09 01

آخرین اخبار دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

 همانطور که از نام آن مشخص است دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی یک روش نوین برای بازاریابی و فروش است.همه ی صاحبان کسب و کار نیاز دارند تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند. برای این کار میتوانید از تبلیغات چاپی در روزنامه ها ، چاپ بروشور و کاتالوگ ، تبلیغات تلویزیونی ، بیلبورد و یا دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید.مزیت دیجیتال مارکتینگ نسبت به همه ی روش های سنتی تبلیغات ، هزینه کم و مخاطب هدف بیشتر است. برای مثال وقتی شما یک بیلبورد برای تبلیغ محصول خود طراحی می کنید تبلیغ شما یک تبلیغ همگانی است و هزینه ی نمایش آن به افرادی را که اصلا مخاطب کسب و کار شما نیستند را هم پرداخت می کنید.امروزه همه مشتریان شما تمایل دارند که محصولات و خدمات مورد نیاز خود را در اینترنت جست و جو کنند، بنابراین اگر به دنبال گرفتن سهم بیشتری از بازار هستید از فعالیت های دیجیتال مارکتینگ غافل نشوید.مهم ترین آیتم دیجیتالی که کسب و کار شما نیاز دارد یک سایت است.ممکن است فکر کنید امروزه با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا تلگرام احتیاجی به وبسایت ندارید ولی اگر آینده کسب و کارتان برای شما اهمیت دارد باید در نظر داشته باشید که عمر همه ی شبکه های اجتماعی کوتاه است و با اینکه ممکن است یک صفحه ی فعال در یکی از شبکه های پر مخاطب امروزبتواند مشتریان زیادی را به سمت کسب و کار شما هدایت کند ولی با آمدن شبکه های اجتماعی جدید و یا فیلترینگ! یا کساد شدن آن شبکه شما نیز تمام مشتریان خود را از دست میدهید. بنابریان داشتن یک وبسایت بهترین راه شروع فعالیت شما در حیطه ی دیجیتال مارکتینگ است.اگر سایت خود را تازه راه اندازی کرده اید تبلیغات حرفه ای گوگل میتواند روشی باشد تا با هزینه کنترل شده کسب و کار خود را در صفحه اول جست و جوی گوگل نمایش دهید. خب تبلیغ گوگل سایت شما فعال شده است، بازخورد خوبی هم از بازار گرفتید، حال، وقت سئو کردن سایت شما فرا رسیده. سئوی ضعیف به کار شما نمی آید، چون یک استراتژی ضعیف در سئو فقط پول از جیب شما خارج می کند. باید بهترین کلمه کلیدی را انتخاب کنید و برای آن تلاش خود را انجام دهید... آن وقت است که رایگان در صفحه اول گوگل قرار دارید و مجانی از گوگل بازدید کننده می گیرید.
در کنار اینها استفاده از شبکه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ به شما کمک میکند تا ارتباط بیشتر و بهتری با مشتریان بلقوه خود داشته باشید و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

تاریخ انتشار:1398/02/28 12:50:00

                                                                                 


 

الگوریتم تطبیق عصبی گوگل و بازاریابی محتوا

در اواخر ماه سپتامبر، گوگل اطلاعاتی درباره آخرین تغییرات الگوریتم خود در مورد سئو و بهینه سازی سایت ها منتشر کرد، که این تغییرات منجر به تولید الگوریتمی به نام الگوریتم تطبیق عصبی گوگل یا (Neural Matching) شد.

اما دقیقا مطابقت عصبی چیست؟ و برای شرکت ها و کسب و کار چه معنایی دارد؟

الگوریتم تطبیق عصبی گوگل بخشی از شبکه گسترده هوش مصنوعی است که گوگل در حال توسعه دادن آن است. در این مورد، الگوریتم تطبیق عصبی با تمرکز بر مترادف ها و درک مفهوم واقعی در پشت کلمات مورد استفاده در جستجوی است. کلمات مختلف معنای زیادی دارند و در حالی که الگوریتم های گوگل در حال تلاش برای درک معنای این پرسش ها هستند، تطبیق عصبی این مرحله را بیشتر می کند.
گوگل در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرد : "... ما اکنون به این نکته رسیده ایم که شبکه های عصبی می توانند به ما کمک کنند تا از درک کلمات برای درک مفاهیم جلوگیری کنند. تعویض عصبی، یک رویکرد توسعه یافته در زمینه شبکه های عصبی، ما را قادر می سازد که کلمات را به نمایندگی های fuzzier از مفاهیم پایه تبدیل کنیم، و سپس مفاهیم در پرس و جو را با مفاهیم در سند مطابقت می دهیم. ما این تکنیک را با تطابق عصبی می نامیم. "

الگوریتم تطبیق عصبی گوگل و بازاریابی محتوا

این الگوریتم می تواند تأثیر زیادی بر بازاریابی محتوا داشته باشد و تکنیک هایی که در حال حاضر به عنوان بخشی از بهینه سازی موتورهای جستجو SEO  استفاده می شود. اولا، الگوریتم تطبیق عصبی با استفاده از محتویات صفحه برای درک مفاهیم پایه، و مطابقت با محتوا را با پرسش های مربوطه جستجو می کند. به این معناست که به جای اینکه به سادگی کلمات کلیدی را درون متن برداشت کند، الگوریتم از کل محتوای یادگیری می کند.علاوه بر این، اگر الگوریتم از خود محتوا استفاده کند، به عنوان عامل تعیین کننده در ارتباط نتایج، سایر روش های SEO برای رتبه بندی موقعیت ها کمتر اهمیت دارد. خوب این به چه معنا است؟ خوب، وب سایت شما همچنان نیاز به معیارهای اساسی الگوریتم موجود برای رتبه بندی در گوگل دارد، مانند سرعت بارگذاری سریع، اتصال خارجی و داخلی و ساختار مناسب و غیره. با این وجود، الگوریتم بر این عوامل سنتی تأکید نخواهد کرد برای تعیین موقعیت رتبه بندی. این تنها با کیفیت و ارتباط محتوا در رابطه با پرس و جو جستجو تعیین می شود.

پس کسب و کار باید چه کار کند؟

شرکت ها باید محتوای خود را با مترادف ها بنویسند؟ یا کلمات کلیدی خود را برای مطابقت با زبان طبیعی تغییر دهند؟ خوب، پاسخ ساده به هر دو، هیچ است. اکنون می دانیم که سیستم های هوش مصنوعی می توانند نتایج وب سایت را براساس ارتباط آنها با اهداف کاربر رتبه بندی کنند. در نتیجه، بازاریابی محتوا باید یک رویکرد متمرکز بر کاربر باشد، از جمله: درک دقیق اینکه چرا کاربران در صفحه شما قرار دارند چه اهدافی دارند؟ آیا آنها به دنبال اطلاع یا خرید هستند؟ اطمینان حاصل کنید که محتوای شما می تواند نیازهای کاربر یا هدف را برآورده کند ساختن محتوای شما مناسب همه کاربران، در همه دستگاه ها. طراحی پاسخگو می تواند به آن کمک کند، اما شما نیز باید وب سایت خود را کاملا آزمایش کنید.

الگوریتم تطبیق عصبی گوگل

نویسنده مدیر | تاریخ انتشار:1398/02/28 07:50:00 | دسته بندی: اخبار

نظرات

فقیهی
فقیهی

چگونه بفهمیم که کدام شبکه اجتماعی برای تبلیغ کسب و کار ما مناسب است؟

۱۳۹۸/۰۲/۲۸ | پاسخ
Leoric
فاطمه جلیلوند

شما میتوانید از هر شبکه اجتماعی که فکر میکنید مخاطبانتان در آنجا فعال هستند استفاده کنید.مثلا اگر محتوای تولیدی شما بیشتر به صورت عکس است  اینستاگرام و پینترست برای شما مناسب است.یا اگر محتوایی حرفه ای دارید میتوانید در لینکداین و تامبلر فعال باشید.در هر صورت بهترین استراتژی شبکات اجتماعی فعالیت منسجم ،منظم و مداوم است.

برای مشاوره و مدیریت دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود با ما در تماس باشید.

02188230063

 

نظرات