طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی

در بسیاری از سازمان ها و شرکت های واحد رسیدگی به شکایات و دعاوی حقوقی وجود دارد. با توجه به گسترش ارتباطات و پیشرفت تکنولوژی انجام کارها به صورت اینترنتی فراگیرتر شده است. از این رو برای سهولت و تسریع در کارها به صورت اینترانتی، سازمان های بزرگ به فکر راه اندازی سامانه یا طراحی وب اپلیکیشن جهت ثبت و رسیدگی به مسائل حقوقی هستند که تا حد چشمگیری در جلوگیری از اتلاف وقت و سرعت بخشیدن به فرآیند رسیدگی به شکایات کمک کند. از طرفی، امور حقوقی از مهم ترین بخش های هر سازمان یا شرکت بشمار می آید. به همین منظور ضرورت دارد که این قبیل امور به نحو مناسبی ساماندهی گردند تا حجم فعالیت های جاری روسای امور حقوقی و پیمان ها باعث غفلت از این امور خطیر نگردد.


طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی

وب اپلیکیشن و اپلیکیشن با یکدیگر تفاوت دارند. در واقع اپلیکیشن همان برنامه هایی است که از اپ استور یا گوگل پلی دانلود و نصب می کنید. اما وب اپلیکیشن ها نیازی به نصب ندارند و از طریق مرورگرها در دسترس هستند، از این رو وب اپلیکیشن ها در دسکتاپ ها، اندروید و ios قابل استفاده می باشند. از این رو سازمان های بزرگ ترجیح می دهند که وب اپلیکیشن طراحی کنند. وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی یکی از وب اپلیکیشن هایی است که طراحی آن در سازمان ها فراگیر شده است.

طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی

الزامات طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی


با توجه به مواردی که تاکنون گفته ایم برای طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی باید عملکردی متفاوت تر از فروشگاه ها و یا دیگر شرکت های تجاری را در پیش بگیریم. به همین دلیل مهم است که گزینه های زیر را به توسعه دهنده خود ارائه کنید تا زمان برنامه ریزی برای طراحی وب آپ شما، دید واضحی نسبت به خواسته هایتان داشته باشند. وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی به امور حقوقی درون سازمانی و اتوماسیون اداری شتاب می دهد. به طور کلی می توان گفت که این وب اپلیکیشن جهت تکمیل موارد درون سازمانی مرتبط با سامانه ثنا قوه قضاییه می باشد.
وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی شامل 4 بخش اصلی، دعاوی، مشاوره حقوقی، قراردادها و آرشیو اسناد است که در ادامه هر بخش به طور جداگانه شرح داده خواهد شد.


بخش امور دعاوی مشخص باشد

از آن جایی که طراحی این نوع برنامه های برای پیگیری دعاوی و مشاوره های حقوقی مورد نیاز است پس باید بخش های مربوطه نیز به خوبی تفکیک و طراحی شده باشند. بدیهی است که هدف شما از طراحی چنین برنامه هایی تکمیل روند و مراحل درون سازمانی است که با سامانه ثنا قوه قضاییه مرتبط هستند. در نتیجه تمامی بخش ها باید در همین راستا طراحی و تدوین شوند.
وب اپلیکیشن باید بتواند شکایات خواهان و خوانده را به صورت جداگانه ارائه کند همان طور که بخش های درون سازمانی و برون سازمانی را از هم تفکیک کرده است. این دسته بندی به کاربر کمک می کند تا ابلاغیه های قضایی را به موقع دریافت و پیگیری کند. درون یک سازمان یا شرکت بزرگ همواره مشکلات حقوقی و شکایات وجود دارد، این شکایات می تواند به صورت خواهان و خوانده باشد که در دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی قابل بررسی و پیگیری می باشد که باید ثبت و رسیدگی شود. وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی کار این سازمان ها را راحت کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن می توان به موقع از ابلاغیه های قضایی مطلع شد.


•    ثبت و پیگیری دعاوی و شکایات مراحل مشخصی داشته باشد


وب اپلیکیشن باید به گونه ای طراحی شده باشد که تمامی مراحل بعد از دریافت ابلاغیه های سامانه ثنا، به ترتیب پیش روند. به این معنی که کاربر بتواند روند جریان پرونده را به همراه پاسخ سؤالات خود از طراحی شده برای مشاوره حقوقی به دست آورد. به طور کلی این روند می تواند شامل حکم صادر شده، درخواست تجدید نظر کاربر، تقاضای استمهال و مواردی از این دست باشد. پس از دریافت ابلاغیه های مربوط به سامانه ثنا، کلیه موارد مربوط به جریان پرونده، پاسخ سوالات حقوقی (از بخش مشاوره حقوقی)، حکم، درخواست تجدید نظر، تقاضای استمهال و ... از طریق سامانه قابل پیگیری می باشد.


بخش مشاور حقوقی راه اندازی شود

طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی بدون این بخش معنایی ندارد. اداره حقوقی در همه شرکت ها وظیفه ارائه مشاوره حقوقی به کاربران خود را دارند. معمولا فردی که ابلاغیه را دریافت می کند از مراحل حقوقی اطلاعی ندارد. یا در مورد ابلاغیه ارسال شده سؤال و ابهاماتی در ذهن همه شکل می گیرد. از این رو لازم است مرجعی برای پاسخگویی به این سؤالات در نظر بگیرید.
بهتر است این قسمت را به گونه ای طراحی کنید که تمام مشاوره ها به صورت موضوعی طبقه بندی شوند. همچنین آرشیو شدن آنها نیز می تواند یک مزیت بسیار کاربردی به حساب بیاید. اداره حقوقی در هر شرکت وظیفه ارائه مشاوره حقوقی به پرسنل خود را دارد. طبیعی است فردی که ابلاغیه را دریافت کرده است از مراحل حقوقی و یا در مورد ابلاغیه سوال یا ابهام داشته باشد که می تواند در این بخش سوال خود را مطرح کند تا مشاوران حقوقی راهنمایی های لازم را انجام دهند. همچنین در این بخش می توانید تمام مشاوره ها را به صورت موضوعی طبقه بندی و آرشیو کنید.


بخش امور قراردادها را فراموش نکنید

سازمان های بزرگ همیشه تعداد عقد قرارداد زیادی دارند و همیشه به بستری برای سر و سامان دادن به آنها نیاز خواهند داشت. وجود بخش امور قراردادهای در زمان طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی این کار را برای همه آسان می کند.
با این تفاسیر در وب اپلیکیشن های طراحی شده برای پیگیری دعاوی و مشاوره های حقوقی باید بخشی را در نظر بگیریم که قراردادها را در آن ثبت کرد. چنین بخشی امکان مدیریت امور قراردادها را برای مشاوران حقوقی سازمان آسان می کند. در نتیجه آنها علاوه بر بررسی چهارچوب هر قرارداد (که در حوزه های کارفرمایی و پیمانکاری قابل تنظیم هستند)، سیستم مناقصات و کمیسیون ها را هم به راحتی تجزیه و تحلیل خواهند کرد.
نکته: در این وب اپلیکیشن باید امکان تعریف نمونه قرارداد و استفاده از آنها در قراردادهای مشابه توسط کاربران هم فراهم شود. تعداد عقد قراردادها در سازمان های بزرگ بسیار زیاد است که همگی نیاز به یک سامانه جامع در این خصوص دارند. در وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی بخشی در نظر گرفته شده است که قرادادها در آنجا ثبت شوند تا مشاوران حقوقی سازمان جهت مدیریت امور قراردادها اقدامات لازم را انجام دهند. در این بخش علاوه بر بررسی چهارچوب قراردادها که در دو حوزه کارفرمایی و پیمانکاری قابل تنظیم می باشد، سیستم مناقصات و کمیسیون ها نیز بررسی می شود. در این سامانه امکان تعریف نمونه قراردادی و استفاده آن در قراردادهای مشابه توسط کاربران سامانه فراهم شده است.


بخش آرشیو اسناد؛ مهم ترین گزینه در طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی


یکی از مهم ترین بخش های هر سازمان آرشیو اسناد آنها است. با طراحی یک وب اپلیکیشن مناسب که قابلیت مدیریت اسناد را به صورت طبقه بندی شده، ارائه می کند، آرشیو پرونده ها آسان خواهد بود. ما در بخش آرشیو اسناد معمولا شکایات و پرونده های حقوقی، قراردادها، مناقصات و کمیسیون ها را نگهداری می کنیم. با این وصف قسمت آرشیو اسناد باید به صورت تفکیک شده طراحی شود تا مدیریت همه آن اسناد و قراردادها در صورت نیاز به استفاده هم زمان، تسهیل شود.یکی از مهم ترین بخش ها در هر سازمانی آرشیو اسناد مختلف است. این وب اپلیکیشن قابلیت این را دارد که اسناد را به صورت طبقه بندی شده آرشیو کند. آرشیو اسناد شامل قراردادها، مناقصات، کمیسیون ها، شکایات و و پرونده های حقوقی می باشد. آرشیو اسناد به صورت تفکیک شده مزیت های بسیاری دارد از جمله مدیریت اسناد و قراردادها استفاده از آنها به صورت همزمان.

طراحی وب اپلیکیشن حقوقی


طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی چه مزیتی دارد؟


همان طور که قبلا هم اشاره کردیم برنامه های کاربردی وب در فضاهای مختلفی کار می کنند. در نتیجه دسترسی به همه امکانات آنها بسیار آسان است. همچنین اغلب، شرکت ها از کارمندان خود می خواهند هنگام دسترسی به برنامه های خاص سازمان از یک مرورگر (مثلا کروم) استفاده کنند تا اطلاعات برای همه افرادی که از برنامه استفاده می کنند یکسان به نظر برسد، اما طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی به آنها امکان می دهد از بستری رایگان استفاده کنند که با طیف وسیعی از رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه سازگار خواهد بود. اگر کارمندی نتواند به رایانه معمولی خود دسترسی داشته باشد، همچنان می تواند کار خود را با استفاده از یک دستگاه جایگزین تکمیل کند.


طراحی وب اپلیکیشن توسط شرکت کیان تجارت

شرکت کیان تجارت پس از سال ها فعالیت در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع وب اپلیکیشن ها، چندین وب اپلیکیشن سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی افتخار دارد که آمادگی خود را برای تجزیه تحلیل و پیاده سازی انواع وب اپلیکیشن های پیچیده و بزرگ اعلام نماید.

back-end (بک اند) تمامی این وب اپلیکیشن ها تماما طراحی و پیاده سازی شده توسط کارشناسان مجموعه بوده و دارای پنل مدیریتی بسیار قدرتمند و سبک می باشد که می تواند خروجی api و وب سرویس های برپایه RestFul (رست فول) را ارائه نماید، که این امکان فوق العاده و امن می تواند در سرویس های front-end (فرانت) انواع اپلیکیشن ها و ربات ها و نرم افزار های تحت وب به کار آید.
طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی یکی از چندین نمونه کار شرکت کیان تجارت در زمینه طراحی وب اپلیکیشن است که برای مشاهده آن می توانید اینجا کلیک کنید.

 

طراحی وب اپلیکیشن توسط شرکت کیان تجارت

 

امنیت وب اپلیکیشن

تامین امنیت و حفظ آن یکی از مباحث مهم و پیچیده ای است که جزئیات بسیاری را شامل می شود و حتی نادیده گرفتن بخش کوچک، امنیت وب اپلیکیشن به خطر خواهد انداخت. استفاده از فریم ورک های امنیتی یکی از راهکارهای موثر جهت تامین امنیت می باشد. همچنین ابزارهای متعددی برای تامین امنیت وجود دارد از جمله پویشگرهای آسیب پذیر و دیواره های آتش وب بنیان (WAF) و .... می باشند. راه اندازی حملات ساختگی یا تست نفوذ یکی دیگر از اقداماتی است جهت تست امنیت صورت می گیرد و راه های نفوذ شناسایی و رفع می شود. کارشناسان تامین امنیت شرکت کیان تجارت جهت تامین امنیت وب اپلیکیشن اقدامات لازم را انجام می دهند و با انجام تست های نفوذ در بخش وب و شبکه از نفوذ افراد سودجو جلوگیری می کنند.

برای دریافت مشاوره و ارتباط با کارشناسان ما می توانید با شماره 02188230063 یا 09128943816 تماس بگیرید.

تا اینجا چطور بود ؟

نتایج نظرسنجی ( ۶ ) ۳.۷ / ۵

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

comments

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

درخواست طراحی وب اپ left angle

درخواست مشاوره طراحی وب اپ