طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی

در بسیاری از سازمان ها و شرکت های واحد رسیدگی به شکایات و دعاوی حقوقی وجود دارد. با توجه به گسترش ارتباطات و پیشرفت تکنولوژی انجام کارها به صورت اینترنتی فراگیرتر شده است. از این رو برای سهولت و تسریع در کارها به صورت اینترانتی، سازمان های بزرگ به فکر راه اندازی سامانه یا وب اپلیکیشن جهت ثبت و رسیدگی به مسائل حقوقی هستند که تا حد چشمگیری در جلوگیری از اتلاف وقت و سرعت بخشیدن به فرآیند رسیدگی به شکایات کمک کند. از طرفی، امور حقوقی از مهم ترین بخش های هر سازمان یا شرکت بشمار می آید. به همین منظور ضرورت دارد که این قبیل امور به نحو مناسبی ساماندهی گردند تا حجم فعالیت های جاری روسای امور حقوقی و پیمان ها باعث غفلت از این امور خطیر نگردد.


طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی

وب اپلیکیشن و اپلیکیشن با یکدیگر تفاوت دارند. در واقع اپلیکیشن همان برنامه هایی است که از اپ استور یا گوگل پلی دانلود و نصب می کنید. اما وب اپلیکیشن ها نیازی به نصب ندارند و از طریق مرورگرها در دسترس هستند، از این رو وب اپلیکیشن ها در دسکتاپ ها، اندروید و ios قابل استفاده می باشند. از این رو سازمان های بزرگ ترجیح می دهند که وب اپلیکیشن طراحی کنند. وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی یکی از وب اپلیکیشن هایی است که طراحی آن در سازمان ها فراگیر شده است.

طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی


وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی شامل چه بخش هایی است؟

وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی به امور حقوقی درون سازمانی و اتوماسیون اداری شتاب می دهد. به طور کلی می توان گفت که این وب اپلیکیشن جهت تکمیل موارد درون سازمانی مرتبط با سامانه ثنا قوه قضاییه می باشد.
وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی شامل 4 بخش اصلی، دعاوی، مشاوره حقوقی، قراردادها و آرشیو اسناد است که در ادامه هر بخش به طور جداگانه شرح داده خواهد شد.

1- امور دعاوی

درون یک سازمان یا شرکت بزرگ همواره مشکلات حقوقی و شکایات وجود دارد، این شکایات می تواند به صورت خواهان و خوانده باشد که در دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی قابل بررسی و پیگیری می باشد که باید ثبت و رسیدگی شود. وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی کار این سازمان ها را راحت کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن می توان به موقع از ابلاغیه های قضایی مطلع شد.

 

مراحل ثبت و پیگری دعاوی و شکایات

پس از دریافت ابلاغیه های مربوط به سامانه ثنا، کلیه موارد مربوط به جریان پرونده، پاسخ سوالات حقوقی (از بخش مشاوره حقوقی)، حکم، درخواست تجدید نظر، تقاضای استمهال و ... از طریق سامانه قابل پیگیری می باشد.

 

2- مشاور حقوقی

اداره حقوقی در هر شرکت وظیفه ارائه مشاوره حقوقی به پرسنل خود را دارد. طبیعی است فردی که ابلاغیه را دریافت کرده است از مراحل حقوقی و یا در مورد ابلاغیه سوال یا ابهام داشته باشد که می تواند در این بخش سوال خود را مطرح کند تا مشاوران حقوقی راهنمایی های لازم را انجام دهند. همچنین در این بخش می توانید تمام مشاوره ها را به صورت موضوعی طبقه بندی و آرشیو کنید.

 

3- امور قراردادها

تعداد عقد قراردادها در سازمان های بزرگ بسیار زیاد است که همگی نیاز به یک سامانه جامع در این خصوص دارند. در وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی بخشی در نظر گرفته شده است که قرادادها در آنجا ثبت شوند تا مشاوران حقوقی سازمان جهت مدیریت امور قراردادها اقدامات لازم را انجام دهند. در این بخش علاوه بر بررسی چهارچوب قراردادها که در دو حوزه کارفرمایی و پیمانکاری قابل تنظیم می باشد، سیستم مناقصات و کمیسیون ها نیز بررسی می شود. در این سامانه امکان تعریف نمونه قراردادی و استفاده آن در قراردادهای مشابه توسط کاربران سامانه فراهم شده است.

 

4- آرشیو اسناد

یکی از مهم ترین بخش ها در هر سازمانی آرشیو اسناد مختلف است. این وب اپلیکیشن قابلیت این را دارد که اسناد را به صورت طبقه بندی شده آرشیو کند. آرشیو اسناد شامل قراردادها، مناقصات، کمیسیون ها، شکایات و و پرونده های حقوقی می باشد. آرشیو اسناد به صورت تفکیک شده مزیت های بسیاری دارد از جمله مدیریت اسناد و قراردادها استفاده از آنها به صورت همزمان.

 

طراحی وب اپلیکیشن حقوقی


طراحی وب اپلیکیشن توسط شرکت کیان تجارت

شرکت کیان تجارت پس از سال ها فعالیت در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع وب اپلیکیشن ها، چندین وب اپلیکیشن سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی افتخار دارد که آمادگی خود را برای تجزیه تحلیل و پیاده سازی انواع وب اپلیکیشن های پیچیده و بزرگ اعلام نماید.

back-end (بک اند) تمامی این وب اپلیکیشن ها تماما طراحی و پیاده سازی شده توسط کارشناسان مجموعه بوده و دارای پنل مدیریتی بسیار قدرتمند و سبک می باشد که می تواند خروجی api و وب سرویس های برپایه RestFul (رست فول) را ارائه نماید، که این امکان فوق العاده و امن می تواند در سرویس های front-end (فرانت) انواع اپلیکیشن ها و ربات ها و نرم افزار های تحت وب به کار آید.
طراحی وب اپلیکیشن دعاوی و مشاور حقوقی یکی از چندین نمونه کار شرکت کیان تجارت در زمینه طراحی وب اپلیکیشن است که برای مشاهده آن می توانید اینجا کلیک کنید.

 

طراحی وب اپلیکیشن توسط شرکت کیان تجارت

 

امنیت وب اپلیکیشن

تامین امنیت و حفظ آن یکی از مباحث مهم و پیچیده ای است که جزئیات بسیاری را شامل می شود و حتی نادیده گرفتن بخش کوچک، امنیت وب اپلیکیشن به خطر خواهد انداخت. استفاده از فریم ورک های امنیتی یکی از راهکارهای موثر جهت تامین امنیت می باشد. همچنین ابزارهای متعددی برای تامین امنیت وجود دارد از جمله پویشگرهای آسیب پذیر و دیواره های آتش وب بنیان (WAF) و .... می باشند. راه اندازی حملات ساختگی یا تست نفوذ یکی دیگر از اقداماتی است جهت تست امنیت صورت می گیرد و راه های نفوذ شناسایی و رفع می شود. کارشناسان تامین امنیت شرکت کیان تجارت جهت تامین امنیت وب اپلیکیشن اقدامات لازم را انجام می دهند و با انجام تست های نفوذ در بخش وب و شبکه از نفوذ افراد سودجو جلوگیری می کنند.

برای دریافت مشاوره و ارتباط با کارشناسان ما می توانید با شماره 02188230063 یا 09124243876 تماس بگیرید.

تا اینجا چطور بود ؟

نتایج نظرسنجی ( ۴ ) ۳.۲ / ۵

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

comments

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید