اینفوگرافیک برای طراحی سایت

اینفوگرافیک برای طراحی سایت

 inphografic

 

فرآیند طراحی اینفوگرافیک به زبان ساده

در اینکه اینفوگرافیک ها - یا ارائه های بلند بالا - یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی هستند هیچ شکی نیست. آن ها به اشخاص حقیقی و برند ها اجازه ارتباط برقرار کردن و ارائه مطالب و اطلاعات به صورت موثر تر از راه های قدیمی یا از طریق نوشته ها را می دهند. اینفوگرافیک ها یک گذرگاه برای ارتباط برقرار کردن در طراحی سایت هستند، در حقیقت بیشتر اطلاعات حساس که ما در معرض آن قرار داریم. به صورت خیلی سریع به وسیله مغز ما فیلتر می شوند، اینفوگرافیک ها ارتباط قوی با حس بصری ما دارند و در افزایش گیرایی بسیار تاثیر گذار هستند. زمانی که در یک محیط تمیز و قابل درک ساده ساخته شوند، تبدیل به یک گذرگاه بسیار خوب برای فرستادن ایده ها به بیننده های شما می شوند.

 

 

infographic

 

پنج قدم برای ساخت اینفوگرافیک به طور ساده

اینفوگرافیک یک ایده بزرگ است که می تواند ترسناک باشد و معمولا به نظر می رسد که شما باید ساعت ها مشغول ساخت یک اینفوگرافیک باشید.

قدم های زیر این عمل را ساده تر می کنند:

1- با دانسته های خود شروع کنید

 

 

 

infographic

 

 

یک اینفوگرافیک باید برای بینندگان مفهموم موضوع کاری یا همان ایده ما را نمایش دهد. ایده باید جدید یا جالب باشد و مخاطبین شما چندان از آن با خبر نباشند.

 

2- قبل از شروع طراحی ، قالب موضوع خود را مشخص کنید

اطلاعاتی که در فهم موضوع شما به مخاطبان مؤثر است را آماده کنید.

از یک طرح 3 بخشی استفاده کنید:

معرفی زمینه اطلاعات واینکه  موضوع در چه زمینه ای میباشد، یک پیام کلیدی که نشان دهنده فهم شما در زمینه اطلاعات یا موضوع باشد و یک نتیجه گیری یا تماس با ما Call – To –Action

 

 

infographic

 

 

3- موضوع خود را به روش های مختلف طراحی به تصویر بکشید

تصاویر باید به راحتی قابل درک و به اطلاعات شما مربوط باشند همچنین نباید طراحی شما شبیه یک قالب یا نقشه کسل کننده باشد اطلاعات شما می تواند به راه های مختلفی به تصویر کشیده شود پس برای به نمایش در آوردن ایده خود راه های مختلف را امتحان کنید تا یک راه جدید را پیدا کنید .

 inphographic

 

 

4- یک روش را برای شروع طراحی انتخاب کنید یا ایده های مختلفی که دارید را با هم ادغام کنید.

یک پیش نمایش کامل را همانطور که گفته شد بسیازید و تمام تصورات عکس ها و نوشته های مربوط را که در قالب کاری خود نوشته بودید به آن اضافه کنید . سپس با مشتریان یا همکار های خود طراحی را بررسی کنید تا آن را هر چه ساده تر و قابل فهم کنید . شما یک گزارش فشرده و مختصر با کمترین مقدار نوشته و منظم می خواهید.

 

 

infografic

 

 

5- آخرین قدم در این راه نهایی کردن طراحی شما است با استفاده از ثبت آن به عنوان یک اینفوگرافیک یا ایده شخصی و سپس تبدیل آن به فایل ها و عکس ها با فرمت های مختلف برای به اشتراک گذاری و تبلیغ

از یک تصویر JPG برای به نمایش در آوردن اینفوگرافیک خود استفاده کنید یا اینکه با یک فایل PDF آن را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید.

شما می توانید تصاویر را در سایز های مختلفی بسازید تا آن ها را در رسانه های دسته جمعی مثل اینستاگرام و تلگرام و.. یا وبلاگ ها به نمایش بگذارید.

 

 infographic

 

کارشناسان شرکت طراحی سایت کیان آمادگی خودرا برای ارائه راهکار و یا مشاوره در این زمینه اعلام میدارند.برای تماس با ما میتوانید به صفحه ارتباط با ما در سایت مراجعه نمایید.

تا اینجا چطور بود ؟

نتایج نظرسنجی ( ۲۱ ) ۴.۳ / ۵

مقالات مرتبط

comments

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید