طراحی سایت ارزان

تمامی اعمال جوامع امروزی وب سایت و سایر فضاهای مجازی عجین شده است. از این رو بستر مناسبی در فضای مجازی ایجاد شده است تا انواع کسب و کار های قدیمی یا نوپا با طراحی یک سایت به موفقیت برسند. طراحی سایت با قیمت ارزان یکی از چندین روشی است که می توانید برای خود سایت راه اندازی کنید.

 

چرا کسب و کارها به سایت نیاز دارند؟

شاید بارها به فکر راه اندازی سایت افتاده اید ولی به دلایلی از جمله نبود آشنایی کافی با شرکت های راه اندازی معتبر یا پرداخت هزینه های بالا منصرف شده اید. اساس کار ما برقراری ارتباط مجازی و اینترنتی از طریق راه های مختلف مانند طراحی اپلیکیشن و یا خدمات مربوط به تلگرام یا اینستاگرام است. یکی دیگر از این خدمات طراحی سایت های مختلف و حرفه ای است که این شرکت با بکارگیری افراد مجرب، متخصص و خوش ذوق در زمینه طراحی وبسایت توانسته است رضایت های مشتری های بسیاری را جلب کند. از آنجایی که امروزه افراد بسیاری جزئی از کاربران فضای مجازی محسوب می شوند بکارگیری و تهیه یک سایت زیبا و حرفه ای تا حد زیادی به پیشرفت کسب و کار شما کمک می کند. 

شرکت کیان تجارت پس از ساخت سایت و تحویل آن به مشتری به او در امر راه اندازی سایت مانند تولید محتوا نیز کمک می کند. این به معنی آن است که راه و چاه را به او می آموزد. شاید برای شما سوال پیش بیاید که اصلا چرا به تهیه سایت فکر کنیم. در ادامه به بررسی چرایی تهیه سایت و طراحی سایت ارزان پرداخته خواهد شد.

 طراحی سایت ارزان

 

اصلا چرا باید سایت داشته باشید!

یکی از مهمترین مزایای طراحی سایت استفاده حداکثری و بهینه از فضای مجازی است. اگر شما شخصی باشید که تنها از خدمات اینستاگرام و یا تلگرام به جهت برقراری ارتباط مجازی استفاده کرده اید خاطر نشان کردن این نکته لازم است که شما از حداکثر ظرفیت فضای مجازی استفاده نکرده اید. سایت ها از پربازدیدترین زمینه ها فضای مجازی به شمار می آیند و اعتبار یک کسب و کار را بالا می برند. برای مثال افرادی که اقدام به استفاده از سرویس های یک شرکت یا کسب و کار خاص می کنند برای تایید اعتبار آن برند ابتدا به جستجوی سایت آن مراجعه می کنند. پس یکی از مزایایی که شاید به فکر شما خطور نکرده باشد تایید اعتبار سایت شما است پس تنها به این دلیل هم شده می بایستی سایت داشته باشید. از دیگر مزایای که طراحی  سایت بیشتر دیده شدن و افزایش فروش و یا بازدید از برند یا کسب کار شماست که اگر سایت شما این نتایج را برای شما حاصل کند و به مانند یک سکوی پرتاب برای پیشرفت روز افزون شما خواهد بود.

 

طراحی سایت چگونه انجام می شود؟

طراحی و پیاده سازی سایت به سه دسته اصلی تقسیم می شود که نسبت به نیاز مشتری برای او طراحی می شود. وب سایت هایی که گروه تخصصی کیان تجارت اقدام به طراحی آن می کند عبارت اند از:

  1. وب سایت های حرفه ای با انجین اختصاصی
  2. وب سایت های حرفه ای اقتصادی
  3. وب سایت های وردپرسی

که طراحی هر یک از این وب سایت هزینه ها و ویژگی های متفاوتی با دیگری دارد. وب سایت های حرفه ای با انجین اختصاصی آن دسته از وب سایت هایی هستند که به صورت کاملا اختصاصی و سفارشی طراحی می شوند. در طراحی این سایت ها گرافیک مورد نظر مشتری به کار برده می شود و تماما از سلیقه یا نظرات مشتری در طراحی آن ایده برداری می شود که به دلیل سفارشی بودن آن هزینه بردار است.

وب سایت های حرفه ای اقتصادی نیز برای شخص یا اشخاصی قابل استفاده است که کسب و کاری نوپا داشته و برای یک سایت حرفه ای اقتصادی برای داشتن زیر ساختی مستحکم نیاز دارند. در طراحی این سایت ها  هم از ماژول های پیش فرض و هم از ایده های مشتری بهره گرفته می شود.

وردپرس به اندازه های دو نوع قبلی تخصصی نیست ولی ویژگی های خاص و محبوب خود را دارد. در طراحی این نوع از سایت از طراحی های زیبا بهره گرفته می شود و  پلاگین های درخواستی مشتری بر روی سایت اعمال می شود. این دسته از سایت ها برای افراد مفید است که همین پلاگین ها پاسخگوی نیازهای آن از ساخت سایت است. این روش از روش های طراحی وبسایت ارزان است.

 

طراحی سایت در تیم کیان

 

طراحی سایت ارزان چه ویژگی هایی دارد؟

حال که با انواع طراحی سایت آشنا شدید شاید پرداخت هزینه های طراحی سایت برای شما ممکن نباشد و شما را از طراحی سایت منصرف کند غافل از اینکه نمی دانید شرکت کیان تجارت بستری فراهم کرده است که بتواند سایت های ارزان برای مشتری های عزیز فراهم کند. گروه کیان با بکارگیری دو روش مجزا این بستر را فراهم کرده است. روش شماره یک استفاده از انجین تخصصی گروه کیان بر اساس نمونه کارهای از قبل ارائه شده است. در این روش شرکت نمونه کارهای قبلی را با در نظر گرفتن نیاز شما از طراحی سایت به مشتری پیشنهاد می دهد. روش دوم که در پاراگراف قبلی با آن آشنا شدید طراحی یک وب سایت با انجین وردپرس است که نه تنها قیمت بسیار مناسبی دارد بلکه استفاده از آن نیز بسیار آسان است.

 

تماس با کارشناس سایت 

 

جزئیات بسته طراحی سایت با قیمت کم

بسته پیشنهادی طراحی سایت ارزان توسط شرکت کیان تجارت نه تنها قیمت مناسبی دارد بلکه مزایای دیگری برای مشتری اختصاص داده می شود که قابل تامل است. اگر شما شیوه وردپرس را برای ساخت سایت ارزان انتخاب کنید تمامی مراحل راه اندازی سایت و نصب آن توسط متخصصین گروه کیان انجام خواهد شد که پس راه اندازی، نحوه کار با آن نیز به طور مختصر توسط همین تیم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این سایت ها با اینکه قیمت ارزانی دارند ولی اصل رضایت مشتری و کارآمدی سایت نیز در نظر گرفته می شود. این به این معنی است که طراحی آن با توجه به نیاز مشتری انجام می شود. در کنار طراحی سایت محتوای پیش فرض و متناسب با سلیقه شخص مشتری نیز در سایت وردپرس بارگذاری می شود که بعد ها مشتری خود نیز می تواند تعداد صفحات بیشمار محتوای متنی، تصویری و یا  ویدیویی به آن اضافه کند. نمونه ای شکیل و زیبا از فرم تماس نیز برای سایت شما طراحی خواهد شد در طراحی این فرم نیز سلیقه مشتری شرط است.

 

طراحی سایت حرفه ای  

 

سایت ارزان و حرفه ای چه ویژگی هایی دارند؟

سایت های ارزان قیمت علاوه بر صرف هزینه کم، ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارند. طرح ها و گرافیک های خاصی که به هنگام طراحی سایت ارزان بکار گرفته می شود سبب جذب مشتری می شود و باعث صرف وقت بسیار در سایت شما توسط کاربر می شود که این نکته به بالارفتن رتبه بندی سایت شما کمک شایانی می کند. که بالا رفتن رتبه بندی سایت شما مساوی است با افزایش تقاضای کاربر از شما و یا کسب و کار شما! هدف از طراحی سایت چه سایت حرفه ای و چه سایت ارزان قیمت ایجاد محتوا در مورد کسب و کار مورد نظر و عرضه آن است که این هدف با طراحی سایت ارزان نیز تحقق می یابد.

از طرفی امروزه اکثر کاربران اینترنت می دانند که به علت افزایش تعداد صفحات اینترتی و وب سایت ها در سراسر دنیا و همچنین در کشور خودمان، تنها داشتن وب سایت دیگر مثل گذشته امتیاز خاصی محسوب نمی شود و آنچه باعث تمایز و برجسته شدن کسب و کار یا موسسه (یا هر فعالیت دیگری که برای آن قصد راه اندازی حضور اینترنتی دارید) می شود کارایی و چگونگی برقراری ارتباط مخاطبان پایگاه اینترنتی شما با آن است. با این دیدگاه می توان ابعاد مختلف یک وب سایت را به شکل زیر دسته بندی کرد:

طراحی: شاید به هنگام گردش در دنیای اینترنت، شما هم بارها به وب سایت هایی برخورده باشید که دارای طرح و شکل قدیمی و از مد افتاده باشند، گویی از یک دهه پیش تاکنون حتی تغییری جزیی نیز در آن ها به وجود نیامده است. حتی ممکن است این صفحات اینترنتی بسیار هم پرمخاطب و پربازدید باشند اما شاید صاحبان آن ها به دلیل عدم تخصص کافی، مشغله زیاد، یا حتی تنها به علت به روزنبودن، هنوز فرصت طراحی و ساختاربندی مجدد وب سایت های خود را پیدا نکرده باشند.

اگرچه این امر ممکن است در ابتدا چندان با اهمیت به نظر نیاید اما در دنیای پر رقابت امروز، ظاهر و جلوه فعالیت شما ممکن است عامل مهمی در تصمیم گیری مشتریان احتمالی شما باشد. بنابراین علاوه بر محتوا و کارایی سایت، یک طراحی زیبا و حرفه ای نقشی تعیین کننده در موفقیت بیشتر فعالیت شما در اینترنت خواهد داشت.

کارایی: این مورد بیشتر به انتظارات شما و مخاطبانتان از وب سایت شما بر می گردد. به صورت خلاصه می توان گفت که اگر فعالیت شما به درستی به بازدید کنندگان نمایانده شود و از طرف دیگر نیازهای او در مراجعه به سایت شما نیز به درستی پاسخ داده شود درصد بالایی از کارایی سایت برآورده می شود. البته موارد گوناگونی وجود دارند که بسته به نوع فعالیت شما و هدفتان از حضور در دنیای وب، کارایی وب سایت اشکال دیگری پیدا می کند که هر کدام راهکارهای مخصوص خود را خواهد داشت.

 

ویژگی های طراحی سایت

 

محتوا: ارتباط نزدیکی میان محتوای یک سایت و کارایی آن وجود دارد. شاید بتوان گفت عامل اصلی ارتباط شما با بازدیدکنندگان وب سایتتان، محتوای آن است. بنابراین اگر محتوا به درستی ساختاربندی و چیدمان شود و در صورت نیاز به موقع به روزرسانی گردد (مانند سایت های خبری) شانس بیشتری برای جذب مخاطب بیشتر برای سایت و جلب توجه آن ها خواهید داشت.

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر-سئو: در حقیقت یکی از انواع بازاریابی آنلاین است که باعث افزایش ترافیک سایت می شود. در این روش وب سایت شما به گونه ای طراحی و کدنویسی و ساختار بندی می شود که مخاطبان آن را به راحتی و با زحمت کمتری در نتیجه جستجو در گوگل، یاهو و یا بقیه موتورهای جستجو پیدا کنند. این روش اگرچه می تواند نتایج بسیار درخشانی برای کسب و کار و فعالیت شما داشته باشد اما در عین حال کاری است بسیار پیچیده و ظریف، که نیازمند دانش و تخصص لازم در این زمینه است.

در صورت اجرای درست سئو یا بهینه سازی وب سایت شما در عین کارایی و زیبایی می تواند به صورت طبیعی از موتورهای جستجو بازدید کننده کسب کند و آمار فروش و مشتریان شما را افزایش دهد.

 

طراحی سایت ارزان توسط شرکت کیان

طراحی سایت ارزان از سری اعمالی است که طراحی آن نیازمند صرف دقت، داشتن تجربه کافی و بکارگیری گرافیک های زیبا و در عین حال ارزان قیمت است که در نظر گرفتن تمامی این نکات توسط شرکت های طراحی سایت متعددی اجرا می شود. شرکت کیان تجارت برای مشتری های خود ارزش قائل است و رضایتمندی مشتری را فدای پول نمی کند. گروه کیان تجارت از سری گروه های تجاری موفق در زمینه طراحی سایت و طراحی سایت ارزان است که به راحتی می توانید تمام مراحل سخت راه اندازی سایت را به آنها بسپارید. برای مشاهده نمونه سایت هایی که توسط کیان تجارت طراحی شده است اینجا کلیک کنید.

با توجه به نیاز برخی از مشتریان محترم در خصوص طراحی سایت ارزان و سریع و قابلیت به روز رسانی سایت توسط مشتری، شرکت مهندسی کیان تجارت انواع سایت های شخصی، شرکتی، سازمانی را با قیمتی ارزان و متناسب با نیاز شما ارائه می نماید. برای این منظور دو پلن متفاوت به شما پیشنهاد می نماییم:

 

انجین اختصاصی طراحی سایت کیان تجارت

 

1- انجین تخصصی گروه کیان تجارت

در این پلن شما نمونه کارهای ارائه شده قبلی شرکت را انتخاب می نمایید و یک کپی از آن در اختیار شما قرار می گیرد، مزیت این گزینه استفاده از انجین اختصاصی در طراحی سایت شما می باشد.

 

2- طراحی یک وب سایت حرفه ای و ارزان ارزانترین با انجین ورد پرس

وردپرس یک CMS محبوب و همه کاره می باشد که به شما اجازه مدیریت سایت را با کمترین زمان ممکن  می دهد.
شما برای اضافه کردن محتوای سایت خود نیاز به هیچ گونه دانش حرفه ای در زمینه وب ندارید.

جزئیات بسته های ما به شرح زیر می باشد که بنا به نیاز شما قابل تغییر است. بسته پیشنهادی شامل گزینه های زیر می باشد.

نصب کامل وردپرس: تمامی مراحل نصب و راه اندازی وردپرس را انجام می دهیم و اطمینان حاصل می نماییم که تنظیمات مدیریت شما برای بهترین و بیشترین سرعت بهینه شده است.

طراحی رسپانسیو: شما یک طراحی مبتنی بر نوع کار، صنعت خود و همچنین سلیقه شخصیتان دریافت می نمایید.

افزودن محتوا: بر اساس محتواهایی که از شما دریافت می نماییم تعدادی از صفحات شما را به عنوان نمونه برای شما بارگذاری می نماییم  که باز هم بسته به سلیقه شما قابل تغییر می باشد. شما قادر به اضافه کردن بی نهایت صفحه و مطالب هستید.

سئو: متدهای روز سئو در وردپرس را برای شما انجام می دهیم. 

فرم تماس: تعدادی نمونه فرم تماس با طرح های مختلف به شما تحویل داده خواهد شد و طبق سلیقه شما یکی از آنها انتخاب می شود.

نقشه سایت برای گوگل: این کار به شما کمک می کند که سریع به لیست گوگل اضافه شوید، زمانی که شما مطلب جدیدی را به سایت خود اضافه می کنید گوگل و سایر موتورهای جستجو متوجه شده و تغییرات را اعمال می نمایند.

خدمات پس از فروش رایگان: گروه برنامه نویسی کیان پاسخگوی تمامی سوالات شما درباره نحوه انجام کار و مدیریت وب سایت جدیدتان  می باشد . همچنین شما می توانید برای انجام تغییرات، بروز رسانی سئو سایت، و یا تغییر قالب سایت خود همیشه  به ما مراجعه نمایید.

 

طراحی ارازنترین سایت 

 

 

 برای سفارش طراحی سایت با قیمت مناسب و حرفه ای می توانید از طریق فرم های درخواست سایت اقدام کنید یا با شماره 02188230063 تماس بگیرید. 

 

تا اینجا چطور بود ؟

نتایج نظرسنجی ( ۳ ) ۲.۷ / ۵

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

comments

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

با سلام من سایتی می خوام که بتونم در آن ترجمه تخصصی انجام داد. حالت فروشگاهی با درگاه به طوری که افراد بتونن مقالات یا متن های تخصصی خودشون رو برام بفرستن، قیمت گذرای انجام بدم و بعد هزینه رو هم با درگاه پرداخت ارسال کنند. چقدر زمان و هزینه میبره

سلام خدمت شما دوست عزیز، سایت هایی که توسط تیم کیان تجارت طراحی می شود به دسته سایتهای  وردپرسی و سایت های اختصاصی (که کاملا طبق خواسته و سلیقه شما طراحی و برنامه نویسی می شود) تقسیم می شوند که زمان و هزینه های متفاوتی دارند. شما باید با کارشناس سایت تیم کیان تجارت صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنند. برای برقراری ارتباط با کارشناس سایت با شماره 02188693286 تماس بگیرید. 

سلام وقتتون بخیر. قیمت درست کردن یه سایتی که محصولاتمون رو بذاریم برای فروش و پرداخت آنلاین داشته باشه چقدر میشه قیمتش؟ با تشکر.

سلام خدمت شما دوست عزیز، هزینه سایت بستگی به امکاناتی دارد که می خواهید در آن داشته باشید و برای اعلام قیمت به جزییات بیشتری نیاز است. از این رو پیشنهاد ما به شما این است که با شماره 02188693286 یا 09903832459 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

سلام، هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی چقد میشه؟

سلام دوست عزیز هزینه طراحی اپلیکیشن بستگی به امکاناتی دارد که می خواهید در اپلیکیشین داشته باشید. پیشنهاد ما به شما این است که با شماره 88230063 با کارشناسان ما تماس بگیرید و آنچه را که نیاز دارید در اپلیکیشن داشته باشید را با کارشناسان ما بررسی کنید تا به شما اعلام هزینه شود. و اگر هم مایل هستید می توانید جلسه حضوری را هماهنگ کنید تا اپلیکیشن مورد نظرتان به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد. 

سلام من یک کارگاه چرم دوزی دارم و یک سایت می خواهم که محصولاتم رو داخل سایت بزارم چطور میتونم در این مورد از شما مشورت بگیرم؟ و آیا بعد از طراحی سایت پشتیبانی از سایت هم انجام میدهید؟

سایت هایی که در گروه کیان تجارت طراحی می شوند در دو دسته سایتهای وردپرسی و سایت های اختصاصی می باشند. اما پیشنهاد ما به شما سایت اختصاصی است. مزیت سایت های اختصاصی نسبت به سایت هایی با قالب آماده یا وردپرسی این است که سایت های اختصاصی کاملا سفارشی شخصی سازی شده برای شماست و همینطور طبق اصول سئو طراحی می شود  که اگر در آینده نیاز  بهینه به سازی سایت داشتید مشکلی نداشته باشید.  همچنین پشتیبانی از سایت ها برای یک سال اول رایگان می باشد. برای دریافت مشاوره بیشتر می توانید با شماره تلفن های 88230063 یا 88230063 تماس بگیرید.

با عرض سلام.چطور میشه با طراحی یک سایت درآمد زایی کرد؟؟بوجه مالی کمی دارم می خوام کاملا برام توضیح بدید .ممنون میشم با تشکر

سلام بستگی به نوع کسب و کار شما داره. باید اول حوزه کاریتون مشخص شه و سختی کلمات کلیدیتون مشخص شه. برایگرفتن مشاوره از کارشناسان ما با شماره تلفن های 88230063-021 یا  88230063-021 تماس بگیرید.

سلام، خسته نباشید، من یک سایت ساده برای معرفی خدماتی از قبیل امداد خودرو میخواستم، شما چه نوع سایتی رو پیشنهاد میکنید؟

سلام، یک سایت ورد پرسی پیشنهادی ارزان و  خوب برای شروع کار شما می باشد.

سلام، هزینه پایه طراحی یک سایت ساده به طوریکه فقط یک معرفی از شرکت، خدمات و محصولات یک مجموعه باشه، چقدر در میاد؟

سلام، سایت ساده با ورد پرس از 900 هزار تومان و با انجین اختصاصی از 1.5 میلیون تومان قابل ارائه می باشد.

سلام خسته نباشید من یه سایت هرمی میخوام برای فروش شارژ و سین زدن تبلیغات با قابلیت چت با پشتیبانی و کسی که زیرمجموعه جذب میکنه پورسانت بگیره چون برای ثبت نام باید هزینه ای پرداخت شه که میشه پورسانت اون شخصی که اونو اورده همچین سایته هرمی چه قدر میشه من پولم کلا ۳ ملیون هست

سلام، مبلغ پول شما برای اجرای این پروژه خیلی کمه، حداقل 30 میلیون تومان برای ساخت یک سایت استاندارد مورد نیاز شما با تمام جوانب سرور و لود بالانسینگ نیاز می باشد.

سلام. من یک سایت میخوام که بتونه کاربر داشته باشه، کاربرا یک قسمت اطلاعات عضویت داشته باشن و توی این قسمت بتونم پرداخت هایی که به شرکت داشتن رو براشون بنویسم. یک گوشه صفحه تبلیغات باشه. جست و جو داشته باشه. گزینه ارسال خبر داشته باشه و اخبار بتونن دسته بندی بشن. یک قسمت که کاربران سایت امتیاز داشته باشن (این امتیاز رو خودمون براشون تعیین میکنیم.) و با توجه به امتیازشون، به ترتیب بتونن مثلا یک صندلی در هواپیما رزرو کنن و تا زمانی که اونی که امتیازش بیشتره صندلی ای رو رزرو نکرده، اونی که امتیازش کم تره نتونه صندلی رزرو کنه. و هر صندلی که رزرو میشه قرمز بشه و نفرای بعدی نتونن اونو انتخاب کنن. در بالای صفحه ی رزرو به کاربری که وارد صفحه میشه خوش آمد گویی بشه و بنویسه که نوبت این کاربر برای رزرو هست یا قبلا رزرو کرده یا هنوز نوبتش نشده. و این قسمت رزرو صندلی پایینش یک فرم باشه و اطلاعات تمام صندلی ها (مثل قیمت، وی آی پی بودن، و . . .) رو داشته باشه و اگر قیمت رزرو صندلی ها بیشتر شد، (مثلا به دلیل بالا رفتن قیمت دلار) با تغیر ضریب قیمتی، بشه قیمت همگیشون رو تغییر داد و نیاز به عوض کردن قیمت دونه دونشون نباشه.

درورد بر شما، برای مشاوره در خصوص پروژه تون باید با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

88230063

88230063

سلام خسته نباشید.یه سایت ساده و معمولی برای تبلیغات اجناس یه فروشگاه میخواستم..هزینش چقدر میشه؟؟؟

سلام، هزینه راه اندازی این سایت حدودا 1 میلیون تومان می باشد.

برای جزئیات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید :

88230063

88230063

سلام یه سایت ارزون کپی این shahrenaqsh.com بخوام با تمام امکانات این سایت کم ترین هزینه چقدر میشه؟

سلام، قیمت پایه یک سایت فروشگاهی با امکان پرداخت آنلاین و رعایت تمامی نکات امنیتی و سئو پایه  3.5 میلیون تومان می باشد.

برای جزئیات بیشتر میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید:

88230063

88230063

سلام.خسته نباشید.پیشنهادتون برای سایت در مورد تبلیغات کارهای یک عکاس حرفه ای به چه صورتیه و مناسب ترین هزینه چقدر میشه؟

سلام، شما  می تونید  با یک میلیون تومان سایت مناسبی طراحی کنید و با  تبلیغات گوگل شروع کنید.

سلام سابت پیش بینی بسازید چقدر میگیرید

سلام، بسته به جزییات رنج قیمتی متفاوت دارا می باشد. شروع قیمت از 5 میلیون می باشد.

با سلام من یه سایت میخواستم طراحی کنید که من قیمت ضایعات اهن و شماره تلفن را بزنم توش و همیشه موقعی که سرچ میکنیم بالا قرار بگیره قیمت این کار و زمانش چقدر؟ با تشکر

1.5 میلیون هزینه طراحی سایت شماست و  برای سئو سایتتون هم مجزا باید قرارداد نوشته شود، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید و  از خدمات مشاوره ای ما بهرمند گردید.

تلفن تماس :88230063

                   88230063

                   88230063

سلام میخام کار طراحی سایت به صورت حرفه ای یاد بگیرم چ کنم

باید  ابتدا  html    css    javascript  رو  بخونید خودتون - اگه رشتتون  کامپیوتره  -  اگه نیست هم زیاد توصیه نمی کنم....   بعد  که پایه رو یاد گرفتید یک دوره حرفه ای  برید یا  دوره آموزشی  ببینید...  موفق باشید

قیمت یک سایت حرفه ای ارزان با ورد پرس چقدر تمام می شود؟

با سلام. سایت مورد نظر شما با زیر ساخت و طراحی اختصاصی 450 هزار تومان می باشد

خسته نباشین .میخواستم ازطریق طراحی سایت دانلودفایل درامد کسب کنم هزینش چقد میشه؟چنتا نمنونه اگرامکان هست به ایمیلم بفرستید.ممنونم ازتون

با سلام،با انجین وردپرس با 3 میلیون تومان انجام می گیرد و با انجین اختصاصی 7 میلیون تومان هزینه دارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ی 09121458974 تماس حاصل فرمایید.

خسته نباشید.یه سایت داناود موزیک چقدهزینه داره وایاکسب درامدامکانپزیره؟

با سلام، سایت به همراه ربات هوشمند 5 میلیون تومان و پلن درآمد زایی روی آن نیز می باشد.لطفا با شماره تماس 09121458974 تماس حاصل فرمایید.

یک سایت ورد پرسی را طی چند روز کاری تحویل می دهید

بستگی به حجم کاری سایت شما دارد، این فرایند بین یک تا پانزده روز کاری متغیر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

با سلام و خسته نباشید می خوام یک سایتی رو برام طراحی کنید که بتونم یه سری فایل های pdf رو از طریق پرداخت آنلاین به فروش برسونم خواهشا در مورد هزینه سایتی که این قابلیت رو داشته باشه و ارزون تر باشه راهنمایی فرمایید

با سلام و احترام، سایت فروشگاهی ارزان از طریق سیستم ووکامرس قابل پیاده سازی برای شما می باشد، با توجه به نیازمندی های جانبی شما رنج قیمتی متفاوت می باشد، لطفا تماس بگیرید.

راه اندازی سایت تخفیفی دقیقا در حد سایت گلدتک چقدر هزینه میبره و زمان..در حال حاضر مشغول تکمیل کالاهای تخفیفی هستم و به راه انداز سایت نیازمندم ممنون میشم جوابو ایمیل کنید

سایت گلد تگ، با php طراحی شده است، و هزینه طراحی این گونه سایت ها می تواند از 3 الی 15 میلیون تومان متفاوت باشه، بستگی به امکانات مدیریتی داره که برای کاربران عادی قابل مشاهده نیست.

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه راه اندازی یه سایت بازی پوکر انلاین جقدر هست?

با سلام و احترام، برای طراحی سایت بازی، در صورتی که از API های از قبل آماده استفاده شود هزینه حدودی 3 میلیون تمام خواهد شد.

سلام میخاستم یه وب سایت برا فروشگاه عسل طراحی بشه میخام راهنمایی کنید

با سلام، نمونه سایتی که از نظر ظاهری می پسندید را انتخاب می کنید و بسته به هزینه ای که می خواهید سرمایه گذاری کنید از سه و نیم میلیون الی پانزده میلیون قابلیت طراحی و تولید این سایت می باشد، با ما در تماس باشید 02188230063

هزینه طراحی فروشگاه شارژ چقده؟

با سلام، بستگی به قابلیت هایی که می خواهید داشته باشد از 2 الی 15 میلیون تومان متغیر است.

با سلام و خداقوت! من یه مجموعه فعالیت های خدماتی بازرگانی دارم که مایلم برای هر قسمت جداگانه سایت داشته باشم.چون مساله مالی هم برام مطرحه اولین درخواستم رو از طراحی آماده 900000 تومنی انجام بدم. این سایت یه سایت دفتر بازرگانی باید باشه که توانایی معرفی محصول و قراردادن کلمات کلیدی و امکان ویرایش محصولات و به نوعی مدیریت سایت را داشته باشه.آیا این امکانات در قالب بسته اول موجود است؟ و اگر پاسخ شما مثبته لطفا چند نمونه کار برام معرفی بفرمایید.با سپاس

با سلام و احترام،طراحی سایت مورد نظر در بسته اول موجود می باشد و با شما تماس گرفته خواهد شد

سلام خسته نباشید میخام طراحی سایتو یاد بگیرم شمارمو نوشتم ممنون

با شما تماس گرفته خواهد شد.

سلام بنده به نرم افزار فتوشاپ وارد هستم و سایتی رو برای خودم طراحی کردم که در زمینه ی مبلمان شهری فعالیت میکنم بیشتر حالت گالری داره می خواستم این رو تبدیل به سایت کنم و جوری باشه که با موبایل هم سازگار باشه شما میتونید این کارو انجام بدید؟حدود هزینه هم مشخص کنید.البته میتونم عکس هاش رو واستون ایمیل کنم تا بررسیش کنید.لطفا ایمیل بدید تا ارسال کنم.تشکر

با سلام و احترام، مشکلی نیست و یک سایت شیک حرفه ای  و با قیمت مناسب برای شما قابل طراحی و اجرا می باشد، با توجه به اینکه خودتان کارهای فتوشاپ رو انجام می دید، حدود قیمت هم برای شما 400 تومان می باشد، با این تفاسیر شما یک سایت به ارزش 800 تومن در اختیار خواهید داشت و تصاویر رو هم به ایمیل اینفو شرکت ارسال نمایید.

سلام من ی ایده دارم ک میخوام ی برنامه انلاین درست کنم مانند برنامه دیوار این کار چقدهزینه میخواد؟شرکت شما چ تضمینی میده؟

با سلام و احترام، حداقل هزینه برای تولید برنامه ای شبیه دیوار که البته قوی تر از دیوار باشه و بتونه مخاطب خودش رو جذب کنه 15 میلیون تومان به بالا می باشد.

شرکت مهندسی کیان، در خصوص تمامی کارهای خود تضیمن صددرصد بازگشت هزینه را خواهد داشت.

 

با سلام .من برای یک شرکت با مسولیت محدود در زمینه برق یک وب سایت می خواهم داشته باشم . شما چه پیشنهادی دارید .ممنونم .

با سلام و احترام، با توجه به اینکه شرکت رو تازه راه اندازی کردید، یک وب سایت حرفه ای و با قیمت مناسب به شما پیشنهاد میشه، البته اگر زیر ساخت سئو رو هم فعال کنید، بعد از مدتی در صفحات اول گوگل ایندکس می شوید.

پیشنهاد ما استفاده از انجین ورد پرس اختصاصی شده شرکت کیان می باشد، که با قیمت مناسب و سئو قدرتمند به کسب و کار شما رونق می بخشد

لطفا با ما در تماس با شید، 02188230063

سلام ، سایت ارزان چه چیزی از سایتهای دیگه کم داره ، آیا ارزونیش دلیل خاصی داره ؟

دلیل ارزانی سایت ارزان، استفاده از انجین آماده می باشد، بنابراین هزینه تولید کد حذف می شود و قیمت ارزان تر تمام می شود و چیزی از قابلیت های سایت های حرفه ای کم نمی شود.

سلام خسته نباشید ببخشید من میخوام یه سایت داشته باشم که بتونم فیلم و اهنگ و عکس و مطلب و چیزای دیگه بزارم .چقد برام هزینه بر میداره؟ با تشکر از شما

با سلام و احترام، در حال حاضر هزینه طراحی این سایت می تواند از 300000 تومان الی 5 میلیون تومان باشد، بسته به بودجه شما دارد، در سایت 300 هزار تومانی فعالیت های مربوط به سئو و بهینه سازی به شما آموزش داده می شود و خودتان انجام می دهید، در صورتی که بخواهید موارد سئو توسط ما انجام شود، به طور کامل و تضمینی مبلغ 700 هزار تومان می شود، طراحی سایت با انجین اختصاصی گروه برنامه نویسی کیان از 3 میلیون تا 5 میلیون می تواند هزینه بردارد. موفق باشید.

 

با سلام من خودم سایت وردپرس دارم و میخواستم که برام یک سری کارهای سئو انجام بدین که توی گوگل جرو نفرات اول بشم در زمینه فروشگاه فلش مموری میتونم در مورد هزینه و نوع کار اطلا عات داشته باشم

با سلام و احترام، برای بهینه سازی سایت شما، می توان از پلن بهینه ساز ماهیانه استفاده کنید که هزینه آن در حال حاضر 300000 تومان می باشد و بعد از گذشت سه ماه در کلمات کلیدی جزو نفرات اول گوگل خواهید شد و در صورتی که در صفحه اول ایندکس نشوید کل هزینه به شما عودت داده  می شود.

باتوجه به مشخص بودن ساختار وردپرس و نقاط ضعف آن، آیا امکان حک اطلاعات سایت و نفوذ و خرابکاری در آن وجود دارد؟

با سلام، هک شدن سایت های با انجین آماده در صورت رعایت نکردن چک لیست امنیتی توسط برنامه نویسی امکان پذیر می باشد. بنا براین با توجه به تسلط کامل تیم نرم افزاری کیان به اصول امنیتی و اعمال چک لیست امنیتی لازم، امکان هیچگونه هک اطلاعات برای سایت شما نخواهد بود، و ما در این زمینه تضمین کامل به شما خواهیم داد.

 

با سلام، مدت زمان تحویل یک سایت ارزان چقدر است

از 1 الی 5 روز کاری، در صورتی که اطلاعات مورد نیاز در زمان مشخص شده در اختیار قرار بگیرد

آیا با طراحی سایت ارزان، در صفحات اول گوگل نمایش داده می شویم یا خیر

در صورتی که در زمان سفارش سایت، این موضوع هماهنگ شود، فرایند سئو سازی سایت نیز برای شما به طور کامل انجام می پذیرد و در صفحات اول گوگل با یک طراحی سایت ارزان نیز نمایش داده شوید

سلام ، ممنون از سایت خوبتون امیدوارم خدماتتون هم به زیبایی و خوبی پاسخهاتون باشه ، میشه فرق بین سایت dynamic و static رو بگید و اینکه سایتهای تولیدی شما از کدام نوع هستن ؟

سلام، سایت استاتیک وب سایتی اطلاق می شود که قابلیت تغییر اطلاعات در آن نباشد و سایت داینامیک وب سایتی است که اطلاعات به صورت روزانه و لحظه ای در حال به روز شدن می باشد، بنابراین در یک سایت داینامیک می بایست شرایط راحتی جهت ورود و به روز رسانی اطلاعات وجود داشته باشد.

سلام.اگه سایت ارزان داشته باشیم، بازم میتونیم از اون کسب درآمد کنیم و مشتری یابی داشته باشیم، ویا اینکه برای انجام چنین کارهایی و داشتن سایتی با سئوی بالا حتما باید یک سایت گران تر داشته باشیم؟

شما با یک سایت ارازن هم می توانید که کسب درآمد داشته باشید ، فقط کافیه در زمان راه اندازی سایت به  نکاتی که مشاوران کسب و کار گروه برنامه نویسی کیان به شما می آموزند، عمل کنید به این طریق می توانید با یک هزینه کم درآمد مورد نظر خودتون رو داشته باشید

میخواستم بدونم پرداخت های آنلاین فروش یا ثبت نام و اینجور امکانات هم دارن در ضمن شماره تماس هم ثبت کردم

هر امکاناتی بخواهید در پک سایت های ارزان وجود دارد و قابل استفاده است، و هیچ محدودیتی برای اضافه شدن امکاناتی که شما می خواهید وجود ندارد، چه در حال چه درآینده،  دلیل این مساله هم این موضوع است که گروه برنامه نویسی کیان قابلیت برنامه نویسی صفر تا صد یک ماژول و افزونه را دارد و انجین داخلی قدرتمندی را در دو سطح پروژه های زیر 10 میلیون و پروژه های بالای 50 میلیون به صورت کامل طراحی و تولید کرده است.

بیشتر پیشنهاداتی که میشه اینروزا بزن در رو هستن من چطوری میتونم به پشتیبانی شما اعتماد کنم که سایت خراب به من تحویل نمیدین ممنون میشم پاسخ بدین

با سلام و احترام، معمولا مواردی که می فرمایید توسط سایت هایی انجام میشه که آدرس مشخصی ندارند و فقط از طریق ایمیل کار می کنند، گروه برنامه نویسی کیان تحت شرکت مهندسی کیان تجارت شریف کار می کنه و شرکت از نوع سهامی خاص می باشد و با شرکت های بزرگی چون همراه اول قرارداد طراحی و تولید وب اپلیکشین داره، بنابراین از اونجایی که هدف و شعار ما رضایت مشتریان می باشد،   در صورت راضی نبودن مشتری یا مشتری را راضی می کنیم یا کل هزینه رو به مشتری عودت می دیم و به موضوع خدمتگزاری به مشتری افتخار می کنیم

با عرض سلام و خسته نباشید برای اول شدن سایت ما در گوگل تضمینی هم میدید یعنی چقدر هزینه بیشتر میشه یا اینکه تاثیری داره؟

تضمین هم داده می شود، در صورتی که به تعهد خودمان عمل نکنیم، کل هزینه شما رو عودت می دهیم

برای ساخت سایت های وردپرس تغییرات تا چه حد انجام میشه؟ هر تغییری بخوایم انجام میدین؟

از آنجایی که کارشناسان ورد پرس گروه برنامه نویسی کیان در این زمینه کاملا حرفه ای هستند، محدودیتی در نیازها و تغییرات شما وجود ندارد. که می بایست در زمان تعریف پروژه به صورت دقیق مشخص شود

سلام و خسته نباشید در زمینه وردپرس هم روی سئوی سایت کار میکنید . می خوام سایتی با سئوی بالا و قیمت پایین داشته باشم . ممنون

با سلام، فرقی بین اینکه سایت شما با چه انجینی نوشته شود وجود ندارد، امکان داشتن یک سایت با سئو بالا و قیمت مناسب با انجین ورد پرس وجود دارد.

می خواستم ببینم اگر برای سایت انجمن بخوایم یک سایت جدا حساب میشه؟

بستگی به پلن انتخابی شما داره، در پلن های غیر پایه انجمن نیز بدون هزینه مجزا راه اندازی می شود.

بنده در بازار تابلو های روان کار می کنم، و از طرفی هزینه زیادی هم نمی خواهم در خصوص طراحی سایت برای شروع بپردازم پیشنهاد شما برای یک سایت حدود 300 تومان چیست؟

پیشنهاد ما استفاده از انجین بهینه سازی شده ورد پرس توسط گروه برنامه نویسی کیان می باشد، شما با هزینه کم یک سایت مناسب و حرفه ای تحویل خواهید گرفت

 

سلام خواهشا منو راهنمایی کنین چطور میتونم طراحی یک سایت رو انجام بدم بعد درامد داشته باشم برا طراحی سایت چیکار کنم

با سلام و احترام، طراحی سایت هم می تونه یک تخصص باشه مثل گروه کیان تجارت که انجین سایت رو از صفر تا صد طراحی و تولید می کنند،  هم می تونه از طریق انجین های آماده در بازار مثل جوملا و ورد پرس به راحتی یک سایت بالا بیاورید.

در حالتی که شما یک سایت با انجین آماده تهیه می کنید هزینه اولیه برای شما کمتر تمام می شود و این برای کسب و کارهایی می تونه مناسب باشه که تازه شروع کردند و هنوز از پایداری کسب و کار خود مطمئن نیستند، البته اگر این کار توسط شرکت مهندسی کیان تجارت انجام شود، و زمانی شما بخواهید با انجین اختصاصی سایت خود را بالا بیاورید، کلیه هزینه های انجین آماده از طراحی جدید کسر خواهد شد.

اما برای کسب درآمد از سایت باید یک ایده  داشته باشید که می تونه حتی کپی از یک ایده موفق خارجی باشه بعد مدل کسب و کار برای اون ایده می بایست طراحی بشه.

از آنجایی که یکی از تخصص های ما ایجاد مدل های کسب و کار آنلاین برای استارت آپ ها می باشد در صورت علاقمندی با ما تماس بگیرید.

درخواست طراحی سایت
طراحی سایت مشابه دیوار
طراحی سایت مشابه دیوار
طراحی سایت مشابه دیوار
مشاهده
طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت با وردپرس
مشاهده
مشاهده همه