طراحی پورتال آموزش الکترونیکی LMS

سیستم LMS به مدیران کمک می‌کند تا کل چرخه فرایند یادگیری را در یک لحظه مدیریت کنند. آنها یک ابزار ضروری برای تمامی شرکت‌هایی هستند که می‌خواهند یک برنامه یادگیری آنلاین جامع را اجرا کنند.

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

مشاوره رایگان و تخصصی LMS

مشاوره رایگان و

تخصصی LMS

مشاوران کیان تجارت شریف به شما کمک می کنند تا با صرف هزینه کمتر و کیفیت بالاتر تصمیم درستی را برای توسعه کسب و کار خود بگیرید. کافی است برای دریافت مشاوره رایگان و اختصاصی بر روی تماس مستقیم با کارشناس اپلیکیشن کلیک کنید.

manage lms system

با LMS به راحتی سیستم آموزشی خود را مدیریت کنید

بهبود هزینه های آموزشی

کاهش هزینه های تجهیزات

خود اشتغالی مربیان

بروز بود محتوا در آموزش

انعطاف پذیر و سیار

Generic placeholder image

نمونه کارهای LMS طراحی شده

توسط کیان تجارت

پرتال آموزشی جهاد کشاورزی و منابع طبیعی سازمان بسیج

پرتال آموزشی جهاد کشاورزی و منابع طبیعی سازمان بسیج

پرتال آموزشی پژوهشکده بیمه

پرتال آموزشی پژوهشکده بیمه

پرتال آموزشی اداره کل راهداری کشور

پرتال آموزشی اداره کل راهداری کشور

پرتال آموزشی بیمه رازی

پرتال آموزشی بیمه رازی

پرتال آموزشی سازمان بسیج دانشجویی (رفدا)

پرتال آموزشی سازمان بسیج دانشجویی (رفدا)

پرتال آموزشی دانشکده حضرت زینب سازمان بسیج مستضعفین

پرتال آموزشی دانشکده حضرت زینب سازمان بسیج مستضعفین

سیستم LMS چیست؟

سیستم مدیریت یادگیری نرم‌افزاری برای ایجاد، مدیریت و ارائه محتوای آموزش الکترونیکی است. سازمان‌ها از سیستم LMS و نرم‌افزارهای مرتبط برای مدیریت برنامه‌های یادگیری آنلاین خود استفاده می‌کنند.
سیستم‌های مدیریت یادگیری اولین بار در اواخر دهه 1990 در بخش آموزش عالی ظاهر شدند. این LMSهای اولیه، مانند برنامه بلک بورد و مودل، ابزارهای تسهیل‌کننده‌ای جهت سازماندهی دوره‌های آنلاین محسوب می‌شوند. چنین نرم‌افزارهایی بسیار ابتدایی بودند، زیرا تنها ماژول‌های کلاسی تعریف شده و ویژگی‌هایی مانند قابلیت ارسال تکالیف داشتند. در این برنامه‌ها اکثر کلاس‌ها شامل سخنرانی‌های کلاسی از قبل ضبط شده و مطالب درسی مکتوب بودند.


نحوه استفاده از سیستم LMS

سیستم LMS به مدیران کمک می‌کند تا کل چرخه فرایند یادگیری را در یک لحظه مدیریت کنند. آنها یک ابزار ضروری برای تمامی شرکت‌هایی هستند که می‌خواهند یک برنامه یادگیری آنلاین جامع را اجرا کنند.
شرکت‌ها از LMS برای ایجاد دوره‌های آنلاین جهت آموزش کارکنان خود استفاده می‌کنند. برخی از LMSها به یک ابزار تألیف جداگانه برای ایجاد دوره نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر به شما اجازه می‌دهند مستقیماً بر روی پلت فرم دلخواهتان دوره‌های مربوطه را بسازید.

  • آموزش فراگیر محور به جای آموزش معلم یا محتوا محور
  • استفاده از تجربیات یادگیری انفرادی به جای تجربیات سنتی
  • تأکید بر آموزش فرایندهای یادگیری به جای انتقال محتوای تدریس
  • تأکید بر آموزش درون گروهی در گروه‌های کوچک، گرایش به کاربرد تکنولوژی رایانه‌ای
  • تأکید بر تعامل بین فراگیران و محتوا
  • تأکید بر مشارکت گروهی به جای مطالعات انفرادی


تیم‌های مدیریت یادگیری از LMSهای خود به منظور ذخیره، سازماندهی و توزیع دوره‌ها برای کارکنانشان (در صورت نیاز) استفاده می‌کنند. کارمندان این دوره‌ها را می‌گذرانند و با استفاده از رابط LMS بازخوردی را ارسال می‌کنند. یک LMS خوب به مدیران اجازه می‌دهد تا پیشرفت کارمندان را نظارت کنند، تجزیه‌وتحلیل‌ها را مشاهده نمایند و به تنظیم مجدد برنامه‌های خود بپردازند تا برنامه‌های مذکور بیشترین تأثیر را داشته باشند.
مدیران همچنین از LMS برای مدیریت برنامه‌های یادگیری در شرکت استفاده می‌کنند. آنها نقش‌ها و مجوزهایی را به کاربران مختلف اختصاص می‌دهند تا بین معلمان و فراگیران ارتباطی مستقیم برقرار شود. مدیران دوره‌ها را بر اساس موضوع یا مسیرهای خاص تقسیم‌بندی می‌کنند (به عنوان مثال، یک مسیر حضوری برای مدیران جدید، یا یک مسیر آموزشی مخصوص فروش). آن‌ها با این روش می‌توانند پیشرفت کارمندان و بازخورد آنها را دنبال کنند. اگر در خواستار کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید می‌توانید با کارشناسان kiantc.com تماس بگیرید.

طراحی lms

چرا شرکت شما به سیستم LMS نیاز دارد؟

به نظر می‌رسد سیستم LMS هزینه بزرگی برای شرکتی است که به تازگی شروع به استفاده از خدمات آنلاین کرده است، اما این موضوع یک سرمایه‌گذاری مهم محسوب می‌شود. برای یافتن ارزش در LMS نیازی به بخش L&D اختصاصی ندارید. یک LMS خوب (به‌ویژه یک ابزار یادگیری مشارکتی) ایجاد و اشتراک‌گذاری دوره‌ها را برای هر کسی در شرکت آسان می‌کند.
یک LMS تا حد زیادی کارآمدترین راه برای اجرای یک برنامه یادگیری آنلاین است، هم برای مدیران و هم برای فراگیران. راه‌حل‌های موقتی مانند آموزش‌های ویدئویی در YouTube، اسناد آموزشی و وبینارها می‌توانند برطرف کنند.
در حالی که می‌توانید برخی از اطلاعات را از این طریق به اشتراک بگذارید، اما بدون ابزارهایی که یک LMS فراهم می‌کند، هرگز نمی‌توانید یک برنامه آموزشی سازمان یافته ایجاد نمایید. تغییر از برنامه‌های یادگیری آنلاین حضوری یا غیررسمی به یک سیستم جامع یادگیری آنلاین، موجب افزایش کارایی و اثربخشی می‌شود.
با یک LMS، مدیران می‌توانند دوره‌های کامل را به سرعت و بدون کمک یک توسعه‌دهنده بسازند. تمام اطلاعات مهم در یک مکان ذخیره می‌شود تا کارمندان بتوانند به راحتی آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند. استفاده از یک برنامه یادگیری آنلاین آسان است، زیرا محدودیتی در تعداد دفعاتی که می‌توانید از هر دوره دوباره استفاده کنید وجود ندارد.
یک پلت فرم یادگیری مشارکتی با دموکراتیزه کردن فرایند یادگیری، برداشتن بخشی از فشار مدیران و سپردن مسئولیت بیشتر به کارکنان برای درخواست و ایجاد دوره‌ها، موجب پیشرفت شرکت شما می‌شود. با این روش اجرای یک تحلیل کارآمد از نیازهای آموزشی آسان‌تر است؛ زیرا کارکنان مستقیماً آنچه را که باید در مورد آن بیاموزند، بیان می‌کنند.

 

طراحی lms

دوره‌های آموزشی آنلاین

سیستم LMS باعث می‌شود دوره‌ها تأثیرگذارتر باشد. با یک LMS، کارمندان می‌توانند به مواد آموزشی خود در هر کجا دسترسی داشته باشند. این مورد به آنها امکان می‌دهد طبق برنامه خود و با سرعت دلخواهشان موارد مدنظر را یاد بگیرند. هر چه کارمندان دوره‌های آموزشی آنلاین را آسان‌تر بگذرانند، احتمال بیشتری دارد که در مدت کوتاهی به هدف خود برسید.
در همین حال، مدیران می‌توانند نرخ تکمیل دوره‌ها را کنترل کنند تا مطمئن شوند که کارکنان واقعاً از منابع در دسترس خود استفاده می‌نمایند. تجزیه‌وتحلیل Back-end و بازخورد کارکنان به اطمینان از مفید بودن و کیفیت خوب دوره‌ها کمک می‌کند.
شما باید تصمیمات آگاهانه‌ای در مورد تقویت دوره‌های عالی، کاهش دوره‌ها یا تولید دوباره‌ آن‌ها بگیرید. این موارد منجر به استفاده مؤثرتر از منابع و بازگشت سرمایه بهتر در برنامه‌های یادگیری می‌شود.
یادگیری آنلاین همچنین به حفظ دانش داخلی ارزشمند در شرکت کمک می‌کند. اگر کارمندان تخصص خود را در یک دوره آنلاین به اشتراک بگذارند، حتی مدت‌ها پس از اینکه از شرکت خارج شوند، باز هم بقیه کارمندان با آن تخصص آشنایی خواهند داشت.

 

مدل آموزشی یادگیری الکترونیکی

مدل آموزشی کیان تجارت بر اساس استانداردهای معتبر جهانی در زمینه یادگیری الکترونیکی طراحی و توسط متخصصین برتر کشور در این حوزه بر اساس مختصات فرهنگی، فنی و قانونی کشور بومی‏سازی شده است. این مدل نقطه‏ی قوت و اصلی‏ترین مزیت رقابتی کیان تجارت است که کلیه فعالیت‏های آموزشی را در بر می‏گیرد.
مدل در دو حوزه اصلی تدوین شده است که عبارتند از تکنولوژی و مدیریت.
تکنولوژی مؤلفه‏های ابزاری و تکنیکی مورد استفاده در آموزش را تعیین می‏نماید. رکن مدیریتی با تکیه بر مدیریت یکپارچه، تحقق سازمان یادگیرنده را تسهیل نموده و با بهره‏گیری از ارزشیابی مستمر و جامع و اجرای برنامه‏های بهبود، سازمان را در مسیر تعالی قرار می‏دهد.

lmsمدل آموزشی کیان تجارت بر اساس این دو حوزه در نه مؤلفه‏ی مرتبط و مکمل تشکیل شده است که شکل دهنده‏ی نظام یکپارچه‏ی شرکت می باشند.

 

 شرح مؤلفه‏ های مدل یادگیری کیان تجارت

مؤلفه

شرح

مصادیق

سیستم یکپارچه

اجزای اصلی سیستم یادگیری در چهار دسته‏ی آموزشی، فنی، پشتیبانی و مدیریتی در شکل‏گیری و پویایی آموزش‏ دیجیتال و اثربخشی آن نقشی کلیدی دارند و باید در قالب نظامی یکپارچه راهبری شوند.

·  سیاستگذاری اثربخش

·  برنامه‏ریزی کوتاه، میان و بلندمدت

·  تدوین چشم‏انداز و مأموریت سازمانی

·  تأمین و تخصیص منابع

·  نظارت بر اجرا و پایش

یادگیری هدفمند

با توجه به تفاوت‏های سیستم یادگیری الکترونیکی با شیوه‏های آموزش سنتی، لازم است تلاش مضاعفی جهت تحقق اهداف یادگیری صورت گیرد. بدین منظور استاندارد ارزیابی کیفیت و سنجش یادگیری توسط کیان تجارت تدوین شده و بر اساس آن پایش مستمر و ارتقای کیفیت یادگیری انجام می‏شود.

·  تدوین و جاری‏سازی استاندارد الگوی ارزیابی کیفیت و سنجش یادگیری

ترکیبی

منظور از یادگیری ترکیبی ارائه خدمات آموزشی به صورت ترکیبی از الکترونیکی و حضوری است. به عبارتی دیگر حدود 30% از خدمات آموزشی به فراگیران به صورت حضوری و در عین حال مکمل ارائه می گردد. خدمات الکترونیکی نیز به صورت آنلاین و آفلاین انجام می شود.

·  ارائه محتوای آموزشی ضبط شده

·  برگزاری کلاس الکترونیکی

·  اساتید و دستیاران در دسترس

سامانه های آموزشی

یکپارچه‏سازی هوشمندانه‏ی سیستم یادگیری در قالب پرتال آموزشی محقق می‏شود. در این پرتال تمام اجزای سیستم آموزشی از جمله ابزارها و مؤلفه‏های نرم‏افزاری آن یکپارچه می‏شود.

·  سیستم مدیریت یادگیری (LMS)

·  سیستم مدیریت محتوا (LCMS)

·  سایت اطلاع‏رسانی و فروش و معرفی دوره

·  سیستم کلاس الکترونیکی

·  اپلیکیشن موبایلی

دستیار آموزشی

در مدل آموزشی کیان تجارت، بهره‏گیری از یک دستیار آموزشی برای هر درس الزامی است. وظیفه‏ی اصلی دستیاران تسهیل امر یادگیری است و حلقه واسط میان استاد، محتوای دروس، پرتال آموزشی و مدیریت آموزش می باشند.

·  ارائه تکالیف و تمارین

·  پاسخگویی آنلاین به سؤالات

·  طرح مباحث چالشی

·  کمک به استاد در تهیه‏ی محتوا

·  هدایت دانشجویان در تکمیل پروژه‏ها

محتوای چند رسانه‏ای

محتوای آموزشی تهیه شده برای دروس چندرسانه‏ای بوده و به این ترتیب به با بکارگیری صدا، تصویر، متن، اسلاید، انیمیشن، شبیه‏سازی و فیلم، حواس پنجگانه در فرایند یادگیری درگیر شده و اثربخشی و ماندگاری آموزه‏ها را تقویت خواهد کرد.

·  جزوات آموزشی در قالب فایل متنی

·  فیلم‏های آموزشی

·  انیمیشن، موشن گرافیک، شبیه‏سازی

·  محتوای صوتی، تصویری، کروماکی

الکترونیکی نمودن فرایندها

در یک آموزشگاه مجازی تمام فرایندها در زنجیره‏ی ارزش از جمله خدمات آموزشی به فراگیران باید بر پایه‏ی فناوری اطلاعات، الکترونیکی شود.

این امر تا حد زیادی در کیان تجارت محقق گردیده که از جمله می‏توان به فرایندهای اطلاع رسانی در امور آموزشی، صدور گواهینامه اشاره کرد.

·  اپلیکیشن موبایلی

سازمان یادگیرنده

تبدیل شدن به یک سازمان یادگیرنده، از جمله اهداف راهبردی کیان تجارت است. سازمان یادگیرنده سازمانی است چابک و کارآمد (برون سپاری بسیاری از زیرساخت ها و خدمات فنی و آموزشی) که در آن تصمیمات بر اساس خرد جمعی است و ارزش‏های سازمانی مشوق نوآوری، یادگیری و انعطاف است.

·  برگزاری کارگاه‏های آموزشی و ایجاد فرصت‏های یادگیری برای کارکنان

ارزشیابی مستمر

در مدل یادگیری کیان تجارت، ارزیابی بر اساس استاندارد ارزیابی کیفیت و سنجش یادگیری به صورت الکترونیکی انجام می‏شود. ارزیابی درونداد‏ها، فرایندها و بروندادها را در بر گرفته و بر اساس شکاف شناسایی شده بین وضعیت موجود و مطلوب، اقدامات اصلاحی و بهبود برنامه‏ریزی و اجرا می‏شود.

·  ارزشیابی پیشرفت تحصیلی

·  ارزشیابی دوره‏ای

·  ارزیابی درونی

·  ارزیابی بیرونی

 

امکانات سامانه مدیریت یادگیری

طراحی پرتال آموزشی LMS  در بستر Moodle با قابلیت های:
o    نصب نرم افزارهای پایه سرور و تنظیمات نرم افزارهای پایه مطابق با پیش نیازهای Moodle
o    نصب و راه اندازی نسخه سفارشی¬سازی شده با لایسنس معتبر بر روی دامنه معرفی شده از سمت کارفرما
o    پیاده سازی قالب شخصی سازی شده دمو شده در جلسه که به تایید کارفرما رسیده است
o    فارسی سازی سامانه
o    تقویم شمسی
o    سازگاری با مرورگرهای مختلف (طراحی ریسپانسیو در نمای کاربری)
o    ساختار منسجم و یکپارچه اطلاعات بر روی بستر LMS
o    ارائه داشبورد تخصصی گزارشات مدیریتی (با قابلیت طراحی 5 گزارش درخواستی کارفرما)
o    ارائه بر بستر Mobile Application مربوط به lms،  نسخه اندروید و بصورت PWA روی IOS
o    آزمون با قابلیت درج سوال تصادفی
o    قابلیت برگزاری تکلیف
o    پنل ایجاد گواهینامه بصورت آنلاین
o    بهینه سازی سرعت بارگذاری سامانه بر اساس حداکثر بهره برداری لازم از منابع پردازشی در زمان اوج استفاده از سامانه
o    بهینه سازی حداکثر راندمان سامانه بر اساس تعداد افراد همزمان فعال، تا سقف 120 کاربر همزمانی تضمین می گردد.
o    ارتباط با پنل SMS کاوه نگار برای ارسال نوتیفیکیشن به کاربران
o    پلیر پیشرفته نمایش محتوای دروس با قابلیت درج یادداشت و نقاط مورد علاقه
o    قابلیت بارگذاری فایل های متنوع در دروس
o    قابلیت بارگذاری پکیج اسکورم
o    پنل پیشرفته ساخت و مدیریت دروس با سه قالب اختصاصی (ساختار زمانی پیشرفته و قالب اجتماعی و تک فعالیتی)
o    پنل پیشرفته ساخت کاربر و مدیریت کاربران
o    قابلیت ایجاد فایل گروهی کاربران و عضویت در دوره ها بصورت اکسل
o    قابلیت استخراج گزارشات موجود در داشبورد گزارشات به فرمت اکسل
o    قابلیت توسعه و یکپارچه سازی با سایر نرم افزارهای آموزشی (خدمات توسعه ای که هر گونه درخواست در این مورد مشمول هزینه اضافه خواهد شد.)

سیستم lms

امکانات سامانه کلاس مجازی

o    امکان مدیریت و تعریف نقش ها
o    ارائه وب کم
o    ارائه میکروفون
o    امکان ارائه فایل
o    امکان اشتراک گذاری دسکتاپ
o    قابلیت چت عمومی
o    قابلیت چت خصوصی
o    امکان استفاده از تلفن همراه  و تبلت برای حضور در کلاس
o    پشتیبانی کامل از مرورگر سافاری بر روی IOS
o    اتصال به سامانه یادگیری الکترونیکی (LMS)
o    امکان  کلاستر کردن کلاسها
o    ارائه نمودار های مدیریتی (گزارش امار کلاسهای برگزار شده  در یک بازه زمانی) *
o    قابلیت ضبط کلاس
o    گزارش نمایش مدت زمان حضور  در جلسه *
o    گزارش نمایش مدت زمان  غیبت در کلاس *
o    گزارش نمایش  زمان ورود و خروج *
o    گزارش گرافیکی حضور و غیاب *
o    دقت حضور غیاب کمتر از یک ثانیه *
o    امکان چند زبانه  بصورت میانبر گرافیکی در محیط کلاس
o    بهینه سازی سرعت کلاس
o    قابلیت تنظیم نمایش کلاسهای ضبط شده در پرتال
o    امکان ویرایش نام کلاسها در پنل پرتال *
o    امکان نظر سنجی
o    فعال سازی میکروفون  بدون نیاز به ریلود کلاس
o    اعمال تنظیمات و محدودیت های مختلف برای کاربران قبل از  شروع کلاس

طراحی lms
مزایای سیستمLMS

مزایای استفاده از LMS برای ایجاد برنامه‌های یادگیری آنلاین مؤثرتر به کارمندان با اطلاعات بهتر محدود نمی‌شود. اثرات مثبت این سیستم بسیار گسترده است. در ادامه به برخی از مزایای این سیستم می‌پردازیم.


افزایش رضایت کارکنان
برنامه‌های یادگیری آنلاین راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر از نشستن در کارگاه‌ها یا سخنرانی‌های آموزشی طولانی هستند. مطالعه VyondTheSurface در مورد نگرش در محل کار نشان داد که 51٪ از کارمندان آموزش آنلاین سیستم LMS را به آموزش تحت رهبری مربی ترجیح می‌دهند.


حفظ کارکنان بیشتر
ارتباط بین توسعه شغلی و حفظ کارکنان به خوبی ثابت گردیده است. کمک به کارکنان برای یادگیری مهارت‌های جدید و رشد در کار، راهی عالی برای نشان دادن تعهد شما به آنها است.


حضور جامع‌تر
یک فرایند مناسب ورود به شرکت، لحن فعالیت‌های شغلی را در شرکت شما تنظیم می‌کند و به تعامل و حفظ کارمندان جدید کمک خواهد کرد. مطالعات نشان داده‌اند که یک فرایند جامع از سیستم ال ام اس باعث می‌شود کارمندان 69 درصد بیشتر در محیط کار خود حضور یابند.


افزایش حفظ دانش
یادگیری آنلاین به کارکنان کنترل بیشتری بر فرایند یادگیری می‌دهد. آنها می‌توانند وقت خود را صرف یادگیری مفاهیم پیچیده کنند یا به عقب برگردند و ماژول‌های قبلی را در صورت نیاز دوباره مرور نمایند. یک مؤسسه تحقیقاتی آمریکا دریافت که یادگیری الکترونیکی نرخ ماندگاری مطالب در ذهن را بین 25 تا 60 درصد افزایش می‌دهد.


کاهش هزینه
سرمایه‌گذاری در یادگیری، آینده شرکت شما را تعیین می‌کند. ممکن است در ابتدا هزینه‌های سیستم ال ام اس بالا باشند، اما ایجاد دوره‌های آنلاین که می‌توان آن‌ها را هرچند وقت یکبار تکرار کرد، به طور قابل‌توجهی ارزان‌تر از برگزاری دوره‌های حضوری خواهند بود. بسیاری از شرکت‌های بزرگ با تغییر به یک مدل یادگیری آنلاین، هزاران یا حتی میلیون‌ها دلار پس‌انداز کرده‌اند.


تیم‌سازی آسان‌تر با سیستم LMS
در حالی که یادگیری آنلاین ممکن است یک فعالیت انفرادی به نظر برسد، پلتفرم‌های یادگیری مشترک جدید به شما این فرصت را می‌دهند که کارکنان را به فرایند ارزیابی نیازهای آموزشی، ایجاد دوره‌ها و ارائه بازخورد متمایل کنید.


بازگشت سرمایه بهتر در برنامه‌های آموزشی
یک سیستم LMS ابزارهایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که برای اندازه‌گیری اثربخشی برنامه‌های آموزشی مختلف به آن‌ها نیاز دارید. کافی است این موارد را دقیق تنظیم کنید تا بهترین بازگشت سرمایه را داشته باشید. برخی از LMSها با ابزارهای دیگر (مانند Salesforce) ادغام می‌شوند تا شما ارتباط مستقیم بین آموزش و افزایش فروش خود را مشاهده کنید. این داده‌ها به شما امکان می‌دهند تا منابع آموزشی را به طور مؤثرتری به کار بگیرید.

 

یک سیستم LMS بهترین انتخابی است که می‌توانید برای شرکت خود داشته باشید. امکانات فوق‌العاده این سیستم موجب می‌‌شود تا بتوانید در مدت بسیار کوتاهی به بهترین نحو ممکن آموزش‌های مورد نیاز را به کارکنان خود ارائه دهید. یادگیری نحوه کارکرد این سیستم یک عامل بسیار ضروری در پیشرفت شرکت شما محسوب می‌شود.

درخواست مشاوره

question

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

آیا برای کلاس های آنلاین سامانه های آموزشی نیاز به نصب نرم افزار ادوبی کانکت می باشد؟

Generic placeholder image

یکی از مشکلات سامانه های معمول همین نیاز به استفاده از نرم افزارهای جانبی است و در سامانه های آموزشی ای که شرکت ما ارائه مینماید، برای ارائه کلاس های آنلاین از Big Blue Button  استفاده میگردد که به هیچ عنوان  نیاز به نصب نرم افزار جانبی ای ندارد و کاربر به راحتی از طریق مرورگر میتواند وارد کلاس شود

آیا برای کار کردن با پنل نرم افزار نیاز به دانش فنی و تخصصی وجود دارد؟

Generic placeholder image

طبیعتا پس از تحویل نهایی سامانه، آموزش های لازم به صورت کامل ارائه خواهد شد و به هیچ عنوان نیاز به دانش فنی و تخصصی وجود ندارد. اپراتورهای سامانه و اساتید با یک آموزش ساده میتوانند به راحتی از سامانه استفاده نمایند.

توجه داشته باشید که برای استفاده از سامانه های آموزشی تحویل شده، نیاز به استفاده و یا نصب نرم افزار جانبی وجود ندارد و آشنایی با استفاده از مرورگر کافیست

زیر ساخت موردنیاز برای بالا آوردن سامانه آموزشی چقدر هزینه دارد؟ آیا نیاز به تهیه سرور اختصاصی می باشد؟

Generic placeholder image

سامانه آموزشی برای ارائه سرویس های آموزشی به ارگان ها و موسسات مختلف عملیاتی میگردد و میتواند یک دانشگاه با کلی دانشکده مختلف، دانشکده با کلی کلاس مختلف، آموزشگاه، موسسه آموزشی، مدرسه و... باشد. بنابراین به نسبت نوع نیازمندی، تعداد کاربران استفاده کننده و امنیت مورد درخواست نیاز به منابع، زیرساخت و احتمالا سرور اختصاصی خواهد داشت.

بنابراین اگر تعداد کاربران استفاده کننده و تشکیل کلاس های همزمان محدود باشد، سرور های ابری معمول که قابلیت ارتقا منابع را داشته باشند، پیشنهاد میگردد. ولی برای ارائه سرویس گسترده مثلا برای موسسه زبان و یا دانشگاه که چندین کلاس همزمان را برگزار مینمایند، ممکن است که تهیه سرور اختصاصی مقرون به صرفه تر باشد.

کارشناسان فنی شرکت کیان تجارت، در این مورد سامانه نهایی شما و تعداد کاربران و حجم منابع مورد نیاز را بررسی نموده و بهترین و مقرون به صرفه ترین زیرساخت را پیشنهاد خواهند داد

 

اگر از امکان کلاس آنلاین سامانه آموزشی استفاده نکنیم، تاثیری در کاهش قیمت تمام شده دارد؟

Generic placeholder image

سامانه LMS ارائه شده توسط شرکت کیان تجارت دارای 3 بخش مهم زیر می باشد:

1- سایت ویترین: برای قراردادن دوره های آموزشی ، کدهای تخفیف و امکان ثبت نام بازدید کننده ها

2- سامانه آموزشی: که پس از ثبت نام، کاربران به آن دسترسی پیدا کرده و از امکانات مختلف آن استفاده می نمایند و هر ویدئو یا مطلب آموزشی ای رو استاد در آن بارگزاری نموده باشد، رویت مینمایند

3- کلاس آنلاین: کلاس آنلاین با استفاده از  3B (Big Blue Button) در دسترس کاربران قرار میگیرد که بدیهی است که در صورتیکه نخواهید این امکان برای شما اجرا شود، هزینه تمام شده، با قیمت پایین تری محاسبه میگردد.

ضمنا شما میتوانید از کلاس آنلاین به شکل as a service  در زمان های موردنیازتان استفاده نمایید

سامانه LMS دارای چه ویژگی های مهمی است؟

Generic placeholder image

سامانه LMS به طور کلی انجام هر امر مربوط به آموزش را به راحتی برای شما فراهم مینماید و برخی از ویژگی های آن به شرح زیر می باشد:

1- امکان تدوین تقویم آموزشی

2- امکان تشکیل جلسه آنلاین و ارائه محتوای آفلاین

3- پخش کننده ویدئو سفارشی سازی شده که امکان کامنت گذاری روی هر ثانیه از فیلم آموزشی توسط دانش پذیر وجود دارد

4- امکان محدود کردن دانش پذیر که نتواند فیلم آموزشی را با سرعت بالاتر ببیند و یا فیلم را جلو بزند

5- امکان طراحی کوئیز برای پس از مشاهده هر ویدئو آموزشی

6- امکان ادامه دوره آموزشی و مشاهده فیام ها در صورت موفقیت در کوئیز

7- امکان طراحی آزمون پایان دوره

8- امکان صدور اتومات سرتیفیکیت پایان دوره

9- امکان  برگزاری کلاس آنلاین با استفاده از زیر ساخت  3B (Big Blue Button)

ویژگی های بالا فقط بخشی از ویژگی های پرتعداد سامانه آموزشی ارائه شده می باشد

آیا سیستم LMS جهت استفاده آموزشگاه زبان مناسب می باشد؟ و اینکه چه امکاناتی را میتوانم در یک اموزشگاه زبان داشته باشم؟

Generic placeholder image

سلام... سیستم LMS  شرکت کیان تجارت ، برای ارائه هر دوره آنلاینی کاربرد دارد و  دارای ورژن وب اپلیکیشن و اپلیکیشن می باشد . ضمنا امکان برگزاری کلاس آنلاین هم دارد.  همه امکانات یک کلاس حرفه ای در این سیستم وجود دارد و شما میتوانید پس از مشاهده هر ویدئوی آموزشی و یا کلاس آنلاین، از دانش پذیر آزمون و یا کوئیز گرفته و پس از موفقیت در آزمون ، جلسات بعدی را قابل مشاهده بفرمایید. در پایان دوره هم اتوماتیک میتوانید سرتیفیکیت تولید نمایید و دانش پذیر بتواند آن را دانلود نماید

ثبت پرسش جدید