اپلیکیشن به زی

همانطور که می دانید، امروزه اپلیکیشن های موبایل چه  اندروید و چه IOS رشد و پیشرفت چشمگیری در تجارت الکترونیک و همچنین رونق کسب و کار های آنلاین داشته اند. در دنیای امروز که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و دستگاه‌های موبایل روزبه‌روز در بین مردم محبوب‌تر می‌شوند، طراحی اپلیکیشن موبایل بسیار اهمیت پیدا کرده است. گروه اپلیکیشن های بهزی توسط تیم برنامه نویسی کیان طراحی شده که شامل یک اپلیکیشن برای کاربر و یک اپلیکیشن برای رانندگان است.با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید پسماند هایی مثل کاغذ، خاک، شیشه، آهن، نان و بقیه زباله های خشک را به فروش برسانید. به این ترتیب علاوه بر تفکیک زباله ها و کمک به حفظ محیط زیست میتوانید به جای دریافت وجه از خیریه ها حمایت کنید.اپلیکیشن رابین رابط کاربری ساده و گرافیک چشم نوازی دارد.این اپلیکیشن مانند سایر اپلیکیشن های طراحی شده در تیم کیان ریسپانسیو است و قابلیت اجرا روی همه ی پلتفرم های موبایل را داراست.سایر ویژگی های این سرعت بالا ، استفاده ی آسان، امنیت و به روزرسانی هدفمند و منظم است. لازم به ذکر است که اپلیکیشن به زی به عنوان اپلیکیشن جمع آوری پسماندهای خشک توسط شهردار تهران به عنوان اپلیکیشن منتخب انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، شهرداری تهران دو اپلکیشن «به زی» و «جارو» را به عنوان اپلیکیشن های جمع آوری پسماندهای خشک در سطح شهر تهران معرفی کرده است. این دو اپلیکیشن به صورتی طراحی شده اند که کاربران با نصب آن می توانند زمان و مکان تحویل پسماندهای خشک را تعیین کنند. پس از دریافت درخواست توسط راننده های اپلیکیشن، آنها باحضور در محل و وزن کشی و پرداخت مبلغ پسماندها را تحویل می گیرند. 

راه اندازی اپلیکیشن های مذکور در راستای اجرای طرح کاپ صورت گرفته است و هدف از این اقدام شهرداری کاهش تولید زباله، افزایش کیفیت کمپوست های تولیدی در آرادکوه، بازیافت پسماندها و استفاده بهینه از منایع می باشد. همچنین، این طرح منجر به کاهش زباله گردی و زیباتر شدن چهره شهر می شود. پیش بینی شده است که با استقبال از این گونه اپلیکیشن ها نیاز به ماشین های حمل پسماند افزایش یابد، از این رو 20 دستگاه خودروی حمل پسماند خشک به ناوگان موجود اضافه شود تا مشکلی در سرعت ارائه خدمات پیش نیاید.