روند طراحی اپلیکیشن موبایل در تیم کیان

این روزها دسترسی به اینترنت از طریق موبایل خیلی بیشتر از دستگاه های دیگه مثل کامپیوتر و لپ تاب هست به همین دلیل اپلیکیشن ها جایگاه ویژه ای در دنیای فن آوری اطلاعات پیدا کردن و افرادی بودن که با تبدیل کردن ایده هاشون به یه اپلیکیشن هم تونستند باعث آسونتر کردن کارها بشن و هم از این طریق درآمدی کسب کنند و برای خودشون برندی بسازن. با توجه به اینکه قشر بالایی از مردم از گوشی های هوشمند استفاده میکنن تمایل به استفاده از اپلیکیشن ها هم برای سرگرمی و هم برای رفع نیاز هر روز بیشتر میشه.
شرکت کیان تجارت تمرکز ویژه ای روی طراحی اپلیکیشن داره و تیم مهندسین ما با استفاده از بهترین متد ها و زبان های برنامه نویسی روز دنیا ایده های شمارو پیاده سازی میکنه.

 

طراحی اپلیکیشن موبایل

 

روند طراحی اپلیکیشن موبایل در تیم کیان

مرحله اول: شناسایی نیازمندی مشتری

در این مرحله نیازهای مشتری و طرح و ایده مورد نظر به صورت کامل بررسی میشه، و مستندات مربوط به نیازها و طرح به صورت کامل مشخص و در طراحی اپلیکیشن موبایل اجرا می شود. 

 

مرحله دوم: طراحی ui و ux

بعد از شناخت نیازمندی ها ui و ux مربوط به کار به صورت کامل طراحی و تولید میشه (اگر در مورد ui و ux سوال دارید از مقاله همه چیز را درباره UX بدانیم کمک بگیرید) برای اینکار ابتدا طرح ها به صورت دستی طراحی میشه و بعد از طریق نرم افزارهای طراحی مثل  Adobe XD طرح نهایی میشه و شما قبل از اینکه بخواهید اپلیکیشن خود رو دریافت کنید نمونه کامل پیاده سازی شده رو می بینید و می تونید تمام تغییرات مورد نظر رو بدون هیچگونه هزینه ای انجام بدید.

 

 مرحله سوم : پیاده سازی

بعد از تایید طرح XD توسط کارفرمای محترم، مرحله پیاده سازی شروع میشه و بعد از اتمام پیاده سازی طرح با نمونه اولیه مقایسه و در صورت هرگونه مغایرت با نمونه اولیه رفع ایراد میشه. 

 

مرحله چهارم : بارگزاری در گوگل پلی و اپ استور

بعد از رفع ایرادات نسخه بتا، با تایید کارفرما، اپلیکیشن طراحی شده  در گوگل پلی و اپ استور بارگزاری می شود.

 

 

طراحی و ساخت اپلیکیشن در شرکت کیان تجارت

 

 

ویژگی اپلیکیشن هایی که توسط تیم برنامه نویسی کیان تجارت طراحی می شود

یک: ui یا به عبارتی بخشی که توسط کاربر مشاهده میشه کاملا مطابق با سلیقه شما طراحی می شه و قدم به قدم با شما جلو میریم تا شما طرح نهایی رو تایید کنید. از مهمترین اهداف ما در تولید یک اپلیکیشن سادگی کار با اون هست به طوری که همه رده های سنی حتی افراد مسن تر هم بتونن به راحتی با اپلیکیشن کار کنن و دچار سردرگمی و دلزدگی نشن.

دو: اپلیکیشن هایی که ما میسازیم از لحاظ امنیت با استانداردهای روز دنیا کاملا مطابقت دارن.

سه: هسته اصلی اپلیکیشن هایی که توسط تیم برنامه نویسی کیان تجارت پیاده سازی می شه طوری نوشته میشه که قابل توسعه هستند یعنی اگر شما بعد از یه مدت خواستید ویژگی جدیدی به اپلیکیشن اضافه کنید یا به هر دلیلی میخواید فاز به فاز جلو برید و اپلیکیشنتون رو گسترده تر کنید مشکلی به وجود نمیاد.

شما میتونید برای پیاده سازی ایدتون با مجموعه کیان تجارت مشاوره داشته باشید.
ما ایده های شمارو به چالش میکشیم، برای بهینه شدن ایدتون راهکارهای مفید ارائه میدیم و انقدر چکش کاریش میکنیم تا مطمئن بشیم ایده شما جواب میده و بعد میریم سراغ پیاده سازی. شرکت کیان تجارت نمونه کارهای موفقی در زمینه طراحی انواع اپلیکیشن های موبایل دارد. برای مشاهده نمونه کارهای اپلیکیشن اینجا کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت مشاوره لطفا با شماره 02188230063 تماس بگیرید.

مقالات مرتبط