طراحی اپلیکیشن خدماتی

شاید در ابتدا بنظر برسد که طراحی اپلیکیشن فقط برای کسب و کارهایی مناسب هستند که محصولی را به فروش می رسانند. اما این گونه نیست و شما می توانید خدمات خود را در اپلیکیشن عرضه کنید. اپلیکیشن های خدماتی طیف وسیعی از کسب و کارها را در بر می گیرد، به همین جهت درخواست طراحی اپلیکیشن خدماتی برای گسترش خدمات و فعالیت های کسب و کارها افزایش یافته است. بزرگترین مزیت اپ خدماتی افزایش تعداد مشتریان است.

با توجه به اینکه امکان قرار دادن المان های مختلف در اپلیکیشن خدماتی امکان پذیر است، می توانید در جهت اهداف مختلف از آن استفاده کنید. طراحی اپلیکیشن خدماتی دارای مراحلی است و مزایای بسیاری دارد. امروزه طراحی اپلیکیشن موبایل بین کسب و کارها رواج یافته است. شرکت های خدماتی  یکی از کسب و کارهایی هستند که با طراحی اپلیکیشن موفق شده اند. طراحی اپ خدماتی یکی از مواردی است که به توسعه و گسترش کسب و کار شما کمک بسزایی می کند. با توجه به اینکه امکان قرار دادن المان های مختلف در اپلیکیشن خدماتی امکان پذیر است، می توانید در جهت اهداف مختلف از آن استفاده کنید. طراحی اپلیکیشن خدماتی دارای مراحلی است و مزایای بسیاری دارد.

 

منظور از طراحی اپلیکیشن خدماتی چیست؟

طراحی و ساخت اپلیکیشن خدماتی از جمله طراحی هایی به شمار می رود که در توسعه کسب و کار شما بسیار ارزشمند است. طراحی نرم افزار موبایل خدماتی شامل المان ها و مراحل مختلفی است که باعث می شود بتوانید به سادگی خدمات خود را در دسترس مخاطبین قرار دهید. امروزه اپلیکیشن هایی که روی گوشی های موبایل نصب می شوند به مخاطب امکان می دهد که در هر مکانی بتواند با متصل شدن به اینترنت از محتواهای شما استفاده کند و به صورت مستقیم تر با شما در ارتباط باشد. اپلیکیشن های خدماتی به صورت سفارشی سازی شده بر اساس نیاز کارفرما طراحی می شوند و می توانند با توجه به نیازهای مخاطب خدمات مناسبی را ارائه دهند. طراحی اپلیکیشن های اختصاصی امروزه از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

 

طراحی اپلیکیشن خدماتی برای چه افرادی مناسب است؟

ساخت اپ خدماتی برای افرادی مناسب است که می خواهند خدمات خود را در بسترهای تلفن های همراه ارائه کنند. اپلیکیشن ها به کاربران این امکان را می دهند که بتوانند در ارتباط نزدیک تر و مستقیم تر به سادگی با شما در ارتباط باشند. نرم افزارهایی که روی تلفن هوشمند نصب و اجرا می شوند به مراتب دسترسی ساده تری دارند.

اگر می خواهید ارتباطات نزدیک تر با مخاطب داشته باشید و کیفیت ارائه خدمات شما بالاتر برود، می توانید از اپلیکیشن ها استفاده کنید. با توجه به نیازهای کسب و کار شما، اپ ها سفارشی سازی می شوند. سفارشی سازی اپلیکیشن ها شامل قرار دادن صفحات مورد نیاز کاربران، ارائه پشتیبانی ساده تر، نمایش های بهتر در ابعاد گوشی موبایل، عدم نمایش تبلیغات اضافی، رابط کاربری ساده تر، گرافیک زیباتر و استفاده از نوتیفیکیشن های مختلف بدون نیاز به وارد نمودن ایمیل و در نهایت امنیت بالاتر می شود.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

مزایای طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپ خدماتی مزایای بسیاری دارد که در این قسمت به آنها اشاره می کنیم:

- سرعت در اجرا و پردازش صفحات
- استفاده ساده تر از آن
- امکان شخصی سازی متعدد
- به روز رسانی سریعتر
- ارتباطات مستقیم تر
- پشتیبانی بهتر
- ماندگاری بالاتر
- گرافیک زیباتر
- نمایش های مناسب با رابط کاربری ساده تر
- نصب آسان

 

استعلام قیمت ساخت اپ خدماتی

 

المان های مهم که در طراحی اپ خدماتی باید به آن توجه کرد؟

اپلیکیشن های خدماتی با اهداف برآورده ساختن نیازهای مشتریان سعی دارند بر سرعت ارائه خدمات نیز بیفزایند. این اپ ها، در واقع اپلیکیشن مشابه دیوار یا شیپور هستند و خدماتی چون ارائه کالاهای مختلف جهت خرید یا به روز رسانی آگهی های مختلف را انجام می دهند. برای اپلیکیشن های خدماتی المان های مختلفی از جمله موارد زیر در نظر گرفته می شود:

1- بخش پشتیبانی
2- بخش محصولات
3- بخش تماس و ارتباطات و کامنت و مقایسه ها
4- بخش مدیریت
5- بخش ثبت سفارش

هر یک از بخش های فوق دارای زیر بخش های دیگری هم هستند که با توجه به نوع کسب و کار دارای تنوع هستند. هر یک از بخش های اپلیکیشن های خدماتی دارای هزینه و نوع رابط کاربری خاص خود است و نمی توان از یک رابط کاربری و المان خاص برای هر اپلیکیشنی استفاده نمود. بنابراین قبل از طراحی اپلیکیشن خدماتی ما نیازهای کسب و کار شما را بررسی می کنیم و سپس وایر فریم مربوطه را به همراه هزینه زمانی و مالی مشخص می کنیم.

 

پلتفرم های مورد استفاده در اپلیکیشن های خدماتی

اپلیکیشن های خدماتی از جمله اپلیکیشن هایی هستند که تحت پلتفرم های مختلفی برای آنها وجود دارد. انتخاب پلتفرم مناسب اپلیکیشن های خدماتی یکی از مهمترین معیارهای طراحی و توسعه اپلیکیشن ها هستند. با توجه به نحوه کاربرد و نوع خدمات می توان پلتفرم مربوطه را به سادگی انتخاب نمود. پلتفرم ها شامل موارد زیر می شوند:

- اپلیکیشن های رایانه های شخصی
- اپلیکیشن های تحت وب
- اپلیکیشن های تلفن همراه

هر یک از این پلتفرم ها می توانند در بسترهای مختلف کارایی خاص داشته باشند. به طور مثال اگر بخواهید بهترین پلتفرم برای خدمات پزشکی را انتخاب کنید می توان به اپلیکیشن تحت وب و رایانه های شخصی اشاره نمود. بهترین بستر برای خرید و فروش کالاهای مختلف اپلیکیشن های موبایل و همچنین اپلیکیشن های تحت وب است.

 

پلتفرم های ساخت اپلیکیش خدماتی

 

چگونه برای ساخت اپلیکیشن مشاوره دریافت کنیم؟

طراحی اپلیکیشن ها اغلب قبل از توسعه و طراحی نیاز به مشاوره دارد. در مشاوره بهترین نوع پلتفرم برای اپلیکیشن انتخاب می شود. مشاوره قبل از طراحی اپ خدماتی باعث می شود تمامی جزئیات مربوط به آن نظیر مدت زمان طراحی، نوع طراحی، میزان هزینه و نوع ارائه خدمات و المان های اپلیکیشن و نحوه تبلیغات و برند سازی و خدمات پشتیبانی پرداخته می شود. این طراحی اپلیکیشن کمک می کند بتوانید کسب و کار موفق تری داشته باشید. مهندسین و کارشناسان کیان تجارت شریف مشاوره رایگان در زمینه طراحی اپلیکیشن خدماتی به شما ارائه می دهند و صفر تا صد طراحی و ساخت اپ را برای شما شرح می دهند. 

 

مشاوره رایگان طراحی اپلیکیشن خدماتی

 

قیمت و هزینه ساخت اپ خدماتی چقدر است؟

اپلیکیشن خدماتی اغلب توسط مهندسان با زبان های مختلف برنامه نویسی نوشته می شود. برای استعلام قیمت طراحی اپلیکیشن های مختلف می توانید با استفاده از راه های ارتباطی مندرج در وب سایت با ما تماس بگیرید. قیمت طراحی اپلیکیشن خدماتی به معیارهای مختلفی بستگی دارد. از جمله آنها می توان به نوع پلتفرم، نوع المان ها و زبان برنامه نویسی، رابط کاربری و دیگر ویژگی های فنی اپلیکیشن اشاره نمود. قیمت ها و بازه های زمانی ارائه اپلیکیشن های خدماتی بسیار متفاوت است و هر کدام خاص نوع خدمات می باشد.

 

قیمت ساخت اپ های خدماتی

 

مراحل طراحی اپلیکیشن های خدماتی

طراحی اپلیکیشن های خدماتی دارای مراحل مختلفی است که از ثبت سفارش تا مرحله انتشار و بهره برداری را شامل می شود. معمولا اپلیکیشن ها قبل از طراحی و توسعه نیاز به بررسی و مشاوره دارند تا جزئیات و موارد لازم برای توسعه و طراحی آن مشخص شود. برای ثبت سفارش طراحی اپ توسط کیان تجارت شریف می توانید از طریق فرم درخواست طراحی اپ یا تماس با شماره 02188230063 اقدام کنید. طراحی اپلیکیشن های خدماتی اغلب شامل مراحل زیر می باشد:

1- مشاوره رایگان
2- طراحی وایرفریم
3- عقد قرارداد
4- آغاز طراحی و ارائه دمو و پیش نمایش در صورت وجود
5- ارائه اپلیکیشن و انتشار آن در بسترهای مختلف
6- تبلیغات اپلیکیشن

هر یک از اپلیکیشن های خدماتی که در بسترهای مختلف ارائه می شوند، می توانند در بر گیرنده اهداف خاصی باشند. لذا برای بازاریابی و مارکتینگ نیاز به برنامه های مدون دارند که تیم ما در صورت نیاز آنها را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین مهمترین بحث برای اپلیکیشن های خدماتی بحث تولید محتوا و داشتن محتوای یونیک و به روز است. تیم ما از محتواهای مخصوص برای کسب و کار های مختلف استفاده می کنند. اغلب افرادی که می خواهند اپلیکیشن های کاربردی و پر بازده داشته باشند نیاز به تولید محتوای مورد نیاز مشتری دارند. اینگونه محتواها دارای استراتژی های خاص خود هستند و با استفاده از روش های مختلفی چون سئو، زمان های انتشار و سبک خاص نوشتار و غیره می توانند نیازهای مشتریان را به خوبی برطرف نمایند. این محتواها مزایای بسیاری دارند و از مهمترین آنها می توان به تبدیل مشتریان به مشتریان وفادار اشاره نمود.

 

مراحل طراحی اپ موبایل

 

 

 

اپلیکیشن های تحت وب در کنار اپ های موبایل

ساخت اپلیکیشن در کنار اپلیکیشن های تحت وب موفقیت بیشتری جذب می کنند. اپلیکیشن های تحت وب اغلب با داشتن پشتیبانی و همچنین ارائه محتواها و خدمات از طریق وب سایت می توانند نیازهای مشتریان را برطرف نمایند. این وب اپلیکیشن ها اغلب دارای خدمات گسترده ای هستند و بر مبنای اهداف خاصی تهیه و تولید می شوند. در این میان اپ های موبایل نیز کارآمد تلقی می شوند و می توانند باعث اطمینان و دسترسی راحت تر کاربران شود. نرم افزارهای موبایل اغلب روی تلفن های هوشمند نصب می شوند و به کاربر کمک می کند تا دسترسی سریعتر به محتواها و خدمات داشته باشد.

 

بیشتر بخوانید: طراحی اپلیکیشن تاکسی

 

سفارش های خود را ثبت کند و از پشتیبانی محصولات بهره مند شود. اگر می خواهید در رقابت های الکترونیکی پیروز شوید توصیه می کنیم از نرم افزارهای تحت وب و تحت موبایل بهره گیرید و هر دو را در کنار هم استفاده کنید تا بازدهی بیشتری داشته باشید. می توانید سوالات خود را در این زمینه با ما مطرح نمایید. تیم ما با داشتن مشاوران خبره و کارشناسان با تجربه آماده ارائه خدمات هستند.

طراحی و ساخت وب اپلیکیشن

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن موبایل که توسط متخصصان تیم کیان تجارت طراحی شده است اینجا کلیک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09124243876 و یا 02188230063 تماس بگیرید.

تا اینجا چطور بود ؟

نتایج نظرسنجی ( ۲۰ ) ۳.۴ / ۵

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

comments

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

question circle

سلام میخاستم هزینه طراحی اپ برای خدمات ونظافت رو بدونم. یه اپ شبیه اسپارد یا اچاره که هم برای مشتری کاربرد داشته باشه هم برای نیروی خدماتی؟

Generic placeholder image

سلام خدمت شما دوست عزیز

قیمت طراحی اپ کاملا بستگی به نوع درخواست و سناریوی کاری شما دارد. لطفا شرح و جزئیات درخواستتون رو به شماره واتساپ 09124243876  ارسال بفرمایید تا بررسی و تخمین قیمت انجام بپذیرد.

question circle

تست اپلیکیشن بر روی اپلیکیشن هایی که طراحی می کنید  هم انجام میدید؟

Generic placeholder image

بله  تمامی اپلیکیشن ها قبل از تحویل به کارفرما توسط تیم تست و پشتیبانی اپلیکیشن تست و باگ های آن رفع می شود. تست اپ شامل تست عملکرد، تست امنیت و ... می باشد.

question circle

سلام وقت بخیر، من در کشور آلمان زندگی می کنم و تیاز به یک اپلیکیشن خدماتی دوزبانه آلمانی و انگلیسی دارم. به علت هزینه های بالا طراحی اپلیکیشن در کشور آلمان ترجیح دادم که این اپ در ایران طراحی و پشتیبانی شود. من می خواستم در واتساپ یا تلگرام با کارشناس اپلیکیشن شما در تماس باشم. چطور می تونم با ایشون ارتباط برقرار کنم؟

Generic placeholder image

سلام خدمت شما دوست عزیز، برای برقراری ارتباط با کارشناس اپلیکیشن ما می توانید با شماره خود را برای ما ارسال کنید یا با شماره 09124243876 تماس بگیرید. همچنین می توانید نمونه کارهای اپلیکیشن که توسط تیم کیان طراحی شده است را اینجا مشاهده نمایید تا با نمونه کارهای تیم ما آشنا شوید. 

question circle

سلام ممنون از مطالب مفیدی که در سایت منتشر می کنید. من در نظر دارم که یک اپلیکیشن خدماتی داشته باشم و در آن بتوانم خدمات ماساژ، نظافت، پرستار، آشپز و ... باشه. چه اقداماتی باید انجام بدم برای طراحی اپلیکیشن؟

Generic placeholder image

سلام خدمت شما دوست عزیز، در گام اول شما باید نیاز هایی که دارید و همچنین امکاناتی که می خواهید در اپلیکیشن داشته باشید را با کارشناسان اپلیکیشن تیم کیان طی یک جلسه حضوری یا تلفنی مشخص کنید. سپس با توجه به خواسته های شما یک طرح گرافیکی طراحی و در صورت تایید شما به مرحله برنامه نویسی می رسد. برای برقراری ارتباط با کارشناسان اپلیکیشن تیم کیان می توانید با شماره 09124243876 یا 02188230063 تماس بگیرید.

question circle

سلام روزتون بخیر، ما یک شرکت خدماتی در زمنیه نظافت منزل و اداره و...، پرستاری از کودک و سالمند هستیم. یک سایت هم داریم ولی حالا قصد طراحی اپلیکیشنو داریم، اقداماتی که باید انجام بدیم و قیمت اپ رو می فرمایید؟

Generic placeholder image

سلام خدمت شما دوست عزیز، طراحی اپلیکیشن توسط تیم کیان تجارت شامل چندین مرحله است که مشتری از ابتدا تا انتهای کار در جریان تمامی مراحل قرار می گیرد. قیمت اپلیکیشن بستگی به خواسته و نیازهای مشتری دارد برای همین بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را به طور کانل راهنمایی کنند. 

question circle

سلام، ممنون برای مطالب مفید، من در حال حاضر در یک شرکت خدماتی مشغول به کار هستم و به این فکر افتادم که یک اپلیکیشن خدماتی داشته باشم و چون خودم در این کار مشغول هستم، ایده هایی برای این اپلیکیشن دارم و نیاز به مشورت در این زمینه دارم، چطور میتونم از شما کمک بگیرم؟

Generic placeholder image

سلام خدمت شما دوست عزیز، شرکت کیان تجارت از ایده های جدید استقبال و از آن حمایت می کند تا به مرحله موفقیت برسد.  برنامه نویسان و کارشناسان اپلیکیشن تیم کیان تجارت با استفاده از جدیدترین متدهای روز، اپلیکیشن هایی را طراحی می کند که کاربر پسند باشد و کار با آن راحت باشد.

question circle

برای ساخت یک اپلیکیشن خدمات تعمیرات چقدر هزینه بر می دارد؟

Generic placeholder image

سلام خدمت شما دوست عزیز قیمت اپلیکیشن به امکانات و ماژول هایی که می خواهید در اپ داشته باشید بستگی دارد. پیشنهاد ما به شما این است که با شماره 09124243876 یا 02188230063 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

درخواست طراحی اپلیکیشن

درخواست مشاوره طراحی اپلیکیشن