اپلیکیشن استارت

کاربرد اپلیکیشن        خرید و فروش قطعات یدکی خودرو

اپلیکیشن استارت

اپلیکیشن استارت (اولین و بزرگترین اپلیکیشن تخصصی قطعات یدکی خودرو) محلی برای عرضه و تقاضای تمامی نیازهای مرتبط با قطعات یدکی خودرو است. همچنین با ثبت و معرفی ده ها هزار تولید کننده و ارائه دهنده ی لوازم یدکی خودروها و حضور صد هزار فروشنده و مصرف کننده در این عرصه پوشش و بستر مناسبی جهت رفع نیاز در این زمینه را فراهم آورده است.

استارت دارای نماد الکترونیک از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت است و توسط این مرکز برای انجام پرداخت آنلاین مشتریان احراز هویت شده است و همچنین دارای مجوز فعالیت به عنوان رسانه دیجیتالی می باشد. کاربران مستقیما با هم تماس می گیرند و هیچ واسطه ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمائید که در خرید و فروش شما استارت هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

پروژه استارت به سفارش آقای یزدان پناه و توسط شرکت کیان تجارت طراحی و تولید شده که یکی از پروژه های موفق است و تعداد کاربران فعال زیادی دارد. تصاویر زیر بخشی از پروژه استارت است. می توانید با دانلود و نصب این اپلیکیشن نحوه عملکرد آن را بررسی کنید و در صورت نیاز به طراحی اپ مشابه استارت با کارشناسان تیم ما تماس بگیرید.

درخواست طراحی اپلیکیشن left angle

درخواست مشاوره طراحی اپلیکیشن