نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

شرکت کیان تجارت شریف با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمنیه های مختلف و با توجه به نیاز مشتری اپلیکیشن طراحی و پیاده سازی می کند. تیم طراحی اپلیکیشن کیان تجارت مهم ترین المان های مهمی که در طراحی اپلیکیشن اهمیت بالایی دارد از قبیل طراحی UI/UX، سرعت اپ، و ... رعایت می کند. در ادامه شما می توانید تعدادی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن که توسط تیم کیان تجارت طراحی و اجرا شده است را مشاهده نمایید. 

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن تماس تصویری

طراحی اپلیکیشن تماس تصویری در نمونه های مختلف در سیستم های اندروید و IOS موفقیت های چشمگیری را در تجارت الکترونیک و برقراری ارتباط های دوستانه ایجاد می کند. تیم کیان تجارت مطابق با استانداردها و تکنولوژی های روز دنیا، اپ تماس تصویری طبق خواسته و نیاز مشتری را طراحی و پیاده سازی کرده است که نمونه آن را در زیر می توانید مشاهده کنید. 

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

هدف اصلی از طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت تهیه خواروبار و مواد غذایی و ... و ارسال آن به مشتریان است. اپ سوپرمارکت برای شروع و یا ادادمه کسب و کار جهت افزایش مشتری و فروش می تواند لازم است. یکی از مزایای اپلیکیشن سوپرمارکت برقراری ارتباط راحت با عمده فروشان و تولیدکنندگان می باشد، همچنین با این اپ می توانید یک شبکه تحویل قوی و مطمئن داشته باشید. اگر اپلیکیشنی که طراحی می کنید حرفه ای باشد، می تواند در درآمدزایی و یا افزایش درآمد نقش موثری داشته باشد. در زیر می توانید چند نمونه از اپلیکیشن های سوپرمارکت را که توسط تیم کیان تجارت طراحی شده است را مشاهده کنید. 

 

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن تاکسی

تاکسی های اینترنتی امروزه طرفداران بسیاری دارد و یکی از کسب و کارهای پر درآمد می باشد. اپلیکیشن تاکسی که توسط تیم کیان تجارت طراحی شده است از جمله نرم افزارهای تاکسی اینترنتی است که آن را می توان روی سیستم عامل های اندروید یا ios نصب کرد. طراحی اپلیکیشن تاکسی به گونه ای صورت گرفته که در آن امکانات سایر اپلیکیشن های تاکسی یاب و امکانات دیگری که آن را از سایر اپ های مشابه متمایز می کند، فراهم شده است. نمونه کارهای طراحی اپ تاکسی توسط کیان تجارت را می توانید در زیر مشاهده کنید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن آموزشی

طراحی اپلیکیشن آموزشی با پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش تعداد کاربران گوشی های تلفن همراه همیشه و همه جا کاربرد دارد. اپلیکیشن های آموزشی اندروید و ios مزایای بسیاری از قبیل صرفه جویی در هزینه ها و زمان دارد. از این رو افراد آموزش های آنلاین و غیرحضوری را به آموزش های حضوری ترجیح می دهد. نمونه اپلیکیشن های طراحی شده توسط شرکت کیان تجارت را در زیر می توانید مشاهده کنید.

 

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن املاک

برای یافتن ملک و املاک در سریع ترین زمان از طریق اپلیکیشن های املاک ممکن است. با طراحی اپلیکیشن املاک می توان کسب و کار جدید راه اندازی کرد یا کسب و کار خود را ارتقا داد. با طراح اپ در زمینه املاک می توانید مشتریان خود را از آخرین قیمت های خرید و فروش یا رهن و اجاره و همچنین خانه های موجود مطلع کرد. شرکت کیان تجارت تجربه طراحی اپلیکیشن املاک را دارد و شما می توانید نمونه اپ را در زیر مشاهده کنید. 

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یک فرصت طلایی برای کسب و کارهاست تا فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنند. از امکاناتی که اپ فروشگاهی در اختیار کسب و کارها قرار میدهد: فروش محصولات به صورت آنلاین، جلب توجه مشتریان، تبلیغات گسترده و دسترسی تمام وقت مشتریان به خدمات و محصولات می باشد. شرکت کیان تجارت، در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی UI/UX و امکانات مد نظر مشتریان خود را در سریع ترین زمان با مناسب ترین قیمت طراحی می کند. برخی از امکانات طراحی سایت توسط شرکت کیان تجارت شریف برای مشتریان:

  • خرید و ثبت دامین و هاست
  • طراحی زیبا و پویا
  • سرعت بالا
  • امکان توسعه کسب و کار
  • پنل مدیریتی با کاربری آسان به همراه آموزش
  • تحویل نسخه تست

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن خدماتی

شرکت های خدماتی  یکی از کسب و کارهایی هستند که با طراحی اپلیکیشن موفق شده اند. اپ های خدماتی به توسعه و گسترش کسب و کارها کمک زیادی کرده است. با توجه به اینکه امکان قرار دادن المان های مختلف در اپلیکیشن خدماتی امکان پذیر است، می توانید در جهت اهداف مختلف از آن استفاده کنید. تیم ما موفق به طراحی اپ های خدماتی در زمینه های مختلف شده است که می توانید در زیر چند نمونه از آنها را مشاهده کنید.