مشاوره رایگان تبلیغات گوگل

 

 

 

مشاوره رایگان تبلیغات گوگل

 

 

برای شما  تو هر بازه زمانی که بخواید گزارش کامل از تبلیغات ارسال میشه، هر زمانی که بخواید هر تغییری که صلاح دید شما باشه تو تبلیغاتتون اعمال میشه، در طول روز میتونید کاملا با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ساعات نمایش تبلیغات بنا به خواست شما تعیین میشه و به طور کلی با انجام تبلیغات گوگل شما توسط شرکت کیان تجارت شما مشتری شرکت کیان تجارت نمی شوید بلکه دوست و همکار شرکت کیان تجرات در زمینه گوگل ادودرز می شوید .

اگه شما هم احتیاج به مشاوره در این زمینه دارید یا حتی سوالی در مورد تبلیغات گوگل براتون پیش اومده میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تا اینجا چطور بود ؟

نتایج نظرسنجی ( ۴ ) ۳ / ۵

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

comments

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

درود بر شما سپاس از پاسخی که مرهمت فرمودید حداقل هزینه برای طراحی سایت که ساده هم باشه و درگاه الکترونیکی هم داشته باشه چقدر هست و آیا توسط گروه شما طراحی و اجرا میشه؟

سلام بله انجام میشه هزینه ها بستگی به سایت شما و اینکه پنل اختصاصی میخواهید یا آماده و سختی کلمات کلیدی داره. برای گرفتن مشاوره از کارشناسان ما با شماره تلفن های  88230063-021 یا 88230063-021 تماس بگیرید.

درود بر شما من در حال راه اندازی کارگاهی برای تولید جوجه کباب در بسته بندی های متنوع هستم و هدفم این هست... این کارگاه دیده بشه و در غرب تهران فروش تعدادی و رزرو شده باشیم شما برای معرفی و نشان دادن من چه پیشنهادی دارید و به چه شکل و با چه هزینه ای تبلیغات انجام میشه

سلام، شما در قدم اول باید یک وب سایت در زمینه کسب و کارتون راه اندازی کنید و تو وب سایتتون توضیحات در مورد محصولتون و نحوه ارائه خدماتتون بدید، بعد از اون میتونیم با ستفاده از تبلیغات گوگل وب سایت و خدماتتون رو به مشتری هاتون نمایش بدیم و مشتری ها رو به سمت کسب و کار شما هدایت کنیم تا فروش محصولاتتون بالا بره، هزینه تبلیغات گوگل هم دست خودتونه میتونید از روزی هزار تومن تا روزی Nمیلیون واسه تبلیغاتتون هزینه کنید که البته هرچی بیشتر هزینه کنید، وب سایتتون بیشتر دیده میشه، کاربرها و مشتری های بیشتری وارد وب سایتتون میشن و مسلما فروش و سود بیشتری هم خواهید داشت.

درخواست تبلیغات گوگل
سوالات متداول در تبلیغات گوگل
سوالات متداول در تبلیغات گوگل
سوالات متداول در تبلیغات گوگل
مشاهده
چرا مشتریان ما کیان را برای تبلیغات گوگل انتخاب کرده اند
چرا مشتریان ما کیان را برای تبلیغات گوگل انتخاب کرده اند
چرا مشتریان ما کیان را برای تبلیغات گوگل انتخاب کرده اند
مشاهده
مشاهده همه