طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

اپلیکیشن های سوپرمارکت، تجربه جدیدی است که مردم دنیا به دست آورده اند. رها شدن از سبدهای خرید سنگین و حمل آنها تا منزل بزرگترین مزیت استفاده از اپلیکیشن های سوپرمارکت هستند. طراحی اپلیکیشن که در همه کسب و کارها باب شده است، نشان دهنده استقبال افراد از کسب و کارهای آنلاین است. طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت نیز از این قاعده مستثنی نبود و با استقبال افراد روبه رو شد. 

اما، در نظر داشته باشید که طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت باید خلاقانه باشد تا از رقبای خود متمایز شود. اما چگونه؟ در ادامه به نکات و موارد مهمی اشاره می کنیم که اپلیکیشن حرفه ای طرحی کنید که 24 ساعته بفروشید. 

 

چرا طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت مهم است؟

امروزه با توجه به اینکه مردم تمایل زیادی به خرید غیر حضوری و در بستر اینترنت دارند، طراحی انواع اپلیکیشن ها برای خرید محصولات مورد نیاز مردم به ویژه محصولات سوپرمارکتی رونق زیادی پیدا کرده است. به طوریکه بر طبق آمارهای اخیر اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین توانسته است سهم قابل توجهی از بازار خریداران و مصرف کنندگان را به خود اختصاص دهد و این سهم روز به روز در حال افزایش می باشد. از این رو، امروزه سوپرمارکت ها برای اینکه بتوانند در بازار پر رقابت این حوزه فعال بمانند و با شکست مواجه نشوند، باید سریعاً اقدام به طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین نمایند. اگر شما هم در این حوزه مشغول به کار هستید، توصیه می کنیم که به هیچ عنوان برای ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت درنگ نکنید تا بتوانید به یکی از پیشتازان فروش در محله و شهر خود تبدیل شوید.

 

مزایای ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت برای نمایش دادن محصولات فروشگاه و افزایش فروش آنها صورت می گیرد. بنابراین در طراحی آن باید نکات بسیار زیادی رعایت شود تا بتواند مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند و از این طریق سبب افزایش هر چه بیشتر درآمد فروشندگان شود. از مهمترین مزیت های ساخت و طراحی اپ سوپرمارکت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

- ساخت اپ سوپرمارکت به مشتریانتان این امکان را می دهد که در هر لحظه و هر مکانی بتوانند لیست محصولات شما را در جیب خود داشته باشند.

- اپلیکیشن های سوپرمارکتی باعث می شود که مشتریان شما تنها با استفاده از تلفن همراه خود محصولات شما را مشاهده و نظرات کاربران را درباره محصولات مورد نظر مطالعه نمایند.

- امکان مقایسه راحت و بدون دردسر قیمت محصولات مشابه از دیگر مزیت های طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت می باشد.

- افزایش رضایت مشتری و فروش محصولات بیشتر

 

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

 

در ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین باید به چه نکاتی توجه شود؟

همانطور که در بخش قبلی گفتیم، طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت اختصاصی و حرفه ای به شما برای جذب بیشتر مشتری کمک زیادی می کند و باعث می شود که بتوانید ارتباط بهتر و راحت تری با مشتریان بالقوه و بالفعل خود برقرار نمایید. برقراری ارتباط راحت با مشتریان، مستلزم این است که اپلیکیشن مورد نظر از سرعت بالا و کاربری ساده ای برخوردار باشد، تا همه مشتریان و با هر میزان سوادی بتوانند از اپلیکیشن مورد نظر استفاده کنند.

از آنجایی که تعداد قابل توجهی از مشتریان هنوز هم به پرداخت آنلاین اطمینان ندارند و ترجیح می دهند که هزینه محصولات خریداری شده را در محل پرداخت کنند، بنابراین اپلیکیشن سوپر مارکت باید به نحوی طراحی شود که مشتری بتواند این گزینه را انتخاب کند.

به هیچ عنوان نمی توان از تاثیری که زیبایی ظاهری و حرفه ای یک اپلیکیشن بر جذب مشتری می گذارد، غافل شد. به همین دلیل زیبا و حرفه ای بودن یک اپلیکیشن سوپرمارکتی یکی دیگر از ویژگی هایی است که حتماً باید از آن برخوردار باشد.

علاوه بر موارد گفته شده، طبقه بندی محصولات در دسته های جداگانه به نحوی که مشتری بتواند به راحتی و در مدت زمان کوتاهی محصول مورد نظر خود را انتخاب کند، یکی دیگر از ویژگی هایی است که یک اپلیکیشن های سوپرمارکتی باید دارا باشند.

مهمترین نکته در مورد موفقیت اپلیکیشن ها به کارهایی که بعد از طراحی اپ انجام می شود، برمی گردد. برای مثال، تبلیغات نصب اپلیکیشن یا CPI یکی از کارهایی است که باید حتما انجام شود تا شاهد افزایش دانلود و نصب اپ باشید.

 

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

 

عوامل موثر بر هزینه طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت مانند طراحی وب سایت نیاز به هزینه دارد که در ادامه به بررسی چند مورد از عوامل موثر بر قیمت طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت می پردازیم:

- طراحی اپلیکیشن توسط یک تیم یا یک فرد: تا جایی که می توانید، سعی کنید که قرارداد اپلیکیشن سوپرمارکت خود را با یک تیم که در یک مکان ثابت و مشخصی مشغول به کار هستند، ببندید. اگرچه این کار در مقایسه با واگذاری ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت به یک فرد، نیاز به هزینه بیشتری دارد، اما در آینده شما نیاز به پشتیبانی دارید و به همین باید از حضور یک تیم حرفه ای و معتبر در کنار خود اطمینان داشته باشید.

- قیمت های کارشناسی شده: به هیچ عنوان قیمت بالا برای ساخت اپلیکیشن، نشان دهنده کیفیت و قیمت پایین آن نشان دهنده بی کیفیت بودن آن نمی باشد. بلکه تنها قیمت کارشناسی شده عاملی است که می تواند منجر به تولید و عرضه یک اپلیکیشن سوپر مارکت با کیفیت و کاربردی شود. از این رو آشنایی با مراحل طراحی و ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت اهمیت زیادی دارد.

- نیتیو و یا هیبرید بودن اپلیکیشن: در حال حاضر اپلیکیشن ها به 2 صورت نیتیو و هیبریدی طراحی می شود که طراحی اپلیکیشن نیتیو در مقایسه با نوع هیبرید نیاز به هزینه بیشتری دارد که کیفیت خروجی اپلیکیشن های نیتیو ارزش این هزینه را دارد.

 

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت 

 

مراحل طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

در اینجا می خواهیم شما را با مراحل طراحی و ساخت اپلیکیشن سوپر مارکت آشنا کنیم.

1. تحلیل و بررسی: این گام، اولین و مهمترین گامی است که برای طراحی هر نوع اپلیکیشن باید برداشته شود. تجزیه و تحلیل باید به وسیله تحلیلگران ارشد سیستم مورد نظر صورت گیرد تا بتواند به درستی نیازهای مشتریان را شناسایی و در نهایت نرم افزاری مطابق با همان نیازها و انتظاراتی که دارند به آنها تحویل داده شود.

2. طراحی اختصاصی و رابط کاربری: قبل از طراحی و تولید اپلیکیشن بهتر است گرافیک و رابط کاربری آن توسط یک متخصص باتجربه و حرفه ای انجام شود. این گام برای ارائه طرح کلی و اولیه نرم افزار به منظور اعمال نظر مشتری و تایید نهایی آن اهمیت زیادی دارد. این گام باعث می شود که اپلیکیشن نهایی دقیقاً مطابق با نظر مشتری تولید و از انجام دوباره کاری ها جلوگیری شود.

3. تجربه کاربری ساده و کاربر پسند (یو ایکس): هدف از این گام، طراحی یک اپلیکیشن با کاربری راحت و ساده بوده تا مشتریان در زمان های اولیه استفاده از آن گیج نشوند و به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند. بنابراین در این گام، متخصص مربوطه باید تلاش کند که برای نرم افزار مورد نظر، UX خوبی ایجاد نماید.

 

بیشتر بخوانید: طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

 

4. برنامه نویسی نیتیو و هیبرید: اپلیکیشن نیتیو به نوعی اپلیکیشن گفته می شود که زبان برنامه نویسی آن بر اساس سیستم عامل تلفن همراه انجام می شود. به همین دلیل این نوع اپلیکیشن ها کارایی و امنیت بسیار بالایی دارند. اما در مقابل اپلیکیشن های هیبریدی بر اساس زبان های مخصوص توسعه وب مانند؛ HTML، JavaScript و CSS نوشته می شوند و تنها می توان آنها را در قالب تلفن های همراه هوشمند باز کرد. برنامه نویسی نیتیو سخت از هیبرید بوده و لازم است که برنامه نویسان حرفه ای و سطح بالاتری این کار را انجام دهند.

5. Web Service و API ،Back End: در این مرحله باید یک تیم متخصص و حرفه ای بک اند و ای پی آی نرم افزار مورد نظر شما را به صورت اصولی پیاده سازی کند تا با افزایش تعداد کاربران نرم افزار با مشکل و اختلال مواجه نشود.

6. پشتیبانی و ارتقاء پذیری: بعد از طراحی اپلیکیشن و نصب آن توسط مشتریان، ممکن است که آنها از شما امکاناتی را درخواست کنند که باید به نرم افزار اضافه شود. از این رو نرم افزار مورد نظر باید توسط یک تیم متخصص پشتیبانی شود و قابلیت ارتقاء داشته باشد.

 

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل

 

روش های افزایش درآمد با ساخت اپلیکیشن سوپر مارکت

روش های زیادی وجود دارد که می توانید با کارگیری آنها مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار آنلاین خود جذب کنید. به عنوان مثال یکی از روش ها این است که طرحی بگذارید که بر اساس آن ، مشتریان به تعداد کاربرانی که از طرف آنها به اپلیکیشن افزوده می شوند، می توانند در خرید بعدی خود از تحویل رایگان کالا برخوردار شوند. علاوه بر این، اختصاص دادن مبلغی تخفیف به آن دسته از مشتریانی که بتوانند چند کاربر به اپلیکیشن اضافه کنند نیز یک روش بسیار تاثیرگذار برای جذب مشتری بیشتر می باشد.

روش های درآمدزایی از طریق اپلیکیشن ها بسیار زیاد است. اما برای کسب درآمد ابتدا باید اپلیکیشن شما شناخته شده باشد. برای این کار باید از روش های بازاریابی اپلیکیشن استفاده کنید.

 

اپ سوپرمارکت 

 

سفارش ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت

در صورت تمایل برای سفارش ساخت اپلیکیشن برای راه اندازی سوپر مارکت آنلاین می توانید از طریق فرم درخواست طراحی اپ یا تماس با شماره 02188230063 اقدام کنید تا مشاوران مربوطه جزئیات دقیق تر و کامل تر در اختیار شما قرار دهند و بتوانید با یک مشاوره خوب و سودمند یک اپلیکیشنی داشته باشید تا بتواند همه نیازهای فروشگاه شما را برطرف کند.

 

ساخت اپ فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت توسط شرکت کیان تجارت

ما در این مجموعه با گردهم آوردن متخصصانی با تجربه و با استفاده از آخرین و جدیدترین متدهای طراحی و برنامه نویسی آماده هستیم تا اپلیکیشن های مورد نیاز شما سوپرمارکت داران عزیز را به صورت سفارشی و مطابق با نظرات و سفارشات تان طراحی نماییم. شرکت کیان تجارت نمونه کارهای موفقی در زمینه طراحی انواع اپلیکیشن موبایل از جمله اپلیکیش سوپر مارکت دارد. اپلیکیشن تخفیف مارکت جهت سفارش آنلاین اقلام سوپر مارکت با بهترین کیفیت و بهترین قیمت می باشد که از جمله نمونه کارهای موفق شرکت کیان تجارت در این زمینه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09124243876 و یا 02188230063 تماس بگیرید.

تا اینجا چطور بود ؟

نتایج نظرسنجی ( ۱۹ ) ۳.۷ / ۵

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

سوالات متداول

آیا فروشندگان هم می توانند محصولات خود را برای فروش ثبت کنند؟
بله طراحی اپلیکیشن در دو نسخه برای کاربران و فروشندگان طراحی می شوند. فروشندگان با دانلود و نصب نسخه فروشنده می توانند به راحتی محصولات خود را ثبت کنند و به فروش برسانند. همچنین می توانند مشتریان خود را مدیریت و کیف پول خود را چک کنند.

آیا در اپلیکیشن به راحتی می توان محصول اضافه و کم کرد و همینطور محصولات قبلی را ویرایش کرد؟ 
پنل مدیریت اپلیکیشن که توسط شرکت کیان تجارت طراحی شده است قابلیت های زیادی دارد که دسترسی به جاهای مختلف اپ را فراهم کرده است. راحتی کار با پنل یکی از ویژگی های مهم پنل های مدیریتی است که کار با آن بعد از طراحی اپلیکیشن آموزش داده خواهد شد. به راحتی می توان محصول اضافه، کم یا ویرایش کرد. همچنین می توان فروش ویژه، پیشنهاد ویژه و هر آنچه که برای یک اپ سوپرمارکت نیاز است در پنل قرار دارد. 

هزینه و مدت زمان لازم برای طراحی اپ سوپرمارکت چقدر است؟
هزینه و مدت زمان لازم برای طراحی اپ سوپرمارکت بستگی موارد و امکانات خواسته شده در پروژه دارد و نمی توان برای همه اپلیکیشن ها یک قیمت تعیین کرد. حداقل زمان ممکن برای طراحی یک اپلیکیشن ساده حداقل 45 روز کاری است. هزینه و زمان طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت در جلسه با حضور کارشناسان مشخص و در قرارداد شرکت کیان تجارت متعهد می شود که در زمان مقرر با هزینه تعیین شده اپ را تحویل دهد.
questions
comments

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

question circle

حدودا طراحی و ساخت اپ چقدر زمان میبره؟

Generic placeholder image

کاملا بستگی به نوع اپلیکیشنی دارد که کارفرما سفارش داده است. طراحی UI که کارفرما تایید کرده است، تعداد ماژول ها و امکاناتی که نیاز دارید در اپ داشته باشید هم در مدت زمانی که طول می کشد اپلیکیشن طراحی شود تاثیرگذار است.

question circle

سلام با توجه به اینکه شرایط داره به سمتی میره که خرید های آنلاین در حال گسترش است نسبت به خرید حضوری، فروشگاه ما هم قصد دارد که برای فروش آنلاین در مناطقی که فروش گاه شعبه دارد اپلیکیشن طراحی کند. شرایط طراحی اپلیکیشن توسط شرکت شما چی هستش؟

Generic placeholder image

سلام بله امروزه خریدهای آنلاین در حال گسترش است و افراد هم ترجیح می دهند که روش های آنلاین در هر زمینه ای چه خرید آنلاین و چه آموزش های آنلاین داشته باشند. از این رو صاحبان کسب و کارها به سمت طراحی سایت و یا طراحی اپلیکیشن رفته اند. تیم کیان تجارت چندین مورد اپلیکیشن سوپرمارکتی نیز طراحی و رد بین نمونه کارهای خود دارد. که می توانید از اینجا نمونه کارها را مشاهده نمایید. همچنین می توانید با شماره 02188693286 یا 09124243876 تماس بگیرید تا کارشناسان اپلیکیشن تیم کیان شما را راهنمایی کنند. 

question circle

سلام من اپلیکیشن برای فروش اقلام سوپر مارکتی نیاز دارم. اما یک ایده جدید دارم که می خواهم در اپلیکیشن باشه و این وجه تمایز نسبت به سایر اپلیکیشن های مشابه است. چطور میتوانم با کارشناس اپلیکیشن شرکت شما صحبت کنم؟

Generic placeholder image

سلام خدمت شما، شرکت کیان تجارت چندین نمونه کار اپلیکیشن سوپرمارکت دارد که موفق بوده اند و در قسمت نمونه کارهای اپلیکیشن می توانید مشاهده کنید. در مورد ایده جدید هم می توانید با کارشاسان تیم کیان در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند. برای برقراری ارتباط با کارشناس تیم کیان تجارت می توانید با شماره 02188693286 و 09124243876 تماس بگیرید. 

question circle

سلام من یک میوه فروشی نسبتا بزرگی در شمال شرق تهران دارم و شعبه بعدی نیز در شرق تهران در حال افتتاح شدن است. در کنار فروش سنتی می خواهم که به صورت آنلاین هم فروش داشته باشم. حالا سوال من این است که برای فروش میوه به صورت آنلاین اپلیکیشن بهتر است یا سایت ؟ لطفا مرا راهنمایی کنید تا بهتر تصمیم بگیرم.

Generic placeholder image

سلام خدمت شما دوست عزیز، اینکه اپلیکیشن داشته باشید یا سایت بستگی به خود شما دارد. اما اپلیکیشن چون در دسترس تر است و کاربر راحت تر می تواند از آن استفاده کند نسبت به سایت مزیت دارد. و تجربه نشان داده است که اپلیکیشن های فروشگاهی طرفداران بیشتری نسبت به سایت  دارند. اگر نیاز به مشاوره بیشتری دارید  می توانید با شماره 02188230063 و یا 09124243876 تماس بگیرید.

question circle

سلام من ساکن اهواز هستم و می خواهم یه اپلیکینش سوپرمارکتی داشته باشم که در آن محصولات استان خوزستان مثل خرما و رطب، کنجد و ارده، حصیر و ... را به فروش برسانم. برای انجام این کار نیاز به راهنمایی دارم؟

Generic placeholder image

سلام خدمت شما، ایده بسیار خوبی در ذهن دارید ولی برای اینکه ایده شما به مرحله اجرا برسد نیاز است تا با کارشناسان اپلیکیشن ما تماس بگیرید تا شمار را به طور کامل راهنمایی کنند. در صورت همکاری با تیم کیان تمامی مراحل طراحی اپلیکیش با تایید شما پیش می رود. لازم به ذکر است که پشتیبانی از اپلیکیشن برای یکسال رایگان می باشد. برای برقراری ارتباط با کارشناسان ما می توانید با شماره 09124243876 یا 02188230063 تماس بگیرید.

question circle

سلام، من نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن شما رو دیدم و تصمیم دارم که اپلیکیشنی داشته باشم که سوپرمارکت ها بتوانند در آن ثبت نام کنند و اقلام موجود در سوپر مارکت خودشون رو بصورت آنلاین بفروشن، شرکت شما طراحی چنین اپلیکیشنی رو انجام میده؟

Generic placeholder image

سلام، بله برنامه نویسان تیم کیان تجارت با استفاده از جدیدترین متدهای برنامه نویسی نمونه کارهای موفقی در زمینه اپلیکیشن های سوپرمارکتی دارد. شما می توانید برای مشاهده نمونه کارها اینجا کلیک کنید. همچنین برای برقراری ارتباط با کارشناسان ما با شماره 02188230063 یا 09124243876 تماس بگیرید.

question circle

سلام، من تصمیم دارم برای منطقه پردیس تهران یه اپلیکیشن طراحی کنم و کالاهای سوپرمارکتی رو در اپ عرضه کنم و در آینده میخام که این اپ رو برای سایر مناطق تهران گسترش بدم. چطور می تونم از کارشناسان شما مشاوره بگیریم در این زمنیه؟

Generic placeholder image

سلام دوست عزیز، شرکت کیان تجارت نمونه کارهای موفقی در زمینه طراحی اپلیکیشن سوپرمارکتی دارد. برای مشاهده نمونه کارها می توانید اینجا کلیک کنید. همچنین برای دریافت مشاوره از کارشناسان ما با شماره 02188230063 یا 09124243876 تماس بگیرید.

درخواست طراحی اپلیکیشن

درخواست مشاوره طراحی اپلیکیشن