طراحی سایت با وردپرس
26 09

طراحی سایت با وردپرس

اگر بخواهیم به صورت ساده وردپرس را تعریف نماییم می‌توان اینگونه تعریف کرد که، یک سیستم سایت ساز نیمه آماده (از هر نوع و هر موضوعی می‌باشد) که به صورت رایگان می توان آن‌را از طریق وب سایت رسمی وردپرس دانلود نموده و بر روی فضای اینترنتی سایت خود نصب نمایید (فضای اینترنتی همان فضایی می باشد که سایت شما و محتویات آن بر روی آن فضا قرار میگیرد) و سپس وب سایت خود را به صورت کامل با جزئیات و امکانات مختلف و طرح دلخواه شما بر روی آن راه‌اندازی کرده و مطالب و بخش‌های مختلف سایت را خودتان مدیریت نمایید.
اگر بخواهیم کمی به صورت حرفه ای تر وردپرس را تعریف نماییم به این صورت باید بیان کرد که وردپرس یک نرم‌افزار تحت وب متن باز (open source) می باشد که در دسته سیستم های مدیریت محتوا (Content Management System)  می باشند، قرار میگیرد. از آنجا که سیستم وردپرس رایگان است، هر کاربری می تواند فایل های مربوطه ی آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهد. البته بدیهی است که وردپرس بخشی از نیازهای کاربران را برآورده می کند اما برای شخصی سازی و برآورده ساختن سایر نیازها، به متخصصانی نیاز است که تغییرات لازم را ایجاد نموده و یا سایر امکانات و ابزار مورد نیاز مشتری را فراهم نمایند.
قالب‌های وردپرس یا همان تم ها، دقیقا همان طرح اصلی سایت شماست. همان قالبی که مشتری می‌بینند و انتخاب می‌کند. یک وبسایت وردپرسی در واقع رایگان است اما برای نصب آن، وجود یک قالب اختصاصی و حرفه‌ای، پشتیبانی، هاست و فضای میزبانی باید هزینه کرد. در وردپرس میلیون‌ها قالب در موضوعات مختلف وجود دارند که می‌توان از آنها استفاده کرد. البته تمامی قالب‌ها به زبان اصلی هستند اما امکان فارسی‌سازی و تبدیل به سایر زبان‌ها نیز برای آن وجود دارد.
به صورت کلی وردپرس به طوری ساخته شده است که از محبوبیت ویژه ای نزد موتورهای جستجو برخوردار می باشد اما هرگز نباید فراموش کرد که توجه به سئو (Search Engine Optimization) یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو بسیار مورد اهمیت بوده است و توصیه ما به کسانی که قصد استفاده از این سیستم را برای وب سایت خودشان دارند، اگر افزایش میزان بازدیدها از طریق موتورهای جستجو برایشان اهمیت دارد، حتما کار طراحی سایت خودتان را به کسانی بسپارید که اطلاعات خوبی از سئو دارند. شرکت کیان تجارت شریف نیز در زمینه سئو و بهینه سازی وب‌سایتها از افراد مختصص و مجرب در این زمینه بهره‌مند است که در این مورد با مشاوران ما تماس بگیرید.
اگر می‌خواهید سایت وردپرسی خود را راه اندازی نمایید، با مشاوران کیان تجارت در این زمینه تماس بگیرید تا با کمترین هزینه در اسرع وقت این کار را برای شما انجام دهیم.

نویسنده مدیر | تاریخ انتشار:1397/09/26 10:59:14 | دسته بندی: طراحی سایت

نظرات

نظرات