجو گوگل ظاهر میشوید اما در سئو 3 تا 6 ماه زمان میبرد تا به نتیجه مطلوب خود برسید،اما زمانی که کمپین خود را غیر فعال کنید دیگر ورودی از طریق گوگل نخواهید داشت در حالی که در سئو شما همیشه دیده خواهید شد.
شنیده ام هر چه تعداد صفحات سایت بیشتر باشد بهتر است؟
تعداد صفحات سایت ارتباطی با قدرت و ارزش سایت ندارند. سایت های کوچکی هستند که در کلمات کلیدی مختلف جایگاه خوبی در نتایج دارند.
فقط کسب و کارهای بزرگ در نتایج بالا قرار می گیرند؟
این طور نیست خیلی از کسب و کارهای کوچیک هم در نتایج جستجو می توانید مشاهده کنید که با انجام درست سئو به جایگاه خوبی رسیده اند.  
آیا سئو برای کسب و کار من جواب می دهد؟  
برای پاسخ به این سوال باید گفت در برخی از حوزه های کاری با توجه به سختی کلمه کلیدی و رقیب هایی که بر روی آن کلمه کار می کنندممکن است کمی زمان بیشتری لازم داشته باشد اما به طور قطع برای تمامی حوزه هایی کاری تاثیر گذار است.  
تضمین کیان تجارت برای کسب بهترین نتیجه چیست؟
نمونه کارهای ما و نتایج آن در گوگل نشان دهنده آن است که ما برای کسب بهترین نتیجه تلاش زیادی می کنیم و با ایجاد گزارش هایی به صورت هفتگی و ماهانه شما را در جریان مراحل سئو سایت قرار می دهیم
چرا خدمات سئو کیان تجارت را انتخاب کنیم؟  
کیان تجارت در ابتدا با مشاوره و بررسی کسب و کار ، رقبا و کلمات کلیدی و در نظر گرفتن اهداف کسب و کار استراتژی سئو سایت را طراحی می کند.
...

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

سلام من نمونه کارای سئو شما رو دیدم و مایل هستم برای سئو سایتم با شما همکاری داشته باشم. سایت من در زمینه کاریابی رشته های مهندسی می باشد. شما سئو چنین سایتی رو قبول میکنید؟

سلام بله شما می توانید سایتتان را برای آنالیز برای کارشناسان ما ارسال کنید همچنین کارشناسان سئو تیم کیان تجارت نمونه کار موفقی در زمینه سئو سایت کاریابی دارند و شما می توانید با کارشناسان ما با شماره های 88230063 یا 88230063 تماس بگیرید. 

 

سلام نمونه کارهای طراحی و سئو سایتهایی که در سایتتون گذاشته بودید رو دیدم و بسیار مشتاقم که برای سئو سایتم از شما مشورت بگیرم برای گرفتن مشورت در این زمینه باید چیکار کنم؟

برای گرفتن مشاوره رایگان سئو می توانید با  تیم تخصصی سئو  ما تماس گرفته و سایتتون رو برای آنالیز در اختیار آنها قرار دهید تا اقدامات مورد نیاز برای سایت شما انجام شود و هر چه سریعتر به رتبه دلخواه خود برسید. برای تماس یا اینجا کلیک کنید یا با شماره تلفن های 88230063   و 88230063  تماس بگیرید.

سلام آیا شما آموزش سئو هم دارید؟ بنده هیچ پیش زمینه ای ندارم و میخام سئو کار حرفه ای بشم ممنون میشم پاسخ بدین که چیکار کنم سپاس

سلام وقت بخیر

در حال حاضر آموزش نداریم. سایت های مختلف ایرانی و انگلیسی برای آموزش سئو وجود داره که می تونید از طریق اون ها شروع به یادگیری کنید

من یه سایت دارم که حدود 1000 تا محصول دارم آیا برای همه محصولاتم باید محتوا تولید کنم؟

سلام

بله اگر شما می خواهید که صفحات شما بتواند قابلیت کسب رتبه در نتایج جستجو را داشته باشد، می بایست برای هر یک از آنها محتوای اختصاصی بنویسید تا دچار مشکل محتوای تکراری نگردید.

 

سلام من مدتیه که خودم دارم روی سئو سایتم کار میکنم اما جواب نمیگرم میشه راهنماییم کنید؟

سلام 

آدرس سایتتون رو ارسال کنید تا بعد از آنالیز اقدامات لازم انجام شود. یا می توانید با شماره تلفن 88230063-021 و  88230063-021 تماس بگیرید.

سلام برای سایت هایی که تازه طراحی شده اند تبلیغات گوگل بهتر است یا سئو؟

سلام سئو با تبلیغات گوگل کاملا متفاوت است. شاید تبلیغات گوگل سریع تر از سئو شما را به هدف که فروش بیشتر است برساند اما با تبلیغات گوگل تا زمانی که هزینه پرداخت کنید سایت شما در گوگل نمایش داده خواهد شد و با قطع بودجه دیگر نمایش داده نخواهید شد. اما سئو یکم زمان برتر است و نتیجه بهتری خواهد داشت و طولانی مدت به کاربر نمایش داده خواهد شد. حالا شما باید نسبت به نیاز خود تصمیم به انتخاب بگیرید برای مثال اگر می خواهید سریع به زنگ خور برسید تبلیغات گوگل بهتر است.

ثبت پرسش جدید