امکان جدید site publisher در هاست های قدرت گرفته با سی پنل ایجاد شده است و قابلیتی است که امکان تولید تمپلیت سایت را برای افرادی که مهارت زیادی در طراحی و برنامه نویسی سایت ندارند ایجاد می نماید و کاربر به راحتی و با پرکردن اطلاعات اولیه یک قالب بروز را در قسمت فایل ها، تولید نموده و سپس اقدام به گسترش آن صفحات و تکمیل سایت خود می نماید.

کنترل پنل لینوکسی سی پنل یا به اختصارCP  بهترین، حرفه ای ترین و محبوب ترین کنترل پنل در دنیای میزبانی وب است. علاوه بر امکانات زیاد، رابط گرافیکی کاربر پسند و پشتیبانی پاسخگو  مهمترین دلایل شهرت این کنترل پنل آمریکایی است. بنابراین سی پنل بهترین کنترل پنل شناخته شده جهان می باشد.

 

برخی از ویژگی های مهم CP

- فایل منیجر جهت مدیریت فایل ها (آپلود، دانلود، ویراش)
- امکان ایجاد ساب دامنه  و پارک  دامنه
- امکان ایجاد و مدیریت دیتابیس (پایگاه داده)
- مدیریت اکانت ایمیل
- امکان مدیریت وضعیت پهنای باند مصرفی

و وجود امکان WHM که مختص نمایندگان فروش هاست است و در واقع تولید CP ها و تخصیص آنها به کاربران از طریق آن انجام میشود و دارای امکانات زیر می باشد:

- امکان حذف و ایجاد کاربر

- داشتن کلیه امکانات بخش کاربر

- امکان ارائه کنترل پنل بخش کاربر

- امکان ویرایش و دسته بندی کاربران

- امکان تغییر پسورد کاربران

- امکان مدیریت و دسته بندی فضاها

- امکان تغییر پکیج کاربر

 شما میتوانید با کلیک روی site publisher اطلاعات بیشتری را از مرجع اصلی آن کسب بفرمایید. برای درخواست طراحی انواع وب سایت حرفه ای و سفارشی و یا مشاوره رایگان بهینه سازی سایت با ما تماس بگیرید. متخصصان بخش طراحی سایت شرکت مهندسی کیان تجارت تمامی نیازهای تخصصی شما را در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

کارشناس فنی   09124243876

نویسنده مدیر | تاریخ به روز رسانی:1399/06/28 14:22:53 | دسته بندی: مقالات

سوالات خود را از ما بپرسید

درج سوال جدید