عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
16 09

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی چیست؟

 امروزه تاثیر عکاسی صنعتی در افزایش فروش غیرقابل انکار است. یکی دیگر از شاخه‎های عکاسی که باعث موفقیت یک شرکت می‎شود و در افزایش فروش محصولات آن نقش دارد عکاسی تبلیغاتی است. هر کسب و کاری نیاز به تبلیغات دارد و محصولات و خدمات خود را بازاریابی کند، بنابراین حتی اگر در آغاز کسب و کار خود هستید و می‎خواهید به حوزه تبلیغات وارد شوید، فرصت‎هایی هنوز برای شما نیز وجود دارد. عکاسی تجاری که در زبان فارسی به عکاسی صنعتی شهرت دارد به هر نوع عکاسی که به منظور مقاصد تجاری و صنعتی و در جهت ارائه بهینه ی محصولات و خدمات استفاده شود می گویند.

sample pic


عکاسی های صنعتی کاملا سفارشی بوده و در قبال دریافت پول انجام می شود. در این نوع عکاسی می توانیم بگوییم بیشتر از جنبه هنری عکس ، جنبه تبلیغاتی و جلوه بصری مورد توجه قرار می گیرد. در این شاخه از عکاسی کلام مشهوری وجود دارد که می گوید “یک عکس به اندازه یک هزار می ارزد”. تمام کارهای تصویری که به تولیدکننده کمک کند تا محصول و کالای خود را بهتر تبلیغ کند و بفروشد زیر مجموعه ی عکاسی صنعتی به حساب می آید.
عکسبرداری صنعتی به دنبال برقراری ارتباط است. موثرترین عکس های صنعتی عکس های ساده ای هستند که از فنون غیر متعارف و جلوه های ویژه در آن استفاده نشده یا بسیار کم استفاده شده باشد. عکس هایی جزء عکس های صنعتی خوب قرار می گیرند که بتوانند ارتباط بهتری با بیننده برقرار کنند و به بیان ساده تر با بیننده حرف بزنند و روی بیننده تاثیر مثبت بگذارند.

sample pic2


توجه کنید زمان گرفتن عکس برای یک تبلیغ، سوژه عکس شما محصول نیست بلکه مزایایی است که مشتری به دنبال مالکیت آن محصول به دست خواهد آورد. اکثر عکس‎های تبلیغاتی طبیعتا محصولی را به نمایش می‎گذارند که فروخته می‎شوند ولی فروش آن‎ها قطعی نیست.
مصرف‎کنندگان ذهنی بصری دارند. برای موفقیت در بازار امروز، شرکت‎ها باید در دستیابی به طبیعت بصری افراد موفق عمل کنند. نه تنها این، بلکه مصرف‎کنندگان نیز روز به روز بیشتر به مسائل بصری رو می‎آورند. بازاریابان با تاثیرگذاری بر ذهن یک مخاطب تنها چندین میلی ثانیه فاصله دارند. تنها تصاویر و پیام‎هایی که موفق به متمایز بودن از سایرین می‎شوند می‎توانند به طور کامل توجه مصرف‎کننده را جلب کنند.
با عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و انتشار آن‌ها در صفحات مجازی برند خود، باعث تاثیرگذاری بصری بیشتری بر روی مشتری و جذب مشتری می‌شوید. شرکت کیان تجارت با داشتن تیم عکاسی حرفه ای در زمینه مارکتینگ و برندینگ می‌تواند کمک شایانی به شما در این زمینه نماید.
مزیت های تاثیر عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بر کسب و کار:
• متمایز شدن شرکت شما از دیگر شرکت‎ها
• صرفه‎جویی در هزینه‎ها
• افزایش قرارگیری در معرض دید مشتری
• امضای شخصی
• درک آسان

نمونه کارهای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی گروه عکاسی کیان را میتوانید در اینجا مشاهده کنید.

نویسنده مدیر | تاریخ به روز رسانی:1398/09/16 13:02:26 | دسته بندی: دیجیتال مارکتینگ

سوالات خود را از ما بپرسید

فرزاد شفیعی
فرزاد شفیعی

سلام من یه پیج اینستاگرام دارم شما عکاسی از محصول برای پیج اینستاگرام هم انجام میدین؟

۱۳۹۸/۰۳/۲۳ | پاسخ
Leoric
فاطمه جلیلوند

سلام بله انجام میدیم علاوه بر اون مدیریت پیج اینستاگرام هم داریم برای اطلاعات بیشتر میتونید با ما تماس بگیرید 021-88230063

درج سوال جدید