نمونه کارهای خدمات اینستاگرام

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام ماهانه بیش از 1 میلیارد کاربر فعال دارد. اگر اسم برند شما در اینستاگرام وجود نداشته باشد، هزاران تعامل روزانه با مشتریان بالقوه را از دست می دهید. اینستاگرام به عنوان دومین شبکه اجتماعی بعد از فیسبوک از نظر محبوبیت میان مردم است. حضوری شما در این شبکه اجتماعی با استراتژی درست به افزایش دیده شدن نام برند شما و مشتریان به القوه می شود. 

خدمات اینستاگرام مارکتینگ

اینستاگرام ماهانه بیش از 1 میلیارد کاربر فعال دارد. اگر اسم برند شما در اینستاگرام وجود نداشته باشد، هزاران تعامل روزانه با مشتریان بالقوه را از دست می دهید.

tel

اینستاگرام

@kiantc

tel

تماس با ما

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۶۳

اینستاگرام محبوبترین شبکه اجتماعی

اینستاگرام به عنوان دومین شبکه اجتماعی بعد از فیسبوک از نظر محبوبیت میان مردم است. حضوری شما در این شبکه اجتماعی با استراتژی درست به افزایش دیده شدن نام برند شما و مشتریان به القوه می شود. 

 

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

بازاریابی اینستاگرام یا اینستاگرام مارکتینگ با برنامه ریزی هدفمند برای ایجاد ارتباط هدفمند با مخاطبان به برندهای کمک می کند. معمولا در خدمات اینستاگرام هدف بازاریابی محصولات و خدمات و ایجاد آگاهی و وفاداری به برند است.

محبوبیت این پلتفرم در میان مردم باعث شده است تا فرصت خوبی باشد برای افرادی که به دنبال بستری برای دیده شدن و فروش بیشتر به صورت آنلاین هستند.

1111

 

خدمات اینستاگرام چیست؟

برای اینکه استراتژی خدمات اینستاگرام با موفقیت پیش برود باید از همه ابزارهای این پلتفرم استفاده شود.

مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام برای اینکه بتواند یک کسب و کار را متحول کند و مشتریان زیادی را ترغیب به خرید محصولات و یا خدمات خود کند، به دو عامل بسیار مهم و حیاتی نیازمند است. عامل نخست مدیریت قوی پیج اینستاگرام است.

عامل دومی که در موفقیت یک پیج تجاری اینستاگرام تأثیر به سزایی دارد، تبلیغات است که در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

بهینه سازی پروفایل

یک پروفایل کامل به شما کمک می کند تا نزد فالورهای خود اعتماد ایجاد شود. برای بهینه سازی پروفایل نیاز به عکس برند، بیوگرافی توصیفی، استوری های هایلایت شده جذاب و لینک وب سایت شما است.

تکنیک های فالوور

رشد اکانت و فالوورها بیشتر به روابط آن با دیگران بستگی دارد. برای مثال لایک کردن، کامنت گذاشتن در زیر پست های دیگران. علاوه بر آن به اشتراک گذاری محتوای تولید شده توسط دیگران به تعامل با مشتریان بالقوه را افزایش می دهد.

تحقیق کلمات کلیدی

هشتگ و کلمات کلیدی به پیدا کردن اکانت شما توسط کاربران جدید کمک می کند.

تولید محتوا

مطالب تکراری و خسته کننده که نمونه آن در فضاها و پیج های مختلف بارها و بارها منتشر می شوند و یا مطالب جدید، جذاب و به روز که تمام توجه کاربر را جلب کرده و او را به مطالعه کپشن و احیانا اشتراک گذاری آن برای دوستانش باز می دارد. بنابراین تولید محتوا نقشی غیر قابل انکار در جلب نظر و سرقت نگاه و حواس کاربر دارد.

منظورمان از محتوا در مرحله اول تصویر یا فیلم مورد استفاده و در مرحله بعد متنی است که به عنوان کپشن برای آن تصویر یا فیلم گذاشته می شود.

طراحی قالب

تصاویر و فیلم هایی که در فضای اینستاگرام منتشر می شود، ممکن است در هر فضای دیگری مثل بخش image (تصویر) گوگل، اکسپلورر اینستاگرام، بخش سرچینگ اینستاگرام و ... به ناگاه به نمایش در آید و توسط کاربران مختلفی مشاهده شود.

حال اگر این تصاویر و یا فیلم ها بدون هیچگونه هویت و مشخصه ای از مرجع تولید و منتشر کننده خود باشند، در واقع هیچ بازدهی و ثمری از این انتشار گسترده عاید شما نخواهد شد. ولی در صورتی که تصاویر خود را مجهز به قالب اختصاصی کنید و به آنها هویت ببخشید، در هر فضایی که منتشر شوند، مبلغ شما و مجموعه شما خواهند بود. این قالب می تواند شامل لوگو، نام تجاری، اطلاعات تماس و یا هر چیزی که برای شما اهمیت دارد، باشد.

برنامه منظم انتشار پست

ارسال پست های متعدد و ورود و بازدید افراد مختلف هیچ کدام به تنهایی برای گسترش کسب و کارتان از طریق پیج اینستاگرام کافی نیست؛ موضوع مهم آن است که این افراد پس از ورود به پیج شما و یا مشاهده پست های شما با چه چیزی رو به رو می شوند. انتشار پست طبق زمانبندی منظم برای رشد اکانت و افزایش تعداد فالوورهای شما کمک می کند.

انتشار استوری

استوری اینستاگرام  در بالای فیدها نمایش داده می شود. به مدت 24 ساعت در دسترس هستند و این باعث می شود با اشتراک گذاری محتوای جذاب و تبلیغات همیشه در تیررس فالوورها باشید.

تبلیغات

علاوه بر اینکه شما باید اکانت خود را با استفاده از هشتگ و کلمات کلیدی مناسب رشد دهید، با تبلیغات پولی میتوانید میزان دسترسی خود را با مشتریانی که هنوز تعامل نداشته اید گسترش دهید.

 

چرا اینستاگرام برای بازاریابی اهمیت دارد؟

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است اما فقط به دلیل تعداد کاربران آن نیست که اهمیت آن را افزایش داده بلکه کاربران اینستاگرام به طور منظم فعالیت برندها را دنبال می کنند و با آن تعامل دارند.  

8 تا 10 اکانت اینستاگرام یک اکانت تجاری را فالو دارد.

برندهای فعال در اینستاگرام فرصت زیادی برای برقراری ارتباط معنادار با مشتریا بالقوه دارند. این نشان دهنده این است کیفیت محتوای اینستاگرام شما خیلی مهم است.

تقریبا 81%  کاربران از اینستاگرام برای تحقیق درباره خدمات و محصولات استفاده می کنند. با کمک بک متخصص استراتژیست شبکه اجتماعی نام برند شما می تواند به میلیون ها مشتری بالقوه که آماده خرید هستند می رسد. محتوای جذاب تضمین می کند که آن ها دوباره و دوباره با شما ارتباط برقرار کنند.

شما نیز اگر به فکر رشد و پیشرفت کسب و کار خود هستید و می خواهید تحول بزرگی در فروش خود انجام دهید، ناچار به حضور مؤثر در این شبکه اجتماعی محبوب هستید. حضور پر رنگ شما در صفحات اینستاگرام، نام تجاریتان را برجسته کرده و روابط پایداری بین کاربران این برنامه و تجارت شما ایجاد می کند که این مهم در نهایت منجر به رشد مستمر کسب و کارتان در بلند مدت می شود.

 

 کیان تجارت چه خدمات اینستاگرامی را ارائه می کند؟

با توجه به ماموریت و اهداف سازمان خود استراتژیست می تواند یک کمپین موثر که نرخ تبدیل بالایی داشته باشد تدوین کند. علاوه بر این تجزیه و تحلیل به شما کمک می کند داده ها را به درستی درک کنید و در جهت بهبود آن استراتژی بچینید. 

مدیریت پیج اینستاگرام قوی شامل ارسال منظم پست و استوری به صورت روزانه برای فعال نگه داشتن پیج، تولید محتوای قوی، جذاب و به روز که هر کاربری را به سوی خود جذب کند، طراحی قالب و اضافه کردن لوگو و نام تجاری و گاهی اطلاعات تماس بر روی تصاویر و فیلم ها، ارسال پست ها به صورت استاندارد و با رعایت اصولی همچون هشتک گذاری و ... تنها بخشی از مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام است.

 

اینستاگرام مارکتینگ و تبلیغات

بازاریابی موفق در اینستاگرام به محتوای با کیفیت و برنامه ریزی وابسته است. به همین دلیل اگر توجه کرده باشید برندهای بزرگ و موفق یک استراتژی پایدار و بلند مدت را ایجاد می کنند. با تلاش و فعالیت مداوم و برنامه ریزی شده فالوورهای شما افزایش می یابد و می توانید بازدیدکننده بیشتری را به سایت خود هدایت کنید.

 علاوه بر این یک آژانس خدمات اینستاگرام می تواند به شما کمک کند تا با اینفلوئنسرهای حوزه کاری خودتان ارتباط برقرار کنید. محتوای مورد نیاز برای تبلیغات، بررسی ، انتخاب و تعیین صلاحیت اینفلوئنسر و همکاری با آن ها نیاز به تخصص دارد. با توجه به پیچیدگی اینفلوئنسر مارکتینگ، انتخاب یک شرکت خدمات اینستاگرامی برتر در بررسی زمان همکاری با اینفلونسر و انتخاب اینفلوئنسر مناسب به شما کمک می کند. 

نقش مدیریت اینستاگرام شامل گزارش گیری ماهانه و تجزیه و تحلیل آن است. گزارشات ماهانه به شما کمک می کند نتایج فعالیت های انجام شده را به طور واضح ببینید و استراتژی خود را براساس داداه های واقعی بچینید.

اهمیت تبلیغات بر هیچ کس پوشیده نیست. تبلیغات باعث می شود کاربران زیادی به سمت پیج شما سرازیر شوند و ضمن آشنایی با مجموعه و کسب و کارتان، محصولات و خدمات شما را ببینند و در صورتی که نیازمند و یا علاقه مند به این محصولات و یا خدمات بودند، پیج شما را دنبال کرده و یا مستقیما از طریق تلفن و یا دایرکت با شما تماس بگیرند.

 

اهمیت خدمات اینستاگرام برای کسب و کارها

برای دانستن اهمیت خدمات اینستاگرام باید بدانید که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب و پر مخاطب است که روزانه توسط میلیون ها کاربر ایرانی مورد استفاده قرار می گیرند و ایرانیان زیادی چندین ساعت از زمان روز خود در این شبکه اجتماعی جذاب می گذرانند. این امر باعث شده تا کسب و کارهای بزرگ و کوچک شروع به فعالیت در این شبکه اجتماعی کرده و محصولات و خدمات خود را به کاربران بی شمار آن عرضه کنند.

 

خدمات اینستاگرام

 

خدمات اینستاگرام شرکت کیان تجارت

نمونه کارهای خدمات اینستاگرام شرکت کیان تجارت در زمینه رستوران و کافه ها، بیوتی و آرایشی، صنعتی و ... است. در ادامه به بررسی موردی برخی از پروژه های خدمات اینستاگرام میپردازیم.

کافه آژمان یکی از مشتریان ما در زمینه خدمات اینستاگرام است. 

در نگاه اول با ورود کاربر به این پیج طراحی زیبا و منحصر به فرد پست ها نظر را جلب می کند.

 

خدمات اینستاگرام پیج کافه آژمان

 

استفاده از رنگ برند در آیتم های مختلف هر پست و استفاده از لوگو در پست ها باعث شخصی سازی محتوای پیج و اعتماد بیشتر کاربر به برند شما می شود.

نحوه عکاسی از محصول و ادیت های انجام شده بر روی عکس پست ها به ایجاد پیجی یک دست که نیاز کاربر را پاسخگو باشد و کاربر را دچار سردرگمی نشود کمک می کند.

 

 

این ویدیو خلاقانه از یکی از محصولات برند آژمان طراحی شده است.  طراحی و ساخت انواع ویدیو و موشن گرافی از محصولات و خدمات شما توسط بهترین طراحان انجام می شود.

 

طراحی قالب و پست اینستاگرام امادا

 

پیج اینستاگرامی تولید و واردات یراق آلات امودا با طراحی پست خلاقانه و هدفمند در جهت نمایش درست محصولات برند انجام شده است.

 خدمات اینستاگرام دوریس

 

 خدمات اینستاگرامی دوریس در حوزه مد و پوشاک با طراحی و دیزاین قالب های مخصوص به این برند و استفاده از رنگ های طبیعی جلوه ای جذاب به پیج بخشیده است.

 

 

ساخت این کلیپ و فیلمبرداری آن در محیط باز و طبیعت با دوربین پیشرفته و هلی شات انجام شده است. ادیت و پردازش آن توسط تیم متخصص انجام شده است.

 

ارسال پست و استوری

برای اینکه پیج شما بتواند کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کند، نیاز به این دارید که پیجتان را فعال نگه دارید. از مهمترین فاکتورهای فعال بودن یک پیج، ارسال روزانه پست ها و استوری های متعدد است.

در واقع با ارسال منظم و روزانه پست و استوری، همواره خود را در معرض دید فالورهای پیج خود و افراد دیگری که از طریق هشتک، لوکیشن و ... به صورت اتفاقی پست های شما رو مشاهده می کنند، قرار می دهید و این یک قدم بزرگ در رونق کسب و کارتان از طریق پیج اینستاگرام محسوب می شود.

 تبلیغات اینستاگرام در خدمات اینستاگرام

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، یک پیج اینستاگرام برای اینکه بتواند کسب و کار شما را متحول کند، نیاز به دو عامل مهم و حیاتی دارد. اولین عامل مدیریت حرفه ای پیج است. در صورتی که خودتان زمان کافی برای ایجاد پست و استوری ندارید میتوانید از طریق شرکت هایی که خدمات اینستاگرام ارائه می دهند این کار را پیش ببرید.

 عامل دوم داشتن تبلیغات مؤثر و قدرتمند است. اهمیت تبلیغات بر هیچ کس پوشیده نیست. تبلیغات باعث می شود کاربران زیادی به سمت پیج شما سرازیر شوند و ضمن آشنایی با مجموعه و کسب و کارتان، محصولات و خدمات شما را ببینند و در صورتی که نیازمند و یا علاقه مند به این محصولات و یا خدمات بودند، پیج شما را دنبال کرده و یا مستقیما از طریق تلفن و یا دایرکت با شما تماس بگیرند.

هیچ وقت از این نکته غافل نشوید که پیج شما در اینستاگرام در واقع مغازه شما در فضای مجازی است و تنها از طریق تبلیغات است که می توانید پاخور این مغازه را که به رشد چشمگیر تعداد مشتریانتان می انجامد، افزایش دهید.

 

بازاریابی اینستاگرامی

 

تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند اینستاگرام یکی از مقرون و به صرفه ترین تبلیغات در فضای اینستاگرام محسوب می شود. در طول این نوع تبلیغات پیج شما به افرادی که به زمینه کاری شما علاقه مند و یا نیازمند هستند، معرفی می شود. این کار باعث می شود بخش زیادی از این افراد حداقل یک بار به پیج شما مراجعه کرده و از نزدیک با مجموعه شما و محصولات و خدماتتان آشنا شوند و اگر به زمینه کاری شما علاقه مند و یا نیازمند بودند، در پیج شما بمانند و شما را فالو کنند تا در آینده دور یا نزدیک بتوانند خریدی را از شما انجام بدهند.

تک تک افرادی که در طول این تبلیغات به پیج شما اضافه می شوند افرادی واقعی و ایرانی هستند که با انتخاب و اختیار خود شما رو فالو کرده اند و به زمینه کاری شما علاقه و یا نیاز دارند. به همین خاطر این افراد برای یک کسب و کار بسیار با ارزش می باشند و می توانند به مرور زمان کسب و کار شما را متحول کنند. لازم به ذکر است این تبلیغات، یک تبلیغات فرآیندی است که یک ماه مستمر ادامه دارد و شما می توانید هر چند ماه که بخواهید تبلیغات هدفمند پیجتان را تمدید کنید.

به جهت بالا بردن بازدهی در این تبلیغات، امکان محدود کردن جامعه هدف به شهر یا استان خاص و یا جنسیت خاص نیز وجود دارد.

 تبلیغات اسپانسری

شرکت اینستاگرام برای تمامی کاربرانی که دارای صفحات Business هستند، امکان تبلیغاتی تحت عنوان تبلیغات اسپانسر قرار داده است. این بدین معناست که شما تنها با زدن دکمه Promote می توانید پست مورد نظر خود را توسعه داده و در فضای بیکران اینستاگرام منتشر سازید.
متأسفانه کاربران ایرانی برای استفاده از این نوع تبلیغات محدودیت هایی دارند و ممکن است با عدم انتشار، حذف و حتی مسدود شدن ارز بین الملی واریز شده به حساب اینستاگرام روبه رو شوید. ولی نگران نباشید. شرکت کیان تجارت با توجه به ظرفیت های بین المللی خود، قادر است تا امکان انجام این نوع تبلیغات جذاب را که مستقیما توسط شرکت اصلی اینستاگرام به کاربران این شبکه اجتماعی ارائه می شود، برای کاربران ایرانی فراهم کند و گزارش دقیق و کامل نیز در این باره به شما ارائه کند.
این نوع از تبلیغات مناسب کسب و کار‌هایی است که نیاز به دیده شدن پست های خود دارند، یا در اصطلاح لایک شدن از سمت کاربران هدف، برای آنها ملاک است. همچنین با توجه به امکان انتخاب کاربر هدف در فرآیند ساخت کمپین تبلیغاتی، احتمال افزایش دنبال‌کننده صفحه نیز بسیار زیاد است.

تبلیغات در صفحات تأثیرگذار

اگر به دنبال رشد سریع پیج کاری خود هستید، از تبلیغات در صفحات تأثیر گذار غافل نشوید. با استفاده از این نوع تبلیغات می  توانید برند، محصولات و خدمات خود را به چشم هزاران نفر برسانید و ضمن افزایش اعتبار و شکل گیری برندینگ، مشتریان زیادی را به سمت پیج خود روانه کنید. منظور از تبلیغات در صفحات تأثیرگذار (Influencer) در واقع استفاده از پیج ها و شخصیت های معروف و تأثیرگذار در فضای اینستاگرام در مسیر رشد کسب و کار خود می باشد.

این پیج ها و اشخاص نزد کاربران زیادی شناخته شده هستند و مخاطبان زیادی دارند. مردم علاقه زیادی به این پیج ها و افراد دارند و فعالیت های آنها را در شبکه های اجتماعی به صورت جدی دنبال می کنند. بنابراین گاهی یک معرفی خوب از طرف یکی از این پیج ها و یا افراد، می تواند از ده ها میلیون تبلیغ مؤثرتر باشد.

 راه اندازی کمپین های تبلیغ محور

یکی از راه های افزایش مشارکت و موفقیت برندها و کسب و کارها در فضای اینستاگرام، ایجاد کمپین ها و مسابقات هدفمند  جذاب اینستاگرامی است. در حقیقت این کمپین های مسابقه ای و رقابتی جزو بهترین روش های جذب مخاطبان و تبلیغات در عرصه شبکه¬های اجتماعی به خصوص اینستاگرام می باشند و باعث رشد آمار مشتریان و سطح آگاهی آنها نسبت به برند، خدمات و محصولات یک کسب و کار خواهند شد.

ولی راه اندازی یک کمپین اینستاگرامی موفق کار پیچیده ای است و همین امر باعث شده برندهای زیادی در رسیدن به اهدافشان از طریق اینگونه کمپین ها با شکست رو به رو شوند. به صورت کلی راه اندازی یک کمپین موفق و تأثیرگذار اینستاگرامی چند مرحله اصلی دارد که عبارتند از: انتخاب یک جایزه مناسب، تعیین قواعد مسابقه، طراحی پست مناسب برای معرفی مسابقه، تبلیغ مسابقه، پیگیری نتایج مسابقه و اعلام برندگان. ولی اینها تنها قطعاتی از یک پازل هستند که باید به بهترین شکل و بر اساس یک استراتژی مناسب در کنار هم چیده شوند. اگر شما نیز برای معرفی برند و جذب مخاطبان بی شمار به این کمپین ها نیاز دارید، کارشناسان ما قدم به قدم شما را در مسیر یاری خواهند کرد.

 

 

در اینجا میتوانید چند نمونه از پیج های اینستاگرام را توسط گروه دیجیتال مارکتینگ کیان مدیریت می شوند، مشاهده کنید.

چرا خدمات اینستاگرام کیان تجارت ؟

...
معماری پیج
...
هشتگ گذاری
...
جذب فالورهای واقعی
...
تولید محتوای حرفه ای
پلن برنزی

پکیج برنزی اینستاگرام

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان


۱۰ پست ماهیانه
۱۰ استوری ماهیانه
۱ ویدیوی ماهیانه
پلن نقره ای

پکیج نقره ای اینستاگرام

۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان


۱۵ پست ماهیانه
۱۵ استوری ماهیانه
۲ ویدیوی ماهیانه
پلن طلایی

پکیج طلایی اینستاگرام

۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان


۳۰ پست ماهیانه
۳۰ استوری ماهیانه
۴ ویدیوی ماهیانه
درخواست خدمات اینستاگرام

جدیدترین مقالات

اینستاگرام

سوالات متداول

...

پرسش و پاسخ

پرسش مورد نظر خود را مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

ثبت پرسش جدید