webapp-page top background webapp-page top background

طراحی وب اپلیکیشن

وب اپلیکیشن ها نرم افزارهای کاربردی هستند که می توان بدون نصب و صرف زمان از طریق مرورگرها از آنها استفاده کرد. وب اپ ها بدون محدودیت زمان و مکان در دسترس هستند. تیم کیان تجارت با سال ها تجربه در زمینه طراحی وب اپلیکیشن هایی با تجربه کاربری جذاب، واکنش گرا و کاربر پسند با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا نمونه کارهای بسیاری طراحی کرده است. برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناس طرحی وب اپلیکیشن تیم ما تماس بگیرید.

webapp-page
طراحی وب اپلیکیشن طراحی وب اپلیکیشن

با طراحی وب اپلیکیشن موفقیت در کسب و کار فقط چند قدم با شما فاصله دارد!!!

وب اپلیکیشن ها، دنیای جدیدی در طراحی  سایت و اپلیکیشن موبایل ایجاد کرده اند، طیف گسترده وب اپلیکیشن ها باعث شده است که شما نیازمند دانستن اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید، تا در صورت نیاز برای سازمان یا کسب و کار خود در فکر توسعه یک وب اپلیکیشن قدرتمند باشید. با طراحی وب اپلیکیشن می توان از طریق وب سایت ها با کاربران و مخاطبان قدرتمند تر از قبل ارتباط برقرار کرد، اما چگونه؟

هدف از طراحی وب اپلیکیشن

placeholder

بروزرسانی خودکار اطلاعات

placeholder

دسترسی با آیکون در صفحه اصلی

placeholder

بدون نیاز به نصب

placeholder

امکان کار با وب اپ به صورت آفلاین

مراحل طراحی وب اپلیکیشن

steps
step 1
step 1
step 1
step 1
step 1

چه وب اپلیکیشن هایی در kiantc طراحی می شود ؟

سوالات متداول

وب اپلیکیشن چیست؟
وب اپلیکیشن ها یا اپلیکیشن های تخت وب نرم افزارهایی هستند که از طریق مرورگرها در دسترس کاربران قرار می گیرند و کاربران می توانند از طریق url به قسمت های مختلف وب اپ دسترسی داشته باشند.

تفاوت وب اپلیکیشن با اپلیکیشن چیست؟
اپلیکیشن همان نسخه هایی هستن که از اپ استورها دانلود و قابلیت نصب دارند اما وب اپلیکیشن ها نسخه های نرم افزاری هستند که از طریق مرورگر قابل دسترسی می باشند و نیاز به نصب ندارد. وب اپلیکیشن ها در اندروید و ios مثل یکی می باشد.

تفاوت وب اپلیکیشن با سایت چیست؟
سایت ها بر محتوا تاکید دارند و وب اپ بر عملکرد تاکید دارد. در سایت یک محتوای ثابت به همه کاربران نمایش داده می شود اما وب اپ اطلاعات را بر اساس تعاملات کاربران، علایق، سن و ... پردازش و نمایش می دهد. یعنی اطلاعاتی که به هر کاربر نمایش داده می شود متفاوت از دیگری است.

وب اپلیکیشن چه مزیت هایی دارد؟
در موتورهای جستجو قابل پیدا شدن هستند، می توان با نسخه pwa آن را به گوشی اضافه کرد مانند اپ، اشتراک گذاری سریع از طریق لینک، بصورت آفلاین کار می کند، واکنشگرا یا ریسپانسیو است و امنیت بالایی دارد.

برای طراحی وب اپلیکیشن از چه تکنولوژی هایی استفاده می شود؟
برای انتخاب نوع تکنولوژی یا زبان برنامه نویسی ابتدا باید نوع پروژه شما مشخص شود. اما قالب وب اپ هایی که کیان تجارت طراحی کرده است با ریکت جی اس (reactjs) می باشد که یکی از فناوری های به روز است.

طراحی وب اپ شامل چه هزینه هایی می باشد؟
هزینه وب اپلیکیشن ها با یکدیگر متفاوت است و بعد از بررسی ایده، نیازها و خواسته های شما در وب اپ هزینه به شما اعلام می شود. هاست و پشتیبانی تا 6 ماه رایگان است و بعد از آن شامل هزینه می شود. همچنین خرید دامنه به عهده کارفرما یا مالک پروژه می باشد.

نحوه برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی کیان تجارت چگونه است؟
با استفاده از سامانه تیکت کیان تجارت به راحتی می توانید ایرادات و اشکالات را ثبت کنید و پیگیری های لازم را انجام دهید. تیم پشتیبانی در اسرع وقت آنها را بررسی و برای رفع به کارشناس مربوطه ارسال می کند.

چگونه می توان به کیان تجارت وب اپلیکیشن سفارش داد؟  
برای ثبت سفارش وب اپلیکیشن می توانید از طریق درخواست طراحی وب اپلیکیشن یا پر کردن فرم مشاوره، سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می تواید با شماره 02188230063 تماس بگیرید.
questions

تا اینجا چطور بود ؟

نتایج نظرسنجی ( ۱۰۵ ) ۴.۳ / ۵