اپلیکیشن کاتالوگ

کاربرد اپلیکیشن     سوپرمارکت آنلاین

 
اپلیکیشن کاتالوگ

اپلیکشن کاتالوگ یک اپ سوپرمارکت آنلاین است که با استراتژی فروش و پخش مویرگی برای مشتریان و صاحبان کسب و کار (مغازه دارها) طراحی شده است.  از ویژگی های اپلیکیشن کاتالوگ این است که کاربران در هر ساعت از شبانه روز می توانند به راحتی ازامکانات فوق العاده کاتالوگ استفاده کرده و سفارش مورد نظر را از میان دنیای متنوعی از محصولات ثبت کنند و در بازه زمانی مورد نظر خود تحویل بگیرند. اپلیکیشن کاتالوگ دارای رابط کاربری ساده، سرعت بالا، گرافیک چشم نواز و نیز امنیت و به روزرسانی هدفمند و منظم است.

از دیگر امکانات کاتالوگ: اپلیکیشن ریسپانسیو (اجرا روی همه پلتفرم های موبایل و تبلت)، استفاده رایگان از خدمات اپلیکیشن کاتالوگ، معرفی محصولات پرفروش، فروش ویژه و محصول جدید هر یک از برندها، ایجاد پرتفوی شخصی هر مشتری و کسب و کار بر اساس سفارش های همیشگی و تکراری، نمایش دادن و در دسترس بودن کاتالوگ کلیه شرکت ها، مشاهده سفارشات قبلی در پروفایل شخصی، اپلیکیشن مجزا و انحصاری مختص تیم توزیع و پخش، مقایسه قیمت و پروموشن محصولات و بهره مندی از تخفیفات همیشگی، ثبت نظرات مشتریان و تامین کنندگان کالا، حمایت از خریدار و فروشنده کالا در رکود اقتصادی بازار فعلی و معرفی اپلیکیشن به دوستان دارای کسب و کار.

پروژه کاتالوگ به سفارش آقای افتخاری و توسط شرکت کیان تجارت طراحی و تولید شده که یکی از پروژه های موفق است و تعداد کاربران فعال زیادی دارد. تصاویر زیر بخشی از پروژه کاتالوگ است. می توانید با دانلود و نصب این اپلیکیشن نحوه عملکرد آن را بررسی کنید و در صورت نیاز به طراحی اپ مشابه کاتالوگ با کارشناسان تیم ما تماس بگیرید.

درخواست طراحی اپلیکیشن left angle

درخواست مشاوره طراحی اپلیکیشن