وب اپلیکیشن چیست و چه تفاوتی با وب سایت دارد؟

راجع به تفاوت وب سایت با وب اپلیکیشن، تعاریف بسیار و متفاوتی وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر می توانید به مقاله "تفاوت وب سایت با وب اپلیکیشن چیست؟" مراجعه فرمایید، ولی آنچه که مهم و شاخص می باشد، این است که تاکید وب سایت بر محتوای یکسان برای همه و اطلاع رسانی می باشد ولی وب اپلیکیشن بر عمل و تعامل تکیه دارد و معمولا اطلاعات را با اعمال دسترسی های مختلف و براساس نیاز کاربر نمایش می دهد.

چگونه وب اپلیکیشن پیاده سازی می شود؟

به طور کلی هر آنچه که تحت وب و با اعمال دسترسی های مختلف پیاده سازی شود را می شود وب اپلیکیشن و یا نرم افزار تحت وب نامید. این به این معنی نمی باشد که کل وب اپلیکیشن به شکل یک سایت و فقط در اینترنت پیاده سازی شود، وب اپلیکیشن می تواند مجموعه ای از سایت ها ، اپلیکیشن های موبایل، ربات های تلگرام و یا حتی نرم افزارهای آفلاین هم باشد که همه این ها به شکل جامع و متمرکز کنترل شوند و شما بتوانید با تمرکز به اطلاعات جمع آوری شده، به کسب و کار خود رسیدگی نموده و یا اینکه به اهداف خود در افزایش فروش برسید.

برای مثال دیجی کالا می تواند یک مثال خوب برای وب اپلیکیشن باشد که با استفاده از بستر های مختلف سایت، پنل مدیریتی، اپ موبایل، ربات و وب سرویس های مختلف تغذیه و محتواسازی شود و دپارتمان ها و بخش های مختلف مدیریتی، بازاریابی، فروش و ... از یک طرف و مشتری و خریداران مختلف از سوی دیگر از آن سرویس گیرند و به اهداف خود رسند.

شرکت کیان تجارت پس از سال ها کار و کسب تجربه در این زمینه و پس از پیاده سازی وب اپلیکیشن های مختلف فروشگاهی در فروشگاه های زنجیره ای مختلف و چندین وب اپلیکیشن عملیاتی در قسمت های مختلف همراه اول، افتخار دارد که آمادگی خود را برای تجزیه تحلیل و پیاده سازی انواع وب اپلیکیشن های پیچیده و بزرگ اعلام نماید.

انجین back-end (بک اند) تمامی این وب اپلیکیشن ها تماما طراحی و پیاده سازی شده توسط کارشناسان خود مجموعه بوده و دارای پنل مدیریتی بسیار قدرتمند و سبک می باشد که  می تواند خروجی api و وب سرویس های برپایه RestFul (رست فول) را ارائه نماید، که این امکان فوق العاده و امن می تواند در سرویس های back-end (بک اند) انواع اپلیکیشن ها و ربات ها و نرم افزار های تحت وب به کار آید.

در اینجا میتوانید چند نمونه از وب اپلیکیشن های طراحی شده در گروه مهندسی کیان را مشاهده کنید.
Class Aptent Taciti Soci
1397 11 18

راه اندازی ربات تلگرام

راه اندازی ربات اختصاصی و سفارشی تلگرام برای رونق کسب و کار، ارتباط با مشتری و ارسال کاتالوگ

Class Aptent Taciti Soci
1398 02 24

طراحی نرم افزار تحت وب

نرم افزارهای تحت وب معمولا به دو دسته نرم افزارهای اختصاصی و یا نرم افزارهای عمومی تقسیم می شوند.
به طور کلی می توان امور زیر را ازطریق نرم افزار تحت وب انجام داد:

Class Aptent Taciti Soci
1398 02 10

طراحی وب اپلیکیشن های سفارشی

متخصصان بخش طراحی وب اپلیکیشن کیان تجارت، توانایی طراحی و تولید انواع وب اپلیکیشن های تخصصی و سفارشی سازی شده را دارند. ما نمونه های موفق طراحی و پیاده سازی شده انواع ...