طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

چرا باید وبسایت حرفه ای داشته باشیم ؟

باتوجه به افزایش مشغله های زندگی و نبود زمان برای مراجعه حضوری به فروشگاه ها و بررسی ریز و با جزئیات محصولات، بدیهی است تمامی کسب و کارها  به منظور معرفی بهتر محصولات و خدمات و ارائه آنها،  انجام امور بازاریابی و تبلیغات و در نهایت رونق کسب و کار و تجارت خود به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارند. وب سایتی که در اسرع وقت هرآنچه که مشتری می خواهد را به اطلاع او برساند. واضح است برای این کار نیاز به یک سایتی داریم که براساس کسب و کار ما سفارشی سازی شود و نیاز مشتری را شناسایی نماید. بنابراین اهمیت طراحی وب سایت حرفه ای و سفارشی و ضروری بودن وجود وبسایت برای یک کسب و کار کاملا واضح و آشکار است، نکته مهم این است که یک وب سایت حرفه ای دارای ویژگی های مهمی برای رونق کسب و کار شما و ارتباط مستمر با مشتریان می باشد.

طراحی سایت حرفه ای

برای شروع طراحی سایت حرفه ای، ما هر آنچه که شما به عنوان نیازمندی اعلام میدارید را دریافت و با توجه به این اطلاعات مشتریان شما را شناسایی و اطلاعاتی از بازار هدف را کسب می نماییم و در نهایت اقدام به طراحی سایتی که مناسب سن و سلیقه و نیازمندی های مشتریان شما باشد، می نماییم. در نهایت سایت باید از لحاظ فنی طوری دیده شود که مناسب و قابل قبول موتورهای جستجوگر مثل گوگل هم باشد و به شکل هنرمندانه ای متون و توضیحات مورد نیاز مشتری هم در آن قرار بگیرد. بدیهی است که یک وب سایت حرفه ای باید پس از تحویل به کارفرما بدون نیاز به طراحان سایت بتواند بروز بماند و تغییرات و سوال و جواب های مشتریان را در خود حفظ نموده و به شکل کاربر پسندی، ارائه نماید، در یک کلام بدون نیاز به طراحان سایت، زنده و بروز مانده و به فعالیت خود ادامه دهد. برای این منظور چاره ای نیست جز تحویل یک پنل مدیریتی بسیار قدرتمند و در عین حال ساده و کاربر پسند که کارفرما بتواند از طریق آن به راحتی محتواها و محصولات جدید را وارد نموده و از طریق آن با مشتریان و بازدید کنندگان ارتباط مستمر و نزدیک داشته باشد.

طراحی سایت حرفه ایی با در نظر گرفتن اصول گرافیکی شکیل و خلاقانه، تحلیل دقیق بازار و کسب و کار مشتری ، بازاریابی اینترنتی ، بهینه سازی رتبه سایت ، امنیت بالای سایت ، مقرون بصرفه بودن به لحاظ اقتصادی، کاربری آسان و با در نظر گرفتن زمان اندک در تحویل پروژه باید انجام بپذیرد که نیازمند تخصص و تبهر و تجربه بسیار درزمینه طراحی وب سایت حرفه ای میباشد.

لازم به ذکر است سرعت لود اطلاعات نیز باید در نظر گرفته شود و صفحات سنگین و کند تحویل مشتری نشود.

 طراحی سایت حرفه ای

موارد حائز اهمیت در طراحی سایت حرفه ایی چیست ؟

اصول گرافیکی : طراحی سایت بسیار شکیل گرافیکی و با استفاده از جدیدترین استانداردها و اصول گرافیکی UX و UI تخصص مهندسان شرکت کیان تجارت می باشد. پیاده سازی قالب ها بصورت ریسپانسیو و واکنش گرا در جهت مشاهده کامل سایت در تمامی دستگاه ها ، حتی تبلت و موبایل که منجر به حفظ بیننده در سایت و تلاش برای تبدیل شدن او به مشتری میشود.

کاربرد پذیری :  از مهمترین اصولی که باید در  طراحی سایت حرفه ای رعایت شود اصل کاربرد پذیری سایت و  یا Usability  میباشد، این قابلیت بدین معناست که سایت باید به گونه ای طراحی شود تا کاربر به راحتی و در سریعترین زمان ممکن و با صرف کمترین کلیک و بدون اتلاف زمان و انرژی به هدف خود در سایت دست یابد. در یک کلام سایت کاربرد داشته و هدف دار طراحی شده باشد.

سرعت سایت: سرعت لود شدن اطلاعات و صفحات سایت، هم از بعد راحتی استفاده کاربر و هم از منظر بهینه سازی سایت یا سئو سازی در طراحی حرفه ای بسیار مهم است. کاربرانی که از اینترنت  استفاده مینمایند، عموما زمان و حوصله زیادی  ندارند تا منتظر نمایش سایت های با سرعت پایین باشند، لذا بایست گرافیک و اطلاعات و کدهای سایت به گونه ای بهینه و طراحی شوند تا اطلاعات و محتوا سایت در سریعترین زمان ممکن در اختیار بازدیدکننده قرار گیرد. همچنین موتورهای جستجوگر از جمله گوگل، به سایت هایی با سرعت لود بالا امتیاز بیشتری داده و در هنگام جستجو توسط کاربران، سایت های سریع تر در رتبه های بالاتر گوگل قرار میگیرند.

امنیت سایت: از دیگر اصول و مهمترین آنها درطراحی سایت حرفه ای، مقوله امنیت آن وب سایت است. سایت حرفه ای سایتی است که تمامی استانداردهای امنیتی و نفوذناپذیری در آن رعایت شده باشد. البته واضح  است که در عالم وب هیچگاه نمیتوان امنیت را به صورت صد در صد تضمین نمود، اما با رعایت اصول و استانداردهای امنیتی، میتوان تا حد بسیار بسیار بالایی سایت را ایمن، نفوذ ناپذیر و قابل اطمینان پنداشت.

سئو (بهینه سازی رتبه سایت):  همانطور که واضح است، رتبه سایت در هنگام جستجوی کلمات کلیدی مشخص، یکی از مهمترین مسائل پیرامون یک وب سایت مورد توجه است چرا که امروزه اکثر کاربران اینترنت از موتور های جستجو برای یافتن محتوا و سایت های مورد نظر خود استفاده میکنند. تعداد زیاد این افراد و با در نظر گرفتن این مساله که بازدیدکنندگان سایت معمولا فقط به چند نتیجه اول موتور جستجو اهمیت میدهند، باعث میشود تا بهینه سازی رتبه سایت یا سئو اهمیت بسیار پیدا کند.

پشتیبانی فنی حرفه اییکی از مهمترین دغدغه های کارفرمایان پس از اتمام پروژه طراحی سایت بحث پشتیبانی فنی سایت است. چرا که پس از اتمام طراحی سایت، کارفرما و مدیر سایت معمولا نیاز به اعمال یک سری تغییرات گرافیکی ریز و درشت و همچنین اضافه نمودن قابلیت های جدید به سایت دارند. همچنین ممکن است بنا به هر دلیلی سایت دچار نواقص فنی گردد. لذا حضور مستمر طراح سایت و ارائه پشتیبانی فنی مطمئن، یکی از مهمترین اصول طراحی سایت حرفه ای میباشد.

طراحی سایت حرفه ایی توسط کیان تجارت

با توجه به پیاده سازی  و تنوع تولید تعداد زیادی سایت ‌با قابلیت ها و امکانات مختلف، تیم برنامه نویسان کیان تجارت در امر کمک رساندن به مشتریان در زمینه تحلیل نیازها و تبدیل ایده ها به واقعیت تجربیات مناسبی در این زمینه دارد.

حساسیت طراحان کیان تجارت در زمینه قالب سایت و طراحی گرافیکی شکیل  بسیار زیاد است ، ضمن اینکه اصول معماری اطلاعات و جریان اطلاعات را در سایت رعایت میکنند ، وب سایتی شیک را به لحاظ مباحث زیبایی شناختی طراحی مینمایند. 

راحتی کاربرد برای بازدیدکنندگان سایت (Usability) یکی از مواردی است که همواره مورد توجه ما قرار دارد.

در مرحله تبدیل گرافیک به HTML، ما از روزآمدترین متد ها استفاده می‌نماییم تا سایت در تمامی مرورگرها و سیستم عامل ها به درستی قابل مشاهده باشد.

در تمام مراحل برنامه نویسی کلیه نکات فنی لازم جهت ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو (SEO) به خوبی رعایت می‌شود.

ما یک بخش مدیریت محتوا به صورت فارسی و کاملا ساده برای تمامی وب سایت ها آماده می‌نماییم تا ادمین سایت از طریق آن به راحتی محتوای سایت را مدیریت ‌نماید.

در مرحله برنامه نویسی تمامی نکات لازم جهت سبک و بهینه بودن کد و لود شدن سریع صفحات، Caching، بهینه سازی و نرمال سازی پایگاه داده‌ها، و همچنین مباحث مربوط به امنیت سایت و جلوگیری از نفوذ هکرها را به خوبی رعایت می‌کنیم.

شرکت کیان تجارت پس از تحویل سایت، همواره گارانتی و پشتیبانی از محصولات خود را مد نظر قرار دارد و از رفع نقص و ایجاد تغییرات جزئی تا اعمال تغییرات کلی در صورت لزوم و اضافه نمودن قابلیت و امکانات جدید را برای وب سایت های طراحی شده انجام می‌دهد. لذا با آسوده نمودن خاطر مشتریان از بابت بحث پشتیبانی فنی، سعی داریم کمک کنیم کارفرمایان تمام تلاش خود را برای مدیریت محتوا و همچنین استفاده مناسب از قابلیت های سایت انجام دهند.

مشاوران شرکت در زمینه نحوه وارد نمودن و ویرایش اطلاعات سایت به نحوی که برای موتورهای جستجو مناسب تر باشد و باعث ارتقاء رتبه سایت در این موتورها شود، به مسئول محتوای سایت آموزش می‌دهند.

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۱۵ مورد

بندری - 1397/07/15

سلام، یک سایتی که از کاربرا شماره و آدرس بگیره و ثبت نام کنه و اطلاعات رو برای مدیر سایت بفرسته حدود هزینش چقدره و آیا بعد ها میشه تغییرش داد؟


پاسخ مدیر سایت - 1397/07/15

سلام، اگر فقط کارش این باشه میشه با 700 تومان برای شما پیاده سازی شود.

حمیدی - 1397/06/31

سلام، یک سایت فروشگاهی هزینه ساختش چقدر میشه؟ و چقدر زمان میبره؟


پاسخ مدیر سایت - 1397/06/31

سلام، سایت های فروشگاهی از قیمت پایه 3.5 میلیون تومان شروع می شود به بالا و مدت زمان انجام آن 15 روز کاری می باشد.

رضا غلامی - 1397/06/11

درخواست ساخت وب سایت درجه یک و اگر انجام بدید برام ساخت اپ داشتم طوری که حتی از وب سایت نمایندگان هم که ساختید بهتر و عالی تر باشه سپاس فراوان


پاسخ مدیر سایت - 1397/06/11

سلام اماده انجام پروژه شما هستیم. لطفا با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید
88280946
88280947

مجتبی - 1397/03/05

سلام من یه سایت آموزشی دارم و میخوام ارتقاش بدم. هاستینگش از سرورای آفتاب هستش و ووردپرس روی اون نصبه ولی میخواستم قالب سایت عوض بشه و بهینه‌سازیش کنم. یه سایتی شبیه biomaze.ir ولی اطلاعاتم قرار نیست درون حجم باشه و فقط آزمون آنلاین میخوام برگزار کنم. خواستم ببینم شما میتونین کار تغییر قالب مطابق با اون چیزی که میخوام و بهینه سازیش رو برای گوگل که حتما تو موتورجستجوها نشون بده رو انجام بدین؟ و اینکه هزینه تقریبیش چقد در میاد؟


پاسخ مدیر سایت - 1397/03/05

سلام، بله قابل انجام هست و مبلغ هزینه با توجه به کلمات کلیدی شما متفاوت هست جهت اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

88280946

88280947

نوید - 1397/01/26

با سلام.من یه سایت بسیار بسیار بسیار حرفه ای با امنیت فوق العاده بالا میخوام.چون محتوای سایت نیاز به امنیت قوی و بالا دارد.سایتی میخوام برای خرید و فروش آنلاین انس و سکه و طلای آبشده.شبیه به سایت سکه ثامن.آیا قادر هستید همچین سایتی با قابلیت بروز شدن لحظه ای برای نمایش قیمت های آنلاین و انجام معاملات در هر لحظه ای از شبانه روز با باز و بسته شدن همزمان با بازار انس جهانی واسم طراحی کنید؟


پاسخ مدیر سایت - 1397/01/26

با سلام و احترام. بله با کارکرد و امنیت تضمینی و طبق نیاز شما

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید :

09128943815

09128943816

amirrasouli - 1397/01/15

سلام.سایت فروشگاهی قوی می خوام تقریبا مثل دی جی کالا اما در یک کالای اختصاصی.چقدر؟


پاسخ مدیر سایت - 1397/01/15

سلام، در دو سطح 5 میلیون و 10 میلیون میلیون تومانی می توانید استفاده کنید، جهت مشاوره با دپارتمان فروش تماس بگیرید

88280946

88280947

محمد مهدی یعقوبی - 1397/01/11

با سلام شما تضمینی دارید که سایتی که شما طراحی کرده اید هک نشود؟


پاسخ مدیر سایت - 1397/01/11

سلام، صددر صد سایت رو برای هک نشدن تضمین می کنیم

رامبد - 1396/09/14

سلام هزینه طراحی یک سایت شرکتی دو زبانه چه قد میباشد؟


پاسخ مدیر سایت - 1396/09/14

سلام، دو هزینه داریم  یکی 2 میلیون تومان در صورتیکه انجین ورد پرس باشه و یکی  5 میلیون با انجین اختصاصی، برای اطلاعات بیشتر میتونید با بخش فروش ما تماس بگیرین:

88280946    و    88280947    و    88230063

 

ایمان - 1396/08/09

سلام، سایتی همانند سایتهای فری لنسری می خوام. لطفا در مورد هزینه و مدت زمان تحویل راهنمایی بفرمایید.


پاسخ مدیر سایت - 1396/08/09

کارشناسان به صورت تلفنی با شما هماهنگ کردند.

فراهاني - 1396/05/11

ربات ميخوام


پاسخ مدیر سایت - 1396/05/11

سلام لطفا با شماره  02188280946 تماس حاصل فرمایید

Arshia - 1396/05/11

سلام من يه ربات ميخوام


پاسخ مدیر سایت - 1396/05/11

سلام لطفا با شماره ی 02188280946 تماس حاصل فرمایید.

احتشام - 1394/11/18

سلام و خسته نباشید ... آیا در زمینه آموزشی هم فعالیت دارید؟


پاسخ مدیر سایت - 1394/11/18

بله

گروه طراحی سایت کیان در زمینه آموزشی هم فعال است

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید - 09124243876

ارتباط با ما

حسن - 1394/08/14

آیا پرتالها هم نیاز به سئو دارند ، قیمت اونا چنده ؟


پاسخ مدیر سایت - 1394/08/14

در صورتی که بخواهند در صفحه اول گوگل ایندکس شود، نیاز دارد، و قیمت بستگی به تعداد کلمات کلیدی و حجم کار دارد

شهریار - 1394/08/06

با سلام و خسته نباشید ، میشه در مورد پرتال portal توضیح بدین که چی هستش و آیا تفاوتی بین پرتال و سایت وجود داره یا نه ؟


پاسخ مدیر سایت - 1394/08/06

پرتال یا درگاه یک تعریف خاص منظوره، از وب سایت می باشد که معمولا برای وب سایت های سازمانی استفاده می گردد.

به این معنا که به وب سایت هایی که همزمان چندین وب سایت و خدمات متفاوت را در دل خود پشتیبانی می کند، تعبیر درگاه یا پرتال داده می شود.

راستگوی - 1394/07/25

سلام لطفا در مورد تفاوت خدمات ارائه شده در سایت حرفه ای و سایت ارزان توضیح دهید.تشکر


پاسخ مدیر سایت - 1394/07/25

در سایت حرفه ای  خدمات به صورت تضمینی ارائه می گردد و اصول کسب و کار آنلاین برای کسب و کار شما تجزیه تحلیل و راه اندازی می گردد این درحالیست که در سایت ارزان تنها بر اساس درخواست مشتری مشاوره و بهینه سازی صورت می گیرد. بنابراین در ظاهر یک سایت حرفه ای و گران قیمت با سایت ارزان قیمت شاید تفاوت زیادی نباشد تفاوت بیشتر در اصول تحلیلی برای یک کسب و کار حرفه ای است.

پرسش و پاسخ(پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد)