درباره ما
13 01

درباره ما

گروه برنامه نویسی کیان با بهره مندی از متخصصان حرفه ای، با هدف طراحی و تولید وب سایت های حرفه ای و وب اپلیکشین های حرفه ای به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت مهندسی کیان تجارت مشغول فعالیت می باشد.

ما در تخصص خود فعالیت می کنیم:

مدیر عامل مجموعه، جناب آقای مهندس سعید ستوده، کارشناس ارشد مهندسی IT با تخصص راه اندازی کسب و کار آنلاین در حال حاضر مشاوره چندین شرکت بزرگ در خصوص فروش محصولات اینترنتی می باشد. ما با در اختیار داشتن برنامه نویسان حرفه ای هر آنچه که در خصوص دنیای وب امکان پذیر باشد را عملیاتی می نماییم.

در این شرکت ها محصولات گران قیمت صنعتی یا پروژه های بزرگ از طریق اینترنت بازاریابی می شوند و مشتریان شناسایی می گردند، و محصولات و یا خدمات به فروش می رسند.

برخلاف تصور اینکه تنها از طریق اینترنت می توان نهایتا یک گوشی موبایل یا کالاهای خانگی را به فروش رساند، فروش محصولات یا خدمات گران قیمت در تخصص ماست!

به عنوان مثال شخصی که در یک منطقه دور دست، به دنبال یک دستگاه گران قیمت و  صنعتی می گردد که قیمت آن بالغ بر 100 میلیون تومان می باشد، اگر شماره موبایل آن شخص را بتوانید از طریق وب سایت در اختیار داشته باشید، در واقع یک مشتری بالقوه را شناسایی نموده اید و  با یک رایزنی تلفنی به راحتی می توانید محصول خود را به آن شخص معرفی نموده و درنهایت به فروش برسانید...

بنابراین ما با نوین ترین کدهای تخصصی برنامه نویسی و متدهای بازاریابی اینترنتی در خدمت شما هستیم!

از دیگر فعالیت های گروه برنامه نویسی کیان طراحی و تولید برنامه های بزرگ تحت وب می باشد، طراحی و تولید نرم افزار تحت وب جامع فروشگاهی آنلاین(از سال 1389) برای شرکت تعاونی فروشگاه های زنجیره ای شمس و طراحی و تولید نرم افزار سامان شرکت همراه اول (از سال 1393) از شاخص ترین پروژه های بزرگ تحت وب گروه برنامه نویسی کیان می باشد.

 

 

 

 

 

نویسنده مدیر | تاریخ انتشار:1399/01/13 02:02:11 | دسته بندی: درباره ما

نظرات

محمد ملازاده
محمد ملازاده

سلام نمونه اي از كارهاي موفقون در زمينه توليد اپ برام إرسال ميكنيد

۱۳۹۷/۰۹/۱۱ | پاسخ
Leoric
سمیرا رسولی

سلام نمونه یکی از اپلیکیشن های طراحی شده که اخیرا بهره برداری شده  اپلیکیشن اندروید کاریابین   هست که می تونید از اینجا دانلود کنید.

نظرات