همانطور که اطلاع دارید، بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ یکی از ارزان ترین و پر بازده ترین روش های بازاریابی و فروش در حال حاضر محسوب می شود، در سال های قبل چاپ یک آگهی در یک روزنامه شاید بازخورد قابل توجهی را برای صاحبان کسب و کار ایجاد می کرد، آن موقع هیچکسی باورش نمی شد که یک روز اینترنت و شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه مارکتینگ و برندینگ بازی خواهند کرد.

 

حالا از کجا شروع کنیم؟

اول داشته های دیجیتالی خود را باید شفاف سازی کنید، یک کسب و کار استاندارد در حال حاضر در ایران باید حداقل سه آیتم دیجیتالی را داشته باشد. اول یک وب سایت یا اپلیکیشن، وب اپلیکیشن، ربات تلگرام، دوم یک پیج در اینستاگرام و سوم یک کانال تلگرامی است. البته این نسخه از نظر اولویت برای بعضی از کسب و کارها می تواند توالی متفاوتی را داشته باشد مثلا در مورد یک مجموعه ای که کارش زیبایی و پوست هست، پیج اینستاگرام می تواند در اولویت اول باشد، البته اگر اینستاگرام فیلتر نشود☹

خب بعدش چی...؟ حال باید محتوای مناسب و با کیفیت برای زیرساخت های دیجیتالی خودتان فراهم کنید، بهش رسیدگی کرد و متناسب با نیاز مشتریان خودتان پاسخ محتوایی بدهید بعضی از مشتریان با یک فیلم بعضی با یک تصویر و بعضی نیازمند محتوای کامل هستند. وقتی این کارها رو انجام دهید شما روی باند دیجیتال مارکتینگ قرار دارید و می توانید تیک آف کنید!

 

دیجیتال مارکتینگ


کدوم ابزار دیجیتال مارکتینگ رو انتخاب کنید؟

اگه سایت شما در اولویت یک کسب و کارتان قرار دارد، و تازه راه اندازی کردید، تبلیغات حرفه ای گوگل با هزینه کنترل شده گزینه مناسبی برای شماست. یادتان باشد که گوگل از روش بهترین پیشنهاد، حراجی برای قیمت دهی به لیست تبلیغاتش استفاده می کند! پس مالیات اضافه به گوگل پرداخت نکنید، زمانی که برای اولین بار تبلیغات گوگل رو استارت زدم کلی هزینه اضافه به گوگل پرداخت کردم، تا اینکه روش تبلیغات بهینه گوگل با حداقل هزینه را تجربه کردم، نتایج فوق العاده بود! آنقدر که گزینه ضمانت بازگشت صد هزارتومان اول در تبلیغات گوگل رو برای مشتریان خودمان قرار دادیم!!! بله درست است ... صدهزار تومان اول اگه مشتری راضی نباشد بهش برگردانده می شود... چرا؟؟ چون هیچ مشتری نداشتیم که به صد برسد و ناراضی باشد...
خب تبلیغ گوگل سایت شما فعال شده است، بازخورد خوبی هم از بازار گرفتید، حال، وقت سئو کردن سایت شما فرا رسیده. سئوی ضعیف به کار شما نمی آید، چون یک استراتژی ضعیف در سئو فقط پول از جیب شما خارج می کند!!! باید بهترین کلمه کلیدی را انتخاب کنید و برای آن تلاش خود را انجام دهید... آن وقت است که رایگان در صفحه اول گوگل قرار دارید و مجانی از گوگل بازدید کننده می گیرید و قدرش را هم می دانید? سئو و بهینه سازی سایت شما باید توسط حرفه ای های این کار انجام شود، تا دچار جرایم گوگل نشوید.
اگر پیج اینستاگرام یا کانال تلگرامی دارید می بایست، به صورت تخصصی مطالب مربوط به این دو موضوع را از خدمات تلگرام و خدمات اینستاگرام شرکت مطالعه کنید. برای برقراری ارتباط با کارشناس دیجیتال مارکتینگ تیم کیان با شماره 09128943815 تماس بگیرید.

 
Class Aptent Taciti Soci
1400 02 01

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

یکی از شاخه ‎های عکاسی که باعث موفقیت یک شرکت می‎شود و در افزایش فروش محصولات آن نقش دارد عکاسی تبلیغاتی است.

Class Aptent Taciti Soci
1398 12 03

ساخت تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک

 با توجه به اینکه محتوای تصویری تاثیرگذاری بهتری دارد، ساخت تیرز تبلیغاتی و موشن گرافیک باعث جذب بهتر مشتری می شوند.

Class Aptent Taciti Soci
1399 05 06

خدمات تلگرام

پیام رسانی که صرفا فقط یک پیام رسان نیست و می توان باهاش خیلی راحت کسب درآمد کرد.

Class Aptent Taciti Soci
1400 02 09

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بر پایه اشتراک گذاری تصویر و فیلم است که از آن به راحتی می توان کسب درآمد کرد.

Class Aptent Taciti Soci
1399 05 06

راه اندازی ربات تلگرام

راه اندازی ربات اختصاصی و سفارشی تلگرام برای رونق کسب و کار، ارتباط با مشتری و ارسال کاتالوگ

Class Aptent Taciti Soci
1399 06 05

بازاریابی اینترنتی

با توجه با آمار بالای استفاده کنندگان اینترنت دیگه وقتشه که کسب و کار خودتون رو با بازاریابی اینترنتی متحول کنید.