تعرفه های طراحی سایت با انجین KIAN

سایت حرفه ای با گرافیک آماده

تومان

این گروه شامل وب سایت هایی می باشد که سایت نهایی طراحی شده، با پایه گرافیک برگرفته شده از سایت های موجود قبلی طراحی می گردد و صد درصد با انجین اختصاصی برنامه نویسی  KIAN  برنامه نویسی شده اند.

 


سایت حرفه ای با سفارش قالب

تومان

این گروه شامل انجین نسخه پیشرو صدرصد برنامه نویسی  KIAN می باشد، که در آن از سئو سازی بسیار قدرتمند بهره گرفته شده است و هسته اصلی این انجین مطابق با آخرین تغییرات روز سئو به روز می گردد.


سایت سفارشی حرفه ای پیشرو

تومان

در این گروه با استفاده از انجین صدرصد برنامه نویسی  KIAN ماژول های فعالیت های خاص منظوره هوشمند بر اساس نیاز مشتری طراحی و برنامه نویسی می گردد. برای برنامه نویسی و طراحی این سایت ها نیازمند دریافت مدل کسب و کار و تحلیل و آنالیز نیاز مشتریان می باشد.


طراحی سایت وب اپلیکشین

تومان به بالا

در این گروه مشتری  تمامی ماژول های مورد نظر خود را بر اساس ایده کسب و کار به صورت خلاقانه در اختیار خواهد داشت و وب سایت ها و وب اپلیکشین های اختصاصی با استفاده از انجین صدرصد برنامه نویسی  KIAN   طراحی و تولید می گردد.تعرفه های سئو سازی و بهینه سازی سایت

پیشنهاد تغییرات سئو سایت

تومان

در صورتی که سایت شما توسط برنامه نویسان گروه کیان برنامه نویسی و طراحی نشده ویا اینکه خودتان سایتتان را برنامه نویسی نموده اید و قصد بهینه سازی سئو دارید،می توانید از این بخش درخواست بررسی و سفارش دهید.

 


سئو سازی سایت توسط تیم کیان

تومان

وب سایت هایی که حداقل اصول برنامه نویسی سایت مربوط به سئو را رعایت نموده باشند، گروه برنامه نویسی کیان، تمامی تغییرات برنامه نویسی مربوط به سئو را انجام می دهند و وب سایت را به یک سایت سئو پذیر تبدیل می نمایند .


سئو سازی ماهیانه پلن دو

تومان

کلیه فرایندهای سئو به صورت روزانه کنترل می گردد و تمامی محتواهای جدید به طور کامل بررسی فنی و محتوایی و بهینه سازی می گردد. رتبه اول گوگل برای کلمات کلیدی مورد نظر، هدف این پلن می باشد.


سئو سازی ماهیانه پلن یک

تومان

با پرداخت ماهیانه مبلغ بالا، کلیه نکات مربوط به سئو به صورت روزانه روی سایت شما کنترل و بهینه سازی میگردد و روند پیشرفت به شما اطلاع داده خواهد شد. رسیدن به صفحه اول گوگل و ماندگاری در آن هدف این پلن می باشدتعرفه های طراحی سایت با انجین وردپرس

سایت آماده و ارزان

تومان

این گروه از طراحی های وب سایت با انجین  قدرتمند WP صورت می گیرد و با استفاده از قالب های حرفه ای روز اروپا و آمریکا در کمترین زمان ممکن تحویل شما می گردد.

 


سایت حرفه ای ارزان با سئو حرفه ای

تومان

در این گروه، طراحی های وب سایت با انجین قدرتمند WP  و با استفاده از قالب های حرفه ای روز اروپا و آمریکا و با ظاهری به روز و شیک صورت می گیرد و سئو سازی حرفه ای با ماژول های قدرتمند سئو روی سایت شما فعال می شود.

 


سایت فروشگاهی مبتنی بر WooC

تومان

این گروه از طراحی های وب سایت فروشگاهی با انجین  قدرتمند WooC صورت می گیرد و با استفاده از قالب های حرفه ای روز اروپا و آمریکا بدون سفارشی سازی که نیاز به کد نویسی نداشته باشد، انجام می گیرد.

 


فروشگاه حرفه ای و پیشرو Wooc

تومان به بالا

در این گروه، طراحی  وب سایت فروشگاهی حرفه ای پیشرو،  با انجین  قدرتمند WooC  که توسط تیم کیان سفارشی سازی شده است صورت می گیرد.در این سایت ها، امنیت، سرعت و سئو بسیار حرفه ای مهم هستند و مد نظر قرار می گیرند.