طراحی اپلیکیشن املاک

از بین اپلیکیشن های موبایل اپلیکیشن املاک طرفداران بسیاری دارد و بسیاری از کسب و کارهای فعال در زمینه املاک تمایل به طراحی اپلیکیشن موبایل در زمینه املاک دارند. طراحی اپلیکیشن املاک یک عملیات تخصصی است که نیازمند دقت فراوانی می باشد. بدون شک داشتن یک اپلیکیشن املاک می تواند برای املاکی ها مزیت های بسیار زیادی را داشته باشد و باعث شود که آنها در رقابت با سایر رقبای خود پیروز شوند. ما در این مطلب قصد داریم نکاتی بسیار مهم را درباره طراحی اپلیکیشن املاک در اختیار شما قرار دهیم و شما را بیشتر با این موضوع آشنا کنیم. بنابراین اگر شما هم علاقه مند به طراحی اپلیکیشن املاک هستید به شما توصیه می کنیم حتما ما را در این مطلب همراهی کنید.

 

چرا باید در طراحی اپلیکیشن املاک دقت کنیم؟

معمولا هر ساله افراد زیادی به دنبال خرید و یا اجاره ملک هستند و همین موضوع نیز باعث می شود تا املاکی ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشند. امروزه بسیاری از املاکی ها اقدام به ساخت اپلیکیشن مخصوص خود می کنند تا بتوانند به این ترتیب خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه دهند و کار مشتریان برای پیدا کردن یک منزل مناسب را راحت تر کنند. یک اپلیکیشن املاک باید دارای ویژگی های بسیار زیادی باشد و خدمات مختلفی را به کاربران ارائه دهد تا بتواند رضایت کاربران و مشتریان املاک را به خود جلب کند. امروزه طراحی اپلیکیشن املاک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که در این طراحی شما باید به موارد مختلفی دقت داشته باشید. کار کردن راحت تر با اپلیکیشن می تواند خدمات بهتری را به کاربران ارائه دهد و در نتیجه به میزان بسیار زیادی در زمان آنها صرفه جویی کند. به همین علت است که ما به شما توصیه می کنیم اگر قصد طراحی اپلیکیشن های املاک را دارید حتما توجه ویژه ای به نحوه طراحی آن داشته باشید.

 

طراحی اپلیکیشن املاک

 

قابلیت مکان یابی اپلیکیشن املاک

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در اپلیکیشن های املاک مورد بحث قرار می گیرد قابلیت های مکان یابی آن می باشد. طراحی اپلیکیشن شما باید به صورتی باشد که کاربر به راحتی بتواند موقعیت ساختمان های مد نظر املاک را پیدا کرده و مشکلی در پیدا کردن آدرس نداشته باشد. بهترین کاری که شما در طراحی اپلیکیشن املاک می توانید انجام دهید این است که به صورت مستقیم از لوکیشن گوشی کاربر استفاده کنید تا موقعیت مکانی کاربر را پیدا کردن و سپس با طراحی یک نقشه مناسب شهری در اپلیکیشن خود موقعیت کاربر، موقعیت مکان مورد نظر و همینطور مسیرهای دسترسی را به کاربران نمایش دهید. امروزه این موضوع می تواند تاثیر بسیار زیادی در رضایت کاربران اپلیکیشن های املاک داشته باشد و دسترسی آنها به منازل پیشنهادی توسط املاک را راحت تر کند.

 

نمایش مناسب و زیبای تصاویر ساختمان ها به کاربران

یکی دیگر از قابلیت هایی که در طراحی اپلیکیشن املاک باید به آن دقت کنید این است که حتما سعی کنید ساختار مناسبی را برای نمایش داده تصاویر مربوط به ساختمان ها تعیین کنید. امروزه اپلیکیشن های املاک بسیار زیادی وجود دارند که کاربران می توانند از آنها استفاده کنند. با این وجود باید دقت داشته باشید که بسیاری از این اپلیکیشن ها تصاویر ساختمان ها را به شکل مناسبی به کاربران ارائه نمی دهند. در صورتی که شما بتوانید اپلیکیشن املاک خود را به شکلی طراحی کنید که کاربران بتوانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی از تمامی زاویه های مورد نیاز ساختمان ها را بررسی کنند می توانید توجه تعداد زیادی از کاربران را به خوبی جلب کنید. استفاده از تصاویر سه بعدی می تواند یکی از بهترین راهکارها برای این کار باشد که در صورت امکان می توانید از این تصاویر نیز استفاده کنید.

 

انواع اپلیکیشن املاک

 

انواع طراحی اپلیکیشن املاک

امروزه طراحی اپلیکیشن املاک به شکل های مختلفی انجام می شود که در صورت نیاز می توانید از هر یک از این فرم ها برای اپلیکیشن املاک خود استفاده کنید. دسته اول از اپلیکیشن های املاک اپلیکیشن های آماده ای هستند که دارای فرم و شکل یکسانی می باشند و شما می توانید با اطلاعات خود را درون آنها قرار داده و آن را در اختیار کاربران خود قرار دهید. طراحی این اپلیکیشن های املاک معمولا بسیار ساده است و از امکانات ابتدایی مورد نیاز یک اپلیکیشن املاک نیز برخوردار است. یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود تا افراد زیادی علاقه مند به استفاده از این اپلیکیشن ها باشند هزینه مناسب آنها است. اپلیکیشن شخصی سازی شده املاک دسته دیگری از اپلیکیشن ها هستند که طراحی آنها را خودتان انجام می دهید و می توانید امکانات متعددی را درون آنها قرار دهید تا کاربران شرایط بهتری را برای کار کردن با این اپلیکیشن داشته باشند. قیمت طراحی اپلیکیشن املاک شخصی سازی شده بیشتر است و به همین دلیل شما مجبور به پرداخت هزینه بیشتری برای طراحی و ساخت این اپلیکیشن ها هستید.

 

قابلیت جستجو در طراحی اپلیکیشن املاک

یک اپلیکیشن املاک باید دارای قابلیت های متعددی باشد تا بتواند نیازهای کاربران را به خوبی رفع کند. یکی از مهمترین این قابلیت ها قابلیت جستجو است. زمانی که کاربران به اپلیکیشن مراجعه می کنند معمولا نیاز پیدا می کنند که براساس فاکتورهای مختلف به دنبال ساختمان مد نظر خود بگردند. این موضوع باعث می شود تا به میزان زیادی به یک قابلیت جستجوی پیشرفته نیاز داشته باشند. بنابراین شما می توانید با یک طراحی زیبا و همینطور کارآمد برای این ویژگی به میزان بسیار زیادی در جلب رضایت کاربران موفق شوید. نکته ای که در این جا باید به آن دقت داشته باشید این است که فیلد مربوط به جستجو باید براساس نیازهای مختلف کاربران اقدام به جستجو کند که از جمله این نیازها می توان به قیمت ساختمان، ابعاد ساختمان، امکانات مختلف، محلی که ساختمان در آن واقع است و ... اشاره کرد.

 

ویژگی های اپلیکیشن موبایل

 

ثبت نام کاربران در اپلیکیشن

در صورتی که شما هم جز افرادی هستید که علاقه مند به طراحی اپلیکیشن املاک هستید حتما باید توجه داشته باشید که قابلیتی را برای کاربران خود قرار دهید که بتوانند به راحتی در اپلیکیشن شما ثبت نام کرده و اقدام به دریافت اشتراک کنند. شما می توانید به راحتی نیازهای کاربران را در پایگاه داده خود ذخیره کنید و متناسب با نیازهای آنها گزینه های متعددی را به آنها پیشنهاد دهید. امروزه قابلیت دریافت اشتراک یکی از مهمترین ویژگی های اپلیکیشن های املاک به شمار می آید که شما هم باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید. طراحی و زیبا و همینطور کارآمد این بخش می تواند نظر کاربران شما را به خود جلب کند. کاربرانی که در اپلیکیشن شما ثبت نام می کنند می توانند به راحتی مشخصات خود را وارد کنند و با این کار از امکانات پیشرفته و شخصی سازی شده متناسب با نیاز آنها که اپلیکیشن به آنها ارائه می دهد به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

 

ثبت نام کاربران در اپلیکیشن املاک

 

سایر ویژگی هایی که در طراحی اپلیکیشن املاک باید به آنها دقت کنید

داشتن UI و UX زیبا و کاربر پسند یکی از مهمترین ویژگی هایی است که در طراحی اپلیکیشن املاک باید به آن دقت کنید. سعی کنید ظاهری که برای اپلیکیشن املاک طراحی می کنید متناسب با موضوع املاک باشد و به هیچ وجه این اپلیکیشن ها را با ظاهر اپلیکیشن های عمومی طراحی نکنید. در صورتی که قصد دارید برای اپلیکیشن املاک خود یک وب سایت را نیز طراحی کنید حتما سعی کنید ظاهر وب سایت و اپلیکیشن همگام سازی شده باشند. درون اپلیکیشن امکاناتی را قرار دهید تا تمامی اطلاعات مربوط به املاک را بتوان به صورت کامل به کاربران نمایش داد. یکی از مهمترین ویژگی های یک اپلیکیشن املاک این است که سعی کنید بخشی را به آن اضافه کنید که اخبار و اطلاعیه های مربوط به املاک را نیز بتوانید درون آن قرار دهید. در صورت علاقه می توانید بخش های مربوط به نظرسنجی را نیز به اپلیکیشن خود اضافه کنید.

 

ساخت اپلیکیشن املاک

 

طراحی اپلیکیشن های املاک توسط شرکت کیان تجارت

شرکت کیان تجارت در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل، طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت فعالیت میکند. تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن املاک شرکت کیان تجارت یک تیم حرفه ای است که در زمینه طراحی اپلیکیشن های تجاری فعالیت دارد و در صورتی که قصد دارید یک اپلیکیشن شخصی سازی شده را با قیمتی مناسب طراحی کنید می توانید با مراجعه به وب سایت ما به راحتی اقدام به ثبت سفارش خود کنید. تیم حرفه ای ما دارای نمونه کارهای زیادی در زمینه طراحی اپلیکیشن های تجاری و به ویژه طراحی اپلیکیشن املاک دارد که همین موضوع نیز باعث شده است تا بسیاری از املاکی ها سفارش طراحی اپلیکیشن املاک خود را در وب سایت ما به ثبت برسانند. شما با مراجعه به وب سایت ما می توانید به راحتی نمونه کارهای متعدد تیم برنامه نویسی ما را مشاهده کنید. علاوه بر این توجه داشته باشید که تمامی اپلیکیشن های و سفارشات به صورت شخصی سازی شده طراحی می شوند و بنابراین شما می توانید خیلی راحت امکانات مد نظر خود را نیز به اپلیکیشن اضافه کنید. قیمت طراحی اپلیکیشن املاک توسط شرکت ما بسیار مناسب تر از شرکت های فعال در این زمینه است. 

تیم کیان تجارت در زمینه املاک نمونه کار موفقی در کارنامه خود دارد. اپلیکیشن پلاک من علاوه بر داشتن رابط کاربری ساده و گرافیک جذاب به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ملک مورد خود را در هر منطقه به راحتی پیدا کنید و یا اگر ملکی برای فروش یا اجاره داشته باشید به راحتی مشتری خود رابیابید. همچنین برای مشاهده سایر نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن موبایل که توسط متخصصان تیم کیان تجارت طراحی شده است اینجا کلیک کنید. همچنین برای اطلاع از نحوه طراحی و ساخت اپلیکیشن و همکاری با تیم کیان با شماره تلفن های 88230063 و یا 88230063 تماس بگیرید.

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

با سلام خانم هستم ۴۳ ساله کارشناس ارشد ادبیات ۳ سال هست مشاور املاک هستم من به دنبال طراحی یک اپلیکیشن در زمینه املاک زمین و مستغلات هستم نیاز به طراح دارم و هزینه ها رو هم نمیدونم چقدر باید هزینه کنم برای داشتن انحصارو مالکیت یک اپلیکیشن خوب که بازار املاک رو در بربگیره یه چیزی مثل دیوار ولی فقط در زمینه ملک ولی خوب به جهاتی متنوع بودن خدماتش میتونه برای بدست گزفتن بازار خیلی هم خوب باشه یعنی بحز املاک فروش همه چیز...

سلام خدمت شما دوست عزیز، هزینه اپلیکیشن بستگی به امکاناتی دارد که می خواهید در اپلیکیشن داشته باشید. پیشنهاد ما به شما این است که با شماره 09124243876 تماس بگیرید تا کارشناس اپلیکیشن تیم کیان شما را راهنمایی کند. همچنین تیم ما یک اپلیکیشن موفق در زمینه املاک به نام پلاک من طراحی کرده است که برای مشاهده آن می توانید اینجا کلیلک کنید. 

سلام من یک سوال داشتم از خدمتتون، من ساکن شمال کشور هستم و در نظر دارم برای خرید و فروش و رهن و اجاره منزل در شمال کشور اپلیکیشن و سایت داشته باشم اما اطلاعاتی در این زمینه ندارم، نیاز به راهنمایی توسط متخصصان اپلیکیشن دارم. چطور می تونم با کارشناسان شما ارتباط برقرار کنم؟

سلام خدمت شما دوست عزیز، طراحی اپلیکیشن املاک طرفداران زیادی پیدا کرده است. برای همین برای رقابت در این حوزه باید از ایده های جدید در اپلیکیشن استفاده کنید. پیشنهاد تیم کیان به شما این است که با کارشناس اپلیکیشن تیم ما مشورت و راهنمایی بگیرید. برای برقراری ارتباط با کارشناس تیم کیان با شماره 09124243876 تماس بگیرید. تیم کیان در زمینه املاک اپلیکیشن پلاک را دارد که برای مشاهده آن می توانید اینجا کلیک کنید. 

سلام من یه ایده برای توسعه یک اپلیکیشن پلتفرم چندوجهی دارم. شرکت شما میتونه در برآورد اولیه هزینه اپلیکیشن و زیرساختهای سخت افزاریش بهم مشاوره و در صورت نیاز چنین اپلیکیشنی تولید کنه؟

سلام خدمت شما دوست عزیز باید با کارشناس اپلکیشن ما صحبت کنید. لطفا با شماره 09124243876 تماس بگیرید. یا شماره خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود.

سلام، من نمونه کارهای اپلیکیشن شما رو دیدم و حالا برای حوزه املاک یه ایده دارم که نمیتونم اینجا مطرحش کنم چطور میشه با کارشناستون در اینباره صحبت کنم؟

سلام خدمت شما دوست عزیز، شما می توانید با شماره 02188230063 یا 09124243876 تماس بگیرید تا در مورد نحوه پیاده سازی ایده در قالب اپلیکیشن شما را راهنمایی کنند. 

سلام، با توجه به گسترش استفاده مردم از اپلیکیشن، مجموعه ما قصد دارد که اپلیکیشنی در حوزه املاک داشته باشد تا افراد بتوانند فایل های موجود برای خرید و فروش و رهن را داشته باشد. برای طراحی چنین اپلیکیشنی به چه چیزهایی نیاز است؟ ما چه اقداماتی باید در این زمینه انجام دهیم؟

با سلام خدمت شما، طراحی اپلیکیشن در مجموعه کیان شامل مراحل مختلفی است. ابتدا طی جلساتی با حضور شما و کارشناسان ما آنچه نیاز دارید در اپلیکیشن داشته باشید مشخص می شود. سپس طرح گرافیکی آن طراحی و در صورت تایید شما به مرحله برنامه نویسی می رسد. همچنین پشتیبانی تا یکسال رایگان می باشد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188230063 یا 09124243876تماس بگیرید.

درخواست طراحی موبایل اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار
طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار
طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار
مشاهده
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
مشاهده
مشاهده همه