طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

چرا طراحی سایت خبری؟
با توجه به این نکته که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رسانه های ارتباطی ، اکثر کاربران اطلاعات و اخبار خود را از طریق اینترنت دریافت میکنند طراحی سایت خبری برای رسانه ها، خبرگزاری ها و نشریات نه تنها لازم است بلکه برای ادامه کار آنها بسیار ضروری و حیاتی نیز محسوب می شود . زیرا با توجه به حرکت سریع جهان به سمت فضاهای مجازی ، گسترش روز افزون  مخاطبان اینترنتی و استفاده تمام رده های سنی از اینترنت برای انجام هر گونه فعالیتی ، راه اندازی سایت خبری افزایش بسیار چشم گیری در بین سایر رسانه ها پیدا کرده است.
مزایای داشتن یک وب سایت خبری:
طراحی وب  سایت خبری باعث میشود که اعتبار رسانه های خبری افزایش پیدا  کند .
طراحی وب سایت خبری موجب تبلیغات گسترده شده که این موضوع باعث افزایش کاربران فعال میشود .
طراحی وب سایت خبری موجب انتشار اخبار و اطلاعات بدون محدودیت زمانی و  مکانی  می شود .
مهمترین اصل در طراحی سایت خبری:
مهترین اصل در طراحی سایت خبری دیده شدن از طریق جستجوی گوگل و نرخ بازدید بالا توسط کاربر میباشد . چرا که اگر سایت خبری ایجاد شود اما بازدید کننده ای نداشته باشد در حقیقت طراحی آن بی فایده و ناموفق بوده است.
یکی از محصولات و امکانات شرکت طراحی سایت کیان تجارت طراحی سایت خبری برای رسانه ها ،خبرگزاری ها و ... میباشد که با توجه به نیاز مشتری اقدام به طراحی سایت مناسب برای شما میکند.
این شرکت با در نظر گرفتن ویژگی هایی مانند بایگانی اخبار به مدت نامحدود، امکان درج نامحدود کتاب و صفحه، امکان جستجو پیشرفته در اخبار، امکان آرشیو کامل اخبار و... شما را یاری نماید.

چرا طراحی سایت؟
با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش سطح اطلاعات مردم و استفاده روز افزون از اینترنت و شبکه های اجتماعی از این رو فضای مجازی و اینترنت میتواند بستر مناسبی را برای ارائه اهدافی نو، ارتباطاتی جدید تر و خدمات بیشتری در عرصه تجارت داشته باشند

از این رو طراحی سایت میتواند اولین گام ومناسب ترین راه در این زمینه باشد

شرکتهاي تجاري و خصوصي زيادي در اين دهکده جهانی به معرفي خود پرداخته اند به طوري که طبق جديدترين آمارهاي بدست آمده 93.6 % شرکتهاي موفق در سطح جهان ، داراي وب سايت اينترنتي مي باشند.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که هنوز برای مدرنیزه کردن کسب و کار خود اقدامی نکرده اید ایده های خود را به شرکت طراحی سایت کیان تجارت بسپارید.

از آنجایی که یک طراحی سایت برای یک کسب و کار نمایانگر محیط مجازی آنجا می باشد لذا طراحی سایت مناسب میتواند به بازدید و تداوم استفاده کاربران از سایت کمک کند.

شرکت طراحی سایت کیان تجارت با در دست داشتن نیروهای متعهد و کارآمد میتواند با ارائه طرحهای مناسب و با جدید ترین دانش روز در زمینه طراحی سایت میتواند شما را در این راستا یاری نماید.

طراحی سایت به شما کمک میکند که مدل کسب و کار خود را در بازارهای د اخلی و خارجی به اشتراک بگذارید که این امر باعث میشود توانایی بسیاربالایی در اطلاع رسانی شما میشود و باعث ایجاد رابطه مثبت بین شما و ومصرف کننده خواهد شد.

یکی دیگر از دلایل داشتن وب سایت این است که با طراحی سایت شما میتوانید باعث افزایش راندمان و بهبود کارایی خود شوید در این دوران که تقریبا تمام مردم به اینترنت دسترسی دارند شما میتوانید با طراحی سایت تبلیغ گسترده ای در زمینه خدمات یا کالاهای خود داشته باشید.

نکته مهم در طراحی سایت این است که اگر شما عملکرد بهتری را از سایت خود میخواهید باید هزینه بیشتری برای این کار در نظر بگیرید.

سئوی حرفه ای، زیبایی گرافیکی، قدرت مدیریت و بارگذاری سریع صفحه عوامل بسیار مهمی در طراحی سایت هستند از این رو انتخاب شرکت طراحی سایت بسیار مهم و حیاتی در زمینه طراحی سایت شما میباشد که باید در آن دقت عمل لازم را به دست آورید.

با توجه به اهمیت این موضوعات و توسعه روز افزون طراحی سایت در زمینه تجارت و بازرایابی اینترنتی شرکت مهندسی کیان تجارت در تلاش است که شما را در این زمینه یاری نماید.

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۱ مورد

سمیرا - 1397/02/04

سلام هزینه ی داشتن سایت خبری چقد است؟


پاسخ مدیر سایت - 1397/02/04

سلام، هزینه طراحی سایت های خبری از 3 میلیون تا  30 میلیون تومان متغیر است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید:

88280946

88280947

پرسش و پاسخ(پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد)