طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت  انتشارات:

با توجه به پیشرفت در جوامع امروزی و افزایش استفاده از اینترنت و خرید اینترنتی جوانان ایرانی به این سو پیش رفته اند و متاسفانه آمار خواندن کتاب های چاپی نیز پایین آمده است به همین دلیل وجود داشتن در دنیای اینترنت برای ناشران بسیاری ضروری است زیرا بسیاری از ناشران به خاطر همین موضوع پا به عرصه اینترنت گذاشته اند تا بدینوسیله خود را معرفی کنند و فرهنگ کتاب و کتابخوانی را به این وسیله افزایش دهند
چنانچه یک وب سایت انتشاراتی به خوبی و با توجه به نیازهای کاربران طراحی و پیاده سازی شود میتواند تاثیر بسیار زیادی در رونق کسب و کار شما گردد.
شما میتوانید با قرار دادن نمونه کارهای خود به تصمیم گیری مشتریان و نویسندگان بسیار کمک کنید، نمونه کار های شما میتواند ملاک مناسبی برای تصمیم گیری مشتریان شما باشد.
همچنین میتوانید با قرار دادن خلاصه ای از کتاب یا هر اثری کاربران و مشتریان را ترغیب نمایید تا اقدام به سفارش آنلاین هم نمایند.
زندگینامه نویسندگان و ناشران برتر و برگزیده هم میتواند برای خوانندگاه مطالب وب سایت شما بسیار ویژه و مهم باشد.
طراحی سایت انتشارات چه مزایایی میتواند داشته باشد:
باعث ایجاد رابطه عمیق میان ناشران و خوانندگان کتب شود
فروش آنلاین کتب
جدیدترین و بروز ترین اخبار در زمینه چاپ کتاب
ارائه برخی از کتاب ها بصورت رایگان و pdf
لیست کاملی از کتاب های پر مخاطب
معرفی مشهورترین نویسندگانایرانی و خارجی

چرا طراحی سایت؟
با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش سطح اطلاعات مردم و استفاده روز افزون از اینترنت و شبکه های اجتماعی از این رو فضای مجازی و اینترنت میتواند بستر مناسبی را برای ارائه اهدافی نو، ارتباطاتی جدید تر و خدمات بیشتری در عرصه تجارت داشته باشند

از این رو طراحی سایت میتواند اولین گام ومناسب ترین راه در این زمینه باشد

شرکتهاي تجاري و خصوصي زيادي در اين دهکده جهانی به معرفي خود پرداخته اند به طوري که طبق جديدترين آمارهاي بدست آمده 93.6 % شرکتهاي موفق در سطح جهان ، داراي وب سايت اينترنتي مي باشند.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که هنوز برای مدرنیزه کردن کسب و کار خود اقدامی نکرده اید ایده های خود را به شرکت طراحی سایت کیان تجارت بسپارید.

از آنجایی که یک طراحی سایت برای یک کسب و کار نمایانگر محیط مجازی آنجا می باشد لذا طراحی سایت مناسب میتواند به بازدید و تداوم استفاده کاربران از سایت کمک کند.

شرکت طراحی سایت کیان تجارت با در دست داشتن نیروهای متعهد و کارآمد میتواند با ارائه طرحهای مناسب و با جدید ترین دانش روز در زمینه طراحی سایت میتواند شما را در این راستا یاری نماید.

طراحی سایت به شما کمک میکند که مدل کسب و کار خود را در بازارهای داخلی و خارجی به اشتراک بگذارید که این امر باعث میشود توانایی بسیاربالایی در اطلاع رسانی شما میشود و باعث ایجاد رابطه مثبت بین شما و ومصرف کننده خواهد شد.

یکی دیگر از دلایل داشتن وب سایت این است که با طراحی سایت شما میتوانید باعث افزایش راندمان و بهبود کارایی خود شوید در این دوران که تقریبا تمام مردم به اینترنت دسترسی دارند شما میتوانید با طراحی سایت تبلیغ گسترده ای در زمینه خدمات یا کالاهای خود داشته باشید.

نکته مهم در طراحی سایت این است که اگر شما عملکرد بهتری را از سایت خود میخواهید باید هزینه بیشتری برای این کار در نظر بگیرید.

سئوی حرفه ای، زیبایی گرافیکی، قدرت مدیریت و بارگذاری سریع صفحه عوامل بسیار مهمی در طراحی سایت هستند از این رو انتخاب شرکت طراحی سایت بسیار مهم و حیاتی در زمینه طراحی سایت شما میباشد که باید در آن دقت عمل لازم را به دست آورید.

با توجه به اهمیت این موضوعات و توسعه روز افزون طراحی سایت در زمینه تجارت و بازرایابی اینترنتی شرکت مهندسی کیان تجارت در تلاش است که شما را در این زمینه یاری نماید.

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۱ مورد

حسینی - 1397/02/08

سلام ، روز تون بخیر من کسب و کارم را تازه شروع کرده ام و فقط وب سایتی میخواهم که برای فروش چند مقاله و کتاب الکترونیکی با حداقل هزینه، لطف می‌فرمائید حداقل هزینه ای که برای طراحی براتون مقدور هست بفرمائید. سپاسگزارم با احترام حسینی


پاسخ مدیر سایت - 1397/02/08

سلام، روز شما هم بخیر، با رعایت اصول امنیتی، هزینه طراحی این سایت حدودا ۳ میلیون تومان می شود.

برای اطلاعات بیشتر میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید

88280946

88280947

پرسش و پاسخ(پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد)