اپلیکیشن کنتور

پرداخت آنلاین قبوض

اپلیکیشن کنتور یک سامانه بسیار کاربردی ، آسان و کاملا رایگان برای استعلام و پرداخت انواع قبوض خدماتی است.
با توجه به حذف قبوض کاغذی شرکت های خدماتی،با این برنامه میتوانید با آرامش خیال قبض های مختلف خود را استعلام ، مدیریت و پرداخت نمایید و همچنین آرشیو پرداختی های قبلی خود را ببینید و از میزان مصرف قبض ها  گزارش گیری کنید.

دانلود از بازار دانلود از بازار
دانلود از سیبچه دانلود از سیبچه

calendar icon

تاریخ انتشار

۱۴۰۰/۰۶/۱۳

time icon

مدت زمان برنامه نویسی

۷۱ روزکاری


technology

فناوری های Frontend

ReactNative

ReactNative

ReactJs

ReactJs

technology

فناوری های Backend

لاراول

لاراول

colors

ترکیب رنگی

توضیح مختصر درباره پروژه


امروزه امنیت و سرعت دسترسی به انواع خدمات، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پرداخت قبوض، فعالیتی تکراری و زمانبر است که ماهانه تایم قابل توجهی از وقت افراد را به خود اختصاص میدهد.
اپلیکیشن کنتور طوری طراحی گردیده است که علاوه بر سهولت کاربری، و استعلام و پرداخت سریع انواع قبوض، اطلاعات لازم را جهت مراجعات بعدی نگهداری مینماید و شما میتوانید پس از استعلام و یاپرداخت هر قبض، شناسه قبض را ذخیره نموده و با یک اسم مستعار برای استعلام های بعدی نگهداری نمایید.


نکته قابل توجه بعدی، نگهداری سوابق مصرف و نمایش گرافیکی آنها می باشد . بنابراین شما میتوانید علاوه بر استعلام و پرداخت قبوض، وضعیت مصرف خود را نیز بررسی بفرمایید. واین میتواند گامی مفید درجهت مدیریت مصرف انرژی و کاهش هزینه های شما باشد.
امکان مشاهده بدهی پایان دوره و بدهی میان دوره و پرداخت آنلاین قبوض برق، گاز، آب، تلفن ثابت، تلفن همراه و قبوض ایرانسل به همراه مشاهده قبوض دوره های گذشته به شکل نموداری مهمترین وظیفه این اپلیکیشن می باشد.
اکثر شرکت ها با صدور قبض جدید، پیامکی را به تلفن همراه مشترکان خود ارسال می نمایند. اپلیکیشن کنتور این امکان را دارد که شما با کپی متن پیامک و الصاق ان متن در محل پرداخت مستقیم پیامک های دریافتی از سازمان ها، بدون وارد نمودن هیچ اطلاعات دیگری، صورتحساب پایان دوره یا میان دوره خود را استعلام نمایید. ضمنا میتوانید اطلاعات از قبیل شناسه قبض و ... را با اسم مستعاری که انتخاب مینمایید، برای استفاده در مراجعات بعدی ذخیره نمایید.


اپلیکیشن کنتور دارای ویژگی ها ی زیر می باشد:

    ظاهری ساده و زیبا
    استعلام قبوض بدون دریافت هزینه
    امکان رویت قبوض پرداخت شده
    امکان ذخیره قبوض
    امکان مدیریت مصرف
    امکان پرداخت مستقیم از طریق پیامک های دریافتی از سازمان ها
    امکان پرداخت از طریق شناسه قبض و پرداخت

 کافی است در کنتور ثبت نام کنید؛ به این ترتیب خواهید توانست در لحظه و از هر جایی قبوض خود را پرداخت کنید. این پلتفرم در قالب اپلیکیشن اندروید و IOS و از طریق انتشار در مارکت ها، در دسترس کاربران قرار گرفته است و اپلیکیشن کنتور تا بحال بالای 100 هزار نصب فعال از طریق مارکت بازار داشته است.


موارد مربوط به امنیت:
•    استفاده از سرور های با امنیت بالا
•    استفاده از سرویس پکیج پاسپورت لاراول برای احراز هویت امن
•    ایجاد و تخصیص توکن های هش شده به کاربران و کنترل لاگین و دسترسی از طریق آن توکن ها
•    بستن پورت ریموت دیتابیس جهت جلوگیری از دسترسی به پایگاه داده از طریق خارج از سرور


موارد مربوط به پنل مدیریت:
•    پنل مدیریتی این اپلیکیشن امکان لاگین شدن اپراتورهای متعدد با دسترسی های متفاوت را دارد، و اپراتور ها قادر هستند که انواع گزارشات مختلف را از سیستم استخراج نمایند
•    یک اسکریپت مغایرت یاب هوشمند برای این سامانه نوشته شده است که با اجرای آن اسکریپت، یک فایل اکسل تولید میشود که با آپلود آن فایل اکسل در سامانه بانکی طرف قرارداد، اگر قبض پرداختی مشتری نهایی نشده و یا منتظر بررسی باشد، مغایرت گیری شده و یا به حالت پرداخت شده تبدیل میگردد و یا اینکه قبض به حالت پرداخت نشده تبدیل و پول به حساب بانکی مشتری باز می گردد

 

top image top image