طراحی وب اپلیکیشن های سفارشی

طراحی وب اپلیکیشن های سفارشی

متخصصان بخش طراحی وب اپلیکیشن کیان تجارت، توانایی طراحی و تولید انواع وب اپلیکیشن های تخصصی و سفارشی سازی شده را دارند.

ما نمونه های موفق طراحی و پیاده سازی شده انواع وب اپلیکیشن ها را داریم که توانسته اند با توجه به قدرت بالای پردازش اطلاعات و تجزیه و تحلیلی که دارند، مجموعه ها را متحول و کسب و کار آنها را رونق ببخشند.

برای مثال طراحی یک وب اپلیکیشن قدرتمند فروشگاهی تحت وب می تواند مجموعه را با مشتری ها و سلایق آنها آشنا کند،مشتری های خوش حساب و بدحساب را معرفی کند، قرعه کشی های زمانبندی شده ارائه نماید، کالاهای پرفروش و کم فروش را مشخص کند، بهترین زمان خرید یک کالا و تامین کننده های قدرتمند را معرفی کند، ساعات پرترافیک فروشگاه ها و زمان شروع به کار و پایان کار آنها را مشخص کند و هزاران اطلاعات مفید دیگر که تک تک آنها راهی برای موفقیت و افزایش سود و رونق کسب و کار هستند.

یا مثلا طراحی یک سیستم قوی ارتباط با مشتری می تواند تک تک تماس های شرکت شمارا از یک سرنخ به یک مشتری پرسود تبدیل نموده و اجازه ندهد که به دلیل ضعف اپراتور و یا بی دقتی مسئولین مربوطه، تماس های شرکت از بین رفته و تبدیل به مشتری نشود.این برنامه می تواند سوابق تماس با مشتری را نشان داده و زمان تماس بعدی با مشتری را همراه با توضیحاتی که در هنگام تماس نیاز است را ارائه دهد و او را به خرید از شرکت شما متقاعد نماید.در ضمن آمارها و اطلاعات قابل توجهی در مورد مشتریان نشان می دهد. و این یعنی استفاده از تک تک فرصت ها و سود بیشتر.

بنابراین اگر احساس نیاز دارید که مجموعه خود را تغییر دهید و از حالت قدیمی و سنتی به حالت مدرن و پیشرفته تبدیل نمایید، اگر احساس میکنید که باید از اطلاعات ازهم گسیخته و بی نظم استفاده نموده و آنهارا پردازش و تجزیه تحلیل نمایید،اگر میخواهید فرایند های مجموعه خود را اتوماسیون و سیستماتیک نمایید، کارشناسان متخصص ما در خدمت شما می باشند.

برای اطلاعات بیشتر و تفاوت بین وب سایت با وب اپلیکیشن خوشحال میشیم این مطلب رو هم مطالعه بفرمایید.

 

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۴ مورد

سونيا برزي - 1397/02/01

سايت فروشگاهي مشابه ديجي كالا ميخواستم قيمت رو سوال كنم


پاسخ مدیر سایت - 1397/02/01

سلام، قیمت پایه ۱۵ میلیون با متدهای جدیدمی باشد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید:

88280946

88280947

حسین - 1394/08/02

با توجه به اهمیت مقوله امنیت داده ها و اطلاعات در اپلیکیشنهای وب تمهیدات شما به چه صورتی هستش ؟


پاسخ مدیر سایت - 1394/08/02

تمامی نکات امنیت وب با یک چک لیست از قبل تهیه شده بررسی می شود و از نرم افزار کنترل امنیت acunetix در این زمینه استفاده می گردد.

حسینی - 1394/07/27

لطفا در مورد انواع روشهای تولید وب اپلیکیشن توضیح بدید منظورم انواع ابزارهای انجام کاره.ممنون


پاسخ مدیر سایت - 1394/07/27

تولید وب اپلیکشین با زبان های برنامه نویسی متفاوتی انجام می شود، گروه برنامه نویسی کیان از PHP و  Mysql و استاندارد سه لایه MVC استفاده می نماید

خاکسار - 1394/07/27

سلام لطفا در مورد تفاوت وب اپلیکیشن و سایت توضیح دهید.ممنون


پاسخ مدیر سایت - 1394/07/27

در بخش مقالات سایت مقاله ای با عنوان تفاوت وب اپلیشکین و وب سایت آمده است لطفا آنرا مطالعه نمایید

پرسش و پاسخ(پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد)