تبلیغات حرفه ای گوگل

تبلیغات حرفه ای گوگل

تبلیغات در گوگل یکی از سریعترین روش های جذب مشتری برای یک وب سایت می باشد، زیرا برخلاف فعالیت در مباحث سئو سایت که نیازمند مدت زمان سه الی شش ماهه برای بازگشت سرمایه هزینه شده در آن می باشد. در مدت زمان یک الی هفت روز کاری بازگشت هزینه انجام شده صورت می پذیرد.

اما یکی از معضلات تبلیغات گوگل هزینه بسیار بالای تبلیغات در گوگل می باشد به عنوان مثال زمانی که روی یک کلمه کلیدی پررقابت قصد تبلیغات را دارید، به علت وجود رقبای بسیار هزینه نفر اول گوگل بودن معادل چند هزار تومان به ازای هر کلیک می باشد و هر کلیک به معنای مراجعه مشتری به وب سایت است. حال ممکن است این مشتری اصلا اقدام به تماس یا خرید محصول را نیز نکند

راه حل چیست؟ ما با استفاده از جدیدترین متدهای تبلیغ گوگل از فضای خالی تبلیغات در گوگل بهرمند می شویم، در این روش میزان هزینه تبلیغاتی شما حدود یک دهم می گردد، به این معنا که اگر با 500 هزار تومان بودجه شما 250 کلیک را دریافت می نمودید، با همین میزان می توان تا 2500 کلیک از مشتریان را به سمت سایت شما هدایت نمود.

این روش تبلیغ در گوگل توسط کارشناسان خبره شرکت کیان انجام میگیرد. و ما با این میزان کلیک کارمزد خود را نیز از شما دریافت نموده ایم و برخلاف بقیه همکاران  که محدودیت در تعداد کلمات کلیدی و تبلیغ برای شما ایجاد می کنند، محدودیتی برای اجرای تبلیغ برای شما نخواهیم داشت.

در این روش شما می توانید بازخورد تبلیغاتی خود را از طریق ایجاد تفاوت در فروش آنلاین یا تماس مشتریان داشته باشید و در صورتی که رضایت شما جلب نشود، کل هزینه واریزی شما عودت داده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه زیر تماس حاصل فرمایید

09121458974 مهندس ستوده

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۳ مورد

طاهره - 1396/11/14

برای بازاریابی لوازم یک بازاریابی محصولات یک بار مصرف پلاستیکی به قیمت کارخانه مثل سفره سفره مجلسی فویل دستکش ونایلون زباله رولی ومحافظ غذا در اندازه های مختلف به کدوم سایت مراجعه کنم میشه منو راهنمایی کنید.برای فروشندگان لوازم یکبار مصرف


پاسخ مدیر سایت - 1396/11/14

سلام، ما به صورت تضمینی می توانیم برای شما بازاریابی انجام دهیم .  لطفا برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش ما تماس بگیرید:

88280946

88280947

طاهره - 1396/10/27

باسلام من محصولات پلاستیک دستکش سفره یکبار مصرف ومجلسی کیسه زباله رولی ومحافظ قضا رولی وآلومینیم صنعتی ومصرف خانگی همه وهمه به قیمت کارخانه .حتی ارزونتر محصولات شرکت ساینا .برای فروشندگان پلاستیک یک بار مصرف را با عکسهایشان چگونه در این سایت برای تبلیغ بزارم .کانال ندارم .لینگ ندارم بنر ندارم میشه کمکم کنید


پاسخ مدیر سایت - 1396/10/27

سلام، برای راهنمایی بازاریابی فضای دیجیتال با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

88280946

88280947

حسین - 1396/09/13

سلام استاد یه بازی دارم بنام سون تاپ که میخوام براش بات درست کنم ....لطفا راهنمایی بفرمایین ممنونم


پاسخ مدیر سایت - 1396/09/13

در صورتی که  قابلیت اتصال به پایگاه داده و API های بازی شما فراهم شود امکان  طراحی ربات با توجه به نیازمندی های شما مقدور است.

پرسش و پاسخ(پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد)