04 03

آخرین اخبار فناوری طراحی سایت

تماشا 11 روند طراحی وب سایت در سال 2019
2019 تقریبا در اینجاست! با سال نو روندهای دیجیتالی جدیدی مانند جهان در حال تغییر از نظر طراحی وب UX. مطمئن باشید که اگر شما لحظه ای به چندماه گذشته و تجربه خود در وب سایت ها فکرکنید ، احتمالا میتوانید تعداد انگشت شماری که براساس رابط کاربر پسند و طرح جذاب پیدا کنید. همانطور که در وب سایت هایی که بازدید کردید یک تجربه کاربری وحشتناک که با شما همراه است و نکته منفی این است که برندها را ترک می کنند.
امروزه در دنیای آنلاین گسترده و اشباع شده، تجربه کاربری شگفت انگیز و طراحی وب خلاقانه غیر منحصر به فرد انتظار می رود. در اینجا، زمان برجسته سازی UX و روند طراحی که تاثیر عمده ای در جهان طراحی وب در سال جاری است. یک روند که شما ممکن است در سراسر مقاله متوجه شوید، این واقعیت است که طراحان از فرصت های ویدئویی و حرکت برای جلب توجه کاربران و نگه داشتن بازدید کنندگان در صفحه برای مدت زمان بیشتری استفاده می کنند.
روند طراحی وب #1 : چرخش انیمیشن ها
استراتژی نهایی طراحی وب که کاربران را به سایت شما باز می گرداند چیست؟
سعی کنید مطالب خود را تغییر دهید! شرکت مزاحم برای کاربران بیشتر کنجکاوی ایجاد می کند، زیرا هر بار که صفحه اصلی را refresh می کنید، یک ویدیو جدید برند و ابتکاری برای صفحه اصلی ایجاد خواهید کرد. بعضی از برندها را نیز دیده اید که عناوین مقالات یا تماس های تلفنی را نیز تغییر می دهند. این گزینه ها می توانند هر بار که بازدید می کنند، کاربران را با یک تجربه منحصر به فرد در وب سایت خود ترک کنند.
روند طراحی وب #2 : scrollکردن غیر سنتی
متوجه شدید که وب سایت های بیشتری با تکنیک های scroll متفاوت برای تجربه کاربری منحصر به فرد مورد استفاده قرار می گیرند. به جای یک scroll عمودی که معمولا مشاهده می کنید، Aces، یک آژانس استخدام بیسبال، از بالای صفحه وب خود استفاده می کند تا توجه کاربران را جلب کند، بازیکنان با استعدادی را که با آنها کار می کنند، نشان می دهد و واقعیت های سریع در مورد کسب و کارشان را نشان می دهند . دیدید که دیگر وب سایت ها از scroll سنتی گریختند با تمرکز بر قسمت های مختلف طراحی وب به عنوان کاربران scroll می کنند. در طول سال 2019، شما هیجان زده برای دیدن اشکال مختلف scroll غیر سنتی طراحان با تجربه خواهید بود.
روند طراحی وب #3 : طرح‌های حاوی Gradientها
هنگامی که اینستاگرام لوگو خود را به شکل گرادیان ارغوانی بارگذاری کرد، مردم قطعا متوجه شده اند. این متفاوت از سبک آن زمان بود، اما تصمیم خود را برای مدرنیزه کردن گرادیانها به طور کلی تحت تأثیر طراحی قرار داده و در حال حاضر تبدیل به یک انتخاب طراحی محبوب بین خلاقیتها شده است. مثال دیگری از یک گرادیان مدرن را می توان در stripe’s website مشاهده کرد.
روند طراحی وب #4 : در ارتباط بودن طراحی های وب تشویق تعاملی کاربری
اتحاد تعاملات کاربری به طور فزاینده ای محبوب شده است و تنها به افزایش ادامه می دهد. مصرف کنندگان زمان بیشتری را صرف صفحات وب سایت های responsive می کنند که از ویژگی های تعاملی کاربری استفاده می کنند. منع از این روند طراحی UX ، مشتریان را متمایل می کند به پرداخت برای تعامل پیشرفته ، با وجود هردو مشتریان خود و تیم خود که مایل به جذب ویژگی های جذاب مانند این هستند. پیش بینی تیم طراحی وب برای امسال این است که فرآیندهای توسعه اتوماتیک ظاهر شوند و امیدوار هستند که هزینه را برای مشتریانی که ویژگی های منحصر به فرد و تعاملی در سایت های خود را می خواهند، کاهش دهند. یک نمونه عالی از تعامل کاربری را می توان در Cocainenomics از وال استریت ژورنال بررسی کرد. این نوع طراحی وب نه تنها استعداد طراحی بصری را نشان می دهد بلکه زمان وب سایت را در صفحه و آگاهی از برند افزایش می دهد.
روند طراحی وب #5 : خطوط مورب UX-Driven
در سال های گذشته، شاهد روند استفاده از خطوط مستقیم و افقی برای جدا کردن بخش ها در صفحات وب سایت بوده اید. پس از انجام برخی تحقیقات UX در این زمینه، کشف شده است که استفاده از طراحی خط مورب نه تنها بصری جذاب است، بلکه یک هدف جهت چشم انداز کاربر برای دنبال کردن صفحه یا اشاره به یک تماس به عمل ایجاد می کند. با استفاده از مورب در طرح های شما تعداد کاربران که در طول کل سایت حرکت می کنند را افزایش می دهد، به همین دلیل TaxiNet این روند را در وب سایت خود اجرا می کند.
روند طراحی وب #6 : scroll انیمیشن های متحرک
روند جالب طراحی که در طراحی وب متوجه شده اند این است که scroll انیمیشن ها محبوبیت بیشتری دارند. این نوع طراحی وب سایت نه تنها استعداد طراحی بصری و مهارت های توسعه ایی Front-end را نشان می دهد، بلکه زمان وب سایت را در صفحه و تعامل افزایش می دهد. وب سایت Igor این کار را با تشویق کاربران به scroll یا click از طریق ترتیب صفحات انجام میدهد تا تمام خط خدمات خود را ببینید. تا زمانی که انیمیشن ها از اهداف شما دور نماند یا کاربران را گیج نکنند، این روند طراحی وب می تواند یک راه بسیار موثر برای تبدیل آن به کاربران باشد.
روند طراحی وب #7 : استفاده خلاقانه از برند رنگ
یک روند طراحی وب که دوست دارند، نگاه نام تجاری(برند) چند رنگ است. شرکت هایی نظیر Camden Town Brewery در حال حرکت به سوی طراحی وب هستند که براساس صفحه یا محصول مارک دارند و زمانی که کاربر با محصول یا صفحات ارتباط برقرار می کند و تغییر می کند. این طراحی وب به طور ناخودآگاه به کاربر کمک می کند تا از طریق سایت هدایت کند و محصول صفحه یا خدماتی که آنها به دنبال آن هستند، مرتبط باشند و تنها بر پایه نشانه های رنگ بصری باشند.
روند طراحی وب #8 : افزودن عمق بیشتر به طراحی
طراحان ، طراحی این وب سایت را به گونه ای توسعه می دهند که پر از سایه روشن و رنگ های مختلف باشد برای این که بهش عمق دهند و جلوه پیچیده تری پیدا کند. اعتقاد دارند که ایجاد طرح های مسطح که به نظر سه بعدی میرسند، باعث می شود تا بصری آنها جذاب تر شود و بعضی اوقات کاربران را به گام بعدی فرآیند فروش هدایت می کند. برخی از رایج ترین تکنیک ها برای اضافه کردن عمق بیشتر به طرح های وب شامل استفاده از سایه روشن، gradient یا طرح های رنگی دوتایی است.
روند طراحی وب #9 : توجه به عناوین بزرگ
در جامعه به نظر می رسد که کاربران به سمت صرف زمان کمتر و کمتر در وب سایت ها هجوم میبرند. به همین دلیل، طراحی سازگاری دارد و از جمله عناوین بزرگ و جسورانه و پیام کوتاه، برای جذب مخاطبان سریع و سریعتر برای تبدیل آنها استفاده میشود. اندازه بیشتر این تگ های عنوان معمولا با کپی زیر متن بیشتر کوچکتر می شود اگر اطلاعات بیشتری مورد نظر است. Austin Eastciders اتحاد اندازه فونت در طراحی صفحه اصلی خود را نشان می دهد، و از ویدیو برای نمایش موارد مختلف لذت بردن از شربت سیب خوشمزه استفاده می کند.
روند طراحی وب #10 : توجه به شکل های انتزاعی
روند طراحی وب که دوست دارند، استفاده از اشکال انتزاعی است. برندها شروع به حرکت به سمت اشکال متنوع کرده اند که یک عنصر اضافی توطئه آمیز برای کاربران است. گروه elje یک کار عالی برای معرفی اشکال و گرافیک انتزاعی کرده است که شبیه یک لامپ گدازه است و کاربران را جذب می کند. توجه داشته باشید که این شرکت همچنین از gradient مدرن در طرح های خود شروع کرده است!
روند طراحی وب #11 : تنظیم طرح های جداگانه جزییات footer
در طول سالها تا کنون، footer اغلب از نظر طراحی وب به طور کلی نادیده گرفته شده یا از طراحی وب خارج شده است. یک طراحی وب که باعث ترقی footer می شود. آنچه که فقط یک بار برای ارائه اطلاعات تماس یا فرم ثبت نام استفاده می شود، به یک فضای انتقال داده شده تا عناصر اضافی صفحه اصلی را وارد کند. یک شرکت که کار فوق العاده ای انجام داده است، این است که 360gardalife را نشان می دهد. همانطور که در تصویر زیر می بینید، عناصر دیگر را در فضای پائین قرار داده اند که در حال حاضر به طراحی کلی وب می پردازد.

روند طراحی سایت 2019

Written by www.bluecompass.com
نویسنده مدیر | تاریخ انتشار:1394/09/17 17:05:00 | دسته بندی: اخبار

نظرات

نظرات