طراحی اپلیکیشن تاکسی

اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی که توسط تیم کیان تجارت طراحی شده است از جمله نرم افزارهای تاکسی اینترنتی است که آن را می توان روی سیستم عامل های اندروید یا ios نصب کرد. طراحی اپلیکیشن تاکسی به گونه ای صورت گرفته که در آن امکانات سایر اپلیکیشن های تاکسی یاب و امکانات دیگری فراهم شده است.

 

ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

یکی از استارت آپ های جدید که این روزها به علت سود بیشتر به آینده بهتر بسیاری از افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کارها برای خودشان هستند و کارآفرینان به آن توجه زیادی دارند ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی می باشد. طراحی اپلیکیشن های تاکسی به گونه ای است که در آن مشکلات آژانس های سنتی و تاکسی تلفنی دیگر وجود ندارد و از طریق تاکسی آنلاین خدمات بهتری به مسافران داده خواهد شد. همچنین با پیدا شدن تاکسی های اینترنتی آژانس ها و تاکسی های تلفنی نیز به فکر آنلاین کردن خود افتادند و از این طریق مشکلاتی که برای آنها وجود داشت را به خوبی توانستند حل کنند.

 

طراحی اپلیکیشن تاکسی

 

طراحی اپلیکیشن تاکسی

طراحی اپلیکیشن تاکسی به گونه ای صورت میگیرد که بتوان آن را روی سیستم عامل های اندروید ios و یا وب نصب کرد و یا از طریق وب از خدمات آن استفاده نمود. طراحی اپلیکیشن تاکسی به گونه ای است که همه فرآیند ها در سیستم مرکزی آن قابل مشاهده بوده و می توان آنها را ویرایش کرد. پاسخ دهی سریع به درخواست ها، رابط کاربری زیبا و امنیت بالا از جمله ویژگی‌های مهم اپلیکیشن تاکسی می باشد. در این زمینه اقدامات زیادی پیاده سازی شده که از جمله آنها می‌توان به قطر تاکسی اشاره کرد که قابل سرویس دهی و اجرا شدن می باشد. احتمال دارد که شما دارای یک آژانس تلفنی تاکسی باشید و از این طریق قصد داشته باشد که کسب و کار خود را گسترش دهید. در طراحی اپلیکیشن تاکسی این امکان برای شما فراهم شده تا خدماتی را که می‌خواهید را به کمک اپلیکیشن درخواست تاکسی اینترنتی به مشتریان ارائه دهید. این اپلیکیشن در برخی از استان‌ها پیاده‌سازی شده و همه استان را پوشش دهی می کند.

 

طراحی اپلیکیشن تاکسی برای نسخه کاربران

طراحی اپلیکیشن تاکسی به گونه ای صورت می گیرد که در آن امکانات بسیار زیادی وجود دارد، از جمله امکانات این اپلیکیشن برای نسخه کاربران می توان به مواردی مانند درخواست سرویس، خدمات حمل و نقل شهری (شامل تاکسی وانت پیک اتوبوس و غیره؟ ثبت نام و ورود آسان، کیف پول و درگاه پرداخت انتخاب راحت مبدا و مقصد، انتخاب راننده زن یا مرد ( دارای صندوق حمل بار، صندلی کودک، حمل ویلچر، ثبت چند حساب کاربری( شخصی و شرکتی) اعمال کد تخفیف، برنامه ریزی شده جهت درخواست سرویس، درخواست سرویس برای دوستان و مشاهده آنلاین مکان خودرو و غیره را نام برد.

 

ساخت اپلیکیشن موبایل

 

وب سایت سرویس تاکسی آنلاین

اپلیکیشن تاکسی آنلاین دارای یک وبسایت رزرو تاکسی برای مشتریان بوده که در این وبسایت مشتریان می‌توانند درخواست سرویس مانند رزرو تاکسی، شارژ کیف پول، ردیابی زنده، انتخاب راننده و موارد دیگری را انجام دهند. همچنین از جمله امکانات نرم افزار موبایل رانندگان تاکسی آنلاین می توان به مواردی مانند پیگیری درآمد، قابلیت پذیرش سرویس، ورود به حساب بانکی جهت واریز وجه، پذیرش درخواست رزرو و غیره را نام برد. لازم است رانندگان پیش از ورود به سیستم توسط مدیر تایید شده تا بتوانند به امکانات و قابلیت های این سیستم دسترسی داشته باشند.

 

سرویس ویژه سازمانی، هتلی و ارگانی در اپلیکیشن تاکسی

از جمله امکانات خوبی که در طراحی اپلیکیشن تاکسی مورد نظر قرار گرفته سرویس ویژه سازمانی، هتلی و ارگانی می باشد. سرویس برای سازمان‌ها و هتل ها است که قصد دارند با مشتریان و پرستاران خود سرویس‌های رزرو تاکسی را ارائه نمایند. برای این گونه سرویس ها مدیر سیستم قادر است که برای مهمانان و پرسنل خود یک حساب کاربری به وجود آورد و در نهایت هزینه ها را به گونه ای که روی صورت حساب نهایی لحاظ شود، اخذ نماید.

 

نحوه ساخت اپلیکیشن تاکسی

 

امنیت در اپلیکیشن تاکسی

طراحی اپلیکیشن تاکسی به گونه ای صورت می گیرد که این برنامه بتواند به ساده ترین شکل طراحی شده تا برای کار کاربران مختلفی که هیچ تجربه و آموزشی در این زمینه ندارند، استفاده از یک سیستم آسان باشد. همچنین در این سیستم کلیه خدمات سرویس دهی در سیستم مرکزی قابل مشاهده شدن می باشد و از این رو پیگیری و ردیابی و همه عملکردها را می‌توان مورد بررسی قرار داد. بنابراین این سیستم از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین کاملا امن و مطمئن صورت گرفته و اطلاعات رانندگان و کاربران را به خوبی محافظت می کند. یکی از ویژگی‌های خوب این سیستم در این زمینه قابلیت پنهان کردن شماره مشتری و خدمات دهندگان می باشد. به گونه‌ای که از طریق این سیستم کاربران این امکان را دارند که با رانندگان تماس صوتی و تصویری برقرار کرده و یا بالعکس آن صورت گیرد و بدین گونه شماره آنها پنهان خواهد بود. این ویژگی را با کمک قابلیت های اپراتور های تلفن همراه و به صورت اینترنتی می توان خیلی راحت پیاده سازی کرد.

 

بررسی چند ویژگی در طراحی اپلیکیشن تاکسی

1- مدیریت نحوه محاسبه هزینه سفر

بر اساس شهر، منطقه، ترافیک، کیلومتر و نوع خدمات باکمک پرتال مدیریت می توان کرایه قیمت تاکسی را محاسبه و ویرایش کرد. همچنین در این مورد برای ساعات مختلف در شبانه روز می توان برای درصد کاهش و افزایش کرایه اقدام کرد. این نرم افزار مجهز به سیستم حرفه ای تخفیف به صورت درصد و یا عدد ثابت بوده که می‌توان از طریق آن همه کدهای تخفیف دارای تاریخ انقضا و که به مبدا و مقصد خاصی محدود هستند را لحاظ کرد.

 

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

2- سرعت اپلیکیشن تاکسی

از جمله فاکتورهای بسیار مهم برای موفقیت در هر تجارتی که به صورت اینترنتی انجام می‌شود، سرعت برنامه و اپلیکیشن مورد استفاده می باشد. در صورتی که اپلیکیشن مورد نظر دارای سرعت کافی نباشد، موجب خستگی و ناراحتی کاربران از این نرم افزار شده و بنابراین خدمات خود را نمی تواند به خوبی ارائه دهد. در اپلیکیشن تاکسی ساخته شده توسط تیم کیان تجارت به پارامتر سرعت توجه ویژه شده است و مشتریان با استفاده اپلیکیشن بدون معطلی می‌توانند درخواست تاکسی اینترنتی را ارائه دهند.

3- اجرای ظاهری کاربر پسند در طراحی اپلیکیشن تاکسی

از دیگر ویژگی های خوبی که تیم ایران تجارت در طراحی اپلیکیشن تاکسی به آن پرداخته است می توان به اجرای ظاهر کاربر پسند اشاره کرد که در ساخت برنامه و اپلیکیشن به خوبی قابل مشاهده می باشد. این تیم برای موفقیت خود به ویژگی کاربر پسند توجه زیادی کرده است به گونه‌ای که مشتری از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن دچار خستگی شده و می تواند به خوبی با آن ارتباط برقرار کند. این تیم با رعایت بهترین اصول ui و ux محیطی بسیار زیبا برای تولید اپلیکیشن تاکسی فراهم کرده است.

4- سیستم دسترسی چند سطحی

یکی دیگر از ویژگی های این اپلیکیشن سیستم دسترسی چند سطحی است. با استفاده از این اپلیکیشن می توان انواع نقش های سازمانی برای استفاده از پورتال مدیریت را به کار برد. همچنین با استفاده از آن می توان همه نمودار سازمانی و دسترسی هایی که به ان مربوط است را ایجاد کرده یا آن را ویرایش نمود.

5- مدیریت اتصال به نقشه گوگل

این اپلیکیشن با استفاده از پورتال مدیریت امکان مدیریت اتصال به نقشه گوگل را داشته و بنابراین بدون هیچ نگرانی می توان در زمان تحریم ها و یا محدودیت های اکانت های گوگل به راحتی از آن استفاده کرد.

6- سیستم نمایندگی برای شهر های مختلف

از طریق این سیستم می توان قابلیت تعریف نمایندگی های جدید با اختیار تمام برای محدوده محل فعالیت آن نمایندگی را اعمال کرد و با کمک آن شما فقط به لیست رانندگان و سفر ها و .... محل فعالیت خود می توانید دسترسی داشته باشید.

 

طراحی اپلیکیشن توسط تیم کیان

ساخت و طراحی اپلیکیشن تاکسی توسط تیم کیان تجارت

شرکت کیان تجارت در نمونه کارهای موفقی در طراحی اپلیکیشن موبایل از جمله اپلیکیشن تاکسی دارد. اپلیکیشن تاکسی دارای خدمات شهری است که برخی از این خدمات دارای قابلیت خاص و منحصر به فرد هستند. اپلیکیشن تاکسی به گونه‌ای پیاده‌سازی شده که به عنوان بزرگترین سرویس تاکسی آنلاین می تواند کار کند. پیاده سازی این اپلیکیشن توسط تیم کیان تجارت صورت گرفته و این تیم دارای سابقه بسیار خوب در زمینه تولید اپلیکیشن می باشد. از جمله کارهای موفقی که توسط این تیم یاخته شده می توان اپلیکیشن هایی مانند اپلیکیشن آرمش و اپلیکیشن سیز اپ را نام برد. اپلیکیشن تاکسی که تیم کیان تجارت ساخته دارای نسخه اندروید و ios بوده و کاربران می توانند درخواست سرویس را از طریق اپلیکیشن، تماس تلفنی و یا وبسایت ارائه دهند. تیم کیان تجارت یکی از پیشگامان عرصه فناوری بوده و در زمینه طراحی و پیاده سازی زیرساخت های خدمات شهری و کسب و کار به تولید اپلیکیشن تاکسی اینترنتی می‌پردازد. این اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده که در آن آخرین متد های برنامه نویسی برای سیستم عامل های اندروید ios و به کار رفته است. اپلیکیشن تاکسی قابلیت‌های اپلیکیشن های دیگری مانند تپسی، اسنپ و ماکسیم را دارد و علاوه بر آن نیز دارای قابلیت های بیشتری است که از جمله آنها می توان ثبت درخواست از طریق سایت و تماس تلفنی را نام برد. همچنین این اپلیکیشن دارای قابلیت درخواست سرویس برای دیگران نیز است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09124243876 و یا 02188230063 تماس بگیرید.

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

سلام لطفا دمو و تعرفه آپ تاکسی

سلام و وقت بخیر
دوست عزیز برای اعلام قیمت نیاز به جزییات و اطلاعات می باشد. لطفا با شماره 02188230063 تماس بگیرید تا کارشناس اپلیکیشن تیم کیان تجارت تماس بگیرید. نمونه کار طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی توسط تیم کیان تجارت رو هم می توانید اینجا مشاهده کنید. 

سلام من یک ایده دارم برای طراحی اپلیکیشن موبایل در زمینه سرویس مدرسه اینترنتی، می خواستم بدونم که می توانم در مورد ایده ای که دارم با کارشناسان شما مشورت کنم که ببینم اصلا این کار عملی می شه یا؟

سلام، سوال شما خیلی مبهم است. پیشنهاد ما به شما این است که یا با شماره های 02188230063 یا 09124243876 تماس بگیرید تا کارشناسان اپلیکیشن تیم کیان شما را راهنمایی کنند. اما لازم است که بدانید شرکت کیان تجارت در زمینه طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، اپلیکیشن آرمش را در کارنامه خود دارد. همچنین اپلیکیشن  سیز اپ و اپلیکیشن به زی نیز در زمنیه برای جمع آوری پسماندهای خشک می باشد که کاربر ب درخواست ماشین پسماندهای خود را به آنها تحویل می دهد. 

سلام، با توجه به اینکه اسنپ و تپ سی سهم بازار بزرگی رو دارن اگر من الان بخواهم یک اپلیکیشن مشابه اسنپ داشته باشم بنظر شما می توانم موفق باشم؟

سلام خدمت شما دوست عزیز، برای اینکه در دنیای تکنولوژی بتوانید موفق باشید باید از ایده های جدید استفاده کنید. شما زمانی می توانید با اسنپ و تپ سی رقابت کنید که از مزیت ها و امکانات جدید استفاده کنید. اگر هم در زمنیه طراحی اپ و رقابت با رقبای بزرگ اطلاعاتی ندارید می توانید با شماره 02188230063 یا 09124243876 تماس بگیرید.

درخواست طراحی موبایل اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار
طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار
طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار
مشاهده
طراحی اپلیکیشن املاک
طراحی اپلیکیشن املاک
طراحی اپلیکیشن املاک
مشاهده
مشاهده همه