طراحی سایت ارزان

شرکت کیان تجارت پس از طراحی سایت و تحویل آن به مشتری به او در امر راه اندازی سایت مانند تولید محتوا نیز کمک می کند. این به معنی آن است که راه و چاه را به او می آموزد. شاید برای شما سوال پیش بیاید که اصلا چرا به تهیه سایت فکر کنیم. در ادامه به بررسی چرایی تهیه سایت و طراحی سایت ارزان پرداخته خواهد شد.

 طراحی سایت ارزان

 

اصلا چرا باید سایت داشته باشید!

یکی از مهمترین مزایای طراحی سایت استفاده حداکثری و بهینه از فضای مجازی است. اگر شما شخصی باشید که تنها از خدمات اینستاگرام و یا تلگرام به جهت برقراری ارتباط مجازی استفاده کرده اید خاطر نشان کردن این نکته لازم است که شما از حداکثر ظرفیت فضای مجازی استفاده نکرده اید. سایت ها از پربازدیدترین زمینه ها فضای مجازی به شمار می آیند و اعتبار یک کسب و کار را بالا می برند. برای مثال افرادی که اقدام به استفاده از سرویس های یک شرکت یا کسب و کار خاص می کنند برای تایید اعتبار آن برند ابتدا به جستجوی سایت آن مراجعه می کنند. پس یکی از مزایایی که شاید به فکر شما خطور نکرده باشد تایید اعتبار سایت شما است پس تنها به این دلیل هم شده می بایستی سایت داشته باشید. از دیگر مزایای که طراحی  سایت بیشتر دیده شدن و افزایش فروش و یا بازدید از برند یا کسب کار شماست که اگر سایت شما این نتایج را برای شما حاصل کند و به مانند یک سکوی پرتاب برای پیشرفت روز افزون شما خواهد بود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت به سه دسته اصلی تقسیم می شود که نسبت به نیاز مشتری برای او طراحی می شود. وب سایت هایی که گروه تخصصی کیان تجارت اقدام به طراحی آن می کند عبارت اند از:

  1. وب سایت های حرفه ای با انجین اختصاصی
  2. وب سایت های حرفه ای اقتصادی
  3. وب سایت های وردپرسی

که طراحی هر یک از این وب سایت هزینه ها و ویژگی های متفاوتی با دیگری دارد.

وب سایت های حرفه ای با انجین اختصاصی آن دسته از وب سایت هایی هستند که به صورت کاملا اختصاصی و سفارشی طراحی می شوند. در طراحی این سایت ها گرافیک مورد نظر مشتری به کار برده می شود و تماما از سلیقه یا نظرات مشتری در طراحی آن ایده برداری می شود که به دلیل سفارشی بودن آن هزینه بردار است.

وب سایت های حرفه ای اقتصادی نیز برای شخص یا اشخاصی قابل استفاده است که کسب و کاری نوپا داشته و برای یک سایت حرفه ای اقتصادی برای داشتن زیر ساختی مستحکم نیاز دارند. در طراحی این سایت ها  هم از ماژول های پیش فرض و هم از ایده های مشتری بهره گرفته می شود.

وردپرس به اندازه های دو نوع قبلی تخصصی نیست ولی ویژگی های خاص و محبوب خود را دارد. در طراحی این نوع از سایت از طراحی های زیبا بهره گرفته می شود و  پلاگین های درخواستی مشتری بر روی سایت اعمال می شود. این دسته از سایت ها برای افراد مفید است که همین پلاگین ها پاسخگوی نیازهای آن از طراحی سایت است. این روش از روش های طراحی سایت ارزان است.

 

طراحی سایت در تیم کیان

 

طراحی سایت ارزان و ویژگی های آن

حال که با انواع طراحی سایت آشنا شدید شاید پرداخت هزینه های طراحی سایت برای شما ممکن نباشد و شما را از طراحی سایت منصرف کند غافل از اینکه نمی دانید شرکت کیان تجارت بستری فراهم کرده است که بتواند سایت های ارزان برای مشتری های عزیز فراهم کند. گروه کیان با بکارگیری دو روش مجزا این بستر را فراهم کرده است. روش شماره یک استفاده از انجین تخصصی گروه کیان بر اساس نمونه کارهای از قبل ارائه شده است. در این روش شرکت نمونه کارهای قبلی را با در نظر گرفتن نیاز شما از طراحی سایت به مشتری پیشنهاد می دهد. روش دوم که در پاراگراف قبلی با آن آشنا شدید طراحی یک وب سایت با انجین وردپرس است که نه تنها قیمت بسیار مناسبی دارد بلکه استفاده از آن نیز بسیار آسان است.

 

جزئیات بسته طراحی سایت ارزان

بسته پیشنهادی طراحی سایت ارزان توسط شرکت کیان تجارت نه تنها قیمت مناسبی دارد بلکه مزایای دیگری برای مشتری اختصاص داده می شود که قابل تامل است. اگر شما شیوه وردپرس را برای طراحی سایت ارزان انتخاب کنید تمامی مراحل راه اندازی سایت و نصب آن توسط متخصصین گروه کیان انجام خواهد شد که پس راه اندازی، نحوه کار با آن نیز به طور مختصر توسط همین تیم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این سایت ها با اینکه قیمت ارزانی دارند ولی اصل رضایت مشتری و کارآمدی سایت نیز در نظر گرفته می شود. این به این معنی است که طراحی آن با توجه به نیاز مشتری انجام می شود. در کنار طراحی سایت محتوای پیش فرض و متناسب با سلیقه شخص مشتری نیز در سایت وردپرس بارگذاری می شود که بعد ها مشتری خود نیز می تواند تعداد صفحات بیشمار محتوای متنی، تصویری و یا  ویدیویی به آن اضافه کند. نمونه ای شکیل و زیبا از فرم تماس نیز برای سایت شما طراحی خواهد شد در طراحی این فرم نیز سلیقه مشتری شرط است.

 

طراحی سایت حرفه ای  

 

سایت ارزان و حرفه ای چه ویژگی هایی دارند؟

سایت های ارزان قیمت علاوه بر صرف هزینه کم، ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارند. طرح ها و گرافیک های خاصی که به هنگام طراحی سایت ارزان بکار گرفته می شود سبب جذب مشتری می شود و باعث صرف وقت بسیار در سایت شما توسط کاربر می شود که این نکته به بالارفتن رتبه بندی سایت شما کمک شایانی می کند; که بالا رفتن رتبه بندی سایت شما مساوی است با افزایش تقاضای کاربر از شما و یا کسب و کار شما! هدف از طراحی سایت چه سایت حرفه ای و چه سایت ارزان قیمت ایجاد محتوا در مورد کسب و کار مورد نظر و عرضه آن است که این هدف با طراحی سایت ارزان نیز تحقق می یابد.

از طرفی امروزه اکثر کاربران اینترنت می دانند که به علت افزایش تعداد صفحات اینترتی و وب سایت ها در سراسر دنیا و همچنین در کشور خودمان، تنها داشتن وب سایت دیگر مثل گذشته امتیاز خاصی محسوب نمی شود و آنچه باعث تمایز و برجسته شدن کسب و کار یا موسسه (یا هر فعالیت دیگری که برای آن قصد راه اندازی حضور اینترنتی دارید) می شود کارایی و چگونگی برقراری ارتباط مخاطبان پایگاه اینترنتی شما با آن است. با این دیدگاه می توان ابعاد مختلف یک وب سایت را به شکل زیر دسته بندی کرد:

طراحی: شاید به هنگام گردش در دنیای اینترنت، شما هم بارها به وب سایت هایی برخورده باشید که دارای طرح و شکل قدیمی و از مد افتاده باشند، گویی از یک دهه پیش تاکنون حتی تغییری جزیی نیز در آن ها به وجود نیامده است. حتی ممکن است این صفحات اینترنتی بسیار هم پرمخاطب و پربازدید باشند اما شاید صاحبان آن ها به دلیل عدم تخصص کافی، مشغله زیاد ، یا حتی تنها به علت به روزنبودن، هنوز فرصت طراحی و ساختاربندی مجدد وب سایت های خود را پیدا نکرده باشند.

اگرچه این امر ممکن است در ابتدا چندان با اهمیت به نظر نیاید اما در دنیای پر رقابت امروز، ظاهر و جلوه فعالیت شما ممکن است عامل مهمی در تصمیم گیری مشتریان احتمالی شما باشد. بنابراین علاوه بر محتوا و کارایی سایت، یک طراحی زیبا و حرفه ای نقشی تعیین کننده در موفقیت بیشتر فعالیت شما در اینترنت خواهد داشت.

کارایی: این مورد بیشتر به انتظارات شما و مخاطبانتان از وب سایت شما بر می گردد. به صورت خلاصه می توان گفت که اگر فعالیت شما به درستی به بازدید کنندگان نمایانده شود و از طرف دیگر نیازهای او در مراجعه به سایت شما نیز به درستی پاسخ داده شود درصد بالایی از کارایی سایت برآورده می شود. البته موارد گوناگونی وجود دارند که بسته به نوع فعالیت شما و هدفتان از حضور در دنیای وب، کارایی وب سایت اشکال دیگری پیدا می کند که هر کدام راهکارهای مخصوص خود را خواهد داشت.

 

ویژگی های طراحی سایت

 

محتوا: ارتباط نزدیکی میان محتوای یک سایت و کارایی آن وجود دارد. شاید بتوان گفت عامل اصلی ارتباط شما با بازدیدکنندگان وب سایتتان، محتوای آن است. بنابراین اگر محتوا به درستی ساختاربندی و چیدمان شود و در صورت نیاز به موقع به روزرسانی گردد (مانند سایت های خبری) شانس بیشتری برای جذب مخاطب بیشتر برای سایت و جلب توجه آن ها خواهید داشت.

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر-سئو: در حقیقت یکی از انواع بازاریابی آنلاین است که باعث افزایش ترافیک سایت می شود. در این روش وب سایت شما به گونه ای طراحی و کدنویسی و ساختار بندی می شود که مخاطبان آن را به راحتی و با زحمت کمتری در نتیجه جستجو در گوگل، یاهو و یا بقیه موتورهای جستجو پیدا کنند. این روش اگرچه می تواند نتایج بسیار درخشانی برای کسب و کار و فعالیت شما داشته باشد اما در عین حال کاری است بسیار پیچیده و ظریف، که نیازمند دانش و تخصص لازم در این زمینه است.

در صورت اجرای درست سئو یا بهینه سازی وب سایت شما در عین کارایی و زیبایی می تواند به صورت طبیعی از موتورهای جستجو بازدید کننده کسب کند و آمار فروش و مشتریان شما را افزایش دهد.

 

طراحی سایت ارزان شرکت کیان

طراحی سایت ارزان از سری اعمالی است که طراحی آن نیازمند صرف دقت، داشتن تجربه کافی و بکارگیری گرافیک های زیبا و در عین حال ارزان قیمت است که در نظر گرفتن تمامی این نکات توسط شرکت های طراحی سایت متعددی اجرا می شود. شرکت کیان تجارت برای مشتری های خود ارزش قائل است و رضایتمندی مشتری را فدای پول نمی کند. گروه کیان تجارت از سری گروه های تجاری موفق در زمینه طراحی سایت و طراحی سایت ارزان است که به راحتی می توانید تمام مراحل سخت راه اندازی سایت را به آنها بسپارید. از نمونه کارهای طراحی سایت ارزان توسط این شرکت می توان به همه طراحی سایت استارت، طراحی سایت کلون، طراحی سایت رابین، طراحی سایت فولاد شاپ، طراحی سایت آرمش، طراحی سایت دیجی سوشی، طراحی سایت شهر چوب، طراحی سایت تهران پروفیل و ده ها سایت دیگر اشاره کرد که با جستجو در گوگل می توانید از فضای این نمونه کارها دیدن کنید.

با توجه به نیاز برخی از مشتریان محترم در خصوص طراحی سایت ارزان و سریع و قابلیت به روز رسانی سایت توسط مشتری، شرکت مهندسی کیان تجارت انواع سایت های شخصی، شرکتی، سازمانی را با قیمتی ارزان و متناسب با نیاز شما ارائه می نماید. برای این منظور دو پلن متفاوت به شما پیشنهاد می نماییم:

 

انجین اختصاصی طراحی سایت کیان تجارت

 

1- انجین تخصصی گروه کیان تجارت

در این پلن شما نمونه کارهای ارائه شده قبلی شرکت را انتخاب می نمایید و یک کپی از آن در اختیار شما قرار می گیرد، مزیت این گزینه استفاده از انجین اختصاصی در طراحی سایت شما می باشد.

 

2- طراحی یک وب سایت حرفه ای و ارزان ارزانترین با انجین ورد پرس

وردپرس یک CMS محبوب و همه کاره می باشد که به شما اجازه مدیریت سایت را با کمترین زمان ممکن  می دهد.
شما برای اضافه کردن محتوای سایت خود نیاز به هیچ گونه دانش حرفه ای در زمینه وب ندارید.

جزئیات بسته های ما به شرح زیر می باشد که بنا به نیاز شما قابل تغییر است. بسته پیشنهادی شامل گزینه های زیر می باشد.

نصب کامل وردپرس: تمامی مراحل نصب و راه اندازی وردپرس را انجام می دهیم و اطمینان حاصل می نماییم که تنظیمات مدیریت شما برای بهترین و بیشترین سرعت بهینه شده است.

طراحی رسپانسیو: شما یک طراحی مبتنی بر نوع کار، صنعت خود و همچنین سلیقه شخصیتان دریافت می نمایید.

افزودن محتوا: بر اساس محتواهایی که از شما دریافت می نماییم تعدادی از صفحات شما را به عنوان نمونه برای شما بارگذاری می نماییم  که باز هم بسته به سلیقه شما قابل تغییر می باشد. شما قادر به اضافه کردن بی نهایت صفحه و مطالب هستید.

سئو: متدهای روز سئو در وردپرس را برای شما انجام می دهیم. 

فرم تماس: تعدادی نمونه فرم تماس با طرح های مختلف به شما تحویل داده خواهد شد و طبق سلیقه شما یکی از آنها انتخاب می شود.

نقشه سایت برای گوگل: این کار به شما کمک می کند که سریع به لیست گوگل اضافه شوید، زمانی که شما مطلب جدیدی را به سایت خود اضافه می کنید گوگل و سایر موتورهای جستجو متوجه شده و تغییرات را اعمال می نمایند.

خدمات پس از فروش رایگان: گروه برنامه نویسی کیان پاسخگوی تمامی سوالات شما درباره نحوه انجام کار و مدیریت وب سایت جدیدتان  می باشد . همچنین شما می توانید برای انجام تغییرات، بروز رسانی سئو سایت، و یا تغییر قالب سایت خود همیشه  به ما مراجعه نمایید.

 

طراحی ارازنترین سایت 

 

شرکت کیان تجارت نمونه کارهای بسیاری در زمینه طراحی انواع سایت های اختصاصی، وردپرس و ... دارد. از نمونه کارهای موفق گروه کیان می توان به طراحی سایت ایران کاملیا، طراحی سایت فولادشاپ، طراحی سایت هلدینگ احسان، طراحی سایت هواپیمایی کاسپین و ... اشاره کرد که برای مشاهده همه نمونه کارها می توانید  اینجا کلیک کنید. همچنین می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید. 

 

 

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

با سلام من سایتی می خوام که بتونم در آن ترجمه تخصصی انجام داد. حالت فروشگاهی با درگاه به طوری که افراد بتونن مقالات یا متن های تخصصی خودشون رو برام بفرستن، قیمت گذرای انجام بدم و بعد هزینه رو هم با درگاه پرداخت ارسال کنند. چقدر زمان و هزینه میبره

سلام خدمت شما دوست عزیز، سایت هایی که توسط تیم کیان تجارت طراحی می شود به دسته سایتهای  وردپرسی و سایت های اختصاصی (که کاملا طبق خواسته و سلیقه شما طراحی و برنامه نویسی می شود) تقسیم می شوند که زمان و هزینه های متفاوتی دارند. شما باید با کارشناس سایت تیم کیان تجارت صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنند. برای برقراری ارتباط با کارشناس سایت با شماره 02188693286 تماس بگیرید. 

سلام وقتتون بخیر. قیمت درست کردن یه سایتی که محصولاتمون رو بذاریم برای فروش و پرداخت آنلاین داشته باشه چقدر میشه قیمتش؟ با تشکر.

سلام خدمت شما دوست عزیز، هزینه سایت بستگی به امکاناتی دارد که می خواهید در آن داشته باشید و برای اعلام قیمت به جزییات بیشتری نیاز است. از این رو پیشنهاد ما به شما این است که با شماره 02188693286 یا 09903832459 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

سلام، هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی چقد میشه؟

سلام دوست عزیز هزینه طراحی اپلیکیشن بستگی به امکاناتی دارد که می خواهید در اپلیکیشین داشته باشید. پیشنهاد ما به شما این است که با شماره 88230063 با کارشناسان ما تماس بگیرید و آنچه را که نیاز دارید در اپلیکیشن داشته باشید را با کارشناسان ما بررسی کنید تا به شما اعلام هزینه شود. و اگر هم مایل هستید می توانید جلسه حضوری را هماهنگ کنید تا اپلیکیشن مورد نظرتان به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد. 

سلام من یک کارگاه چرم دوزی دارم و یک سایت می خواهم که محصولاتم رو داخل سایت بزارم چطور میتونم در این مورد از شما مشورت بگیرم؟ و آیا بعد از طراحی سایت پشتیبانی از سایت هم انجام میدهید؟

سایت هایی که در گروه کیان تجارت طراحی می شوند در دو دسته سایتهای وردپرسی و سایت های اختصاصی می باشند. اما پیشنهاد ما به شما سایت اختصاصی است. مزیت سایت های اختصاصی نسبت به سایت هایی با قالب آماده یا وردپرسی این است که سایت های اختصاصی کاملا سفارشی شخصی سازی شده برای شماست و همینطور طبق اصول سئو طراحی می شود  که اگر در آینده نیاز  بهینه به سازی سایت داشتید مشکلی نداشته باشید.  همچنین پشتیبانی از سایت ها برای یک سال اول رایگان می باشد. برای دریافت مشاوره بیشتر می توانید با شماره تلفن های 88230063 یا 88230063 تماس بگیرید.

با عرض سلام.چطور میشه با طراحی یک سایت درآمد زایی کرد؟؟بوجه مالی کمی دارم می خوام کاملا برام توضیح بدید .ممنون میشم با تشکر

سلام بستگی به نوع کسب و کار شما داره. باید اول حوزه کاریتون مشخص شه و سختی کلمات کلیدیتون مشخص شه. برایگرفتن مشاوره از کارشناسان ما با شماره تلفن های 88230063-021 یا  88230063-021 تماس بگیرید.

سلام، خسته نباشید، من یک سایت ساده برای معرفی خدماتی از قبیل امداد خودرو میخواستم، شما چه نوع سایتی رو پیشنهاد میکنید؟

سلام، یک سایت ورد پرسی پیشنهادی ارزان و  خوب برای شروع کار شما می باشد.

سلام، هزینه پایه طراحی یک سایت ساده به طوریکه فقط یک معرفی از شرکت، خدمات و محصولات یک مجموعه باشه، چقدر در میاد؟

سلام، سایت ساده با ورد پرس از 900 هزار تومان و با انجین اختصاصی از 1.5 میلیون تومان قابل ارائه می باشد.

سلام خسته نباشید من یه سایت هرمی میخوام برای فروش شارژ و سین زدن تبلیغات با قابلیت چت با پشتیبانی و کسی که زیرمجموعه جذب میکنه پورسانت بگیره چون برای ثبت نام باید هزینه ای پرداخت شه که میشه پورسانت اون شخصی که اونو اورده همچین سایته هرمی چه قدر میشه من پولم کلا ۳ ملیون هست

سلام، مبلغ پول شما برای اجرای این پروژه خیلی کمه، حداقل 30 میلیون تومان برای ساخت یک سایت استاندارد مورد نیاز شما با تمام جوانب سرور و لود بالانسینگ نیاز می باشد.

سلام. من یک سایت میخوام که بتونه کاربر داشته باشه، کاربرا یک قسمت اطلاعات عضویت داشته باشن و توی این قسمت بتونم پرداخت هایی که به شرکت داشتن رو براشون بنویسم. یک گوشه صفحه تبلیغات باشه. جست و جو داشته باشه. گزینه ارسال خبر داشته باشه و اخبار بتونن دسته بندی بشن. یک قسمت که کاربران سایت امتیاز داشته باشن (این امتیاز رو خودمون براشون تعیین میکنیم.) و با توجه به امتیازشون، به ترتیب بتونن مثلا یک صندلی در هواپیما رزرو کنن و تا زمانی که اونی که امتیازش بیشتره صندلی ای رو رزرو نکرده، اونی که امتیازش کم تره نتونه صندلی رزرو کنه. و هر صندلی که رزرو میشه قرمز بشه و نفرای بعدی نتونن اونو انتخاب کنن. در بالای صفحه ی رزرو به کاربری که وارد صفحه میشه خوش آمد گویی بشه و بنویسه که نوبت این کاربر برای رزرو هست یا قبلا رزرو کرده یا هنوز نوبتش نشده. و این قسمت رزرو صندلی پایینش یک فرم باشه و اطلاعات تمام صندلی ها (مثل قیمت، وی آی پی بودن، و . . .) رو داشته باشه و اگر قیمت رزرو صندلی ها بیشتر شد، (مثلا به دلیل بالا رفتن قیمت دلار) با تغیر ضریب قیمتی، بشه قیمت همگیشون رو تغییر داد و نیاز به عوض کردن قیمت دونه دونشون نباشه.

درورد بر شما، برای مشاوره در خصوص پروژه تون باید با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

88230063

88230063

سلام خسته نباشید.یه سایت ساده و معمولی برای تبلیغات اجناس یه فروشگاه میخواستم..هزینش چقدر میشه؟؟؟

سلام، هزینه راه اندازی این سایت حدودا 1 میلیون تومان می باشد.

برای جزئیات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید :

88230063

88230063

سلام یه سایت ارزون کپی این shahrenaqsh.com بخوام با تمام امکانات این سایت کم ترین هزینه چقدر میشه؟

سلام، قیمت پایه یک سایت فروشگاهی با امکان پرداخت آنلاین و رعایت تمامی نکات امنیتی و سئو پایه  3.5 میلیون تومان می باشد.

برای جزئیات بیشتر میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید:

88230063

88230063

سلام.خسته نباشید.پیشنهادتون برای سایت در مورد تبلیغات کارهای یک عکاس حرفه ای به چه صورتیه و مناسب ترین هزینه چقدر میشه؟

سلام، شما  می تونید  با یک میلیون تومان سایت مناسبی طراحی کنید و با  تبلیغات گوگل شروع کنید.

سلام سابت پیش بینی بسازید چقدر میگیرید

سلام، بسته به جزییات رنج قیمتی متفاوت دارا می باشد. شروع قیمت از 5 میلیون می باشد.

با سلام من یه سایت میخواستم طراحی کنید که من قیمت ضایعات اهن و شماره تلفن را بزنم توش و همیشه موقعی که سرچ میکنیم بالا قرار بگیره قیمت این کار و زمانش چقدر؟ با تشکر

1.5 میلیون هزینه طراحی سایت شماست و  برای سئو سایتتون هم مجزا باید قرارداد نوشته شود، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید و  از خدمات مشاوره ای ما بهرمند گردید.

تلفن تماس :88230063

                   88230063

                   88230063

سلام میخام کار طراحی سایت به صورت حرفه ای یاد بگیرم چ کنم

باید  ابتدا  html    css    javascript  رو  بخونید خودتون - اگه رشتتون  کامپیوتره  -  اگه نیست هم زیاد توصیه نمی کنم....   بعد  که پایه رو یاد گرفتید یک دوره حرفه ای  برید یا  دوره آموزشی  ببینید...  موفق باشید

قیمت یک سایت حرفه ای ارزان با ورد پرس چقدر تمام می شود؟

با سلام. سایت مورد نظر شما با زیر ساخت و طراحی اختصاصی 450 هزار تومان می باشد

خسته نباشین .میخواستم ازطریق طراحی سایت دانلودفایل درامد کسب کنم هزینش چقد میشه؟چنتا نمنونه اگرامکان هست به ایمیلم بفرستید.ممنونم ازتون

با سلام،با انجین وردپرس با 3 میلیون تومان انجام می گیرد و با انجین اختصاصی 7 میلیون تومان هزینه دارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ی 09121458974 تماس حاصل فرمایید.

خسته نباشید.یه سایت داناود موزیک چقدهزینه داره وایاکسب درامدامکانپزیره؟

با سلام، سایت به همراه ربات هوشمند 5 میلیون تومان و پلن درآمد زایی روی آن نیز می باشد.لطفا با شماره تماس 09121458974 تماس حاصل فرمایید.

یک سایت ورد پرسی را طی چند روز کاری تحویل می دهید

بستگی به حجم کاری سایت شما دارد، این فرایند بین یک تا پانزده روز کاری متغیر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

با سلام و خسته نباشید می خوام یک سایتی رو برام طراحی کنید که بتونم یه سری فایل های pdf رو از طریق پرداخت آنلاین به فروش برسونم خواهشا در مورد هزینه سایتی که این قابلیت رو داشته باشه و ارزون تر باشه راهنمایی فرمایید

با سلام و احترام، سایت فروشگاهی ارزان از طریق سیستم ووکامرس قابل پیاده سازی برای شما می باشد، با توجه به نیازمندی های جانبی شما رنج قیمتی متفاوت می باشد، لطفا تماس بگیرید.

درخواست طراحی سایت
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
مشاهده
طراحی سایت نیازمندی
طراحی سایت نیازمندی
طراحی سایت نیازمندی
مشاهده
مشاهده همه