چه شما با تبلیغات گوگل آشنا باشید و قبلا بارها از تبلیغات گول استفاده کرده باشید و چه برای اولین باره که میخواین با استفاده از تبلیغات گوگل محصولات و خدماتتون رو به فروش برسونید، خیلی مهمه که قبل از اون آگاهی کامل در مورد نحوه تبلیغاتتون داشته باشید.
کارشناسان شرکت کیان تجارت قبل از انجام تبلیغات تمام موارد مربوط به تبلیغات گوگل رو براتون به طور کامل توضیح میدن تا هم با نحوه کار آشنا بشید و هم اگه سوالی در این خصوص دارید به جواب برسید.
چون بازخورد تبلیغات گوگل تو هر زمینه کاری و هر "کلمه کلیدی" متفاوت هست، خیلی خوبه که شما بدونید نتیجه ای که از تبلیغاتتون هم میگیرید بنا به طیف شغلی که دارید متفاوت هست، و اگه به اشتباه مشاوره بهتون داده بشه و بعد از انجام تبلیغات گوگل نتیجه و بازخوردی که می گیرید براتون رضایت بخش نباشه قطعا وظیفه شرکت مجری تبلیغات هست که جوابگوی نارضایتی شما باشه.

در شرکت کیان تجارت قبلا از انجام تبلیغات گوگل تمامی موارد از قبیل انتخاب کلمات کلیدی، تعیین بودجه روزانه و حتی متن تبلیغات با صلاح دید و مشورت با کارفرما تعیین می شود.

 

 

 

مشاوره رایگان تبلیغات گوگل

 

 

برای شما  تو هر بازه زمانی که بخواید گزارش کامل از تبلیغات ارسال میشه، هر زمانی که بخواید هر تغییری که صلاح دید شما باشه تو تبلیغاتتون اعمال میشه، در طول روز میتونید کاملا با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ساعات نمایش تبلیغات بنا به خواست شما تعیین میشه و به طور کلی با انجام تبلیغات گوگل شما توسط شرکت کیان تجارت شما مشتری شرکت کیان تجارت نمی شوید بلکه دوست و همکار شرکت کیان تجرات در زمینه گوگل ادودرز می شوید .

اگه شما هم احتیاج به مشاوره در این زمینه دارید یا حتی سوالی در مورد تبلیغات گوگل براتون پیش اومده میتونید از طریق تلگرام، واتس اپ و یا تماس با شماره 09128943816 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نویسنده مدیر | تاریخ به روز رسانی:1399/05/24 03:54:19 | دسته بندی: تبلیغات گوگل

سوالات خود را از ما بپرسید

سلمان عابدینی
سلمان عابدینی

درود بر شما سپاس از پاسخی که مرهمت فرمودید حداقل هزینه برای طراحی سایت که ساده هم باشه و درگاه الکترونیکی هم داشته باشه چقدر هست و آیا توسط گروه شما طراحی و اجرا میشه؟

۱۳۹۸/۰۷/۱۰ | پاسخ
Leoric
نعیمه میرحسینی

سلام بله انجام میشه هزینه ها بستگی به سایت شما و اینکه پنل اختصاصی میخواهید یا آماده و سختی کلمات کلیدی داره. برای گرفتن مشاوره از کارشناسان ما با شماره تلفن های  88560836-021 یا 88560836-021 تماس بگیرید.

سلمان عابدینی
سلمان عابدینی

درود بر شما من در حال راه اندازی کارگاهی برای تولید جوجه کباب در بسته بندی های متنوع هستم و هدفم این هست... این کارگاه دیده بشه و در غرب تهران فروش تعدادی و رزرو شده باشیم شما برای معرفی و نشان دادن من چه پیشنهادی دارید و به چه شکل و با چه هزینه ای تبلیغات انجام میشه

۱۳۹۸/۰۷/۱۰ | پاسخ
Leoric
سمیرا رسولی

سلام، شما در قدم اول باید یک وب سایت در زمینه کسب و کارتون راه اندازی کنید و تو وب سایتتون توضیحات در مورد محصولتون و نحوه ارائه خدماتتون بدید، بعد از اون میتونیم با ستفاده از تبلیغات گوگل وب سایت و خدماتتون رو به مشتری هاتون نمایش بدیم و مشتری ها رو به سمت کسب و کار شما هدایت کنیم تا فروش محصولاتتون بالا بره، هزینه تبلیغات گوگل هم دست خودتونه میتونید از روزی هزار تومن تا روزی Nمیلیون واسه تبلیغاتتون هزینه کنید که البته هرچی بیشتر هزینه کنید، وب سایتتون بیشتر دیده میشه، کاربرها و مشتری های بیشتری وارد وب سایتتون میشن و مسلما فروش و سود بیشتری هم خواهید داشت.

درج سوال جدید