طراحی وب اپلیکیشن همراه اول

پروژه نرم افزاری سامان، که با همکاری دانشگاه تربیت مدرس راه اندازی گردید، به مرحله اجرای عملیاتی رسیده است، لازم به ذکر است که هدف از ارائه این پروژه، طراحی سامانه ای است برای ایجاد فرآیندهای مشخص جهت مدیریت و کنترل طراحی شبکه، تا بتوان از طریق آن طرح های جدید شبکه را ایجاد و صحت اجرایی شدن آنها را پیگیری کرد. این فرآیندها در حال حاضر با گردش کار بین بخش های مختلف انجام می شود که در این سامانه متمرکز شده است.

 برای ارایه طرح ها در بخش های مختلف شبکه لازم است طراحان به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی سریع و کامل داشته باشند لذا دریافت اطلاعات موجود در شبکه (امکانات تمام مراکز رادیویی و سوئیچ, انبارها و مانند اینها )، پردازش اطلاعات برخط شبکه (Logهای OMC) برای وندورهای مختلف و استخراج اطلاعات از آنها، ایجاد پایگاه داده متمرکز از اطلاعات و طرحهای شبکه، و گزارش گیری دقیق از آنها از دیگر کارکردهای این سامانه است. کاربران این سامانه با سطوح دسترسی و کاربری مختلف می توانند در صورت نیاز متناسب با گردش کار تعریف شده از طریق اداره کل طرحهای جامع، طرحی را اضافه یا تغییر دهند یا وضعیت شبکه را مشاهده و تغیرات آنها را استخراج نمایند.

اطلاعات مربوط به بخشهای مختلف به صورت پراکنده و با فرمت های گوناگون وجود دارند اما به علت پراکندگی، جمع آوری و آنالیز آنها زمان زیادی را صرف می نمود. از طرفی با گذشت زمان ممکن است این ویژگی ها تغییر کرده و یا اضافه گردد لذا لازم است اطلاعات موجود به شکل متمرکز اصلاح و یا به روز می گردید. لذا سامانه نرم افزاری طراحی شده  اطلاعات برخط شبکه که از طریق OMC دریافت می شود را جمع آوری، آنالیز و در اختیار کارشناسان همراه اول قرار می دهد.

بخش  کاربری  این سامانه دارای سطوح کاربری و دسترسی مختلفی است که در این سامانه تعریف می گردد. به عنوان نمونه، برخی از کاربران صرفا می توانند به اطلاعات منطقه ای خاص دسترسی داشته باشند و یا تنها قابلیت خواندن اطلاعات را دارند.

لازم به ذکر است این پروژه به صورت یک برنامه کاربردی کامل تحت وب ارائه گردیده است.

  طراحی وب اپلیکیشن همراه اول میزان رضایتمندی کارفرما 95%

برخی نمونه کارهای مشابه طراحی وب اپلیکیشن همراه اول

انجین : برنامه نویسی کامل

قالب : ci

قابلیت ریسپانسیو : نیاز ندارد

درصد رضایتمندی : 90%

پشتیبانی نرم افزار سامان همراه اول

انجین : برنامه نویسی کامل

قالب : ci

قابلیت ریسپانسیو : نیازندارد

درصد رضایتمندی : 94%

طراحی وب اپلیکیشن فروشگاه زنجیره ای شمس