راه اندازی ربات تلگرام

راه اندازی ربات تلگرام

با توجه به گسترش و نفوذ باورنکردنی شبکه اجتماعی تلگرام، این روزها کمتر شخصی پیدا میشود که نرم افزار تلگرام را در گوشی خود نصب نکرده باشد.

با توجه به هزینه های بالای طراحی اپلیکیشن های اختصاصی موبایل و تنوع سیستم عامل های موبایلی، برای طراحی یک نرم افراز تحت موبایل که همه سیستم عامل های موبایلی شامل اندروید،ios،ویندوزفون و .... را شامل شود، مقرون به صرفه نیست.بنابراین صاحبان کسب و کاری که وجود این نرم افزار را حس کرده اند، با طراحی و برنامه نویسی یک ربات تلگرامی، یک نرم افزار اختصاصی تحت موبایل را با کم ترین هزینه در اختیار مشتریان خود قرار میدهند و از گسترش و همه گیر شدن تلگرام، به نفع خود و رونق کسب و کار خود استفاده می نمایند.این تصمیم هوشمندانه به دلایل زیر دارای اهمیت فوق العاده ای می باشد:

1- با این کار هزینه سنگین طراحی نرم افزار موبایل اختصاصی حذف میشود.

2- نیاز به نصب و دانلود نرم افزار نیست.

3- هرآنچه که مشتری بخواهد، به سرعت در سرور خود شما برنامه نویسی می شود.

4- تغییرات به راحتی و باهزینه کم انجام میشود.

برنامه نویسان گروه برنامه نویسی شرکت کیان تجارت، با توجه به تجربه با ارزشی که در زمینه طراحی وب اپلیکیشن دارند، آمادگی خود را برای راه اندازی هر نوع ربات اختصاصی تلگرامی اعلام میدارند.این ربات ها بخش قابل توجهی از کارهای شما در زمینه ارتباط با مشتری و تبادل فایل و پشتیبانی ، ارسال نمونه کار و .... را کاهش داده و به شکل هوشمند، نیازهای مشتریان را برطرف نموده و خروجی کار را به شما با پیامک و یا به شکل ایمیل اطلاع میدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مهدی بنایی   09124243876

پرسش و پاسخ(پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد)