02 01

آخرین اخبار سئو و بهینه سازی سایت

الگوریتم تطبیق عصبی گوگل و بازاریابی محتوا
در اواخر ماه سپتامبر، گوگل اطلاعاتی درباره آخرین تغییرات الگوریتم خود در مورد سئو و بهینه سازی سایت ها منتشر کرد، که این تغییرات منجر به تولید الگوریتمی به نام الگوریتم تطبیق عصبی گوگل یا (Neural Matching) شد.
اما دقیقا مطابقت عصبی چیست؟ و برای شرکت ها و کسب و کار چه معنایی دارد؟
الگوریتم تطبیق عصبی گوگل بخشی از شبکه گسترده هوش مصنوعی است که گوگل در حال توسعه دادن آن است. در این مورد، الگوریتم تطبیق عصبی با تمرکز بر مترادف ها و درک مفهوم واقعی در پشت کلمات مورد استفاده در جستجوی است. کلمات مختلف معنای زیادی دارند و در حالی که الگوریتم های گوگل در حال تلاش برای درک معنای این پرسش ها هستند، تطبیق عصبی این مرحله را بیشتر می کند.
گوگل در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرد : "... ما اکنون به این نکته رسیده ایم که شبکه های عصبی می توانند به ما کمک کنند تا از درک کلمات برای درک مفاهیم جلوگیری کنند. تعویض عصبی، یک رویکرد توسعه یافته در زمینه شبکه های عصبی، ما را قادر می سازد که کلمات را به نمایندگی های fuzzier از مفاهیم پایه تبدیل کنیم، و سپس مفاهیم در پرس و جو را با مفاهیم در سند مطابقت می دهیم. ما این تکنیک را با تطابق عصبی می نامیم. "
الگوریتم تطبیق عصبی گوگل و بازاریابی محتوا
این الگوریتم می تواند تأثیر زیادی بر بازاریابی محتوا داشته باشد و تکنیک هایی که در حال حاضر به عنوان بخشی از بهینه سازی موتورهای جستجو SEO  استفاده می شود. اولا، الگوریتم تطبیق عصبی با استفاده از محتویات صفحه برای درک مفاهیم پایه، و مطابقت با محتوا را با پرسش های مربوطه جستجو می کند. به این معناست که به جای اینکه به سادگی کلمات کلیدی را درون متن برداشت کند، الگوریتم از کل محتوای یادگیری می کند.علاوه بر این، اگر الگوریتم از خود محتوا استفاده کند، به عنوان عامل تعیین کننده در ارتباط نتایج، سایر روش های SEO برای رتبه بندی موقعیت ها کمتر اهمیت دارد. خوب این به چه معنا است؟ خوب، وب سایت شما همچنان نیاز به معیارهای اساسی الگوریتم موجود برای رتبه بندی در گوگل دارد، مانند سرعت بارگذاری سریع، اتصال خارجی و داخلی و ساختار مناسب و غیره. با این وجود، الگوریتم بر این عوامل سنتی تأکید نخواهد کرد برای تعیین موقعیت رتبه بندی. این تنها با کیفیت و ارتباط محتوا در رابطه با پرس و جو جستجو تعیین می شود
پس کسب و کار باید چه کار کند؟
شرکت ها باید محتوای خود را با مترادف ها بنویسند؟ یا کلمات کلیدی خود را برای مطابقت با زبان طبیعی تغییر دهند؟ خوب، پاسخ ساده به هر دو، هیچ است. اکنون می دانیم که سیستم های هوش مصنوعی می توانند نتایج وب سایت را براساس ارتباط آنها با اهداف کاربر رتبه بندی کنند. در نتیجه، بازاریابی محتوا باید یک رویکرد متمرکز بر کاربر باشد، از جمله: درک دقیق اینکه چرا کاربران در صفحه شما قرار دارند چه اهدافی دارند؟ آیا آنها به دنبال اطلاع یا خرید هستند؟ اطمینان حاصل کنید که محتوای شما می تواند نیازهای کاربر یا هدف را برآورده کند ساختن محتوای شما مناسب همه کاربران، در همه دستگاه ها. طراحی پاسخگو می تواند به آن کمک کند، اما شما نیز باید وب سایت خود را کاملا آزمایش کنید

الگوریتم تطبیق عصبی گوگل

نویسنده مدیر | تاریخ انتشار:1394/09/03 07:50:00 | دسته بندی: اخبار

نظرات

نظرات