طراحی سایت  حرفه ای
06 04

طراحی سایت حرفه ای

چرا باید وب سایت حرفه ای داشته باشیم ؟

با توجه به افزایش مشغله های زندگی و نبود زمان برای مراجعه حضوری به فروشگاه ها و بررسی جزئیات محصولات، بدیهی است تمامی کسب و کارها به منظور معرفی بهتر محصولات، خدمات و ارائه آن ها، انجام امور بازاریابی و تبلیغات و در نهایت رونق کسب و کار و تجارت خود به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارند. وب سایتی که در اسرع وقت هرآنچه که مشتری می خواهد را به اطلاع او برساند. واضح است برای این کار نیاز به یک سایتی دارید که براساس کسب و کار شما سفارشی سازی شود و نیاز مشتری را شناسایی نماید. بنابراین اهمیت طراحی وب سایت حرفه ای و سفارشی و ضروری بودن وجود وب سایت برای یک کسب و کار کاملا واضح و آشکار است، نکته مهم این است که یک وب سایت حرفه ای دارای ویژگی های مهمی برای رونق کسب و کار شما و ارتباط مستمر با مشتریان می باشد.

طراحی سایت حرفه ای

برای شروع طراحی سایت حرفه ای، مجموعه کیان تجارت هر آنچه که شما به عنوان نیازمندی اعلام می فرمایید را دریافت و با توجه به این اطلاعات مشتریان شما را شناسایی و اطلاعاتی از بازار هدف را کسب می نماید و در نهایت اقدام به طراحی سایتی که مناسب سن، سلیقه و نیازمندی های مشتریان شما باشد، می نماید. در نهایت سایت باید از لحاظ فنی طوری باشد که مناسب و قابل قبول موتورهای جستجوگر مثل گوگل هم باشد و به شکل هنرمندانه ای متون و توضیحات مورد نیاز مشتری هم در آن قرار بگیرد. بدیهی است که یک وب سایت حرفه ای باید پس از تحویل به کارفرما بدون نیاز به طراحان سایت بتواند به روز بماند و تغییرات و سوال و جواب های مشتریان را در خود حفظ نموده و به طور کاربر پسندی ارائه نماید، در یک کلام بدون نیاز به طراحان سایت، زنده و به روز مانده و به فعالیت خود ادامه دهد. برای این منظور یک پنل مدیریتی بسیار قدرتمند و در عین حال ساده و کاربر پسند که کارفرما بتواند از طریق آن به راحتی محتواها و محصولات جدید را وارد نموده و از طریق آن با مشتریان و بازدید کنندگان ارتباط مستمر و نزدیک داشته باشد، تحویل شما داده می شود.

طراحی سایت حرفه ایی با در نظر گرفتن اصول گرافیکی زیبا و خلاقانه، تحلیل دقیق بازار و کسب و کار مشتری، بازاریابی اینترنتی، بهینه سازی رتبه سایت، امنیت بالای سایت، مقرون به صرفه بودن به لحاظ اقتصادی، کاربری آسان و با در نظر گرفتن زمان اندک در تحویل پروژه باید انجام پذیرد که نیازمند تخصص و تجربه بسیار در زمینه طراحی وب سایت حرفه ای می باشد.

لازم به ذکر است سرعت بارگذاری اطلاعات نیز باید در نظر گرفته شود و صفحات سنگین و کند تحویل مشتری نشود.

 طراحی سایت حرفه ای

موارد حائز اهمیت در طراحی سایت حرفه ایی چیست ؟

اصول گرافیکی : طراحی سایت بسیار زیبا گرافیکی و با استفاده از جدیدترین استانداردها و اصول گرافیکی UX و UI تخصص مهندسان شرکت کیان تجارت می باشد. پیاده سازی قالب ها بصورت ریسپانسیو و واکنش گرا در جهت مشاهده کامل سایت در تمامی دستگاه ها ، حتی تبلت و موبایل که منجر به حفظ بیننده در سایت و تلاش برای تبدیل شدن او به مشتری می شود.

کاربرد پذیری :  از مهم ترین اصولی که باید در  طراحی سایت حرفه ای رعایت شود اصل کاربرد پذیری سایت و  یا Usability  می باشد، این قابلیت بدین معناست که سایت باید به گونه ای طراحی شود تا کاربر به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن و با صرف کمترین کلیک و بدون اتلاف زمان و انرژی به هدف خود در سایت دست یابد. در کل باید سایت کاربرد داشته و هدف دار طراحی شده باشد.

سرعت سایت: سرعت load اطلاعات و صفحات سایت، هم از بعد راحتی استفاده کاربر و هم از منظر بهینه سازی سایت یا سئو سازی در طراحی حرفه ای بسیار مهم است. کاربرانی که از اینترنت  استفاده می نمایند، عموما زمان و حوصله زیادی ندارند تا منتظر نمایش سایت های با سرعت پایین باشند، لذا بایست گرافیک و اطلاعات و کدهای سایت به گونه ای بهینه و طراحی شوند تا اطلاعات و محتوا سایت در سریع ترین زمان ممکن در اختیار بازدیدکننده قرار گیرد. همچنین موتورهای جستجوگر از جمله گوگل، به سایت هایی با سرعت لود بالا امتیاز بیشتری داده و در هنگام جستجو توسط کاربران، سایت های سریع تر در رتبه های بالاتر گوگل قرار می گیرند.

امنیت سایت: از دیگر اصول و مهم ترین آن ها درطراحی سایت حرفه ای، امنیت آن وب سایت است. سایت حرفه ای سایتی است که تمامی استانداردهای امنیتی و نفوذناپذیری در آن رعایت شده باشد. البته واضح  است که در عالم وب هیچگاه نمیتوان امنیت را به صورت صد در صد تضمین نمود، اما با رعایت اصول و استانداردهای امنیتی، میتوان تا حد بسیار بسیار بالایی سایت را ایمن، نفوذ ناپذیر و قابل اطمینان پنداشت.

سئو (بهینه سازی رتبه سایت):  همانطور که واضح است، رتبه سایت در هنگام جستجوی کلمات کلیدی مشخص، یکی از مهم ترین مسائل پیرامون یک وب سایت مورد توجه است چرا که امروزه اکثر کاربران اینترنت از موتورهای جستجو برای یافتن محتوا و سایت های مورد نظر خود استفاده می کنند. تعداد زیاد این افراد و با در نظر گرفتن این مساله که بازدیدکنندگان سایت معمولا فقط به چند نتیجه اول موتور جستجو اهمیت می دهند، باعث می شود تا بهینه سازی رتبه سایت یا سئو اهمیت بسیار پیدا کند.

پشتیبانی فنی حرفه ای: یکی از مهمترین دغدغه های کارفرمایان پس از اتمام پروژه طراحی سایت بحث پشتیبانی فنی سایت است. چرا که پس از اتمام طراحی سایت، کارفرما و مدیر سایت معمولا نیاز به اعمال یک سری تغییرات گرافیکی ریز و درشت و همچنین اضافه نمودن قابلیت های جدید به سایت دارند. همچنین ممکن است بنا به هر دلیلی سایت دچار نواقص فنی گردد. لذا حضور مستمر طراح سایت و ارائه پشتیبانی فنی مطمئن، یکی از مهمترین اصول طراحی سایت حرفه ای می باشد.

طراحی سایت حرفه ایی توسط کیان تجارت

با توجه به پیاده سازی  و تنوع تولید تعداد زیادی سایت ‌با قابلیت ها و امکانات مختلف، تیم برنامه نویسان کیان تجارت در امر کمک رساندن به مشتریان در زمینه تحلیل نیازها و تبدیل ایده ها به واقعیت تجربیات مناسبی در این زمینه دارد.

حساسیت طراحان کیان تجارت در زمینه قالب سایت و طراحی گرافیکی شکیل  بسیار زیاد است، ضمن اینکه اصول معماری اطلاعات و جریان اطلاعات را در سایت رعایت می کنند، وب سایتی شیک را به لحاظ مباحث زیبایی شناختی طراحی می نمایند. 

راحتی کاربرد برای بازدیدکنندگان سایت (Usability) یکی از مواردی است که همواره مورد توجه ما قرار دارد.

مجموعه ما در مرحله تبدیل گرافیک به HTML، از روزآمدترین متدها استفاده می‌نماید تا سایت در تمامی مرورگرها و سیستم عامل ها به درستی قابل مشاهده باشد.

در تمام مراحل برنامه نویسی کلیه نکات فنی لازم جهت ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو (SEO) به خوبی رعایت می‌شود.

ما یک بخش مدیریت محتوا به صورت فارسی و کاملا ساده برای تمامی وب سایت ها آماده می‌نماییم تا ادمین سایت از طریق آن به راحتی محتوای سایت را مدیریت ‌نماید.

در مرحله برنامه نویسی تمامی نکات لازم جهت سبک و بهینه بودن کد و لود شدن سریع صفحات، Caching، بهینه سازی و نرمال سازی پایگاه داده‌ها، و همچنین مباحث مربوط به امنیت سایت و جلوگیری از نفوذ هکرها را به خوبی رعایت می‌نماییم.

شرکت کیان تجارت پس از تحویل سایت، همواره گارانتی و پشتیبانی از محصولات خود را مد نظر قرار دارد و از رفع نقص و ایجاد تغییرات جزئی تا اعمال تغییرات کلی در صورت لزوم و اضافه نمودن قابلیت و امکانات جدید را برای وب سایت های طراحی شده انجام می‌دهد. لذا با آسوده نمودن خاطر مشتریان از بابت بحث پشتیبانی فنی، سعی دارد کارفرمایان تمام تلاش خود را برای مدیریت محتوا و همچنین استفاده مناسب از قابلیت های سایت انجام دهند.

مشاوران شرکت در زمینه نحوه وارد نمودن و ویرایش اطلاعات سایت به نحوی که برای موتورهای جستجو مناسب تر باشد و باعث ارتقاء رتبه سایت در این موتورها شود، به مسئول محتوای سایت آموزش می‌دهند.

دراینجا میتوانید چند نمونه از سایت های طراحی شده توسط گروه برنامه نویسی کیان را مشاهده کنید.

نویسنده مدیر | تاریخ انتشار:1398/04/06 12:47:50 | دسته بندی: طراحی سایت

نظرات

بندری
بندری

سلام، یک سایتی که از کاربرا شماره و آدرس بگیره و ثبت نام کنه و اطلاعات رو برای مدیر سایت بفرسته حدود هزینش چقدره و آیا بعد ها میشه تغییرش داد؟

۱۳۹۷/۰۷/۱۵ | پاسخ
Leoric

سلام، اگر فقط کارش این باشه میشه با 700 تومان برای شما پیاده سازی شود.

حمیدی
حمیدی

سلام، یک سایت فروشگاهی هزینه ساختش چقدر میشه؟ و چقدر زمان میبره؟

۱۳۹۷/۰۶/۳۱ | پاسخ
Leoric

سلام، سایت های فروشگاهی از قیمت پایه 3.5 میلیون تومان شروع می شود به بالا و مدت زمان انجام آن 15 روز کاری می باشد.

رضا غلامی
رضا غلامی

درخواست ساخت وب سایت درجه یک و اگر انجام بدید برام ساخت اپ داشتم طوری که حتی از وب سایت نمایندگان هم که ساختید بهتر و عالی تر باشه سپاس فراوان

۱۳۹۷/۰۶/۱۱ | پاسخ
Leoric

سلام اماده انجام پروژه شما هستیم. لطفا با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید
88280946
88280947

مجتبی
مجتبی

سلام من یه سایت آموزشی دارم و میخوام ارتقاش بدم. هاستینگش از سرورای آفتاب هستش و ووردپرس روی اون نصبه ولی میخواستم قالب سایت عوض بشه و بهینه‌سازیش کنم. یه سایتی شبیه biomaze.ir ولی اطلاعاتم قرار نیست درون حجم باشه و فقط آزمون آنلاین میخوام برگزار کنم. خواستم ببینم شما میتونین کار تغییر قالب مطابق با اون چیزی که میخوام و بهینه سازیش رو برای گوگل که حتما تو موتورجستجوها نشون بده رو انجام بدین؟ و اینکه هزینه تقریبیش چقد در میاد؟

۱۳۹۷/۰۳/۰۵ | پاسخ
Leoric

سلام، بله قابل انجام هست و مبلغ هزینه با توجه به کلمات کلیدی شما متفاوت هست جهت اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

88280946

88280947

نوید
نوید

با سلام.من یه سایت بسیار بسیار بسیار حرفه ای با امنیت فوق العاده بالا میخوام.چون محتوای سایت نیاز به امنیت قوی و بالا دارد.سایتی میخوام برای خرید و فروش آنلاین انس و سکه و طلای آبشده.شبیه به سایت سکه ثامن.آیا قادر هستید همچین سایتی با قابلیت بروز شدن لحظه ای برای نمایش قیمت های آنلاین و انجام معاملات در هر لحظه ای از شبانه روز با باز و بسته شدن همزمان با بازار انس جهانی واسم طراحی کنید؟

۱۳۹۷/۰۱/۲۶ | پاسخ
Leoric

با سلام و احترام. بله با کارکرد و امنیت تضمینی و طبق نیاز شما

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید :

09128943815

09128943816

amirrasouli
amirrasouli

سلام.سایت فروشگاهی قوی می خوام تقریبا مثل دی جی کالا اما در یک کالای اختصاصی.چقدر؟

۱۳۹۷/۰۱/۱۵ | پاسخ
Leoric

سلام، در دو سطح 5 میلیون و 10 میلیون میلیون تومانی می توانید استفاده کنید، جهت مشاوره با دپارتمان فروش تماس بگیرید

88280946

88280947

محمد مهدی یعقوبی
محمد مهدی یعقوبی

با سلام شما تضمینی دارید که سایتی که شما طراحی کرده اید هک نشود؟

۱۳۹۷/۰۱/۱۱ | پاسخ
Leoric

سلام، صددر صد سایت رو برای هک نشدن تضمین می کنیم

رامبد
رامبد

سلام هزینه طراحی یک سایت شرکتی دو زبانه چه قد میباشد؟

۱۳۹۶/۰۹/۱۴ | پاسخ
Leoric

سلام، دو هزینه داریم  یکی 2 میلیون تومان در صورتیکه انجین ورد پرس باشه و یکی  5 میلیون با انجین اختصاصی، برای اطلاعات بیشتر میتونید با بخش فروش ما تماس بگیرین:

88280946    و    88280947    و    88230063

 

ایمان
ایمان

سلام، سایتی همانند سایتهای فری لنسری می خوام. لطفا در مورد هزینه و مدت زمان تحویل راهنمایی بفرمایید.

۱۳۹۶/۰۸/۰۹ | پاسخ
Leoric

کارشناسان به صورت تلفنی با شما هماهنگ کردند.

فراهاني
فراهاني

ربات ميخوام

۱۳۹۶/۰۵/۱۱ | پاسخ
Leoric

سلام لطفا با شماره  02188280946 تماس حاصل فرمایید

Arshia
Arshia

سلام من يه ربات ميخوام

۱۳۹۶/۰۵/۱۱ | پاسخ
Leoric

سلام لطفا با شماره ی 02188280946 تماس حاصل فرمایید.

احتشام
احتشام

سلام و خسته نباشید ... آیا در زمینه آموزشی هم فعالیت دارید؟

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ | پاسخ
Leoric

بله

گروه طراحی سایت کیان در زمینه آموزشی هم فعال است

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید - 09124243876

ارتباط با ما

حسن
حسن

آیا پرتالها هم نیاز به سئو دارند ، قیمت اونا چنده ؟

۱۳۹۴/۰۸/۱۴ | پاسخ
Leoric

در صورتی که بخواهند در صفحه اول گوگل ایندکس شود، نیاز دارد، و قیمت بستگی به تعداد کلمات کلیدی و حجم کار دارد

شهریار
شهریار

با سلام و خسته نباشید ، میشه در مورد پرتال portal توضیح بدین که چی هستش و آیا تفاوتی بین پرتال و سایت وجود داره یا نه ؟

۱۳۹۴/۰۸/۰۶ | پاسخ
Leoric

پرتال یا درگاه یک تعریف خاص منظوره، از وب سایت می باشد که معمولا برای وب سایت های سازمانی استفاده می گردد.

به این معنا که به وب سایت هایی که همزمان چندین وب سایت و خدمات متفاوت را در دل خود پشتیبانی می کند، تعبیر درگاه یا پرتال داده می شود.

راستگوی
راستگوی

سلام لطفا در مورد تفاوت خدمات ارائه شده در سایت حرفه ای و سایت ارزان توضیح دهید.تشکر

۱۳۹۴/۰۷/۲۵ | پاسخ
Leoric

در سایت حرفه ای  خدمات به صورت تضمینی ارائه می گردد و اصول کسب و کار آنلاین برای کسب و کار شما تجزیه تحلیل و راه اندازی می گردد این درحالیست که در سایت ارزان تنها بر اساس درخواست مشتری مشاوره و بهینه سازی صورت می گیرد. بنابراین در ظاهر یک سایت حرفه ای و گران قیمت با سایت ارزان قیمت شاید تفاوت زیادی نباشد تفاوت بیشتر در اصول تحلیلی برای یک کسب و کار حرفه ای است.

نظرات