طراحی وب اپلیکیشن های سفارشی

توسعه وب اپلیکیشن سفارشی  به پروژه های مبتنی بر وب این امکان را می دهد که مشابه یک برنامه موبایل، اجرا شده و عمل کنند. برنامه های کاربردی وب، کاربران را درگیر می کند و تعاملات با پاسخگویی مناسب را در اولویت قرار می دهد، اما همچنان از طریق اینترنت و از طریق شبکه ارائه می شود. از آنجایی که چنین روش ارائه محصول و خدمات در ایران بسیار فراگیر شده است، ما در کیان تجارت کنار شما هستیم تا طراحی وب اپلیکیشن سفارشی را به راحتی انجام دهیم تا شما از مزیت های آن بهره ببرید.

طراحی وب اپلیکیشن سفارشی

مختصری در مورد وب اپلیکیشن و عملکرد آن

وب اپلیکیشن (web app) یک برنامه تعاملی است که با استفاده از فناوری های توسعه وب ساخته شده و به کاربران کمک می کند از امکانات مختلفی بهره ببرند. برنامه های وب دارای فناوری های معمولی توسعه وب front-end و back-end هستند. این نوع برنامه ها ارتباط نزدیکی با وب سایت ها دارند، بنابراین توسعه آنها مانند طراحی سایت دارای اصول مهمی است.


به عنوان مثال، توسعه دهندگان وب اپلیکیشن از جاوا اسکریپت، CSS و HTML برای طراحی و ارتقا این برنامه استفاده می کنند. همچنین ممکن است پشتیبان این نوع برنامه به طور مشابه از همان زبان های سمت سرور استفاده کند که توسعه دهندگان برای ساخت وب سایت هایی مانند Ruby یا Python آنها را مورد توجه قرار می دهند. با این حال، برنامه های وب روی هر دستگاهی که کاربر به آن دسترسی دارد، به خوبی کار می کنند.
توجه داشته باشید که برخی از این برنامه ها پویا هستند و به پردازش سمت سرور نیاز دارند. در مقابل برخی دیگر کاملا ثابت هستند و نیازی به پردازش در سرور نخواهند داشت. اما به طور کلی وب اپلیکیشن ها برای فعالیت خود به سه اصل زیر نیاز دارند:
1.    وب سرور برای مدیریت درخواست های مشتریان (که از ASP.NET، ASP و ColdFusion تا PHP و JSP را شامل می شود)
2.    سرور برنامه برای انجام وظایف درخواستی
3.    پایگاه داده برای ذخیره اطلاعات سازمان

وب اپلیکیشن سفارشی
طراحی وب اپلیکیشن سفارشی چگونه کار می کند؟

برای اینکه بتوانید طراحی وب اپلیکیشن سفارشی خود را در نظر داشته باشید باشد در ابتدای امر با روش کار این نوع برنامه ها هم آشنا شوید. برای درک این مسئله در نظر داشته باشید که کاربر درخواستی را از طریق اینترنت به سرور وب ارائه می کند. پس از آن وب سرور این درخواست را به سرور وب اپلیکیشن ارجاع می دهد. حالا سرور برنامه وظیفه درخواست شده را انجام می دهد و نتایج درخواست مشتری را تولید می کند.
بعد از اتمام مراحل، سرور وب آپ نتایج یا همان اطلاعات درخواستی را به وب سرور ارسال می کند. وب سرور هم با اطلاعات را در صفحه نمایش کاربر ظاهر می کند تا مشتری پاسخ خود را دریافت کند. نکته ای که باید در خاطر داشته باشید این است که تمامی این مراحل تنها چند ثانیه طول می کشند. به این معنی که وب اپلیکیشن با سرعت بالای خود می تواند بهترین نتایج را در کمترین زمان ممکن ارائه کند.

web-app-vs-website
وب اپلیکیشن، وب سایت یا اپلیکیشن های موبایلی

درک تفاوت این سه گزینه هم برای راه اندازی وب اپلیکیشن مخصوص کسب و کار شما مهم است. حتما می دانید که وب سایت ها به طور قابل توجهی عملکرد کمتری نسبت به برنامه های وب دارند. آنها تنها قادر به ارائه اطلاعات به کاربران از طریق محتوای ثابت هستند. همچنین برای اجرای نرم افزارهای موبایلی هم باید آنها را نصب و اجرا کنید. در این میان وب آپ برای پر کردن شکاف بین نرم افزار و سایت های ثابت ساخته شده اند. آنها دارای عملکرد و عناصر کاربر تعاملی مانند نرم افزارهای موبایلی هستند، اما با استفاده از URL مرورگر وب کار می کنند.

مطالعه بیشتر: تفاوت وب سایت با وب اپلیکیشن چیست؟


زمان بررسی مزایا طراحی وب اپلیکیشن سفارشی، این معنا را در قالب تفاوت بین برنامه وب و برنامه بومی (native app) هم بررسی می کنند. در توضیح این مورد هم باید بگوییم برنامه بومی همان برنامه کامپیوتری است که به طور خاص و برای یک محیط کاربری مشخص طراحی شده است. یکی از رایج ترین انواع اپلیکیشن های بومی، اپلیکیشن های موبایل هستند که با استفاده از کدهای برنامه نویسی خاص توسعه پیدا می کنند. بر خلاف وب اپلیکیشن، برنامه های بومی باید توسط کاربر در دستگاه تلفن همراه دانلود و هر از گاهی به روزرسانی شوند.


یک مزیت رقابتی به نفع طراحی وب اپلیکیشن سفارشی

اگر می خواهید برنامه های کاربردی تلفن همراه خود را در سراسر سیستم عامل هایی مانند iOS یا اندروید در دسترس قرار دهید، باید نسخه های مختلفی از اپلیکیشن موبایلی مختص سازمان خود را بسازید و اطمینان حاصل کنید که تا حد امکان دسترسی گسترده ای دارند. همچنین توسعه دهندگان باید اطمینان حاصل کنند که اپ های تلفن همراه از استانداردهای google play پیروی می کنند و در خطر رد شدن نیستند. اما زمان طراحی وب اپلیکیشن سفارشی با چنین وضعیتی روبرو نخواهید شد.


مراحل طراحی وب اپلیکیشن سفارشی در کیان تجارت چگونه است؟

در ابتدای متن هم اشاره کردیم که کنار شما هستیم تا با سفارشی کردن وب اپلیکیشن خود، بتوانید گام مؤثری در پیشرفت برنامه های کسب وکارتان داشته باشید. در همین راستا مهم است که ابتدا نوع وب اپلیکیشن مورد نیاز خود را مشخص کنید. انواع وب اپ ها با دسته بندی زیر شناخته می شوند.


•    وب اپ استاتیک
•    وب اپ پویا
•    وب اپ تجارت الکترونیک
•    وب اپ سیستم مدیریت محتوا
•    وب اپ تک صفحه ای
•    وب اپ چند صفحه ای
•    وب اپ پورتال
•    وب اپ متحرک
•    وب اپ Rich internet
•    وب اپ پیش رونده (PWA)

بیشتر بدانید : معرفی بهترین فریم ورک های طراحی وب اپلیکیشن


نکته: اگر سئو شدن وب اپلیکیشن برای شما مهم است، پیشنهاد می کنیم به سراغ PWA بروید.


پس از انتخاب گزینه مورد نیاز خود وقت آن است که ما دست به کار شویم. در ابتدا طرح اولیه یا همان wireframe را در نظر می گیریم. پس از آن نوبت طراحی UX و UI وب است. (9 نکته کلیدی برای بهبود طراحی ui/ux وب اپلیکیشن) کدنویسی و طراحی سایت نیز پس از این مرحله انجام خواهند شد. حالا شما یک نسخه بتا از طراحی وب اپلیکیشن سفارشی خود دارید تا تست ها و بازنگری های لازم روی آن انجام شود. پس از اخذ تأییدات لازم و از بین رفتن موانع احتمالی، برنامه به شما تحویل داده می شود البته نحوه کار با پنل آن را هم آموزش می بینید.


چرا وب اپ ها را به شما پیشنهاد می کنیم؟

برای درک بهتر پیشنهاد ما باید نگاهی به مزیت های این نوع برنامه ها داشته باشید. پس از یک بررسی جامع متوجه خواهید شد که وب اپلیکیشن ها گزینه ای کارآمد برای تقویت UX سازمانی هستند که در هنگام مرور وب خود به تعامل کاربران اهمیت می دهند. همچنین می توانید مزیت های زیر را هم در نظر داشته باشید.


•    دسترسی آسان و مناسب برای همه کاربران را ارائه می دهند
کاربران می توانند از هر دستگاهی به وب آپ دسترسی داشته باشند. منظور ما از هر دستگاهی لپ تاپ، تبلت، موبایل و کامپیوترهای خانگی است. در نتیجه مشتری شما برای دسترسی به اطلاعات مورد نیاز خود هیچ محدودیتی ندارد. زیرا وب آپ ها چند پلتفرمی هستند.


•    استفاده از آنها بسیار راحت است
برنامه های وب نیازی به دانلود و نصب ندارند. همچنین در PWAها، دانلود و نصب مورد نیاز موجب اشغال فضای دستگاه شما نخواهد بود. در نتیجه اگر از فضای موبایل خود استفاده می کنید، مشکلی به نام پر شدن حافظه نخواهید داشت.


•    با طراحی وب اپلیکیشن سفارشی امکان توسعه آسان تری دارید
زمان برنامه ریزی برای طراحی وب اپلیکیشن سفارشی به یاد داشته باشید که توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل و توسعه دهندگان وب سایت همیشه یکی نیستند. به این معنی که افراد توانایی های مختلفی دارند و شما برای استفاده از این مهارت ها باید هزینه های مختلفی را پرداخت کنید. همچنین اگر قصد دارید هم وب سایت داشته باشید و هم اپلیکیشن موبایل، بدیهی است که باید هزینه های مشخص هر کدام را جداگانه پرداخت کنید. اما توسعه وب اپلیکیشن این نوع چالش ها را از بین می برد.  


•    هزینه های جانبی را کاهش می دهند
این نوع آپ ها (به خصوص برنامه های کاربردی وب مبتنی بر اشتراک، به عنوان مثال SaaS) امکان دزدی نرم افزاری را کاهش می دهند. در نتیجه ممکن است بخش زیادی از هزینه های امنیتی شما را کاهش دهند. همچنین هزینه های کلی را هم برای کسب و کار و هم برای کاربر نهایی کاهش می دهند، زیرا پشتیبانی و نگهداری کمتری برای کسب وکار مورد نیاز است و نیازهای کمتری برای استفاده کاربر نهایی وجود دارد.

در نهایت باید بگوییم که افزایش استفاده از اینترنت در بین شرکت ها و افراد بر نحوه اداره کسب و کارها تأثیر گذاشته است. این امر منجر به پذیرش گسترده وب اپلیکیشن ها شده؛ زیرا شرکت ها از مدل های سنتی به مدل های مبتنی بر ابر و شبکه تغییر کاربری می دهند. در این میان وب آپ ها به کسب و کارها این توانایی را می دهند که عملیات خود را ساده کنند، کارایی را افزایش و هزینه ها را کاهش دهند.
با انتخاب نوع برنامه مورد نیاز خود می توانید طراحی وب اپلیکیشن سفارشی سازمانتان را همین امروز شروع کنید. همان طور که ملاحظه کردید این آپ ها مزیت زیادی دارند که کارکرد مناسب در چندین پلتفرم مهم ترین آنها است.

متخصصان بخش طراحی وب اپلیکیشن کیان تجارت، توانایی طراحی و تولید انواع وب اپلیکیشن های تخصصی و سفارشی سازی شده را دارند.
شرکت کیان تجارت نمونه های موفق طراحی و پیاده سازی شده انواع وب اپلیکیشن ها را دارد، که توانسته اند با توجه به قدرت بالای پردازش اطلاعات و تجزیه و تحلیلی که دارند، مجموعه ها را متحول و کسب و کار آن ها را رونق بخشند.
برای مثال طراحی یک وب اپلیکیشن قدرتمند فروشگاهی تحت وب می تواند مجموعه را با مشتری ها و سلایق آن ها آشنا کند، مشتری های خوش حساب و بدحساب را معرفی کند، قرعه کشی های زمانبندی شده ارائه نماید، کالاهای پرفروش و کم فروش را مشخص کند، بهترین زمان خرید یک کالا و تامین کننده های قدرتمند را معرفی کند، ساعات پرترافیک فروشگاه ها و زمان شروع به کار و پایان کار آن ها را مشخص کند و هزاران اطلاعات مفید دیگر که تک تک آن ها راهی برای موفقیت و افزایش سود و رونق کسب و کار هستند.

 به طور مثال طراحی یک سیستم قوی ارتباط با مشتری می تواند تک تک تماس های شرکت شما را از یک سرنخ به یک مشتری پرسود تبدیل نموده و اجازه ندهد که به دلیل ضعف اپراتور و یا بی دقتی مسئولین مربوطه، تماس های شرکت از بین رفته و تبدیل به مشتری نشود. این برنامه می تواند سوابق تماس با مشتری را نشان داده و زمان تماس بعدی با مشتری را همراه با توضیحاتی که در هنگام تماس نیاز است را ارائه دهد و او را به خرید از شرکت شما متقاعد نماید. در ضمن آمارها و اطلاعات قابل توجهی در مورد مشتریان نشان می دهد، و این یعنی استفاده از تک تک فرصت ها و سود بیشتر.


بنابراین اگر احساس نیاز دارید که مجموعه خود را تغییر دهید و از حالت قدیمی و سنتی به حالت مدرن و پیشرفته تبدیل نمایید، اگر احساس می کنید که باید از اطلاعات ازهم گسیخته و بی نظم استفاده نموده و آن ها را پردازش و تجزیه تحلیل نمایید، اگر می خواهید فرآیند های مجموعه خود را اتوماسیون و سیستماتیک نمایید، کارشناسان متخصص مجموعه کیان تجارت در خدمت شما می باشند.
برای اطلاعات بیشتر و تفاوت بین سایت با وب اپلیکیشن خوشحال می شویم این مطلب را هم مطالعه فرمایید.
در اینجا می توانید چند نمونه از وب اپلیکیشن های طراحی شده توسط گروه مهندسی کیان را مشاهده کنید.

تا اینجا چطور بود ؟

نتایج نظرسنجی ( ۸ ) ۳.۴ / ۵

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

comments

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

question circle

یه اپلیکیشن نیاز دارم برای انتشار در کافه بازار و مایکت که یک گالری تصویر داره ، یک فرم راهنما برای درج راهنمائی صفحات ، یک صفحه برای قرار دادن باتن های حاوی تصاویر برای مرتبط شدن با فرم ها ، حدود ۱۵ تا فرم داره و سه تا جدول هر فرم قراره محاسبات فنی انجام بده و یک مجموعه ای از اعداد زیرشون لیست بشه با نمایش یک یا دو گراف خطی ... لطفا قیمت رو ارسال کنید به ایمیلم و اینکه قرارداد ببندید حد ضرر داخلش زده بشه ، در تمام اپلیکیشن های اندرود حداقل ۴ و یا شیائومی نسخ جدید باز بشه ، برنامه نویسی استاندارد نوشته بشه که نیاز به تغییرات و به روز رسانی کمتری باشه ... نوشتن فرم های محاسباتی با تستش که باید انجام بدم چون فرمول محاسباتیه ممکنه جائیش عوض بشه ( کشف اشتباه خودم ) حدود ۱۵ روز طول میکشه البته اگر برنامه نویس حرفه ای باشه احتمالا ۷ روزه بتونه تحویل بده برای تست تا زیرساختش و طرحش کامل بشه مبلغی از قرارداد زمان انتشار موفق در بازار و مایکت پرداخت خواهد شد ... کامل توضیح دادم که بتونید قیمت مناسب بدید اگر باید داکیومنت رو ببینید لطفا وقت بدید مزاحم بشم

Generic placeholder image

کاربرعزیز، ضمن تشکر بابت درخواست کاملتون، طراحی اپلیکیشن طبق درخواست شما، کاملا قابل انجام است و مشکل خاصی ندارد. برای بررسی جزئیات باید جلسه تشکیل شود. برای هماهنگی جلسه می توانید با شماره 02188230063 تماس بگیرید یا شماره تماس خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
درمورد انتشار اپلیکیشن در انواع مارکت ها، نیاز داره که در آنها ثبت نام بفرمایید و طبق روالی که هر مارکت داره، پیش برید. اگر خودتون قادر به انجام این کار نیستید، کارشناسان شرکت کیان تجارت، با دریافت هزینه، عملیات انتشار اپلیکیشن در مارکت ها رو انجام میدهند.

question circle

سلام. هزینه طراحی یک وب اپلیکیشن سوپر مارکت اینترنتی حدودا چقدر میشه؟

Generic placeholder image

سلام خدمت شما دوست عزیز، هزینه طراحی وب اپلیکیشن بستگی به امکانات و ماژول هایی دارد که می خواهید در سایت داشته باشید. برای همین به جزییات بیشتری نیاز است. پیشنهاد ما به شما این است که شماره خود را ارسال یا با شماره 02188230063 یا 09124243876 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند که وب اپلیکیش بهتر است برای کار شما یا اپلیکیشن. 

question circle

آیا شرکت شما طراحی و برنامه نویسی سایت سفارشی انجام می دهد و امکان تغییر رنگ بندی و تغییر قالب گرافیکی وب سایت مشابه سلیقه ی مشتری وجود دارد؟

Generic placeholder image

سلام بله تیم کیان تجارت نظر مشتری را در طراحی سایت  کاملا لحاظ میکند و از هر نظر سایت را طبق خواست و میل مشتری طراحی میکند. همچنین کارشناسان ما آماده اند تا پیشنهادات سازنده خود را در راستای سایتی بهینه و خوب به شما ارائه دهند.

question circle

سلام من یه اپلیکیشن میخواهم برام طراحی کنید هم نسخه وب و هم نسخه موبایل داشته باشه چطور میتونم هماهنگ شم باهاتون که در مورد ایده و نحوه طراحی اپ صحبت کنیم؟

Generic placeholder image

سلام بله تیم برنامه نویسان کیان نمونه کارهای موفق در زمینه طراحی وب اپلیکیشن و اپلیکیشن موبایل دارند و اگر  ایده ای هم داشته باشید در جلسه ای با شما هماهنگ می شود ایده تان بررسی و اجرا می شود. برای همانگ کردن جلسه حضوری می توانید با شماره 88230063 یا 88230063 تماس بگیرید. 

question circle

با سلام من وب اپلیکیشنی نیاز داشتم برای مدیریت دوره های ورزشی که دارای دو پنل مجزا برای کارمندان و کاربران باشه. کارمند باید بتونه سررشته ها، رشته ها و در نهایت دوره های مختلفی رو تعریف کنه. همچنین باید امکان تعریف زمین های ورزشی مختلف و مربی های مختلفی باشه و برای ثبت دوره ها بتونه از اونا رو انتخاب کنه. کاربر باید بتونه داخل دوره ی ورزشی مربوط به گروه سنتی و جنسیت خودش با فیلتر کردن دوره ها ثبت نام کنه و مبلغ رو پرداخت کنه تا وارد اون دوره بشه. حداقل مبلغ مورد نیاز شما برای چنین وب اپلیکیشنی چند هست؟

Generic placeholder image

با سلام و احترام

حداقل مبلغ مورد نظر برای وب اپلیکیشن مذکور 14 میلیون تومان می باشد که به نسبت جزییات مورد نیاز می تونه بیشتر هم بشه 

با تشکر

question circle

سلام. میخواستم هزینه ی ساخت یک اپلیکیشن آموزشی که پرداخت درون برنامه ای داشته باشه چقدر میشه. مثلا کاربرها همون اولش هزینه رو بدند بعد اپلیکیشن رو نصب کنند. بعد چقدر زمان میبره برای ساختش. اگه مخصوص تمام سیستم ها باشه یعنی روی کامپیوتر هم نصب بشه ممنون

Generic placeholder image

سلام کاربر گرامی ،  سوالتون خیلی کلیه و اصلا نمیشه به این راحتی قیمت داد ولی شرکت کیان تجارت این نیازمندی شما را به صورت کامل میتونه انجامش بده
لطفا درصورت تمایل به همکاری حتما یا حضوری یا تلفنی جلسه بررسی بیشتر جزئیات رو تشکیل بدید.

تلفن:88230063

question circle

سلام اپلیکیشن خرید شارژ و پرداخت قبوض حدودا چند در میاد و این قابلیت و داشته باشه که هر چند وقت یکبار برنامه های جدیدی اضافه کنیم ممنون

Generic placeholder image


برای این کار علاوه بر مسایل فنی و امنیتی اپ و یا سایت نیاز به  یکسری مجوزها نیز می باشد.  برای انجام لطفا حضوری تشریف بیارید تا بررسی بیشتر انجام بشه و قرار داد بسته بشه و بعد از دریافت پیش پرداخت میشه رو موضوع کار کرد
برای اطلاعات بیشتر میتونید با ما تماس بگیرید:
تلفن:88230063

question circle

سلام ساخت یک اپلیکیشن واسه فروش بلیط مثل علی بابا هزینش چقدر میشه ؟ با تشکر

Generic placeholder image

با سلام خدمت کاربر گرامی، طراحی و ساخت چنین اپلیکیشنی نیازمند توضیحات بیشتر و مشخص شدند جزییات آن می باشد. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت 02188230063 تماس بفرمایید تا جلسه حضوری تشکیل شود تا جزییات و قیمت مشخص گردد.

question circle

سلام خسته نباشید ساخت یک اپلیکیشن برای بازی کردن انلاین چقدر هزینه داره؟

Generic placeholder image

سلام خدمت کاربر گرامی، مجموعه کیان تجارت متاسفانه در زمینه اپلیکیشن‌های مربوط به بازی فعالیتی ندارد.

question circle

سلام بنده تولید کننده مبلمان راحتی هستم هزینه ساخت اپلیکیشن موبایلی چقدره؟؟

Generic placeholder image

سلام کاربر گرامی، درحد توضیحات کوتاه شما میتوانم بگویم ۱۵ میلیون، قیمت دقیق تر با توضیحات بیشتر مقدور می باشد.
تماس: 02188230063
موبایل: 09121458974

question circle

برای اپلیکشن کودک ونوجوان فروش وسفارش و یادآوری ، پیشنهادات ، خدمات به خانواده ها چقدر هزینه دارد آیا برای توسعه ان هم هزینه ؟

Generic placeholder image

سلام کاربر گرامی، حداقل ۱۰ میلیون تومان هزینه میشود.
بنایی  ۰۹۱۲۴۲۴۳۸۷۶

question circle

سلام. یه اپ مثل اسنپ فود چقدر هزینش میشه؟! و اینکه اپی که ما مد نظر داریم با اسنپ فود فرقش اینه که بجای معرفی رستوران مجموعه های فرهنگی رو به مخاطبینش و مجموعه های فرهنگی دیگه معرفی می‌کنه تا از این طریق اون مجموعه ها بتونن با هم ارتباط و تعامل سریعتری داشته باشن...

Generic placeholder image

سلام کاربر گرامی، بله، ایده جالبی به نظر میرسد. به جای انجام چنین پروژه ای میشود بین ۱۵ میلیون تومان تا ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شود و بستگی به نیازمندی های جزئی و دقیق تری هست که شما به ما یدهید
تماس: 02188230063
موبایل: 09121458974

question circle

سلام هزینه اپلیکیشن برای نوبت دهی کلینیک ها و مراجع قضایی چقدر هزینه می خواد؟

Generic placeholder image

سلام کاربر گرامی، حداقل ۱۵ میلیون تومان. برای ارائه قیمت دقیق تر نیاز به تشکیل جلسه حضوری می باشد.

question circle

سلام تفاوت اپلیکیشن با وب اپلیکیشن در چیه ؟ آیا برای داشتن یک اپلیکیشن حتما نیاز به سایت برای آن است؟ هزینه ساخت اپلیکیشن حرفه ای با امکان گسترش در آینده در زمینه مشاوره چند است ؟

Generic placeholder image

 سلام کاربر گرامی، معمولا به صورت عام مصطلح شده که به نرم افزاری که طراحی میشه و فقط در پلت فرم های مختلف موبایل و یا تبلت اجرا میشه، اپلیکیشن می گویند ولی وب اپلیکیشن ممکن است پلت فرم های بیشتری را پوشش بدهد و از طریق pc، ربات، وب و تقریبا هر device یا پلفرم دیگری قابل دسترسی و کنترل باشد و اصولا توضیح این موارد به این راحتی و دو خطی نمی باشد و مفاهیم بسیاری پشت آنها می باشد. من حداقل هزینه 15 میلیون تومان را تخمین میزنم که برای استارت خوب است.
سایت ما: www.kiantc.com
تماس: 02188230063
موبایل: 09121458974

question circle

سلام اپلیکیشن آژانس تاکسی قیمت چنده ممنون میشم جواب بدین

Generic placeholder image

سلام کاربر گرامی، توضیحاتتان بسیار کلی است و برای انجام کار شما من حداقل قیمت ۱۰ میلیون تومان را پیشنهاد میدهم و برای کشف قیمت دقیق تر نیاز به تشکیل جلسه حضوری و بررسی جزئیات هست.
سایت: www.kiantc.com
تماس: 02188230063
موبایل: ۰۹۱۲۴۲۴۳۸۷۶

question circle

سلام می خواستم بدونم یک اپلیکیشن مثل آپ چقدر هزینه دارد

Generic placeholder image

سلام کاربر گرامی، برای تولید اپلیکیشنی مثل آپ جدای از مسایل فنی و امنیتی که حتما باید مورد توجه قرار بگیرند و هزینه قابل توجهی هم دارند، داشتن مجوز و قرارداد های لازم و توافقات بانک ها و اخذ تاییدیه آنها می باشد.
سایت ما: www.kiantc.com
تماس: 02188230063
موبایل: 09121458974

question circle

سلام. من یه اپلیکیشن مشابه foursquare یا fidilio میخوام هزینه ساختش برا ios و آندرویید چقدر میشه؟

Generic placeholder image

سلام کاربر گرامی، قیمت دادن کلی به اینجور درخواست های کلی بسیار سخت و تریبا غیرواقعی می باشد ولی حداقل قیمت برای طراحی چنین اپلیکیشنی حداقل ۷۰ میلیون تومان می باشد این علاوه بر هزینه های سرورینگ و ... می باشد. پیشنهاد من به شما تشکیل جلسه حضوری و توضیح بیشتر مساله می باشد.
سایت: www.kiantc.com
تماس: 02188230063
موبایل: ۰۹۱۲۴۲۴۳۸۷۶

question circle

سلام خسته نباشید یه اپلیکیشن میخواستم برا سفارش غذا.چفد قیمتش میسه

Generic placeholder image

سلام، کاربر گرامی بسته به ui درخواستی شما و امکاناتی که نیاز دارید میتواند قیمتی بین ۱۵ میلیون تا ۳۵ میلیون تومانی داشته باشد
سایت: www.kiantc.com
تماس: 02188230063
موبایل: ۰۹۱۲۴۲۴۳۸۷۶

question circle

سلا ببخشید یک اپلیکیشن مثل پرورش افکار و یا ماهان تیموری که اموزشی هستند چقدر هزینه می بره؟

Generic placeholder image

با سلام خدمت شما،کاربر گرامی برای نوشتن یک اپلیکیشن پایه در زمینه آموزشی هزینه حداقلی 15 میلیون تومان نیازه و طبیعتا برای ارائه قیمت دقیق تر نیاز به تشکیل جلسه و بررسی دقیق تر می باشد.
بطور کلی گرافیک اپ و تعداد کاربران استفاده کننده از اپ و تعداد ماژول هایی که در اپلیکیشن درخواست شوند، در تعین قیمت آن تاثیر دارند.
سایت: www.kiantc.com
تماس: 02188230063
موبایل: ۰۹۱۲۴۲۴۳۸۷۶

question circle

باسلام و خداقوت... ی اپ برای آژانس هواپیمایی میخواستم . اول اینکه میشه ی اپ نوشت ک یک نفر بتونه اطلاعات رو داخلش ب روز کنه یااینکه نیازه دو اپ نوشته شه ویکیش ب مدیر تحویل بشه؟ دوم قیمت رو میخواستم بدونم درصورت امکان ایمیل کنین سپاس از شما

Generic placeholder image

با سلام، پیشنهاد میشه برای به روز رسانی از پنل مدیریتی استفاده شه و نیازی به نوشتن اپ مجزا برای اون نیست و قیمت اپ شما بستگی به قابلیت های مورد نیاز شما داره می تونه از 10 تا 100 میلیون یک اپ آژانس هواپیمایی قیمتش متغیر باشه

question circle

سلام. برای ساخت سایت پیشبینی و کازینو آنلاین چند میشه؟؟؟

Generic placeholder image

سلام، شرکت کیان طبق قوانین جمهوری اسلامی از ساخت این نمونه از اپلیکیشن ها معذور می باشد.

question circle

سلام من کلینیک دکوراسیون داخلی دارم ی اپلیکیشنی میخام فقط در حد معرفی محصولات ک مثلا روی کابینت ک کلیک میشه بره توی قسمت کابینت و ی سری توضیحاتی در موردش باشه چی پیشنهاد میکنین شما؟ چقد هزینه داره؟

Generic placeholder image

سلام حدود هزینه برای وب اپ این اپلیکیشن روی اندروید و IOS حدودا 3 میلیون تومان می باشد. و به صورت نیتیو حدود 5 میلیون تومان می باشد

question circle

ببخشيد يه اپ مثل ديوار چقد هزينه داره

Generic placeholder image

قیمت پایه از 30 میلیون تومان می باشد.

question circle

سلام خسته نباشید .من یه طرح دارم برای ساخت اپلیکیشن .آیا ثبت طرحش واقعا فایده ای داره دیگه کسی نميتونه بسازه از این طرح به جز خودم ؟؟

Generic placeholder image

بله اگه درست و مناسب طرحتون رو ثبت کنید، قابل دفاع و گرفتن حقوق هست، شاید مجموعه ای اقدام به ساخت طرح شما کنه ولی قانون از شما حمایت می کنه و از فرد خاطی جریمه اخذ خواهد کرد.

question circle

ببخشید ساخت یه اپ فروشگاه فیلم و سریال چقدر هزینش میشه؟!

Generic placeholder image

سوال شما خیلی کلی هست و می تونم خلاصه بگم اگه واقعا بخواهید از این اپ درامد داشته باشید باید از 30 تا 100 میلیون هزینه کنید حالا چرا اینقدر رنج گسترده میدم دلیلش اینه که شما باید از 30 شروع کنید پایه قدرتمند بچینید و کم کم با ایجاد درامد و باخورد طرح اولیه خودتون رو توسعه بدید و استارت آپ تون رو تکمیل کنید.

question circle

سلام مراحل ثبت طرح چطوریه و هزینش چقدره و میخواستم بدونم اگه یه اپ بازی انلاین ساخته بشه برای حدود سیصدهزار نفر انلاین بازی کنن چقدر هزینه داره و میخواستم بدونم ایا این هزینه ساخت اپ تنها مخارجش هست یا هر ماه دوباره باید برای اپیکیشن هزینه کرد

Generic placeholder image

سلام، از طریق ثبت اختراع می تونید طرحتون اگه جدید باشه ثبت کنید، هزینه اش رو هم با شرکت هایی که در این زمینه اقدام می کنند می تونید ارزیابی کنید، در مورد هزینه های یک اپلیکیشن هم باید در نظر بگیرید بعد از ساخت اپ هزینه نگهداری سرور که به نسبت ترافیک سایت و اپ بیشتر میشه هزینه در مثال شما ماهیانه 2 میلیون فقط هزینه سرور اختصاصی هست و هزینه توسعه نرم افزار جزو هزینه های جاری شما هستند بنابراین هرچقدر طرح اولیه کاملتر باشه هزینه های توسعه کمتری خواهید داشت!

question circle

سلام ببخشید چطور طرح سایت رو قبل از ساختش ثبت کنیم تا خدای نکرده کسی ندزده?!

Generic placeholder image

سلام طرح سایت، مرجع مشخصی برای ثبت نداره مگر اینکه از طریق ثبت اختراعات اقدام کنید... 

question circle

سلام. من یک اپ مثل اسنپ میخوام هزینه اش چقدر میشه وزمان ساختش چند روز . ممنون

Generic placeholder image

سلام، اپ مثل اسنپ با هزینه های مختلفی قابل طراحی است، علت آن هم میزان ترافیک و نکات زیر ساختی آن می باشد، از 100 میلیون تومان تا یک میلیارد تومان می توان این اپ را طراحی نمود در اپ یک میلیاردی می توان در اسکیل اسنپ و بدون مشکل خاصی چندین میلیون درخواست در لحظه را پاسخ داد ولی در اپ 100 میلیونی میزان درخواست های همزمان محدود تر می باشد.

question circle

سلام من ميخواستم يه اپ فروش اينترنتي براي فروشگاه ام بزنم تا از حالت محلي در بياد و كارمو گسترش بدم ، ميخواستم ببينم حدودا چقدر هزينه ميبره چه تو حالت موبايل اپ و چه تو حالت وب اپ؟

Generic placeholder image

سلام، بستگی به جزییات کار شما از 5 الی 30 میلیون تومان می تونه هزینه داشته باشه ... و توصیه ای که دارم اینه که حتما یک نسخه تحت وب با قابلیت نمایش خوب در موبایل داشته باشید چون تعداد نفراتی که در شروع حاضر می شوند اپ شما رو نصب کنند خیلی کم هست...

question circle

درود من یک اپلیکشن اموزش زبان میخوام که بتونه به صورت صوتی و تصویری عکس برای استفاده کننده پخش بشه و بپرسه چیزی شبیه ممرایس اما با جزئیات کمتر هزینش چقدر میشه سپاس

Generic placeholder image

سلام، ممرایس نرم افزار خیلی پیشرفته و  حرفه ایی  هست که حداقل هزینه برای اون حدود 100 میلیون تومان هست، اما در سطح مبتدی تر  در محدوده 15 میلیون می توانید اقدام کنید.

question circle

سلام، یک وب اپلیکیشن برای مکانیزه کردن و راحت کردن کار نوبت دهی برای یک درمانگاه میخواستم، اصلا وب اپلیکیشن گزینه مناسبی برای این کار هست؟ پیشنهاد شما چیه؟

Generic placeholder image

سلام، وب اپلیکیشن گزینه مناسبی محسوب میشه چون نیاز به نصب روی گوشی موبایل نداره و خیلی راحت می تونه کارایی مورد نظر رو داشته باشه. استفاده از ربات های تلگرام برای این کار هم می تونه جوابگو باشه البته ترکیب هر دو مورد خیلی بهتر هست.

question circle

سلام چطور میشه طرحیو به ثبت رسوند؟

Generic placeholder image

سلام، از طریق موسسه های ثبت شرکت و برند می تونید این کار رو انجام بدید.

question circle

سلام واسه سوپر ماركت فروش آنلاين ميخوام كلاً چقد برام هزينه داره پيشرفته باشه

Generic placeholder image

سلام، یک ربات تلگرام پیشرفته در این زمینه داریم که خیلی خوب می تونه کار شما رو جواب بده و مشتریان محلی رو از خرید در محل شما راحت کنه... برای اطلاعات بیشتر باید با بخش فروش ما تماس بگیرید:

☎️88230063

☎️88230063

question circle

سلام فرق اپلیکیشن و وب اپلیکیشن چیه؟

Generic placeholder image

این سوال شما در لینک زیر پاسخ داده شده است ???

                                                تفاوت اپلیکیشن و وب اپلیکیشن

question circle

اپلیکیشن لایک بگیر و کامنت بگیر و فالوور بگیر به صورت یکجا و در یک برنامه مجزا چند میشه؟

Generic placeholder image

قیمت پایه این اپلیکیشن، برای اینستاگرام 2 میلیون تومان می باشد. اسکریپت اصلی این اپلیکیشن خارجی است.

question circle

سلام یک پروژه داریم که به دلیل اینکه تیم قبلی بسیار کند کار رو پیش میبره دنبال یک تیم هستیم برای راه اندازی وب سایتمون البته بگم به صورت شراکتی لطفا در صورت تمایل با شماره0935***202 تماس بگیرین

Generic placeholder image

کارشناسان فروش به زودی با شما تماس می گیرند.

question circle

سلام وقت بخیر اپلیکیشنی برای خدمات درمانی شبیه به hel30 برای اندروید و اپل حدودن چه قدر درمیاد؟ با تشکر

Generic placeholder image

سلام، قیمت پایه این اپ از 30 میلیون تومان شروع می شود، بستگی به جزییات پنل مدیریت و کنترل داخلی اپ قیمت می تواند در رنج متفاوتی ارائه شود.

question circle

سلام وقتتون بخیر من یه اپلیکیشن میخوام که قیمت محصولات رو درج کنه و میزان فروش و سود محصولات را بگه و اینکه اگه محصولی گرونتر از قیمت تعیین شده فروخته شد گزارش تخلف اون رو بگه قیمت واسه اندروید و ios چقدر میشه ؟؟؟ ممنون میشم بگید

Generic placeholder image

سلام، قیمت پایه این اپلیکیشن از ۱۵ میلیون  شروع می شه و بسته به جزییات قیمت متفاوته.برای اطلاعات بیشتر میتونید با بخش فروش ما تماس بگیرید
88230063

88230063

question circle

چطور اپیکیشن درست کنیم؟

Generic placeholder image

سلام، دو نوع اپلیکیشن داریم وب اپ و موبایل اپ.  که هرکدام یک مسیر و روش جداگانه برای راه اندازی و طراحی را دارند.

question circle

سلام یک ایده کملاً قابل اجرا دارم که بعد از چند ماه درآمد بی حسابی به بار میاره چطور میتونم اطمینان پیدا کنم طرحم مورد سرقت قرار نمی گیره چون ایران تشنه همچین تزی هست .

Generic placeholder image

سلام، بهتره قبل از مطرح کردن طرحتون رو ثبت طرح کنید.

question circle

سلام، هزینه طراحی یک وب اپلیکیشن چقدره؟

Generic placeholder image

سلام، بستگی به جزئیات وب اپلیکیشن داره، در ساده ترین حالت شروع قیمت از 10 میلیون تومان می باشد.

question circle

سلام. اپ تغذيه مثل كرفس چقدر هزينه داره؟ و چه مدت رمان ساخت؟

Generic placeholder image

سلام، سلام  حدود ۳۰ میلیون تومان هزینه و ۲ ماه کاری زمان.

question circle

سلام من ی نرم افزار برای لایک و فالوور اینستاگرام میخواهم که لایک و فالوور ایرانی بگیره چقدر هزینش میشه؟

Generic placeholder image

سلام، بله هزینش 1 میلیون تومان است.

question circle

سلام يه اپ با گرافيك كم،بازى پرسش پاسخ باشه به اين شكل كه هر كدوم از طرفين ١٠٠ تومن يا ١٠٠٠ تومن از درگاه بانكيشون بزارن و هر كى برد پول بره تو اعتباره اون شخص و بعد به يه حد اكثرى از اعتبار رسيد بتونه بفرسته تو حسابه خودش هزينه ى ساخت اين اپ چقدر ميشه؟؟

Generic placeholder image

سلام، بسته به جزییات اپ از ۱۵ الی ۵۰ میلیون می تواند هزینه داشته باشد.

برای جزئیات بیشتر با بخش فروش ما تماس بگیرید :
88230063
88230063

question circle

با سلام من اگه بخام ی کتاب صد و پنجاه صفحه ای رو بصورت یک نرم افزار اندروید سفارش بدم هزینه اش چقدر میشه ؟

Generic placeholder image

سلام حدودا دو میلیون تومان می شود.

question circle

سلام ، ساخت برنامه‌ای مثل Clash of Clans و Clash Royale چقدر هزینه و زمان نیاز داره ؟

Generic placeholder image

سلام، برای طراحی بازی می بایست با گروه های طراح بازی مذاکره کنید، در این گروه های از موتورهای بازی ساز استفاده می شود و یک کار تخصصی مجزا در حوزه نرم افزاری محسوب می گردد.

question circle

سلام من اگر بخوام اپلیکیشن مثل اسنپ بسازم چند روز زمان میبره و چقدر هزینه میشه ؟

Generic placeholder image

سلام، حدود صد میلیون تومان و ۶ ماه هم زمان میبره

question circle

سلام هزینه طراحی و ساخت اپلیکیشن سفارش آن لاین غذا مثل چیلیوری و ریحون چه قدر هست در ضمن آیا این امکان هست که مشتری با توجه به میزان خرید خودش از ما جایزه بگیره ممنون

Generic placeholder image

سلام، بله امکانش هست، هزینه پایه ۳۰ میلیون تومان می باشد.

question circle

سلام وقت بخیر اپلیکیشن که بتوانند فروشنده گان محصولات و خدمات خود را ثبت کنندو مدیریت اپلیکیشن آنها را پس از تایید به مرحله نمایش بگذارند و دارایی ویژگی های تخفیف دهی، محبوب ترین، و سایر ویژگی آپ های فروشگاهی رو داشته باشد و همچنین داری کیف پول، حق اشتراک، باشد هزینه آن چند میشه

Generic placeholder image

سلام، هزینه پایه ۳۰ میلیون تومان می باشد.

question circle

سلام‌.یه اپ قوی مث اسنپ چقدر هزینه داره و اگه ایده خوب و درآمد زایی داشته باشم شما کار مشارکتی هم قبول میکنید???

Generic placeholder image

سلام، حدودا صد میلیون هزینه پایه و  در حال حاضر خیر.  روی یک پروژه مشارکتی درحال کار هستیم.

question circle

سلام ممنون از سایت خوبتون ... من بخوام اپلیکشنی داشته باشم برای معرفی آثار فعالان عرصه های مختلف هنری چقدر میشه ؟ چقدر زمان میبره برای تحویل

Generic placeholder image

سلام اگر فقط معرفی باشد، قیمت حدود 8 میلیون تومان ولی اگر امکان خرید و سفارش هم فعال شود قیمت از 15 میلیون شروع می شود.

question circle

سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم اپلیکشنی مثل دقیقا دیوار ولی با اسم دیگه بخوام بسازم چقدر هزینه داره ؟ و چقد زمان داره ؟

Generic placeholder image

سلام، هزینه پایه 30 میلیون تومان و اگه تمامی امکانات هوشمند دیوار رو بخواهید بالای 100 میلیون تومان هزینه دارد ولی با امکانات ظاهری دیوار حدودا بین 30 الی 50 میلیون هزینه دارد

question circle

با سلام اپلیکیشنی با قابلیت فروش ویدیو و ویس و فایل تدریس چقدر هزینه دارد؟

Generic placeholder image

سلام، هزینه پایه 15 میلیون تومان می باشد.

question circle

سلام خسته نباشید .. ساخت یه اپلیکیشن که یک سری بیان توش ثبت نام کنن و نوشته هایی رو اپلود کنن یا واسه فروش بزارن ..یه سری یوزرم بیان به عبارتی دموی تکستارو ببینن بعدش بخرن چند تومن در میاد منظورم یه اپه بازار خریدو فروش تکست و شعره همچین چیزی ساختش امکان پذیر هست من اصلا سر رشته ای تو این زمینه ندارم کمترین قیمتش چقدر میشه ؟؟ ممنون

Generic placeholder image

سلام، حداقل هزینه 7 میلیون تومان می باشد و بستگی به امکانات هوشمندی داره که شما بخواهید.

question circle

سلام. من درخواست طراحی یک اپ اندروید با امکانات زیر داشتم 1. قابلیت مدیریت مطالب 2. قابلیت فروش آنلاین با اتصال به درگاه 3. حساب کاربری برای کاربران 4. امکان آزمون تستی انگلیسی آنلاین 5. قابلیت اتصال به سایت برای کاهش رتبه سایت 6. ظاهر شیک 7. امکان پرداخت حق اشتراک برای برخی قسمت های آپ (مثلا آزمون آنلاین) لطفا قیمت حدودی و زمان لازم را ایمیل بفرمایید موضوع اپ درمورد آزمون های زبان است

Generic placeholder image

سلام، قیمت حدودی 15 میلیون تومان و محدوده زمانی لازم 60 روز کاری می باشد. این آپ برای اندروید است.

question circle

سلام و خسته نباشین ....میخواستم بدونم هزینه یک اپلیکیشن به سبک اپ استادیوم ک هم اطلاعات و فانهای ورزشی توش باشه و هم امکان پیشبینی مسابقات فوتبال چقد میشه؟

Generic placeholder image

سلام، هزینه پایه 30 میلیون تومان می باشد.

question circle

سلام برنامه ای شبیه به اپ با امکانات مشابه چه میزان هزینه دارد و چه مدت طول میکشد ؟

Generic placeholder image

سلام، هزینه پایه صد میلیون تومان و حدودا سه ماه کاری زمان نیاز دارد.

question circle

سلام من قصد راه اندازی یک اپلیکیشن خدماتی دارم ولی هیچ گونه اطلاعاتی در این ضمینه ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید

Generic placeholder image

برای راه اندازی اپلیکیشن خدماتی نیاز به یک اپ برای مشتریان و ایک اپ برای خدمات دهنده ها می باشد، همچنین یک پنل مدیریتی برای مدیریت اطلاعات خدمات دهنده ها و مشتریان می باشد، از طرفی باید یک مدل کسب و کار دقیق برای کارتون مشخص کنید تا تمام جوانب مربوط به کار و ایده تون در زیر ساخت های اپلیکیشن در نظر گرفته شود
هزینه و زمان پایه برای انجام این پروژه سه ماه کاری و 50 میلیون تومان می باشد.

question circle

سلام برای یه اپلیکیشن رزرواسیون حرفه ای هتل با امکان ثبت هتل های مختلف جهت انتخاب مشتریان و پرداخت الکترونیکی و پشتیبانی حدود چقدر باید هزینه کرد؟

Generic placeholder image

در صورتی که api مربوط به رزرواسیون رو از مراکز ارائه خدمات رزرو تهیه کنیم برای شما حدودا از 7 میلیون تومان شروع قیمت شما میشه ولی اگه بخواهید که کامل از طریق سایت خودتون عملیات انجام شود قیمت پایه از 30 میلیون تومان می باشد.

question circle

اپلیکیشن فروشگاهی(سوپر مارکت آنلاین) چقدر هزینه داره؟

Generic placeholder image

سلام، وب اپلیکیشن حدود 5 میلیون تومان هزینه دارد

question circle

سلام. ساخت وبسایت مشابه Booking.com در ۳ جهت front و ios و android به همراه backend چقدر هزینه میبره؟

Generic placeholder image

سلام، قیمت پایه با امکانات کامل از 50 میلیون تومان می باشد و بستگی به جزییات و مواردی که شما مد نظر دارید رنج قیمتی تغییر می کند.

question circle

سايت فروشگاهي مشابه ديجي كالا ميخواستم قيمت رو سوال كنم

Generic placeholder image

سلام، قیمت پایه ۱۵ میلیون با متدهای جدیدمی باشد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید:

88230063

88230063

question circle

با توجه به اهمیت مقوله امنیت داده ها و اطلاعات در اپلیکیشنهای وب تمهیدات شما به چه صورتی هستش ؟

Generic placeholder image

تمامی نکات امنیت وب با یک چک لیست از قبل تهیه شده بررسی می شود و از نرم افزار کنترل امنیت acunetix در این زمینه استفاده می گردد.

question circle

لطفا در مورد انواع روشهای تولید وب اپلیکیشن توضیح بدید منظورم انواع ابزارهای انجام کاره.ممنون

Generic placeholder image

تولید وب اپلیکشین با زبان های برنامه نویسی متفاوتی انجام می شود، گروه برنامه نویسی کیان از PHP و  Mysql و استاندارد سه لایه MVC استفاده می نماید

question circle

سلام لطفا در مورد تفاوت وب اپلیکیشن و سایت توضیح دهید.ممنون

Generic placeholder image

در بخش مقالات سایت مقاله ای با عنوان تفاوت وب اپلیشکین و وب سایت آمده است لطفا آنرا مطالعه نمایید

درخواست طراحی وب اپ left angle

درخواست مشاوره طراحی وب اپ